Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En iyi ağırlık sehpası 2021: ev spor salonları için en iyi ayarlanabilir ve düz ağırlık sehpaları

En iyi ağırlık sehpası 2021: ev spor salonları için en iyi ayarlanabilir ve düz ağırlık sehpaları

Evde egzersiz yapıyorsanız en iyi ağırlık sehpasına mı ihtiyacınız var? Eğer istersen kesinlikle birine ihtiyacın varyatarak halter kaldırmavaril göğüslü fitness için yolunuz. Bununla birlikte, düzgün bir ayarlanabilir veya düz ağırlık sehpası kullanarak evde sadece bench press yapmaktan daha fazlasını yapabilirsiniz ve kaliteli bir ağırlık sehpası olmadan kesinlikle mükemmel bir ev jimnastik salonu inşa edemezsiniz.

İstersenizfit olmakEvde, ağırlık kaldırmada, bir ağırlık sehpasından sadece birkaç temel eşya daha var, pompalama demiri almadan önce takmanız gerekecek.

Bazı ağırlık tezgahları ucuzken diğerleri oldukça pahalıdır, ancak kesin olan bir şey var: Güvenli tarafta olmak istiyorsanız, son zamanlardaki kullanılabilirlik sorunları göz önüne alındığında, sizinkini mümkün olan en kısa sürede almanızı öneririz. ŞİMDİ demir pompalamaya başlama zamanı, millet!

Ev spor salonunuzu hazırlamayı mı düşünüyorsunuz? bizimkilere bir göz atınen iyi ev jimnastik ekipmanıpiyasa hakkında fikir edinme rehberi. Yeni ağırlık sehpanızda egzersiz yapmak için de bazı ağırlıklara ihtiyacınız olabilir: bunlarla ilgili tüm bilgiler Pingtwitter'lerde bulunabilir.en iyi halter,en iyi halter,en iyi ağırlık plakasıve best-kettle-2020-best-multi-temperature-kettlesbellkılavuzlar.


Çıldırmadan ve en pahalı (veya en ucuz) ağırlık sehpasını satın almadan önce, lütfen aşağıdakilerle ilgili her şeyi okuyun.Yeni bir ağırlık sehpası satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken 7 şeyev jimnastik salonunuz için.

Tercih sırasına göre ev için en iyi ağırlık tezgahları

En iyi ağırlık sehpası: MiraFit egzersiz sehpasıPingtwitter Best Buy Ödülü rozeti


1. Mirafit M2 Ayarlanabilir Ağırlık Sehpası

Ev için en iyi ağırlık egzersiz tezgahı ve çok değerli

Özellikler
Maksimum yük: 260kg Boyutlar (cm olarak): 125x55x43 (düz) - 117cm (En Yüksek Konum) cm Katlanabilir: Hayır Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+Üyelikten daha düşük spor salonu ekipmanı+Ayarlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-İnce tarafta yastık

Mirafit'in bu tıknaz bankı gözüme çarptı, çünkü Life Fitness ve Technogym gibi köklü oyuncuların ürünlerini önemli ölçüde azaltarak 100 sterlinin altında bir spor salonuna layık yapı kalitesi sunuyor. Makul fiyata rağmen, yine de 2 mm kalınlığında 7cm x 5cm çelik borudan yapılmış sağlam bir çerçeveye sahiptir. Ayrıca, kolay manevra kabiliyeti için arkadaki küçük tekerlekler ve öndeki tutma kolu gibi premium ekstralara sahiptir.

Daha da iyisi, kullanıcı, silah patlatma rutinlerini gerçekleştirmek için çok çeşitli konumlar sağlayan altı arkalık açısı ve dört ayrı koltuk açısından yararlanır. Bununla birlikte, bu fiyat noktasında raf yoktur, bu nedenle, bir tane eklemediğiniz sürece, bir dambıl seti ile kullanım için daha uygundur, özellikle bir tekrar maksimumu patlattıktan sonra halteri sizden almaktan mutlu olan özellikle hoş bir arkadaşınız yoksa.


en iyi ağırlık sehpası: Adidas ağırlık sehpası

2. Adidas Yardımcı Tezgah

Tonlama için en iyi tezgah (ve spor ayakkabılarınızı eşleştirmek)

Özellikler
Maksimum yük: 125kg Boyutlar: 123x49x113cm Katlanabilir: Yok Ayarlanabilir: Var
Satın alma nedenleri
+Rahat köpük pedler+Ab egzersizi için bacak çubuğu
Kaçınılması gereken nedenler
-Düşük maksimum ağırlık

Kabarmak yerine formda kalmak, şekil vermek ve kas tanımı üzerinde çalışmak isteyenler için Adidas Utility Bench mükemmel bir arkadaştır.

Büyük miktarda ağırlıkla tam olarak başa çıkamaz, ancak ekstra rahat yüksek yoğunluklu köpük dolgusu ve çok sayıda ayarlanabilir oturma pozisyonu, onu karın egzersizi ve düşük ağırlık azaltma dambıl egzersizleri için harika kılar.

Toz boya kaplı çelik çerçeve ve ağır hizmet tipi kauçuk zemin tutamakları, yerinde kalmasını sağlar, ancak tekerlek eksikliği ve katlama mekanizması, muhtemelen koyduğunuz yerde kalacağı anlamına gelir.


En iyi ağırlık sehpası: Bowflex 5.1s İstiflenebilir Ağırlık Sehpası

(İmaj kredisi: Bowflex)

3. Bowflex 5.1s İstiflenebilir Ağırlık Sehpası

Büyük bir markanın kaliteli tezgahı

Özellikler
Maksimum yük: 272 kg (ortalama ağırlık) Boyutlar: 55 x 71 x 125 cm Katlanabilir: Var Ayarlanabilir: Var
Satın alma nedenleri
+Geniş eğim/düşüş pozisyonu aralığı+Yüksek yük kapasitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz daha yüksek fiyat

Yüksek yoğunluklu köpük dolguya sahip Bowflex 5.1S Stowable Bench, büyük olasılıkla serbest ağırlık egzersizleriniz için kullanacağınız Bowflex Selecttech modüler dambıl için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Seçim düğmesi, 17° düşüş, düz, 30° dahil olmak üzere çok yönlülük için altı konum arasında ayarlama yapmanızı sağlar. 45°, 60° ve 90° eğim.

Ağır hizmet tipi ticari yapı ile uzun süre dayanacak şekilde inşa edilen Bowflex 5.1S İstiflenebilir Bench, 272 kg (600 lbs) çok yüksek bir yük kapasitesine sahiptir. Bu, birleştirilmiş bir ağırlık olmasına rağmen - bu nedenle kullanıcı ağırlığı dikkate alınır - yakın zamanda daha fazla kapasiteye ihtiyaç duymanız olası değildir.

Tek düğmeli 'tıkla, kaldır ve git' işlemi, tezgahı yerleştirmeyi ve kullanılmadığında yerden tasarruf etmeyi çok kolaylaştırır. Ek taşıma tekerlekleri, tezgahın farklı pozisyonlara taşınmasının kolay olduğu anlamına gelir.

en iyi ağırlık sehpası: Dip İstasyonlu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası

(İmaj kredisi: Mirafit)

4. Dip İstasyonlu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpası

Katlanabilir tasarıma ve ağırlık rafına sahip ince bir ağırlık sehpası

Özellikler
Maksimum ağırlık: Bilgi yok Boyutlar (cm olarak): Y91 x G55 x L113 Ped kalınlığı: Bilgi yok Katlanabilir: Evet Ayarlanabilir: Evet (1 eğim konumu, 5 barbell raf yüksekliği konumu)
Satın alma nedenleri
+Katlandığında çok az yer kaplar+Ayarlanabilir ağırlık rafı+Ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok dar-Dip yaparken tartılması gerekiyor-Standart Olimpik barbelller için uygun değil

Eksikliklerine rağmen, Dip İstasyonlu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpasını önermemek zor. Böyle bir ev jimnastiği ekipmanı satın alacak insanlar için çok sayıda özelliğe sahiptir ve hepsini çok rekabetçi bir fiyata sunar.

Elbette, bench press PB girişimleriniz için Mirafit M1 bench'i kullanmayacaksınız ve daha büyük (gövde) bir çerçeveniz varsa, yetenekli olacağını düşünmediğimiz için muhtemelen bench'ten uzakta direksiyonu kullanmanızı tavsiye ederiz. tam yüklü bir halterin yanı sıra büyük vücut ağırlığını desteklemek.

Küçük ev jimnastik salonları ve büyük bir fitness yatırımı yapmaya hazır olmayan, ancak ev egzersizlerine biraz daha fazla çeşitlilik eklemek isteyen yeni başlayanlar için Dip İstasyonlu Mirafit M1 Katlanır Ağırlık Sehpasını öneriyoruz. 4 fitlik barların standart Olimpik barbelllerden çok daha ucuz ve daha kolay erişilebilir olduğundan bahsetmiyorum bile.

• Yazımızın tamamını okuyunDip Station incelemesi ile Mirafit M1 Katlanır Ağırlık SehpasıBurada

Fitness Gear Pro Olimpik Ağırlık Sehpası

(İmaj kredisi: Fitness Ekipmanı)

5. Fitness Gear Pro Olimpik Ağırlık Sehpası

Ciddi ev egzersizleri için bir tezgah

Özellikler
Maksimum yük: 600 lbs (~ 272 kg) Boyutlar (inç olarak): 62' U x 51,3' G x 62,3' Y Katlanabilir: Hayır Ayarlanabilir: Evet (8 konumda)
Satın alma nedenleri
+Ayarlanabilir ağırlık rafı ile birlikte gelir+Ekstra sağlam
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok yer kaplar-İstif edilemez

Evde bench pressini geliştirmek isteyenler için Fitness Gear Pro Olimpik Ağırlık Bench ideal seçimdir. Bu ağırlık sehpası olabildiğince sağlamdır: metal çerçeve ekstra ağır hizmet tipi çelikten yapılmıştır ve 600 librelik ağırlığı (kullanıcının ağırlığı dahil) tutabilir.

Rahatlığa gelince, bankı kaplayan 2,5 'kalın köpük oldukça derindir ve bu bankta çalışmayı daha da rahatlatıcı hale getirecektir (?). Fitness Gear Pro Olimpik Ağırlık Bench'i kullanarak egzersiz yapmanın birçok yolu olduğu için o kadar da rahatlayamazsınız.

24 farklı halter pozisyonu ilk başta kulağa aşırı gelse de, çerçeveye ikinci bir bakış, tüm pozisyonların, özellikle en düşük ve en yüksek olanların doğru şekilde kullanılamayacağını açıkça ortaya koyuyor. Tezgahsız ağırlık rafı, bir halteri güvenli bir şekilde tutacak kadar sağlam değildir, bu nedenle çerçeveyi daha yüksek pozisyonların varlığını haklı çıkaracak bir bodurluk rafı olarak kullanamazsınız.

Bununla birlikte, Fitness Gear Pro Olimpik Ağırlık Bench, bir halter veya dambıl ile ev egzersizleri için bol miktarda esneklik sağlayacaktır.

en iyi ağırlık sehpası: Life Fitness Ağırlık Sehpası

6. Life Fitness Ağırlık Sehpası

Aptalca sağlam, ama bunun için ödeyeceksin

Özellikler
Maksimum yük: 136kg (kullanıcı ağırlığı) Boyutlar: 133,5x53x45,7cm Katlanabilir: Hayır Ayarlanabilir: Var (çok)
Satın alma nedenleri
+Süper rahat pedler+Sağlam ayaklar+Mükemmel ayarlanabilirlik
Kaçınılması gereken nedenler
-Hacimli-Ağır

Bazı insanlar bir evde spor salonu belirlerken her şeyi yapmaktan hoşlanır ve büyük bir kısmımız onları suçlamaz. Kuruşları sıkıştırdığınızda ve ağırlık cephesinde kaydedilen ilerleme hızına ayak uyduramayan dayanıksız bir tezgahla sonuçlandığınızda sinir bozucu olabilir.

Burada böyle bir risk yoktur, çünkü bu Life Fitness modeli tam anlamıyla ticari spor salonlarında bulacağınız şeyin aynısıdır ve bu nedenle, pes etmeden önce ağır bir yük ile başa çıkabilir.

Altı yönlü ayarlanabilirlik, ultra yastıklı pedler ve en sağlam çelik çerçeveler, ciddi bir ev kurulumu için ciddi güvenilirlik istiyorsanız, onu tercih edeceğiniz model haline getirir. Diğer herkes için, muhtemelen biraz abartılı.

en iyi ağırlık sehpası: Weider Geleneksel Düz Bench

(İmaj kredisi: Weider)

7. Weider Geleneksel Düz Bank

Eski tarz antrenmanlar için basit ama mükemmel ağırlık sehpası

Özellikler
Maksimum yük: 460 lbs (~ 208 kg) Boyutlar (inç olarak): 17,25' Y x 18,75' G x 39,75' U Katlanabilir: Yok Ayarlanabilir: Hayır
Satın alma nedenleri
+Kir ucuz+Yeni başlayanlar için yeterince sağlam
Kaçınılması gereken nedenler
-Ayarlanamaz-Yalnızca birkaç temel egzersiz için iyidir

Kuşkusuz, herkesin ev egzersizleri için en büyük ağırlık sehpasına ihtiyacı yoktur. Bazıları için evde basit, düz bir ağırlık sehpasına sahip olmak, bench press veya triceps dips gibi tüm temel egzersizleri bankayı bozmadan yapabilmeleri için yeterlidir.

Bu şu anlama gelmezWeider Geleneksel Düz Bankçürük bir spor salonu ekipmanıdır. Örneğin, onu kullanarak yapabileceğiniz çoğu egzersiz için fazlasıyla yeterli olan 460 pound toplam ağırlık kapasitesine sahiptir. Ayrıca, dikilmiş vinil koltuk sağlamdır ve temizlenmesi kolaydır, bu da sıhhi bir egzersiz alanını korumayı kolaylaştırır.

Bahsetmiyorum bile, bu ağırlık tezgahı sadece 49 dolara mal oldu. Gerçek bir pazarlık.

en iyi ağırlık sehpası: Domyos Reinforced Flat Eğimli Ağırlık Sehpası

(İmaj kredisi: Domyos)

8. Domyos Takviyeli Düz/Eğimli Ağırlık Sehpası (900)

Ciddi ev egzersizleri için sağlam ağırlık sehpası

Özellikler
Maksimum yük: 250 kg Boyutlar (cm olarak): U141 x G53 x Y41 Katlanabilir: Yok Ayarlanabilir: Var
Satın alma nedenleri
+Paranızın karşılığını tam olarak verir+Çeşitli egzersizler için kullanılabilir+2 yıl garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-Ağırlık rafı yok-Uzun boylu insanlar için mekik için ideal değil

Uygun fiyatlı fitness ekipmanları söz konusu olduğunda Decathlon'a her zaman güvenebilirsiniz. Ve 'ucuz' veya 'çöp kalitesi' demek istemiyoruz. Domyos fitness ekipmanları, insanların çevrimiçi bulabilecekleri her şeyi satın aldığı karantina sırasında değil, normal zamanlarda bile genellikle iyi ve aranır.

NSDomyos 900 Ağırlık SehpasıYedi farklı pozisyona sahiptir, böylece çeşitli egzersizlerle göğüs ve omuzlara saldırabilirsiniz ve hatta egzersiz yapabilmeniz için bir ayak dayama yeri vardır. Bununla birlikte, bacaklar çok uzun olmadığı için uzun boylu insanlar üzerinde mekik yapmaktan rahatsız olabilir. Diğer her şey için mükemmel.

en iyi ağırlık sehpası: Erkekler

9. Erkek Sağlığı Eğim ve Düşüş Yardımcı Tezgahı

Ciddi derecede sağlam ve mükemmel şekilde ayarlanabilir

Özellikler
Maksimum yük: 110kg (kullanıcı ağırlığı) Boyutlar: 128x46x140cm Katlanabilir: Var Ayarlanabilir: Var
Satın alma nedenleri
+Mükemmel fiyat+Yüksek yapı kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Çürük pedler-Keskin kenarlar

Men's Health, WH Smith'teki dergi rafını incelerken ahbapların kendilerini büyük ölçüde yetersiz hissetmelerini sağlamak için iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda bazı güçlü ev fitness ekipmanlarının tedarikçisidir ve bu tezgah bunun kanıtıdır.

Sağlam çelikten ve birçok cıvatadan yapılmış, oldukça endüstriyel görünüyor, verilen pedler kesinlikle hassas tipler için değil. Bununla birlikte, altı ayarlanabilir pozisyona sahiptir ve ciddi bir dambıl seti için iyi bir arkadaştır.

Çelik ayakların bazı son işlemlerinin biraz keskin olduğunu gördük, bu da nesneyi düz bir şekilde katlayıp yuvarlayarak hafif sinir bozucu hale getiriyor. Bir şey tarafından desteklenmeden duvara dayanamamanın bir faydası yok.

Yine de, kesinlikle uzun süre dayanacak ve bu fiyat noktasında bulduğumuz her şeyden çok daha tıknaz. Sağlam gövdeler için sağlam bir satın alma.

en iyi ağırlık sehpası: Marcy Pro Fold Flat Weight Bench

10. Marcy Pro Fold Düz Ağırlık Sehpası

150 £ altındaki en iyi ağırlık sehpası

Özellikler
Maksimum yük: 135kg Boyutlar: 115x41x126cm Katlanabilir: Evet Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+Mükemmel stabilite +İyi yastıklı
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz daha pahalı

Garajın o küçük köşesini kişisel bir spor salonuna dönüştürmeyi mi düşünüyorsunuz? Cevabınız evet ise, tüm bu ağırlık kaldırma işi konusunda oldukça ciddisiniz ve Marcy'nin bu tıknaz ünitesi tam size göre. Ağır maksimum yükü, kalın çelik çerçevesi ve yoğun dolgusu, kendisini daha büyük ve daha ağır tekrarlara zorlamak isteyenler için harika hale getirir.

Daha da iyisi, ünitenin önündeki ve arkasındaki iki akıllı pimin serbest bırakılmasıyla tamamen düz bir şekilde katlanır, bu da evde süper kolay ve rahat saklama için bacakları düşürür.

Sırt yastığı özellikleri ve gelişmiş sırt desteği ve kavrama sunduğu söylenen 'karın tasarımı', ekstra geniş, köpükle sarılmış ayak bileği ve bacak destekleri bu iğrenç karın burkulması egzersizlerini biraz daha katlanılabilir kılıyor.

en iyi ağırlık sehpası: Opti Butterfly Workout Bench

11. Opti Kelebek Egzersiz Tezgahı

En iyi bütçe ağırlıkları tablosu

Özellikler
Maksimum yük: 190kg Boyutlar: 107x42x107cm Katlanabilir: Var Ayarlanabilir: Var
Satın alma nedenleri
+Son derece uygun fiyatlı+Fiyatına göre iyi kalite
Kaçınılması gereken nedenler
-Açıkçası, büyük ağırlıklar için değil

Hayır, bu bir tür Viktorya dönemi seks düzeneği değil; Daha pahalı ve alanı işgal eden bir çoklu spor salonuna yatırım yapmak zorunda kalmadan size tam vücut egzersizi sağlamak için tasarlanmış son derece çok yönlü bir ağırlık sehpasıdır.

Dolgulu bankın kendisi yalnızca düzden önceden belirlenmiş bir eğim ayarına ayarlanabilir, bu biraz acı verici olabilir, ancak antrenmanları taze tutmak için birçok ek incelik vardır.

Bir bacak kıvırma çubuğu, ilkel kelebek bench press kollarında olduğu gibi, herhangi bir ayarlanabilir dambıl setinden ağırlık disklerini mutlu bir şekilde alacaktır.

Ayrıca, tam göğüs hedefli bir bench press antrenmanı için küçük barbellleri barındıracak olan tezgahın başında basit bir raf var.

Tabii ki, büyük ağırlıklarla başa çıkmak için tasarlanmamıştır, ancak evinizde yalnızca bir şey için yeriniz varsa, bu - bir halter ve birkaç dambıl ile - çok fazla dosh için oldukça ciddi bir tam kapsamlı egzersiz sağlayacaktır.

en iyi ağırlık sehpası: Kettler Alpha Pro

12. Kettler Alfa Pro

Gerçekten ciddileşiyorsanız en iyi egzersiz tezgahı

Özellikler
Maksimum yük: 300kg Boyutlar: 125x68x130cm Katlanabilir: Yok Ayarlanabilir: Var
Satın alma nedenleri
+Spor salonu kalitesinde ekipman
Kaçınılması gereken nedenler
-Fiyat açısından da bir adım yukarı

Kettler, çok sayıda ticari spor salonunda bulunabilen bir markadır ve bunun nedeni, en yüksek kaliteyi temsil etmesidir.

Evlerindeki spor salonu hissini yaşatmak isteyenlerin daha fazla aramasına gerek yok, çünkü bu ünite yüksek kaliteli çelik konstrüksiyonu sayesinde 300 kg'a kadar ağırlığı kaldırabilirken, ayarlanabilir büküm kulplar harika bir oturma ve sırtlık konumu yelpazesi sunar.

Ünite, isteğe bağlı bacak kıvırma uzantıları ve spor salonu kalitesinde yedek kulübesi antrenmanı için arkaya ayarlanabilen Vector halter rafı gibi bir dizi Kettler eklentisi ile güzel bir şekilde oynamak için optimize edilmiştir.

Wolverson Fitness Ayarlanabilir Ağırlık Sehpası

(İmaj kredisi: Wolverson Fitness)

13. Wolverson Fitness Ayarlanabilir Ağırlık Sehpası

Dambıl kullanıcıları için ticari tezgah

Özellikler
Maksimum ağırlık: 350 kg Boyutlar (cm olarak): Y46 x G83 x L120 Ped kalınlığı: 60 mm Katlanabilir: Hayır Ayarlanabilir: Evet (10 açı)
Satın alma nedenleri
+Çılgınca maksimum ağırlık yükü+Serbest ağırlıklar ve kablo makineleri için de ideal+Kaymaz ayaklar
Kaçınılması gereken nedenler
- Ağırlık rafı yok

NSWolverson Fitness Ayarlanabilir Ağırlık Sehpasıkutuda ne yazıyorsa onu yapar: son derece yetenekli bir ağır yük sehpasıdır. 350 kiloluk üst yük limiti, 100 kg ağırlığında ve 125 kg'lık iki dambıl elinizde tutabileceğiniz anlamına gelir ve bench hala altınızda çökmez.

Bu tezgah sadece çok fazla ağırlığı taşımakla kalmaz, aynı zamanda 10 farklı pozisyonda (-10 ila 80 derece arasında) ayarlanabilir, böylece kaslara mümkün olan tüm açılardan saldırabilirsiniz. Dolgu yeterince kalın, aslında Mirafit M2'deki köpükten üç kat daha kalın.

Kaymayı önleyen ayaklar, bankın yanlış zamanda kaymasını önleyecek, ancak taşıma tekerlekleri ve tutacağı, gerçekten hareket etmesi gerektiğinde kullanışlı olacaktır. tek dezavantajı ağırlık rafı olmamasıdır, bu nedenle Mirafit M2 gibi bu tezgah sadece dambıl/kablo makinesi kullanımı için tavsiye edilebilir.

en iyi ağırlık sehpası: bir dış mekan ağırlık sehpasına basan kişi halter sehpası

(İmaj kredisi: Pexels)

Ev için en iyi ağırlık sehpası nasıl satın alınır

Derinlemesine:Yeni bir ağırlık sehpası satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken 7 şey

Bu en iyi ağırlık sehpası kılavuzundaki en ucuz giriş bile, birbirine itilmiş iki sandalyeyi kullanmaktan daha iyi bir seçenektir. İyi bir ağırlık seti ve hatta ucuz bir tezgah ile elde edilebilecekler şaşırtıcı. Kısıtlı bir bütçeye sahip olanlar için mükemmel değer tekliflerinden, tüm özellikleriyle öne çıkan modellere kadar her şeyi buraya dahil ettik.

Evde ağırlık tezgahları, tipik olarak ek özelliklerin sayısını ve genel yapı kalitesini yansıtan fiyatlandırma ile tüm şekil ve boyutlarda gelir.

50 $ / 50 £ civarında pazarlık yapılabilir, ancak bunlar genellikle bir çift destek ayağının üzerine tünemiş düz yastıklı bir minderden oluşan çok basit işler olacaktır.

Stabilite burada çok iyi olmayacak ve ayarlanabilirlik eksikliği, yapılabilecek egzersizlerin yayılmasını sınırlarken, gerçekten ağır metalleri kaldırmak isteyenler daha ucuz varyantları biraz dayanıksız bulabilir.

Biraz daha fazla harcayın ve üreticiler, kullanılmadığında ağırlıkları koyabileceğiniz alanlar, bir çubukla tezgah preslemeyi çok daha kolay hale getiren bir raf ve sonsuz egzersiz olanakları sunan iyi bir ayarlanabilirlik yelpazesi gibi ek incelikler sunacaktır.

Bu nedenle alıcılar öncelikle ihtiyaçlarını, hedeflerini ve deneyim seviyelerini (giriş seviyesinde bir ağırlık kaldırıcı mısınız yoksa uzman bir silah ustası mısınız?) ve ayrıca evde mevcut olan alan miktarını (küçük odalar için katlanabilir bir seçenek harikadır) ve bütçeler.

Demir pompalamaya yeni başlayanlar muhtemelen bütçe ölçeğinin alt ucuna, yapı kalitesi olarak bakmayı göze alabilirler; ayarlanabilirlik ve ek süslemeler muhtemelen gündemde çok yüksek değil.

Daha fazla ağırlık kaldırma deneyimi olan veya daha önce bir spor salonuna gitmiş olanlar, amacına uygun ve kalıcı bir şey elde etmek için biraz daha fazla nakit ile ayrılmak isteyeceklerdir.

Biz buradayken, yeni ağırlıklar satın almayı düşünüyorsanız, ayarlanabilir dambıl ve kettlebell'lere yatırım yapmanızı gönülden tavsiye edebiliriz. Bu ev ağırlıkları, küçük yaşam alanları düşünülerek tasarlanmıştır ve oturma odanızda çok fazla yer kaplamadan bir ilerleme hissi sağlayabilir. Daha fazla bilgi için şu incelemelere göz atın:Erkek Sağlığı Dökme Demir Ayarlanabilir dambıl incelemesi,Bowflex SelectTech 840 kettlebell incelemesiveBowflex Selecttech 1090i halter incelemesi. Kaliteli kaldırıcılar için yüksek kaliteli ev ağırlıkları.

Ağırlık tezgahları buna değer mi?

İstersenizevde kas yapmak, ev jimnastik salonu kurulumunuza bir ağırlık sehpası eklemeniz gerekecek. Ağırlık tezgahları, sadece çok daha fazlası için kullanılabiliryatarak halter kaldırma, 'büyük 5'ten biri olduğu için bu başlı başına yeterli bir neden olsa da, size birtüm vücut egzersizive vücudunuzdaki hemen hemen her kası çalıştırın.

İster birdüz veya ayarlanabilir ağırlık sehpasıveya birağırlık sehpası olan veya olmayan ağırlık sehpası, en iyi ağırlık tezgahları, bir ağırlık tezgahı olmadan mümkün olmayan bir şekilde üst vücudunuzu çalıştırmanızı sağlayacaktır. Kendinize bir iyilik yapın ve bugün bir ağırlık sehpası alarak canavar göğüsleri ve kolları oluşturmaya başlayın.