Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • En iyi su tabancası 2020: Arkadaşlarınızı rahatsız etmek için en iyi Süper Sağlayıcılar ve diğer su püskürtücüler

En iyi su tabancası 2020: Arkadaşlarınızı rahatsız etmek için en iyi Süper Sağlayıcılar ve diğer su püskürtücüler

Super Soakers, ha? İyi vakit geçirmek için su yolu.

Yazın norm haline gelen sıcak ve sıcak günlerde, bir öğleden sonra boyunca en iyi su tabancalarından birini almak ve sırılsıklam dost ve düşmanı hiçbir şey yenemez.

• Amazon İngiltere'deki tüm su tabancalarına göz atın
• Argos'taki tüm su tabancalarına göz atın
• Amazon ABD'de tüm su tabancalarına göz atın
Target'taki tüm su tabancalarına göz atın

Ve şu anda pek çok harika su tabancası ve Süper Sağlaklar var - aklınıza gelebilecek boyut ve tür ne olursa olsun mevcut ve burada Pingtwitter'te iyi bir su savaşı yapmayı sevdiğimiz için, bunların çoğunu filtreledik. size mutlak en iyilerden bir seçim sunar.


Küçük, kompakt ve son derece taşınabilir nişancılarımız, hassas uzun menzilli saldırılar için ağır hizmet tipi su püskürtücülerimiz ve hatta tüm bir düşman dalgasını vurmanız gerektiğinde kullanabileceğiniz hortum bağlantılı H20 topçu parçalarımız var.

Bu nedenle, şu anda en iyi su tabancası için pazardaysanız, bu yöne gidin ve birinci sınıf donanım seçeneklerimize bir göz atın.


En iyi su tabancası: Super Soaker FloodinatorPingtwitter Best Buy logosu

1. Super Soaker Floodinator Su Tabancası

Ciddi susturucular için en iyi su tabancası

Satın alma nedenleri
+ İyi su deposu boyutu + Kolay erişimli doldurma kapağı
Kaçınılması gereken nedenler
-Pompa hareketi küçük çocuklar için zor bugünün EN İYİ FIRSATLARI £ 29,99 Amazon 634 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Sekiz metrelik tatmin edici bir H20 akışı gönderen bu patlayıcı, su serbest bırakan cephaneliğinizin temelini oluşturmalıdır. Pompa hareketi akışı harekete geçirir ve iki litrelik yeterli kapasiteyle hedefler, durulama sonrası küçük programınızdan daha ıslanır. Bu Süper Sağanak, aynı zamanda istenmeyen yaratıkları arka bahçenizden caydırmak için ideal ve oldukça eğlenceli bir yöntemdir. Hayır, Barbekü misafirlerinden bahsetmiyoruz.


En iyi su tabancası: Super Soaker Soakzooka

2. Süper Sağanak Soakzooka Su Tabancası

Kalçasına tut, bu blaster havalı olmak için

Satın alma nedenleri
+ Sağlam, sağlam tasarım + İyi su kapasitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-En doğru BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI değil £ 19,99 Amazon'da 178 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Süper Sağanak tasarımını yeni bir tasarım yönüne taşımak, bu ilginç görünümlü kit parçası. Ve ilginç olarak, tuhaf şapkalar veya bir çift parlak ayakkabı gibi, başkalarından iki kez çekilmeye değer şeylerden bahsediyoruz - evet, sadece bir moda geçit törenine bir blaster yapıştırdık. Üstteki tutamaktan üretilen iyi bir su çıkışı sunmanın yanı sıra, belirli bir miktarda swank komuta eder. Bunu elimizdeyken normal şekilde yürümeyi denedik ama hayır, bu size sadece on derecelik bir eğimle yürüme dürtüsü veriyor.

En iyi su tabancası: Super Soaker Freezefire 2.0

3. Super Soaker Freezefire 2.0 Su Tabancası

Omurgaya titreme göndermek için en iyi su tabancası

Satın alma nedenleri
+ Kompakt ve gizlenebilir + Büyük doldurma kapağı
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece yarım litrelik bir tank sunuyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 8,64 £ Amazon 462 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Sıradan bir günün ardından & ldquo; bununla buz ister misiniz & rdquo; Yıllık Super Soaker kreatif ekibinin Barbekü'sinin sunucusundan gelen yorum, bir katılımcının iş şapkasını hâlâ takmış olduğu. Birkaç hafta içinde Freezefire yaratıldı, içine buz küplerini yapıştırmak için büyük boyutlu bir doldurma kapağı ve su tabancası savaşları sırasında bir shivery akışı gönderme yeteneği. Düzenli, küçük bir Süper Sağanaktır ve sürpriz bir ıslanma seansına gizlenecek kadar küçük. Sangria, zihin içeren bir hazneye dönüştürülmesi en muhtemel olanıdır.


En iyi su tabancası: Fortnite Super Soaker

(Resim kredisi: Hasbro)

4. Fortnite TS-R Nerf Süper Sağanak Su Tabancası

Fortnite temalı ve su püskürtüyor - daha ne istiyorsunuz !?

Satın alma nedenleri
+ Fortnite silah kopyası + İyi su kapasitesi
Kaçınılması gereken nedenler
- Küçük çocuklar için çok büyük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 18,01 £ Amazon'da 21,49 £ Görüntüle 365games.co.uk adresinde görüntüleyin

Çocukları Fortnite'tan ayırıp dışarı çıkarmak için mücadele mi ediyorsunuz? Fortnite'ı da getirin! Oyun içi silahın bu kopyası tam bir litre su kapasitesine sahiptir ve tıpkı diğer Super Soaker'lar gibi pompa hareketinden ateş eder. Genel olarak harika bir seçenektir - doğru markaya sahip olmak sadece ek bir avantajdır.

Süper Sağanak Şişe Saldırısı

5. Super Soaker Bottle Blitz Su Tabancası

Vidalı şişelerle doldurulabilen bir su tabancası

Satın alma nedenleri
+ Yedeklenmiş ve hazır birden fazla cephane birimine sahip olabilirsiniz + Kompakt ve çok taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
- Verilen şişe haznesi küçüktür BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 918 Amazon müşteri yorumlarını kontrol edin

Yani eko-savaşçılara katılma niyetiniz yok ama elbette üzerinize düşeni yapmak istiyorsunuz. İşte yeşil kimlik bilgilerinizi parlatmaya başlamak için bir yer - yeniden doldurmak için her tür vidalı plastik şişeyi kullanan bir su püskürtücü. Çok az 400 ml kapasiteli biriyle birlikte verilir, ancak büyük düşünmenin zamanı geldi. Kendinize bu iki litrelik kocaman şişelerden birkaçını bulun ya da bir dolu köpüklü pop satın alın ve geleneksel yöntemle boşalttıktan sonra, ıslatmaya başlamak için uygun büyüklükte bir tankınız olur. Bu blaster, asırlık Mentos / Cola numarasına ilginç bir katman ekleyebilir.

En iyi su tabancası: Joyin 2 Pack Su Tabancası

(Resim kredisi: Joyin)

6. JOYIN 2'li Su Tabancası

İki çocuk? İki su tabancası. Kolay

Satın alma nedenleri
+ İki tabanca için büyük değer + İyi kapasite ve aralık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Su dövüşleri ikinci bir katılımcıyla daha eğlenceli olma eğilimindedir, bu nedenle iki çocuğunuz varsa (veya bir arkadaşınız olacaksa), bu ucuz paket sizi hemen ayağa kaldırır ve koşar. Tabancaların kendileri, 739 ml su kapasitesi ve yaklaşık 36 fit menzile sahip standart pompalı malzemelerdir. Başlangıç ​​su tabancası paketleri gittikçe mükemmel.

En iyi su tabancası: Super Soaker Twin Tide

(Resim kredisi: Hasbro)

6. Süper Sağanak İkiz Gelgit

Spreyi ikiye katlayın, eğlenceyi ikiye katlayın

Satın alma nedenleri
+ İki su spreyi + Küçük ama güçlü
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI en büyük kapasite değil Amazon'a bakın

Basit olan şu: taşıması kolay, yaklaşık bir litre su tutan ve ikiz nozullarından aynı anda iki akışı püskürten daha küçük boyutlu bir Süper Sağanaktır. İnsanları beklediklerinden iki kat daha fazla ıslatma fikrini seviyorsanız, o zaman bu su tabancası sizin için.

Nerf Süper Sağanak DartFire

8. Nerf Süper Sağanak DartFire

Su ateşler ... ve dart da!

Satın alma nedenleri
+ 5 Nerf dart + 11,5 metre menzil ateşleyebilir
Kaçınılması gereken nedenler
-1,1 litre kapasite BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 23,99 £ Amazon'da Görüntüle 26,99 £ Amazon'da Görüntüle 32 £ Amazon'da Görüntüleyin

Rakibinizi ıslatmak sizin için yeterli değilse, o zaman sadece düşmanlarınıza su jetleri değil, aynı zamanda Nerf dartlarını da ateşleyebilen Super Soaker DartFire'ı düşünmelisiniz. Ateş edecek çok fazla dart yok, aslında sadece 5, ancak anında modları değiştirebilir ve rakibiniz tamamen ıslandığında onları köpüklü bir darbe de grâce ile bitirebilirsiniz.

En iyi su tabancası aksesuarları

En iyi su tabancası

Bunch o Balonlar

Sıcağı indirin ve düşmanı ezin

Satın alma nedenleri
+ Dakikada 100'den fazla balonu doldurur + Baştan aşağı kolay kullanım
Kaçınılması gereken nedenler
-Rakipleriniz bir dahaki sefere kesinlikle onlardan stoklayacak

Geçmişte normal balonları suyla doldurmayı denediyseniz, satın al düğmesine basmanın yarısına gelmişsiniz demektir. Normal bir lateks su dolu kürenin damlasını duymanın memnuniyeti yeterince tatmin edici olsa da, onu yükleme işlemi sıkıcıdır. Yükseltme Demeti o Balonlar, her pakette üç demet, hortum takma aparatı ile birlikte. Sadece musluğu açın ve dolmalarını izleyin, 105'in tamamını bir dakikadan kısa sürede tamamlayın. Bu yenilenme hızı, artık stratejik su savaşı cephaneliğinizin bir parçası olarak onlara güvenebileceğiniz anlamına geliyor. H20 ile aşılanmış sulu kıyamet kürelerinizle alıcılarınızın üzerine gökyüzünü karartma ve yağmur yağma zamanı.

Düşünmeden para harcamak

Düşünmeden para harcamak

Tehlikeli paketi geç

Satın alma nedenleri
+ Rus ruletinden daha güvenli + Çocukça eğlence
Kaçınılması gereken nedenler
-Onu çocuklardan geri almak zor olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Birkaç on yıldır klasik bir oyun üzerinde bir güncelleme olan Splash Out'un bu en son sürümü, şimdiye kadarki en güvenilir ve kompakt sürümdür. Bir alt onluk kutusunda aksiyon, gerilim ve bir nebze neşe var - şimdi bu değer! İçine bir su balonu yapıştırın, zamanlayıcıyı sarın ve dolaşmaya başlayın. Ve böylece, zamanlayıcı geri sayarken pas muhtemelen hızlanacaktır, tıklamak zorunda kaldığında Splash Out'u tutan oyuncu eski güzel bir sırılsıklam olur. Çok büyük bir sırılsıklam değil, doğru, ama sürprizle birleştiğinde düşündüğünüzden daha fazla gelgiti hissediyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Nerf Super Sağanak Floodinator Nerf Super Sağanak Floodinator Su Püskürtücü Amazon £ 29.99 GörüntüleTüm fiyatları görünNerf Süper Sağanak Soakzooka Nerf Süper Sağanak Soakzooka Amazon £ 19.99 GörüntüleTüm fiyatları görün