Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • £ 200'ün altındaki en iyi saatler: zaman çok fazla para değildir

£ 200'ün altındaki en iyi saatler: zaman çok fazla para değildir

Saatler niyet beyanlarıdır, en sıkıcı kıyafetleri stil ve havayla damlatan bir moda parçası. Yani, iyi bir saat almaya gücünüz yeterse. Formula 1 sürücüleri ve tenis oyuncuları sırıtarak reklamı yapılan saatleri satın almaktan hoşlansanız da, fiyat etiketleri onların mega zenginin koruması anlamına geliyordu.


Ve bu, uygun mekanik zaman parçaları için hala geçerli olsa da, yine de saygın, modaya uygun bir Quartz saati, bütçenizi bozmadan alabilirsiniz.

İşte 200 £ 'dan daha düşük bir fiyata alabileceğiniz harika saatler.

Bugün satın alınabilecek 200 sterlin altındaki en iyi saatler

200 sterlin altındaki en iyi saatler: Mondaine Classic

1. Mondaine Classic

Gerçek bir İsviçre yapımı pazarlık

Satın alma nedenleri
+ İsviçre yapımı + İkonik tasarım + Okuması kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 100 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Mondaine saatlerini Jura'da satın alın


İsviçre yapımı bir saati 200 poundun altında alamayacağınızı kim söyledi? Ödün vermek de yok, çünkü bu uygun fiyatlı İsviçre saati de aslında çekici. İsviçre Tren İstasyonu saatinin ikonik tasarımına dayanan, okunması kolay ve şık. Cilalı paslanmaz çelik kasa üç çubuğa kadar su geçirmezdir ve yüzü kaplayan kristal cam, büyütme etkisi için kubbelidir.

200 sterlin altındaki en iyi saatler: Casio DW-5600BBN-1ER


2. Casio DW-5600BBN-1ER

En iyi çırpıcı saati

Satın alma nedenleri
+ Tamamı siyah renk grubu + Dayanıklı + Klasik tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-En akıllı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI değil 75,94 £ Amazon'da görüntüle 99 £ Amazon'da görüntüle 1 Amazon müşteri yorumu

WatchShop.com'da Casio saatleri satın alın

Bu Casio G-Shock, gerçekten en üst düzey çırpıcı saattir. Ne yapıyor olursanız olun, onu tamamen unutarak bağlayabilirsiniz. Sertlik söz konusu olduğunda standardı belirliyor ve bu abartısız 'Black Out' renk grubunu seviyoruz. Naylondan daha güçlü olan ve ayrıca gerilmeye, aşınmaya ve yırtılmaya karşı son derece yüksek direnç sağlayan bir Cordura naylon kumaş bant ile birlikte gelir.


£ 200

3. Tissot Her Zaman Erkek Saat

İdeal bir 'ilk saat'

Satın alma nedenleri
+ Klasik tasarım + Harika marka + İsviçre yapımı + İlginç bileklik BUGÜNÜN EN İYİ İNDİRİMLERİ 182,75 £ Amazon Düşük Stokunda Görüntüle 195 £ Jura Watches'da Görüntüle £ 196 The Jewel Hut'ta Görüntüle 3 Amazon müşteri incelemeleri

Goldsmiths'te Tissot saat satın alın

Fotoğrafçılığa yeni başlıyorsanız (veya fotoğraf çekmeye çalışıyorsanızbirisifotoğrafçılığa), bu ideal saat olabilir. Efsanevi İsviçre markası Tissot'tan şık bir kuvars parçası. Uykulu, temiz, klasik bir yüze sahip zamansız bir tasarıma sahiptir. Üzerinde gelen ilginç 'pirinç boncukları' bileziğine bayılıyoruz.

£ 200


4. Döner Oxford Siyah Paslanmaz Çelik Kuvars İzle

Rotary'den sofistike bir elbise saati

Satın alma nedenleri
+ Siyah ve Çelik kombinasyonu + Zarif + İngiliz (ish) marka + Klasik tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 116,25 £ Amazon'da görüntüle 126 £ Watch Hut'ta Görüntüle 126 £ Saat Dükkanında Görüntüle

WatchShop.com'da Rotary saatleri satın alın

Rotary'nin bu Oxford saati, klasik, günlük bir dress watch arıyorsanız ideal. Mükemmel dengelenmiş siyah kadran, yumuşak dana derisi kayışla tamamlanıyor. Rotary saati başka nasıl taktığını bilmek ister misiniz? Benedict Cumberbatch'tan Sherlock Holmes'un bileğine bağlanmış bir tane göreceksiniz.

200 £ altındaki en iyi saatler: G-Shock GD-100MS-3ER

5. G-Şok GD-100MS-3ER

Aşırı maceracı tipler için inanılmaz sağlamlık

Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı + Çok sayıda işlev + Sade renk
Kaçınılması gereken nedenler
-Chunky Bugünün en iyi G-Shock GD-100MS-3ER fiyatları £ 75 Amazon 745 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Goldsmiths'te G-Shock saatleri satın alın

Darbeye dayanabilecek bir şeye ihtiyacınız varsa - G Shock'tan başkasına bakmayın. Bu uygun fiyatlı model, hem kasa hem de mat yeşil reçineden yapılmış kayış ve koruyucu mineral cam içeren lens ile harika görünüyor. Bu, 200 metreye kadar suya daldırılabilen ve hemen hemen patlamaya dayanıklı bir saate ulaşır.

SAS'a katılma veya Bear Grylls gibi bir hayatta kalma uzmanı olma arzunuz varsa, bu saati satın almak o yolculuğun ilk adımıdır. Sadece kaydırmak sizi daha aşırı hissettirecek. Parça aynı zamanda birden fazla zaman dilimi, bir kronometre, zamanlayıcı ve beş alarm dahil olmak üzere sayı özellikleriyle birlikte geliyor - böylece göreviniz için zamanında uyanabilir ve ardından bir terörist hücresini yok etmenin ne kadar sürdüğünü öğrenebilirsiniz.

£ 200

6. Timex Keşif İzci

Timex'ten Heritage açık hava saati

Satın alma nedenleri
+ Sağlam görünümlü tasarım + INDIGLO gece lambası + Harika miras
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha şık durumlar için uygun değil Günümüzün en iyi Timex Expedition Scout fırsatları 35,66 £ Amazon'da görüntüle 44,99 £ Amazon'da görüntüle 59,95 £ Amazon 2 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

WatchShop.com'da Timex saatlerini satın alın

Timex Expedition Scout, sağlam, dış mekan estetiğine sahip çekici, hafif bir parçadır. Okuması kolay kadran, Timex'in parlak Indiglo gece lambasına sahiptir. Model yelpazesi, 1960'ların neredeyse yok edilemez piyade saatlerinden türetilmiş ve 1990'larda açık hava etkinliklerinin patlayıcı büyümesini karşılayacak şekilde uyarlanmıştır.

£ 200

7. Citizen Divers EcoDrive Saati (BN0151-09L)

Bütçede gerçek bir dalgıç arkadaşı

Satın alma nedenleri
+ Çekici + EcoDrive teknolojisi + Pratik kayış
Kaçınılması gereken nedenler
-Odd taç yerleştirme Bugünün en iyi Citizen Divers BN0151-09L fiyatları 249 £ Amazon'da görüntüleyin 119 Amazon müşteri yorumu

Goldsmiths'te Citizen saat satın alın

Bol teknoloji içeren bir bütçe saati mi arıyorsunuz? Citizen EcoDrive Dive saati tam size göre. Tüm gün boyunca çalışmaya devam etmek için herhangi bir ışık kaynağından (hatta yapay aydınlatma) güç kullanan (7 yıllık güç rezerviyle) Citizen parlak EcoDrive teknolojisi ile güçlendirilmiştir.

Dürüst olmak gerekirse, bir saatin pilini bir daha asla değiştirmeniz gerekmeyecek. Bu aynı zamanda, vidalı kurma kolu ve vidalı kasa, ışıklı işaretler, tek yönlü dönen kayar cetvel çerçevesi ve son derece okunaklı kadranlar gibi özelliklere sahip işlevsel bir parçadır ve gerçek bir Divers saatidir.

£ 200

8. Fosil Erkek Saat JR1354

Bu Fosil eski değil

Satın alma nedenleri
+ İyi marka + Tıknaz, cesur tasarım + Kronograf işlevi
Kaçınılması gereken nedenler
-Hepsi siyah tasarım herkes için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 106,41 £ Amazon'da görüntüleyin 149 £ Watch Hut'ta Görüntüleyin

WatchShop.com'da Fossil saatleri satın alın

Bu büyük Fossil saat, siyah kasa, mat siyah kadran ve siyah indekslerle cesur, tamamen siyah bir tasarıma sahiptir. Büyük 43 mm paslanmaz çelik kasa kesinlikle bir açıklama yapar ve 5 ATM'ye kadar su geçirmezdir. Siyah cilalı deri kayışla tamamlandı.

£ 200

9. Paul Smith Tempo Erkek Kol Saati

Renkli dokunuşlara sahip klasik bir parça

Satın alma nedenleri
+ Renkli tasarım + Harika marka + Kasa tasarımı
Kaçınılması gereken nedenler
-Blue, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI tüm kıyafetlerle eşleştirmek için zor olabilir Amazon'a bakın

İngiltere'nin en tanınmış tasarımcılarından biri olan Paul Smith, bu çarpıcı, Blue 'Tempo' saatinde açıkça görülen renkli estetiği ile ünlüdür. Kadran, çekici bir 41mm paslanmaz çelik kasaya yerleştirilmiştir ve pimli toka tokalı siyah deri kayış ve mineral kristal cam ile tamamlanmıştır.

£ 200

10. Renk Örneği YIS404

İkonik İsviçre bütçe markasından

Satın alma nedenleri
+ Harika marka + Otomatik hareket + Klasik tarz
Kaçınılması gereken nedenler
-Kahverengi kayış herkes için değil

Swatch'ta saat satın alın

Bütçe saatini düşünün ve akla gelen ilk marka muhtemelen Swatch. Piyasadaki en büyük saat markalarından biridir. İkonik İsviçre markasından Sistem Fly, sizin de tipik plastik meseleniz değil, paslanmaz çelikten yapılmış ve kahverengi bir deri kayışla donatılmıştır. Güzel mavi kadranın altında saklı olan tipik Quartz mekanizma değil, Sistem tarih işlevli analog bir otomatik mekanizma ile donatılmıştır. Bu, 200 £ 'dan daha ucuz bir saat için çok etkileyici.

£ 200

11. Braun Kuvars Saat

Braun'dan ikonik minimalist saat

Satın alma nedenleri
+ İkonik tasarım + Zamansız + Minimal
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları daha çok süs isteyebilir

Amazon saatlerini satın alın

İkonik bir şey arıyorsanız, Braun'un bu saatinden başkasına bakmayın. Şirketin minimalist, temiz estetiği, ünlü Alman tasarımcı Dieter Rams tarafından tanıtıldı, marka değerleri etrafında inşa edildi - daha az ama daha iyi.

Rams ve meslektaşı Dietrich Lubs, Braun ürünlerini ikonik yapan yerleşik görsel dili temel alan bir dizi işlevsel saati piyasaya sürdü. Son yıllarda bu ürün yelpazesi yeniden oluşturuldu ve yeniden canlandırıldı, böylece artık 200 poundun altında bir tasarım tarihi parçası satın alabilirsiniz.

£ 200

12. Michael Kors Erkek Kol Saati MK8659

200 sterlin altındaki bu saat bir Patek'i anımsatıyor

Satın alma nedenleri
+ Sportif, modern tasarım + Harika renk düzeni
Kaçınılması gereken nedenler
-Fashion markası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 89,99 £ Amazon'da 111 £ Saatte İncele Saatte Görüntüle 140 £ Saat Mağazasında İncele

Goldsmiths'te Michael Kors saatini satın alın

Michael Kors Mens Bryson saati, çizilmeye karşı dayanıklı mineral cam ve baton saat imlerine sahip ve sabit bir çerçeve ile korunan çarpıcı bir kadran ile güzel bir 42 mm paslanmaz çelik kasa sergiliyor. Diğer özellikler arasında zarif bir Deri kayış, güvenilir bir hareket ve ek koruma için güvenli bir iğne tokası vardır.

£ 200

13. Skagen Connected Hybrid SKT1103

İnanılmaz derecede havalı Danimarka parçası

Satın alma nedenleri
+ Boş Liste
Kaçınılması gereken nedenler
- Boş Liste BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 187,74 £ Amazon'da Görüntüle

WatchShop.com'da Skagen saatleri satın alın

Connected hibrit akıllı saat, klasik bir saatin gövdesinde bir dizi akıllı özelliğe sahiptir. Android veya iPhone'unuza ve Skagen uygulamasına bağlanarak saat, bir metin, e-posta veya arama aldığınızda size akıllı telefon bildirimleri tarafından filtrelenen gizli bir şekilde gönderir. Doğru saat ve tarihe otomatik olarak güncellenir ve standart bir değiştirilebilir CR2430 düğme pil ile çalışır. Ek özellikler şunları içerir: aktivite ve uyku takibi, telefon bulucu, müzik kontrolü ve daha fazlası. Kayış, diğer 20 mm kayışlarla kolayca değiştirilebilir.

Skagen, Danimarkalı bir saat şirketidir. Skagen'in Danimarkalı olduğunu belirtmekte fayda var (ismin vermemesi durumunda) çünkü saatleri İskandinav tasarımının tüm özelliklerini taşıyor - minimal estetik, retro bir çizgi ve havalı bir yazı tipi.

Bir milyon dolara malolmuş gibi görünmüyor ancak bu saat, kalıcı bir izlenim bırakmak için kaliteli görünümlere sahip olmak zorunda olmadıklarını kanıtlıyor. Kaygan tasarım buradaki tüm işi yapar ve mevcut şirketinizin zaman parçanıza iyi bir şekilde bakmasını sağlamak için ellerinizi saçlarınızdan geçirmeye / esnemeye ve kollarınızı uzatmaya / bileğinizi sallamanıza devam etmenizi sağlar.

Bu analog saat, adımlarınızı sayabilir ve telefonunuzla ölçüm yapabilir. Fena değil, ha?

£ 200

14. Seiko Gri SNDG57P1

İkonik Japon saat markası

Satın alma nedenleri
+ Sportif yüz + 100m su geçirmezlik
Kaçınılması gereken nedenler
-Face çok telaşlı olabilir Bugünün en iyi Seiko Grey SNDG57P1 fiyatları Amazon 4 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

WatchShop.com'da Seiko saat satın alın

Seiko, 1881'den beri hassasiyeti, güvenilirliği ve mükemmelliği ile tanınmaktadır, bu nedenle bu parça ucuz olduğu için, onun iyi yapılmış bir saat olmadığını düşünmeyin. İsterseniz bu herkesin Rolex'i. Bu özel model, sportif bir kadrana ve kronograf hareketine sahiptir. Çerçeve dönebilir ve en önemlisi 100 metreye kadar su geçirmezdir.

£ 200

15. Kartel İskoçya Unisex Sinclair 38mm Saat

Bu İskoç saat markasından biraz farklı bir şey

Satın alma nedenleri
+ Farklı marka + Küçük, unisex beden + Sıradışı tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için çok küçük olabilir Amazon'u kontrol edin

Göze çarpmaktan hoşlanıyorsanız, Kartel'in bu kare (imsi) saati size yardımcı olacaktır. Siyah kadran ve paslanmaz çelik kasanın kombinasyonunu seviyoruz. Parça 38 mm'dir, bu nedenle hem erkek hem de kadın bileklerine uygundur. Paslanmaz çelikten yapılmıştır ve güvenilir bir quartz mekanizma ile donatılmıştır.

200 sterlin altındaki en iyi saatler: Casio Edifice

16. Casio Edifice

Casio Ediface'den sportif bir krono

Satın alma nedenleri
+ Sportif tasarım + Güvenilir marka + Chrono işlevi
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için sportif olmak için £ 59.99 The Jewel Hut'ta Görüntüle 67,58 £ Amazon'da Görüntüle 119 £ very.co.uk'de görüntüleyin 21 Amazon müşteri yorumu

WatchShop.com'da Casio saatleri satın alın

Edifice koleksiyonundan Erkek Casio saati, Casio'dan ilham alan gerçek estetiğin somut örneğidir. Casio tarafından tasarlanan Edifice koleksiyonunun bir parçası olan fiyatına göre olağanüstü bir analog saattir. Bu kol saati, sportif bir paslanmaz çelik kasa ve bileziğe sahiptir ve siyah karbon fiber efektli kadran ve güvenilir Quartz hareketi ile birleştirilmiştir.

£ 200

17. Hugo Boss Erkekler Jackson İzle

Her takım elbise ile uyumlu klasik bir elbise saati

Satın alma nedenleri
+ Abartısız tasarım + Şık + Siyah bir dizi takım elbiseyle birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-Günlük bir saat değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 129 £ Amazon'da görüntüleyin 18 Amazon müşteri incelemeleri

WatchShop.com'da Hugo Boss saatlerini satın alın

Takım elbise giymek için klasik, sade bir saat arıyorsanız, Hugo Boss'un bu şık elbise saatinden başka bir yere bakmayın. Şık siyah kadran, Roma rakamlarına sahiptir ve bir Quartz mekanizma ile güçlendirilmiştir. Siyah deri tokalı bir kayışa takılır.

£ 200

(Resim kredisi: Tahmin et)

18. Tahmin et Hendrix

Guess'ten şık bir kronograf

Satın alma nedenleri
+ Şık, tek tonlu tasarım + Gün ve tarih fonksiyonu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Guess Hendrix'i 169 £ karşılığında H. Samuel'den satın alın

Guess'in sadece kot pantolon yaptığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz - bu çarpıcı Hendrix modeli gibi şık saatler de yapıyorlar. Monokrom tasarıma ve 44 mm cilalı kasaya sahip şık ve sofistike bir saattir. Gümüş renkli çok işlevli kadran, koyu roma rakamlarına, süper kullanışlı gün, tarih ve 24 saat göstergeli guilloche alt kadranlara sahiptir. Uyumlu paslanmaz çelik bilezik görünümü tamamlar.

£ 200

19. Michael Kors MK8184

Swatch bütçesinde Hublot

Satın alma nedenleri
+ Çarpıcı tasarım + Çok farklı
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı Michael Kors MK8184 için çok blingy $ 149 Goldsmiths'de görüntüle 254,17 £ Amazon'da 113 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Goldsmiths'te Michael Kors saatini satın alın

Büyük ve gösterişli bir şey istiyorsanız, ancak bir Hublot'ta patlatacak birkaç bininiz yoksa, tasarımcı Michael Kors'un bu parçası hile yapmalı. Lüks saat sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda net bir kronograf hareketi ve saat 6 yönündeki tarih penceresi ile maksimum işlevsellik sağlar. 48 mm kalınlığında pembe altın kasa, 10 ATM'ye kadar suya dayanıklıdır ve rahat bir siyah silikon kayışa takılır.

200 sterlin altındaki en iyi saatler: Casio F-91W-1YER

20. Casio F-91W-1YER

İkonik, pahalı olmak zorunda değildir

Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı ve ikonik + UCUZ
Kaçınılması gereken nedenler
- Karmaşıklık eksikliği - Neredeyse tek kullanımlık mı? Bugünün en iyi Casio F-91W-1YER fiyatları 9,35 TL Amazon'da 21 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

WatchShop.com'da Casio saatleri satın alın

Ve son olarak, uygun fiyatlı bir saat arıyorsanız, Casio dijital saatten daha uygun fiyatlı bir şey yoktur. Elbette, bu karmaşıklığın son sözü değil, ancak retro / yenilikçi bir havayı tercih ediyorsanız tasarım ikonik ve mükemmel. Casio, saati söylemenin yanı sıra bir alarm, takvim ve kronometreye sahiptir.

Bu hemen hemen bir Apple Watch. Karanlıkta zamanı söylemek için bir arka ışık vardır ve akrilik pencere kırılmaya karşı dayanıklıdır, bu nedenle muhtemelen sizden daha uzun süre dayanacaktır. Hepsi 10 poundun altında mı? Bu bir hırsızlık ve açıkçası herkesin bir tane alması gerekiyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın