Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi ot öldürücü 2020: bahçenizi istenmeyen ziyaretçilerden uzak tutun

En iyi ot öldürücü 2020: bahçenizi istenmeyen ziyaretçilerden uzak tutun

Bahçenize yabani otların sızması ve Chelsea Çiçek Şovu'ndan daha çok Jumanji'ye benzemesi için bahçenizi hazırlamaktan daha kötü bir şey yoktur. Yabani otları kaç kez temizlerseniz çıkarın, onları tamamen öldürmek için bir şey kullanmadığınız sürece geri döneceklerdir.


En iyi ot öldürücü satın alma rehberi

Çimlerinize yabani ot öldürücü ile muamele etmek istiyorsanız, herhangi bir eski çantayı veya muamele şişesini almadan önce her zaman tedbirli olmak en iyisidir. Evcil hayvanınız varsa, yabani ot öldürücülerdeki bazı kimyasallar onlar için tehlikeli olabilir, bu nedenle, bırakmadan önce malzemeleri her zaman göz önünde bulundurmak önemlidir. Ayrıca, işlem sırasında çimleri öldürecekleri için bazı kimyasallar çimlerinizde kullanmak için uygun olmadığından, ne tür yabani otlarla uğraştığınızı ve ne tür bir katile ihtiyacınız olduğunu da kontrol etmek isteyeceksiniz.

Çiçek tarhınızda çimenli yabani otlar varsa, kimyasal bir yabancı ot öldürücünün kullanımı güvenlidir, ancak çimlerinizdeki çimenli yabani otların sağlıklı çimlerinize zarar vermekten kaçınmak için elle çekilmesi gerekecektir. Geniş yapraklı yabani otlar genellikle çime zarar vermeyen bir yabani ot öldürücü ile tedavi edilebilir, ancak emin olmak için her yabani ot öldürücünün üzerindeki talimatları okumak her zaman en iyisidir.

Sizin için doğru ot öldürücüyü seçtiğinizde, kullanılması amaçlandığı şekilde kullandığınızdan emin olun. Daha güçlü bir konsantrasyonun daha iyi veya daha hızlı çalışacağını varsaymayın; bunun yerine, en iyi ve en güvenli sonuçları almak için önerilen tedavi sürecini izleyin. En iyi sonuçları görmek için genellikle kuru, kesilmemiş çimlere bir ot öldürücü sürmeniz ve aşırı sıcak veya yağışlı havalarda bundan kaçınmanız önerilir.

Bahçenizdeki çirkin yabani otları ortadan kaldıracak birini bulmak için en iyi ot öldürücülerden oluşan turumuza göz atın.


En iyi ot öldürücü

1. Geçen Hafta Hızlı Etkili Yabani Ot Öldürücü Pompa n Go Sprey

Yaz aylarında bir kez uygulanan güçlü ot öldürücü

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Derin köklü yabani otlar Hacim: 5 L Pompa dahil: Evet Tip: Kullanıma hazır
Satın alma nedenleri
+ Yabancı otları 1-2 günde öldürür + Çocuk ve evcil hayvan kanıtı
Kaçınılması gereken nedenler
-Pump, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI kullanmak zordur Amazon'u kontrol edin

Yabani otların bütün kış büyümesine izin verdiyseniz ve şimdi onlarla nasıl mücadele edeceğinizi merak ediyorsanız, bu hızlı işlem sizin için en iyi çözüm olabilir. Bu, kullanıma hazır bir formüldür, bu nedenle kullanmadan önce seyreltmeye gerek yoktur ve uygulandığında kuruduğu sürece çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenlidir. Kullanıcılar bu tedaviyi çok güçlü buldular; ancak pompanın kullanımı, uygulamayı beklenenden daha zor hale getirmek için biraz yanıltıcı olabilir. Özellikle inatçı yabani otlar için, bu tedaviyi haftada birkaç kez kullanmanız gerekebilir, ancak çoğu zaman ilk uygulamada yabani otları öldürür ve 1-2 gün içinde bir fark görmeyi bekleyebilirsiniz.


Weedol Çim Ot Öldürücü Konsantre

2. Weedol Çim Ot Öldürücü Konsantre

Çiminizi bozmadan yabani otları öldürür

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yabancı ot kontrolü Hacim: 1 L Pompa dahil: Hayır Tip: Kolay karıştırılan sıvı
Satın alma nedenleri
+ Çimlere zarar vermez + Verandalarda ve blok kaldırımda kullanılabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi teklifleri bir sprey şişesinde karıştırılması gerekiyor

Bu ot öldürücü ile çimlerinize zarar vermeden yabani otları uzak tutabilirsiniz. Formül yabani otları, karahindibaları, düğünçiçeklerini ve diğer şeyleri öldürmek için tasarlanmıştır, ancak sağlıklı çimlerinize zarar vermez. Ayrıca teraslar ve garaj yolları gibi sert yüzeylerde kullanımı güvenlidir ve ayrıca çocuklar veya evcil hayvanlar için zararlı değildir. Yabani ot öldürücünün karıştırılması gerekir, ancak bir sprey şişesi veya sulama kabı dahil olmak üzere çeşitli şekillerde uygulanabilir. Bu, düzenli bahçe bakımı için en iyi yabancı ot öldürücülerden biridir.


Resolva 24H Yabani Ot Öldürücü Kullanıma Hazır

3. Resolva 24H Yabani Ot Öldürücü Kullanıma Hazır

Bu önceden karıştırılmış formülle hızlı sonuçlar alın

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Hızlı sonuçlar Hacim: 3 L Pompa dahil .: Hayır Tip: Kullanıma hazır
Satın alma nedenleri
+ Biyobozunur formül + Karıştırma gerekmez
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Uzun otları öldürmek daha zor Amazon'a bakın

Hızlı bir çözüm arıyorsanız ve bahçecilikle ilgili tüm ipuçlarına sahip değilseniz, bu kullanımı kolay formül yabancı ot sorununuzu çözmenize yardımcı olabilir. Önceden karıştırılmış kimyasalların sadece etkilenen bölgeye uygulanması gerekir ve ardından yabani otlar öldükten sonra süpürülür. Kullanıcılar, uygulamadan önce koparma gerektirebilecek daha uzun yabani otlar dışında, bu formülün gerçekten iddia edildiği kadar etkili olduğunu söylediler.

Gallup Ev ve Bahçe Yabani Ot Katili

4. Gallup Ev ve Bahçe Yabani Ot Katili

İş yapmak isteyenler için ticari bir güç ot öldürücü

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Mukavemet Hacim: 2 L Pompa dahil: Yok Tip: Konsantre
Satın alma nedenleri
+ Profesyonel sınıf + Her tür otu öldürür
Kaçınılması gereken nedenler
-Davaş hareket BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Gerçekten büyük bahçe işleri için, bu profesyonel sınıf yabani ot öldürücünün orman benzeri bir bahçenin üstesinden gelebileceği söyleniyor. Çok güçlüdür ve dikkatle ele alınması gerekir, ancak müşteriler sonuçlarından çok etkilendi. Potansiyeline rağmen, yavaş hareket eden bir ot öldürücüdür, bu nedenle sonuçları görürken sabırlı olmanız ve ayrıca bu yabani ot öldürücü her şeyi (bitkileriniz dahil) öldürebileceğinden uygulamada dikkatli olmanız gerekir. Talimatları izlediğinizden ve önerilenden daha yüksek konsantre kullanmadığınızdan emin olun.


Neudorff Ot Öldürücü Konsantre

5. Neudorff Ot Öldürücü Konsantre

Bu uzun ömürlü ot öldürücüyle yabani otların geri gelmesini önleyin

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Uzun ömürlü sonuçlar Hacim: 1 L Pompa dahil: Hayır Tip: Konsantre
Satın alma nedenleri
+ Kökleri hedef alır + Biyobozunur
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI birden fazla kullanım gerektirir Amazon'u kontrol edin

Bu yabani ot öldürücü, yabani otların öldürüldükten sonra geri gelmesini önlemek için tasarlanmıştır, bu nedenle sorunlu bir bölgeniz varsa, o zaman bu sizin için ot öldürücü olabilir. Uygulamadan önce evde karıştırılması gereken konsantre bir formüldür ve uzun ömürlü olmasına rağmen yabani otların yeniden büyümesini önlemek için aralıklı olarak yeniden uygulama gerektirecektir. Bu, biyolojik olarak parçalanabilen ve arılar için toksik olmayan hassas bir formüldür, böylece bahçeniz hala gelişebilir.

Vitax SBK Brushwood Katili

6. Vitax SBK Çalı Odun Katili

Böğürtlen, devedikeni ve ısırgan otu için zorlu bir ot öldürücü

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Zor işler Hacim: 250ML Pompa dahil .: Hayır Tip: Konsantre
Satın alma nedenleri
+ Basitçe suyla karıştırın + Zor yabani otları öldürür
Kaçınılması gereken nedenler
Su yaşamına zarar verme BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 445 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Brambles, ısırgan otu ve hatta ağaç kütükleri bu güçlü formülle yok edilebilir. Bu konsantre ot öldürücü, daha büyük bahçecilik işlerinin üstesinden gelebilecek kadar güçlüdür ancak sağlıklı çimlerinizi öldürmez. Karıştırması hızlı ve kolaydır ve sonra uygulaması yeterince basittir, ancak bu yabani ot öldürücünün gücünün suda yaşayan canlılar üzerinde zararlı etkileri olabileceği için, en iyisi havuzlardan veya derelerden uzak tutulmasıdır.

Geçen Hafta Hızlı Etkili Yabani Ot Öldürücü Sprey

7. Geçen Hafta Hızlı Etkili Yabani Ot Öldürücü Sprey

Küçük ot bölgeleri için uygun bir sprey şişesi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe satın alma Hacmi: 1L Pompa dahil: Evet Tip: Sprey
Satın alma nedenleri
+ Ucuz ve kullanımı kolay + Hedef kökleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Suatik yaşam için zehirlidir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Garaj yolunuzda veya çiçek tarhınızda ortaya çıkan sinir bozucu birkaç yabani otunuz varsa, bu sprey formülünün uygulanması kolaydır ve bir servete mal olmaz. Daha küçük yabani otları hedeflemede iyi olduğu söyleniyor, ancak daha büyük işler birkaç işlem gerektirebilir. Yine, bu formül sudaki yaşam için toksik olabileceğinden dikkatli olun, bu nedenle tedaviyi hassas bir şekilde gerçekleştirdiğinizden emin olun.