Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • En iyi yürüyüş pantolonları 2020: Rahat keşif için esnek, işlevsel pantolonlar

En iyi yürüyüş pantolonları 2020: Rahat keşif için esnek, işlevsel pantolonlar

En iyi yürüyüş pantolonunu hangi özellikler yapar? Hava koşullarına dayanıklı mı yoksa çabuk kuruyan kumaş mı? Değerli eşyalarınız için cepler? Güneş çıktığında / doğduğunda alt bacaklarınızı havalandırmanızı sağlayan diz fermuarları? Esnek bir uyum? En iyi yürüyüş pantolonları tüm bunları ve daha fazlasını bir araya getirir, ancak ihtiyacınız olan şey ne tür bir yürüyüşçü olduğunuza, nereye gittiğinize ve beklediğiniz hava türüne bağlıdır.


İster çok günlük yorucu bir yürüyüşe çıkın, ister ülkede rahat bir gezintiye çıkın, ya da sadece rahat kıyafet gerektiren bir gezi planlıyorsanız bile, en iyi yürüyüş pantolonlarından biri iyi bir seçimdir. Rehberimizde her tür gezinti için bir şeyler var. Bir çift ekleyinen iyi yürüyüş botlarıve bir kalitesu geçirmez ceketve hepiniz rahat, korumalı bir yolculuk için hazırsınız. Daha fazla tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Hakkında bilgi edinmek için bu makalenin altına atlayın.farklı tipte yürüyüş pantolonlarıvebakılacak özellikler.

Şu anda satın alınabilecek en iyi yürüyüş pantolonu

en iyi yürüyüş pantolonu: Maier Sports Nil Plus pantolon

(Resim kredisi: Maier Sports)

1. Maier Sports Nil Plus pantolon

Seyahat yürüyüşü için en iyi pantolon

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Dağlar ve genel seyahatler UPF: 50+ Malzeme: mSTRETCH pro 4:% 90 poliamid,% 10 spandeks. Dryprotec:% 52 poliamid,% 22 polyester,% 18 pamuk,% 8 elastan Cepler: 4
Satın alma nedenleri
+ Su itici ve çabuk kuruyan + Süper esnek + 5 fermuarlı cep BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARISiteyi ziyaret et

Sıcak bir yere mi gidiyorsunuz? Yabancı iklimlere aktif bir gezi planlıyorsanız, pratik kıyafetler isteyeceksiniz. Değerli eşyalarınızı saklamak için en az beş adet fermuarlı cep sağlayan Maier Sports Nil Pantolonu, bir pasaport büyüklüğünde ve anahtarlar veya kredi kartı için bir başka 'gizli' cep dahil. Onları şorta dönüştürmek için daha fazla fermuar bulundurmaktan vazgeçerler, ancak dizlerinin altına bağlanan kıvrımlı bacakları vardır.

Ancak Maier Sports Nil Pantolonunun en sevdiğimiz yanı hareket etmenize ve nefes almanıza izin vermesidir. Dryprotec kumaşı su tutmaz olmasının yanı sıra süper ince ve esnektir, bu nedenle yükselen dağların yanı sıra nemde genel seyahat için mükemmeldir. Bu kumaş aynı zamanda rüzgar geçirmezdir, bu nedenle daha soğuk koşullarda da iyi çalışır. Hafif, çabuk kuruyan ve esnek ve emniyetli çantalarıyla bunlar aktif maceracılar için en iyi yürüyüş pantolonlarıdır.


en iyi yürüyüş pantolonu: Jack Wolfskin Overland Zip Away pantolon

(Resim kredisi: jack Wolfskin)

2. Jack Wolfskin Overland Zip Away pantolonu

En iyi hafif yürüyüş pantolonu

Teknik Özellikler
UPF: 40+ Malzeme:% 94 poliamid,% 6 elastan Cepler: 2 ön, 1 arka, 1 bacak
Satın alma nedenleri
+ Erkek ve kadın kesimleri ve renk grupları + Hafif ve nefes alabilir + Şort giydirme seçeneği
Kaçınılması gereken nedenler
-Kadın versiyonu uylukların etrafına daha küçük sığar-BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 72,72 £ Amazon'da görüntüle 72,89 £ Amazon'da görüntüle 74,06 £ Amazon'da görüntüle

Jack Wolfskin'in softshell Overlands, esnek kumaşları ve çok yönlü tasarımları sayesinde en iyi yürüyüş pantolonları kılavuzumuza giriyor. Sade olandan 'dağın yamacında özlemeyeceğinize kadar değişen kadın ve erkek kesim ve renk gruplarında mevcut olan bu ürünler, bir çift yürüyüş pantolonundan ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi içerir. Kumaş, nefes alabilir, hafif ve esnektir, parkurlara çıkarken iyi bir hareket özgürlüğü sağlar (yine de kadın çiftindeki kesimin uyluk çevresinde biraz sıkı olduğunu gördük).


Güneş yolculuğunuzun yarısında ortaya çıkarsa, alt bacaklarınızı serbest bırakmak için fermuarlı bir seçenek ve yanmanızı önleyen standart UV koruması var. Ayrıca bacakta da dahil olmak üzere birçok kullanışlı cep vardır. Sıcak havada yola çıkıyorsanız ve hafif ve esnek bir şey istiyorsanız, bunlar harika bir haykırış.

En iyi yürüyüş pantolonu: Arc


(Resim kredisi: Cotswold Outdoor)

3. Arc'teryx Creston AR Yürüyüş Pantolonu

Soğuk aylar için en iyi yürüyüş pantolonu

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Her yönden tepe yeterliliği ve stil UPF: 50+ Malzeme:% 56 Naylon,% 34 Polyester,% 10 Elastan Cepler: 4
Satın alma nedenleri
+ Sade kesim + GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Konfor120 £ Snow and Rock'ta Görüntüle 120 £ Cotswold Outdoor İngiltere'de görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Daha soğuk aylar için, daha zorlu hava koşullarının üstesinden gelebilecek gerçek, çok yönlü giysilere sahip olmak önemlidir. Creston AR Pantolonu, hızlı kuruyan, nefes alabilen ve nispeten hava koşullarına dayanıklı malzemenin harika bir örneğidir, rahatlık ve ekstra sıcaklık için iç kısmı fırçalanır. Abartısız ama ustaca kesilmiş bir stil (mafsallı dizler ve esnek köşebent mevcuttur, ancak görünmez), hareketinizin de tepede kısıtlanmadığı anlamına gelir. Son olarak, bel ceplerine bazen kalça kemeri nedeniyle erişilmesi zor olduğundan, sırt çantası takarken çok önemli olan fermuarlı bir uyluk cebi gibi iyi bir saklama alanı mevcuttur. Mütevazı tasarım ancak birinci sınıf kaplama, nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa olsun, yıllarca size iyi hizmet edecektir. Kısacası, bunlar yatırıma değer.

en iyi yürüyüş pantolonu: Fjӓllrӓven Keb Pantolon

(Resim kredisi: Fjӓllrӓven)

4. Fjbllrøven Keb Pantolon

Teknik trekking için en iyi yürüyüş pantolonu

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Teknik doğa yürüyüşü UPF: 50+ Malzeme: G-1000 Eco:% 65 polyester,% 35 pamuk /% 63 poliamid,% 26 polyester,% 11 spandeks Cepler: 4
Satın alma nedenleri
+ Eklemli dizler + Esnek kumaş + Uyluk ön cepleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARISiteyi ziyaret et

Teknik gezgin misiniz? Eğer yürüyüş ve tepe yürüyüşü size göreyse, muhtemelen Fjӓllrӓven'in en çok satan Keb pantolonlarını zaten biliyorsunuzdur. Yakından fark edeceğiniz ilk şey, tamamen farklı iki kumaşın kullanılmasıdır. Bunlardan en önemlisi, Fjӓllrӓven'in kendi G-1000 Eco kumaşı ile bacakları, serserileri ve dizleri sertleştiren, ikincisi akıllıca eklemli, böylece tırmanışları çok daha kolay hale getiren, size ipeksi bir esneklik sağlayan bir polyester / elastan karışımı. Daha az dikişe sahip bu yepyeni hafif model, uyluklar ve baldırlar boyunca havalandırma fermuarları ekler. Ancak, en çok sevdiğimiz uyluk cepleri; bir çıtçıt, bir fermuarlı, yürüyüş yaparken bir telefonu (ve belki de küçük bir cep matarası) saklamak için mükemmel bir yer. Teknik olarak, Keb pantolonları zirvede.

en iyi yürüyüş pantolonu: Chrome Industries Madrona 5 cepli pantolon


(Resim kredisi: Chrome Industries)

5. Chrome Industries Madrona 5 cepli pantolon

Akıllı görünmek için en iyi yürüyüş pantolonu

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Günlük yürüyüşler, bisiklete binme ve işe gidiş geliş UPF: 50+ Malzeme:% 51 Pamuk /% 38 Naylon /% 11 Spandex Cepler: 5
Satın alma nedenleri
+ Esnek kumaş yürümeyi ve bisiklete binmeyi kolaylaştırır + Çabuk kurur + Fermuarlı pasaport cebi
Kaçınılması gereken nedenler
-Ciddi yürüyüşler için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Moose Jaw'da Görünümü

Bunlar şehir yürüyüşçüleri ve işçiler için mükemmel pantolonlar mı? İster yürüyerek ister iki tekerlek üzerinde bir dağın inip çıkması kadar akıcı bir şekilde işte bir güne (ve işten) çıkmanızı sağlayacak bir çift pantolon peşindeyseniz, Madrona tam size göre. Karmaşık olmayan ve nispeten akıllı görünen su / rüzgara dayanıklı polimer kaplamalı pamuk / naylon karışımından yapılmıştır, yağmura dayanıklıdır ve çabuk kurur. Dizlerde mafsallı bir tasarım olmamasına rağmen, bisiklete binmek ve yürüyüş yapmak için yeterince esneklik vardır. Bu yüzden pratikte yürüyüş, yürüyüş veya bisiklet için ve sırt çantalı gezgin gibi görünmek istemediğiniz genel seyahatler için mükemmeldirler. Bisikletçiyseniz, geceleri ekstra görünürlük için bacakların kolayca gerçek bir yansıtıcı dikişe dönüştüğünü bilin.

Uluslararası gezginler, Birleşik Krallık pasaportu alan (girişte biraz rahat olsa da) 'gizli' fermuarlı pasaport cebine bayılacaklar. Madrona daha fazla fermuarlı ceple yapabilse de, kot tarzı kalça cepleri onları yürüyüş veya bisiklet teçhizatı yerine pantolon gibi görünmesini sağlıyor.

en iyi yürüyüş pantolonu: Royal Robbins Zip

(Resim kredisi: Royal Robbins)

4. Royal Robbins Zip 'N' Go pantolonu

En iyi bütçe yürüyüş pantolonu

Teknik Özellikler
UPF: 50+ Malzeme: Discovery Streç Naylon:% 96 naylon,% 4 spandeks Cepler: 5
Satın alma nedenleri
+ Şorta dönüşür + 'Gizli' fermuarlı cepler BUGÜN EN İYİ İNDİRİMLER 41,77 £ Alpinetrek İngiltere'de 41,77 £ Alpinetrek İngiltere'de 41,77 £ Alpinetrek İngiltere'de Görüntüle

Klasik, üstü açılabilir sırt çantasıyla seyahat eden pantolonlar için bir güncelleme var, ancak haki değil, şık görünümlü gri renkte. Başlık hareketi kesinlikle fermuarlı bacaklarıdır, ancak bunlara normalden biraz daha fazla girildi. Fermuarlar kaliteli ve izler yağmurdan korunuyor, her bacaktaki büzme ipleri yürüyüş botlarının etrafına sabitlemek için kullanışlıdır. Active Traveler Stretch Zip 'N' Go'da kullanılan karmaşık olmayan, ancak oldukça dayanıklı kumaş naylondur ve adından da anlaşılacağı gibi 'Böcek Kalkanı' kovucu ile birlikte gelir. Bunun sıcak iklimlerde seyahat için bariz kullanımları vardır.

Nefes alabilen, tere dayanıklı bir tasarım da, seyahat edenler için yararlı olsa da - ister yağmur fırtınasında bir dağda, ister bir sonraki varış noktasına gitmeden önce biraz yıkama yapmak ister - Active Traveler Stretch Zip 'N' Go çabuk kururlar (doğrudan güneşte sadece birkaç saat veya bir otel odasında bir gece geçirmek yeterlidir). Arkaya güvenli, fermuarlı ve pasaport boyutunda bir cep, uylukta fermuarlı bir telefon cebi ve genel akıllı bir görünüm ekleyin ve yürüyüşler, yürüyüşler ve seyahatler için sırt çantalı gezgin klasiği yeniden doğuyor.

En iyi yürüyüş pantolonu: Salomon Wayfarer Yürüyüş Pantolonu

(Resim kredisi: Salomon)

5. Salomon Wayfarer Yürüyüş Pantolonu

En iyi günlük trekking pantolonu

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Günlük yürüyüş UPF: 50+ Malzeme: Dört yönlü streç malzeme Cepler: 4
Satın alma nedenleri
+ Bol kesim + Rahatlık için düz dikişler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 45 Wiggle'da görüntüle 57,93 £ Amazon'da görüntüle 58,44 £ Amazon'da görüntüle

Salomon Wayfarers'ı tavsiye etmemek zor. Daralan bir bacak, ayak bileği etrafındaki materyali en aza indirir - krampon giyiyorsanız veya bisiklete biniyorsanız bir nimettir - ve ayrıca pantolonun kayaların / dalların üzerine takılma yeteneğini azaltır. Bu minimalizm, baştan sona düzleştirilmiş dikişlerin yanı sıra ağırlık cezası olmaksızın güvenlik ekleyen yansıtıcı vurgular gibi zarif dokunuşlara kadar uzanır. Dört yönlü streç kumaş, çoğu sert ve yuvarlanma durumunda yırtılmak yerine esneyecek ve oldukça rüzgar geçirmezken, bir DWR kaplama genel olarak hafif yağmuru ve nemi silkeleyecektir. Kısacası, Salomon Wayfarers teknik pantolon olmayabilir, ancak çoğu açık hava koşulunda bankayı bozmadan iyi bir iş çıkaracaklar.

En iyi yürüyüş pantolonu: Montane Ineo Pro Kadın Yürüyüş Pantolonu

(Resim kredisi: Montane)

6. Montane Ineo Pro Kadın Yürüyüş Pantolonu

Kadınlar için en iyi yürüyüş pantolonu

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Çok yönlü konfor ve çok mevsimlik kullanım UPF: 50+ Malzeme: Mala Streç Cepler: 2
Satın alma nedenleri
+ Hava geçirmez + Konforlu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 71,99 Amazon'da Görüntüleyin 72 £ Outdoors'da Görüntüleyin£ 80 Cotswold Outdoor İngiltere'de görüntüleyin5 Amazon müşteri yorumu

Bazen sadelik en iyisidir ve Ineo pantolonları bunu mükemmel bir şekilde gösterir. Mala Stretch kumaştan üretilen bu dar kesim paçalı pantolonlar sadece rahatlık, dayanıklılık ve hava koşullarına dayanıklılık sunmakla kalmaz, aynı zamanda takılma fırsatlarını ve ağırlığı en aza indiren pratik, aerodinamik bir özellik sunar. Bu düzene sokma, yalnızca pantolonların ıslanmasını ve çamurlanmasını engellemekle kalmaz, aynı zamanda örneğin dağ bisikleti sürerken etek ucunu yoldan uzak tutar. Mala Stretch, hem rüzgara dayanıklı hem de su tutmaz ve cilt yanında rahattır, bir çift fermuarlı el cebi ise saklama imkanı sunar. Kısacası, bunlar trekkingden yürüyüşe kadar çoğu dış ortamda malları teslim edecek pantolon tipleridir.

En iyi yürüyüş pantolonu: Sherpa Khumbu Yürüyüş Pantolonu

(Resim kredisi: Sherpa)

7. Sherpa Khumbu Yürüyüş Pantolonu

Tüm süslemelere sahip sağlam, saçma sapan yürüyüş pantolonları

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Her yönden tepe yeterliliği ve stil UPF: 50+ Malzeme:% 88 naylon /% 12 elastan Cepler: 5
Satın alma nedenleri
+ Sağlam ve uzun ömürlü + Cüzdan dostu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesini kontrol edin

Uygun eski tarz malzemeler, burada, esneklik için bir elastan dokunuşuyla uzun mesafe boyunca dayanıklılık ve güvenilirlik sağlayan bir pamuk ve naylon karışımı olan oyunu açığa çıkarıyor. Körüklü kasık ve mafsallı dizler, karmaşık zeminde bolca hareket sağlayan sağlam tasarım dokunuşları ve el cepleri ve arka ayak bileği paneli etrafında ekstra güçlendirme sağlar.

Ayrıca bel bandının arkası, sırt çantalarının kazılmasını önlemek için dikişsizdir ve uyluk cebi yalnızca bir telefonu saklamak için en iyi yer olmakla kalmaz, aynı zamanda bir telefona sığacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Nepal'den esinlenilen süslemeler, tonu biraz yumuşatarak bunları tüm mevsimler için, dış mekandaki tüm koşullar için mükemmel hale getiriyor - özellikle de burada dayanıklılığın avantaj sağlayacağı spektrumun daha sert ucunda.

En iyi yürüyüş pantolonu: Mammut Pordoi SO Pants

8. Mammut Pordoi SO Pantolonu

Macera giymenin yanı sıra tırmanmak için yeterince dayanıklı

Teknik Özellikler
Şunlar için idealdir: Her türlü hava koşulunda İngiltere'de dağ yürüyüşü UPF: 50+ Malzeme: Softshell,% 86 poliamid,% 14 elastan Cepler: 3
Satın alma nedenleri
+ Hava koşullarına dayanıklı + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 119,45 £ Amazon'da Görüntüle 119,45 £ Amazon'da Görüntüle 119,45 £ Amazon'da Görüntüle

Pordoi SO Pants herkes için olmayacak, ancak kesim takım elbiseleri varsa, bunlar her mevsim için go-outdoor pantolonlarınız olabilir. Rüzgarı engelleyen softshell, tüm yıl boyunca kullanışlı olacak, ıslanmadan veya sürtünmeden makul bir yağmur sapması olacak ve köşebentli bir fermuarla birlikte ayak bileklerinin etrafındaki ince kesim, sosislerde kanat çırpmayı en aza indirecek. Mammut, Mammut Phase Weave adını verdiği, dikişleri en aza indiren ve kumaşları en iyi performans için birleştiren, ancak katmanlama yükü olmadan bir teknolojiyi devreye aldı. Arc & rsquo; teryx Russet yürüyüş pantolonunda olduğu gibi, buradaki cepler tırmanma kemerini kirletmekten kaçınacak şekilde konumlandırılmıştır ve Mammut, bir koşum takımı veya sırt çantası kalça kemeri altında tüm gün konforu artırmak için düz bir kemer eklemiştir.

Farklı yürüyüş pantolonu türleri nelerdir?

Trekking pantolonu olarak da bilinen bu tür aktif giysiler, yapıldıkları kumaşa, formata ve özelliklerine bağlı olarak alt kategorilere ayrılabilir.

Örneğin Softshell yürüyüş pantolonları genellikle sentetik kumaşlardan yapılır. Genellikle rüzgara ve yağmura dayanıklıdırlar, ancak tamamen su geçirmez değildirler. Bunları file veya polar astarlı olarak satın alabilir ve kışın taban katmanı tozlukların üzerine giyebilirsiniz. İnsanlar kış yürüyüşü ve yürüyüş sırasında yumuşak kabuklu pantolon giyme eğilimindedir.

Rüzgar, yağmur, sert ve yuvarlanmaya karşı etkileyici koruma sağlayan dayanıklı ve nefes alabilen sert kabuklu yürüyüş pantolonları da satın alabilirsiniz. Bunlar kışın veya sert hava koşullarına duyarlı olduğunuz ve taban katmanlarınız üzerinde sağlam bir ekstra dış katmana ihtiyaç duyduğunuz ortamlarda giyilme eğilimindedir.

En iyi uzun yürüyüş pantolonları genellikle harmanlanmış kumaşlardan yapılır ve sırt çantasıyla gezme, doğa yürüyüşü, doğa yürüyüşü ve çeşitli arazi ve ortamlarla karşılaşacağınız sağlam açık hava yürüyüşü gibi uğraşlar için uygundur.

Buradaki yaygın malzemeler, sert ancak cilde karşı yumuşak bir his veren pantolonların yapımında kullanılan polyester veya poliamid ve pamuktur. Dikenlere, dikenlere ve hatta sivrisinek ısırıklarına dayanıklı yürüyüş pantolonları satın alabilirken, balmumu kaplamalı herhangi biri iyi bir su itici performans sergiler.

Hafif tasarımları sayesinde, yürüyüş pantolonları sırt çantalarına düzgünce sarılıp saklanabilir, bu da onları sırt çantalı tatiller, yürüyüş gezileri ve genel maceralar için ideal hafif kıyafet seçimi haline getirir.

En iyi yürüyüş pantolonu: Bir grup sıcakta tozlu bir dağa tırmanır

Sizin için en iyi yürüyüş pantolonu nasıl seçilir

Saniyeler içinde uzun pantolonları şorta dönüştüren fermuarlı paçalı yürüyüş pantolonlarından, her dış mekan aleti için yer olan çok cepli pantolonlara kadar, bu spor giyim kahramanı, trekking söz konusu olduğunda ezber bozan bir unsurdur.

Seçim yaparken, pantolonunuzu hangi hava ve arazide giymek istediğinizi düşünün. Ayrıca, ne kadar cebe ihtiyacınız olduğunun yanı sıra, onların nasıl sığmasını istediğinizi ve stilinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu düşünün. Örneğin, bir sırt çantası yerine bol miktarda ceplerin yeterli olmasını mı umuyorsunuz?

Bir de nefes alabilirlik sorunu var. Yüksek nefes alabilen yürüyüş pantolonları, sıcak havalarda veya uzun süre yürüyüş yaparken sizi serin tutmak için harikadır, ancak bu her zaman gerekli değildir. Bu özelliğe özellikle pantolon maliyetini artırabileceği için değiniyoruz, yani gerekenden fazlasını harcıyor olabilirsiniz.

Fit ve stil kişisel tercihlere göre değişir, ancak yürüyüş pantolonlarının çoğu daha gevşek tarafa göre şekillendirilir - vahşi doğada yürürken veya tepelere tırmanırken, olabildiğince rahat hissetmek istersiniz. Ve unutmayın, pantolonunuzdaki kemeri sıkabilirsiniz, ancak onları sihirli bir şekilde büyütemezsiniz.

Dikkate alınması gereken bir diğer önemli husus da bütçe ve ayaklarınızın tam olarak ne kadar teknik olması gerektiğidir. Ciddi yürüyüşçüler, Fjӓllrӓven, Vidda Pro, Montane ve Arc'teryx gibi teknik yürüyüş pantolonlarını düşünmelidir. En son sert, hava koşullarına dayanıklı ancak nefes alabilen kumaşların yanı sıra mafsallı dizler ve streç köşebentler gibi özellikler, genellikle pahalı olsalar da onları bir adım öne çıkarıyor.

Daha sıradan yürüyüşçüler ve yürüyüşçüler için Jack Wolfskin, Maier ve Saloman gibi markalara göz atın. Bu daha basit yürüyüş pantolonları bile, yağmurda ağırlaşan ve rahatsızlık veren, ancak günlük giyilebilir kimlik bilgileriyle tasarımda genellikle daha rahat olan bir kot pantolondan çok daha iyidir.

Dünya çapında giyebilecekleri bir şeyden sonra gezginler ve maceracılar için, Royal Robbins Erkek Böcek Bariyeri Aktif Gezgin Streç Zip 'N' Go ve Berghaus Explorer Eco gibi geçmiş stillere bakmak hala zor. Şorta dönüşen pantolonlar, sırt çantalı bir klişe olabilir, ancak bunun için iyi nedenler var. Ya küçük bir bütçeniz varsa ya da uzun bir yolculuk için bir kapsül gardırop yapmaya çalışıyorsanız ve yine de her şeye hazırsanız, bu ikisi bir arada giysiler ağırlıklarına değer.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Jack Wolfskin Kadın ... Jack Wolfskin Overland Zip Away pantolon Amazon £ 72,72 GörüntüleTüm fiyatları görünErkek Creston AR PantolonuArc'eryx Erkek Creston AR PantolonKar ve Kaya120 £ Görünüm Tüm fiyatları görünRoyal Robbins - Kadın ... Royal Robbins Zip 'N' Go pantolon Alpinetrek TR $ 41.77 İnceleTüm fiyatları görün