Close
  • Ana
  • /
  • Mutfak Teknolojisi
  • /
  • En iyi çamaşır makinesi 2020: en ucuz çamaşır makinesinden birinci sınıf çamaşırhanelere

En iyi çamaşır makinesi 2020: en ucuz çamaşır makinesinden birinci sınıf çamaşırhanelere

En iyi çamaşır makinesini mi arıyorsunuz? Dışarıda, çamaşırlarınızı beyazdan daha beyaz hale getirmeyi vaat ederken, renklerinizin griden daha gri olmasını önleyen cihazlarla dolu büyük bir eski pazar var. Şunlardan birine bile gidebilirsinen iyi yıkayıcı kurutucular- gerçekte ne biri ne de diğeri olmalarına rağmen, değil mi? Tüm Çamaşırhane Kovboylarının Babası Hangisi? Bizim için en iyi çamaşır makinesi halaAEG 9000 Serisi.


Yani şimdi bu uzun özelliğin geri kalanını okumak zorunda değilsiniz. Yine de bu biraz pahalı ve eğer 10 kg'lık bir çamaşır makinesinin peşindeyseniz (tüm makinenin ağırlığı değil yıkama yükü) AEG 9000 de size uymayacaktır, bu yüzden belki okumaya devam etmelisiniz. Söylemeye gerek yok,herşeybu çamaşır makineleri en iyiler arasında; bu yüzden onları seçtik. Şimdi eklemeniz gereken tek şey biren iyi buharlı ütüiyi aklanmış mükemmellik için.

En iyi çamaşır makinesi Cyber ​​Pazartesi fırsatları

Kara Cuma, çoğu insanın çamaşır makinesi almayı düşündüğü ilk gün değil, ancak bazı markalar ve mağazalar, Kara Cuma satışları sırasında aktif olarak çamaşır makinesi anlaşmaları yapmaya çalışıyor. Bir yükseltmeyi gözlemlediyseniz veya mevcut makineniz henüz arızalandıysa, gözlerinizi en iyi şekilde aşağıdaki fiyatlandırma araçlarına ayırmayın.en iyi Siber Pazartesi fırsatları...

En iyi çamaşır makinesi nasıl alınır

Çamaşır makinesi satın alma konusundaki tavsiyemiz şu olacaktır: Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı dikkatlice tartın. Ailelerin örneğin büyük kapasiteli bir tambura ve hızlı sıkma hızına ihtiyacı olacaktır. Sonra, bunu yaptıktan sonra gidin ve bir Miele satın alın. Onlar sadece en iyisidir.

Deneyimlerimize göre, çamaşır makineleri, gerçekten daha fazla ödemeye değecek satın alımlardan biridir. Sadece makinenin kendisi daha uzun süre dayanmakla kalmayacak, aynı zamanda daha pahalı modeller kıyafetleri hem daha iyi hem de daha nazik bir şekilde yıkama eğiliminde olduğundan, eldivenleriniz de daha uzun süre en iyi şekilde görünmelidir.


• Profesyonel ipucu: Makineniz odayı biraz buharlı yapıyorsa,en iyi nem giderici

Bunlar bizim favori, teknoloji ve özellik yüklü çamaşır makinelerimizdir. 300 sterline mükemmel derecede iyi bir çamaşır makinesi alabilirsiniz, ancak bunlar ekstraya değer. Önce bizim favorimiz, ardından diğer seçenekler fiyat sırasına göre yüksekten düşüğe doğru listelenir. Mutlu aklama, köpük hayranları!


Sırayla satın alınabilecek en iyi çamaşır makineleri

En iyi çamaşır makinesi: AEG 9000 Series L9FEC966RPingtwitter Ödülleri 2020

1. AEG 9000 Serisi L9FEC966R

En iyi çamaşır makinesi

Teknik Özellikler
Tambur boyutu: 9kg Enerji derecesi: A +++ Maks.Sıkma: 1.600rpm
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel temizleme performansı + Olağanüstü giyim yumuşatma özelliği + Çamaşır makinesi standartlarına göre oldukça iyi görünüyor
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 799,99 için tuz almaya devam etmeniz gerekecek.£ 949 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin1.099 £ Amazon 1 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Bu çatlama, bağımsız çamaşır makinesi, çok sayıda ödül (Pingtwitter'ün kendisi de dahil) ve çok sayıda beş yıldızlı kullanıcı yorumu kazanmıştır çünkü her yönden muhteşemdir.


Başlık özelliği, bir tuz dağıtıcısının tanıtımıdır. Bulaşık makinenizde kullanıldığı gibi, bu suyu yumuşatır, bu da daha iyi temizlik sonuçları ve sonunda daha yumuşak çamaşırlar anlamına gelir. Açıkçası, bunun için tuz almaya devam etmeniz gerektiği anlamına geliyor ve yumuşak bir su bölgesinde yaşıyorsanız, herhangi bir fayda görmeyeceksiniz. Ama çoğumuz için bu büyük bir yenilik.

Hassas çamaşırların temizliğinde de iyileştirmeler (koyun bazlı giysiler için Woolmark sertifikalıdır) ve kıyafetleri tazelemek ve ütülemeye gerek kalmadan kullanmak üzere iade etmek için buhar bazlı bir program vardır -modern ütüler çok etkileyici olsa da, belki bu artık olumlu değil.

Açıkçası, tüm temel işleri yüksek bir standartta yapıyor, sessiz ve verimli çalışıyor ve enerji için A +++ olarak derecelendiriliyor. Hepsi bir binin altında, şanslı aklayıcılar ...

En iyi çamaşır makinesi: Bosch Serie 6 i-Dos WAT286H0GB


2. Bosch 6 Serisi i-Dos WAT286H0GB

En iyi orta fiyatlı çamaşır makinesi (600 £ altında)

Teknik Özellikler
Tambur boyutu: 9kg Enerji derecesi: A +++ Maks Sıkma: 1,400rpm
Satın alma nedenleri
+ i-Dos özelliği + Süper sessiz + Yeniden yükleme seçeneği
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için o Wi-Fi'yi kurmanız gerekecek Amazon'a bakın

Serie 6 i-Dos, çok sevgiyi hak ediyor, çünkü ondan hoşlanacak çok şey var. Sorunsuz, neredeyse sessiz çalışma, harika teknik özellikler ve inkar edilemeyecek kadar pratik bir tasarım, bu güçlü makine için çok zamanımız olduğu anlamına geliyor. Doğal olarak Bosch, onu tamamen cıvatalama konusunda da iyi bir iş çıkardı, bu nedenle hem akıllı hem de sağlam. Sevmemek için ne var?

Bosch, bu makine olan Serie 6 i-Dos ile gerçekten çok başarılı oldu. İsminden de anlayacağınız gibi, çok kullanışlı i-Dos sistemine sahip oluyorsunuz. Bunun yaptığı, makineye deterjan ve kumaş yumuşatıcı yüklemek ve ardından her seferinde kullanılacak doğru miktarda deterjan ve su hesaplanarak yaklaşık 20 yıkamaya kadar astarlanır.

Bu, Bosch'un akıllı cihazlarından biridir ve çamaşır makinenize göz kulak olmak için telefonunuzu kullanmak istiyorsanız Wi-Fi bağlantısı bir artıdır. Hile? Hiç de değil, çünkü Serie 6 i-Dos'a kablosuz olarak bağlanma yeteneği, bir şeyler ters gittiğinde teşhis bilgileri sağlayabileceği anlamına geliyor. Ve çantanız buysa, yıkamaları ofisinizden başlatıp durdurabilirsiniz.

Kapasite açısından 9 kg, çoğu ortalama aile için fazlasıyla yeterlidir ve büyük lumboz kapısı ve tamburu, yorganı doldursanız bile yüklemek çok kolaydır. Bir çocuk kilidi, gecikme zamanlayıcısı vardır ve düğmeler ve kadran düzenlemesi temel kontrollere erişimi yeterince basit hale getirir. Doğal olarak, Wi-Fi işlevini kullanmak istiyorsanız biraz kurulum yapmanız gerekecek, ancak ev yönlendiricinize bir televizyon veya dizüstü bilgisayar bağladıysanız bu çok basittir.

Çok fazla yumruk atmayan ama giysilerinizi temiz okşayan WaveDrum tasarımı sayesinde bu makinede yıkama süreleri de kapsamlıdır. Bizim için en önemli nokta, yıkama döngüsü sırasında kaçırdığınız rastgele çorabı takmanıza izin veren Kilit Açma ve Yeniden Yükleme seçeneğidir. Bu harika bir özellik. Bosch Serie 6 i-Dos, cihazın iç organlarına biraz TLC verecek otomatik bir DrumClean programı ile makinenin kendisine ne zaman bakmanız gerektiğini bile söyleyecektir.

Güvenilir bir markanın üstün performanslı bir çamaşır makinesinin peşindeyseniz, bu model uygun fiyatta, özelliklerde ve kalitenin tatlı noktasında oturur.

En iyi çamaşır makinesi: BEKO WTK104121W

(İmaj kredisi: Beko)

3. BEKO WTK104121W

En ucuz çamaşır makinesi

Teknik Özellikler
Tambur boyutu: 10kg Enerji derecesi: A +++ Maks Sıkma: 1,400rpm
Satın alma nedenleri
+ Büyük 10 kg'lık tambur + 16 yıkama programı + 10 yıl garantili invertör motoru
Kaçınılması gereken nedenler
-Bu fiyatta güvenilirlik, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI bir faktör olabilir. £ 279.99 Currys PC World Check Amazon'da Görüntüleyin

Gerçekten mükemmel bir şekilde adlandırılan Arçelik ve KOÇ Holding'in sahip olduğu Beko markası, kısıtlı bir bütçeniz varsa oldukça güvenli bir bahis. Ucuz ve son derece neşeli Beko WTK104121W, 34 cm'lik büyük bir portal, enerji açısından verimli bir invertör motoru ve A +++ enerji derecesi ile dolu, 10 kg'lık devasa bir tambur kapasitesine sahiptir.

Ayrıca yorgan, elde yıkama, spor malzemeleri ve lekeli giysiler dahil olmak üzere 16 yıkama programından oluşan kapsamlı bir seçki ve 2 kg'lık yükteki pisliği sadece 14 dakikada çıkaran özellikle hızlı bir yıkama programı sunar. Bu arada, Hızlı program, çok saygın bir 28 dakikada 10 kg'lık tam bir yükün üstesinden geliyor.

1.400 dev / dak sıkma hızı ve kullanımı kolay çevirmeli arama arayüzünde rakam ve daha dar bütçeli büyük aileler için mükemmel olan çok yetenekli ve uygun fiyatlı bir makineye sahipsiniz.

En iyi çamaşır makinesi: LG F4V910WTS

(Resim kredisi: LG)

4. LG F4V910WTS

10kg maksimum yük ile en iyi çamaşır makinesi

Teknik Özellikler
Tambur boyutu: 10,5 kg Enerji derecesi: A +++ Maks Sıkma: 1,400rpm
Satın alma nedenleri
+ Büyük tambur ama çok hacimli değil + Verimli çalışma + Çok sessiz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 869 £ PRC Direct'te görüntüle 869 £ Sonic Direct'te İncele Amazon

LG F4V910WTS, ortalama aile içi çamaşır yıkama görevleri için mükemmeldir. 10 kg'lık varil, listemizdeki diğerleri tarafından boyut kazıklarında dövülürken, kapasite çoğu yıkama günü gereksinimi için fazlasıyla uygundur. Direkt tahrik motoru sayesinde diğer yeni LG çamaşır makinelerinde olduğu gibi rüya gibi çalışır. Bu, işlemin düzgünlüğü ve fazla gürültü olmaması anlamına gelir, bu da küçük bir alanda yaşıyorsanız gerçek bir nimettir.

LG ayrıca F4V910WTS ile birçok özellik ve işlevselliğe sahiptir. Sadece daha derin bir temizleme etkisi yaratmakla kalmayan, aynı zamanda su kullanımında biraz daha tutumlu olan TurboWash teknolojisine meraklıyız. Böylece, çamaşırlarınız sadece 49 dakikada güzel bir görünüme kavuşarak enerji ve zamandan da tasarruf ediyorsunuz. Çoraplarınız, küçük giysileriniz ve diğer değerli çamaşırlarınız için başka talepleriniz mi var? Pek çok program var, Steam + seçeneği alerjisi olan kullanıcılar için gerçekten kullanışlı.

LG, farklı ihtiyaçlar için ekstra işlevsellik ekleyen uygulama aracılığıyla 20'ye kadar özel yıkama programını indirmenize olanak tanıyan Smart ThinQ özelliği ile bu makineye birçok akıllı teknolojiyi de dahil etti. Bu onu çok yönlü kılar. Bu çamaşır makinesi ayrıca paketin bir parçası olarak daha fazla bağlantı sunar ve yıkamanızı yapmak için akıllı cihazınızla veya Amazon'un Alexa veya Google'ın Asistanı yardımıyla birlikte çalışabilir. Örneğin Akıllı Teşhis seçeneği, yıkama günü sorunlarını gidermenizi sağlar.

En iyi çamaşır makinesi 2020: Samsung Ecobubble WW90J5456FC

5. Samsung Ecobubble WW90J5456FC

En iyi Samsung çamaşır makinesi

Teknik Özellikler
Tambur boyutu: 9kg Enerji derecesi: A +++ Maks Sıkma: 1,400rpm
Satın alma nedenleri
+ Enerji verimli + Güçlü BubbleSoak işlevi + Yeterince güzel görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Büyük bir yük kapasitesi değil Amazon'a bakın

Samsung ecobubble WW90J5456FC en geniş tambur kapasitesine sahip olmasa da 9 kg'a kadar kirli giysilerinizi kaldırabilir. Bu fiyata ve kanıtlanmış bir performans rekoru ile orta ölçekli bir ev veya az ve sık yıkamayı tercih eden herkes için mükemmeldir.

Samsung ecobubble WW90J5456FC'nin ana cazibesi, Samsung tarafından zorlu lekeleri yüzeye çıkarmak için tasarlanan çok etkileyici Bubble Soak işlevi ile güzel bir şekilde tamamlanan göz kamaştırıcı özellik setidir. Bir başka önemli yıldız dönüşü, sınıfının lideri olan 15 dakikalık hızlı yıkamadır - yeni çoraplar ve küçükler için çaresiz kaldığınızda idealdir.

Ayrıca, en sevdiğiniz program ayarlarına (bunlardan çok sayıda var), kendi kendini temizleyen bir deterjan çekmecesine ve elektrik faturanızda bazı önemli tasarruflar görmesi gereken bir A +++ enerji derecesine kısayollar da elde edersiniz. 1400 döndürme döngüsü ultra hızlı değil, ancak iyi çalışıyor.

Grafit veya beyaz renkte hoş bir stil ve büyük bir kapı ekleyin, bu da yükleme ve boşaltmanın bir esinti olduğu anlamına gelir ve bu Samsung'un neden bu kadar popüler olduğunu görebilirsiniz.

En iyi çamaşır makinesi 2020: AEG 7000 SERİSİ L7FEE865R

6. AEG 7000 SERİSİ L7FEE865R

En iyi orta sınıf çamaşır makinesi

Teknik Özellikler
Tambur boyutu: 8kg Enerji derecesi: A +++ Maks.Sıkma: 1.600rpm
Satın alma nedenleri
+ Fiyata göre harika performans + Kullanımı kolay + Ultra sessiz + Buhar işlevi
Kaçınılması gereken nedenler
-Domineering seviye sensörleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 569,99 Sonic Direct'te görüntüle£ 649 John Lewis & Partners'ta görüntüleyinHughes'da £ 729 Görüntüle

Bütçenizi yukarıdaki ödüllü AEG 9000 Serisine tam olarak uzatamazsanız, kıyafetleri neredeyse aynı derecede verimli ve sessizce yıkayan bu biraz daha düşük özellik seçeneğini kesinlikle göz önünde bulundurun. Aslında, bu çatlama modeli ile daha pahalı 9000 Serisi arasındaki tek fark, tamburunun bir kilogram daha küçük olması, yılda biraz daha fazla su kullanması (9000'in 10.499 litreye kıyasla 10.999 litre) ve yıkama başına kabaca iki kat daha fazla enerji tüketmesidir döngü ve döndür (0,68kW - 0,32kW). Ancak bunun çoğu, çok daha düşük sıcaklıklarda yıkamanıza olanak tanıyan 9000’in yenilikçi su yumuşatma özelliğine bağlıdır.

Sensörle doldurulmuş 7000 Serisi, kullanımı keyifli, şaşırtıcı derecede basit ve net bir şekilde okunabilir dokunmatik ekran arayüzü ile birlikte gelir. Büyük kadranı kullanarak tercih ettiğiniz programı seçin ve ardından yıkama süresini, yıkama sıcaklığını ve sıkma hızını ayarlamak için sağdaki Audi benzeri panele gidin. Ayrıca, döngünün sonuna doğru otomatik olarak veya kırışık önceden giyilmiş bir gömleği tazelemek için kendi başına çalışacak şekilde seçilebilen bir buhar seçeneğine de sahiptir.

Bu yazar, çok sayıda parlayan kullanıcı incelemesinden o kadar cesaret aldı ki, aslında bir tane satın aldı. İki yıllık düzenli kullanımda bir an bile kaçırmadığını bildirmekten memnuniyet duyuyorum - beş yıllık garanti ile geliyor - ve göz kamaştırıcı derecede sessiz. Dahası, yıkama kalitesinden sıkma hızına kadar neredeyse tüm disiplinlerde yerini aldığı kuşkusuz eski Miele'yi gerçekten bozuyor

En iyi çamaşır makinesi: Miele WCR860WPS

7. Miele WCR860WPS

En iyi premium çamaşır makinesi

Teknik Özellikler
Tambur boyutu: 9kg Enerji derecesi: A +++ Maks.Sıkma: 1.600rpm
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel program seçimi + Kullanışlı otomatik dozaj sistemi
Kaçınılması gereken nedenler
-Evet, biraz pahalı BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 1.799 £

Miele'nin ev aletleri, sürekli olarak aşağıdaki güvenilirlik derecelendirme çizelgelerinin en üstündeHangi?dergisi ve bu orta sınıf (Miele standartlarına göre) modeli buna bir örnektir. Burada, zor kazanılan kama, size olağanüstü uzun ömürlü, özelliklerle dolu bir makine satın alıyor.

TwinDose ve CapDosing otomatik deterjan ve saç kremi dağıtma özellikleriyle başlayalım. Belirli bir yıkama için ne kadar deterjan veya yumuşatıcı kullanmanız gerektiğinden emin değil misiniz? Bu makine, Miele'nin tescilli deterjanı ve yumuşatıcısı ile doldurulmuş iki büyük kapla birlikte gelir - sadece üst ve alt kapakları açın ve içeri kaydırın. Voila, artık sadece 30 yıkama için yeterli deterjan ve yumuşatıcı takılı değil, aynı zamanda makine yalnızca ihtiyacı olanı kullan. Ve bunu eski yöntemle yapmak istiyorsanız sorun değil, çünkü makine aynı zamanda geleneksel bir dağıtıcı tepsisine de sahip.

Bir ekonomi sürücüsündeyseniz (bu tür bir sorun çıkardıktan sonra olacaksınız), büyük bir işi yaparken minimum su ve enerji kullanan yeni PowerWash 2.0 özelliğini kullanmayı düşünün. Ve aceleniz varsa, hızlı Ekspres 20 döngüsünü seçin ve bunu, Dünya'yı kendi ekseninden kaydırmaya yetecek kadar hızlı olan 1600 dev / dak dönüşle takip edin.

Miele, aile ve modacı dostu 9 kg'lık bir varil ve beyaz çarşafları yeni gibi göstermekten hassas kişilerinizi nazikçe 'elde yıkamaya' kadar her türlü olasılığın karşılanması için yeterli döngü programıyla birlikte gelir.

Ancak, bu makineyi rakiplerinden gerçekten ayıran şey, çalışma sırasındaki sessizliktir. Gerçekten, hala çalıştığından emin olmak için yıkamayı birkaç kez kontrol ederken bulabilirsin. Zeki, iyi topuklu çamaşırcı için akıllı çan ve ıslık modeli.

En iyi çamaşır makinesi: Bosch Serie 8 WAWH8660GB

8. Bosch Serie 8 WAWH8660TR

Özellik dolu ve çok iyi değerde çamaşırhane botu

Teknik Özellikler
Tambur boyutu: 9kg Enerji derecesi: A +++ Maks Sıkma: 1.4000rpm
Satın alma nedenleri
+ Daha düşük fiyata premium özellikler + Enerji açısından verimli, mükemmel temizlik
Kaçınılması gereken nedenler
-Yawnsome BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 878,90 £ görünüyor Electricshop'ta görüntüleyin Amazon 1 Amazon müşteri incelemesini inceleyin

Pek çok açıdan Bosch, beyaz eşyaların Audi'sidir: bazılarına göre pahalıdır - ve üst düzey makinelerGerçekten mipahalıdır - ancak yaptığı şey mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve uzun süre dayanır.

A +++ sınıfı Serie 8, iki enerji tasarrufu yöntemi kullanır: Kumaş türüne ve miktarına göre su miktarını kontrol etmek için bir sensör kullanan ActiveWater Plus ve daha çok Miele'nin TwinDos'una benzeyen i-DOS deterjan koruyucu sistemi. Belirli bir yük için gereken tam deterjan miktarını ölçer, küçük bir bölmeyi periyodik olarak açmayı hatırladığınız sürece, sıvı haznesini tercih ettiğiniz marka ile doldurun. Tek bir doldurma yaklaşık 20 yıkama sürecektir.

Serie 8 ayrıca uygulama kontrolü, 9 kg'lık tambur ve sessiz çalışma özelliklerine sahiptir. Kısacası, biraz daha pahalı rakipleriyle aynı özelliklere sahip. Bosch işleri her zaman iyidir; Miele'ye her zaman parası yetmeyen az maaşlı gazeteciler olarak, onu seviyoruz.

En iyi çamaşır makinesi: LG FH4G1BCS2

(Resim kredisi: LG)

9. LG FH4G1BCS2

En iyi akıllı çamaşır makinesi

Teknik Özellikler
Tambur boyutu: 12kg Enerji derecesi: A +++ Maks Sıkma: 1,400rpm
Satın alma nedenleri
+ Çok fazla kapasite + Doğrudan tahrik motoru + Duraklat ve Ekle özelliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Yüksek ama haklı fiyat etiketi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 999 £ Amazon'da görüntüleyin£ 999 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

LG FH4G1BCS2 çamaşır makinesine çok düşkünüz. Bir bakışta, çamaşırlarınızı o cömert 12 kg'lık tambura koyduğunuzda bir muamele gördüğünüzü gösteriyor ve başlarken eğlence devam ediyor. LG, bu modelle gerçekten fazladan yol kat etti ve 6 Motion Direct Drive motora sahip. Sağlayan şey güç, mükemmel temizlik, düşük gürültü ve çok düzgün çalışmadır. Bu, çoğumuzun peşinde olduğu güzel bir özellik, değil mi?

Kapsamlı program seçimine geçmeden önce, bu cihazın dışı da görülmesi gereken bir şeydir. LG, genel tasarımda çok iyi bir iş çıkardı, ancak işleri gerçekten başlatan kontrol paneli. Siyah üzerine beyaz bilgi havalı, temiz ve anlaşılması çok kolay. Program alanına girdikten sonra, kapsamlı bir seçenek yelpazesidir; Alerji Bakımı, Buhar Yumuşatıcı ve Buhar Yenileme programları gibi programları eklemek için LG'ye tam not verilir.

Gerçekten de, bu programlar cihazın İngiliz Alerji Vakıfları Onay Mührü paketlediği anlamına geliyor ve bu da onu alerjiden etkilenen herkes için iyi bir seçim haline getiriyor. Diğer yerlerde, LG FH4G1BCS2 çamaşır makinesinin TurboWash yönüne çok meraklıyız. Bu özellik, çamaşırlarınızın yine de metodik kaya gibi sağlam bir yıkama yapabileceği anlamına gelir, ancak sadece 49 dakikada daha hızlı ama daha verimli bir şekilde yapılır.

İtirazın yanı sıra kapsamlı program seçimidir ve bunu indirebileceğiniz özel yıkama programları ile de artırabilirsiniz. Akıllı makineleri tamamlayan bazı uygulamalar her zaman olabilecekleri veya olması gerektiği gibi olmasa da LG, Smart ThinQ yazılımıyla çok iyi bir iş çıkardı. Bunu genel denkleme eklediğinizde, cihazın neden herkes için ve her şey için beğenildiğini görebilirsiniz.

LG FH4G1BCS2'nin muazzam çekiciliğini tamamlamak, Öğe Duraklat ve Ekle özelliği şeklindeki parti numarasıdır. Bu benzersiz bir şey olmasa da, LG'nin seçtiğiniz döngüyü duraklatmanıza, durmasını beklemenize ve ardından son dakika öğelerini atmanıza izin verme şekli gerçek bir hayaldir. Sadece çorap ya da mendil de değil; Orijinal yük ile birlikte koymayı unuttuysanız, cihaz büyük bir ceket gibi bir şeyi de kabul edebilir. Şimdi bu çok havalı.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın