Close
  • Ana
  • /
  • Beslenme
  • /
  • En İyi Kilo Aldırıcı 2020: En iyi kitle artırıcı takviyeleri ile daha hızlı toparlayın

En İyi Kilo Aldırıcı 2020: En iyi kitle artırıcı takviyeleri ile daha hızlı toparlayın

En iyi kilo aldırıcı - ya da toplu aldırıcı - çoğu insan için bir cennettir, çoğunlukla zor toparlamakta ve kilo almakta zorlananlar. Aktif olarak egzersiz yaparken kilo almak için yeterince karbonhidrat, yağ ve protein yemek zor olabilir, ancak en iyi kütle artırıcı takviyeler, süreci biraz daha az zorlaştırmaya yardımcı olabilir.


• Kilo aldırıcıları Amazon UK'den satın alın
• Amazon ABD'de zayıflatıcı satın alın

Kilo alanların işe yaradığı yer burasıdır: yüksek miktarda kalori, karbonhidrat ve protein içerirler, bu da onları hızlı metabolizması olan insanlar için mükemmel bir öğün yerine geçer. Sadece bu değil, kilo aldıranlar genellikle yağ ve şeker bakımından düşüktür, nispeten konuşursak, ancak kesinlikle içerdikleri kalori miktarıyla karşılaştırıldığında.

Yüksek proteinli ama belki biraz daha lezzetli bir şey mi istiyorsunuz? Listemiz varen sarsıntılıseçenekler, hem sığır eti hem de vejetaryen / vegan.

Biraz kas yapmaya hazır mısınız? İhtiyaçlarınız için en iyi kilo aldırıcıyı aşağıdan bulun.


  • Nasıl hızlı kilo alınır: kas kütlesi oluşturmak ve daha kolay kilo almak için en iyi ipuçları
  • Nasıl hızlı kas inşa edilir: Optimum büyüme için 5 adımlı kolay bir kas geliştirme kılavuzu
  • En iyi protein bar

Kilo aldıranlar nelerdir?

Kilo aldırıcı bir türprotein tozuyüksek miktarda kalori ve protein içermesinin yanı sıra şeker ve yağ oranı düşüktür. Kilo aldırıcılar etkili bir şekilde bir öğünün yerini alabilir veya diyetinize ek olarak, hacim artırıcı diyetinize temiz kalori eklemek için kullanılabilir.

Porsiyon başına gerçek kalori miktarı ve hatta porsiyon boyutları bir üreticiden diğerine çılgınca değişir. Bazı ürünler porsiyon başına 400 kcal'den daha az içerirken, diğerlerinde porsiyon başına 1250 kcal olabilir, bu nedenle satın almadan önce etiketi okumak her zaman iyi bir fikirdir.


İlk (sonraki?) Kilo aldırıcı çantanızı satın almadan önce kontrol etmeniz gereken birkaç şey: laktoz intoleransınız varsa, vegan çeşitleri için gitmek isteyebilirsiniz, daha önce de belirtildiği gibi, her zaman okuyun. satın almadan önce etiket. Karışıma yulaf ve protein dışında hangi takviyelerin dahil edildiğini kontrol etmek de faydalıdır.

Örneğin, kilo aldırıcı kreatin içeriyorsa, kreatin monohidrat takviyesini ayrı olarak almanıza gerek yoktur. Aynısı BCAA'lar için de geçerlidir: Karışımda herhangi bir lösin veya glutamin varsa, ek BCAA tabletleri almanıza gerek yoktur. Tabii ki kilo aldırıcıyı aldığınız sürece.


kütle alıcısı kilo aldırıcılar


(Resim kredisi: Getty Images)

Kilo aldırıcılar nasıl doğru kullanılır?

Her şeyden önce, kilo aldırıcıları ve günde üç porsiyon protein tozu içmeye başlamadan önce, ne yediğinizi değerlendirmeniz önerilir. Kendinizi yemeğinizi manuel olarak kaydetme zorunluluğundan kurtarmak istiyorsanız, yiyecek takibinin zahmetini ortadan kaldıran MyFitnessPal gibi birçok uygulama var.

Bu uygulamaların büyük kitaplıklarına zaten eklenmiş birçok yiyecek öğesi var, tek yapmanız gereken yiyecek öğesinin barkodunu telefonunuzun kamerasıyla taramak ve ne kadar yediğinizi işaretlemek. Uygulama daha sonra makro besin (karbonhidrat, yağ ve protein) yüzdelerini ve ne kadar şeker, tuz ve lif tükettiğiniz gibi diğer faydalı istatistikleri hesaplayacaktır.


Günlük tutmayı alışkanlık haline getirdikten sonra, günlük alımınız için hedefler belirleyebilirsiniz: günlük enerji ihtiyacınızı% 65 karbonhidrat,% 25 protein ve% 20 yağdan karşılamak istediğinizi varsayalım. Uygulama size bunun kaç gram karbonhidrat, protein ve yağ anlamına geldiğini söyleyecektir.

Kilo alanların devreye girdiği yer burasıdır: Protein ve karbonhidrat hedefinizin altında olduğunuzu gördüğünüzde, kilo alanların günlük makro sayılarınızı ne kadar artıracağını kontrol edebilirsiniz.

Biraz kafa karıştırıcı gelebilir ama gerçek hayatta gerçekten o kadar da zor değil. Diyetiniz konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekir, elbette, ancak amacınız etkili bir şekilde yağsız kas kütlesi kazanmaksa, yine de yapmalısınız.

En iyi sonuçlar için, önerilen porsiyonu kullanın ve temiz kazançlar istiyorsanız, kilo aldırıcı tozu süt / süt yerine su ile karıştırın. İsterseniz potansiyel olarak süt / süt ikamesi kullanabilirsiniz, ancak 500 ml süt sadece fazladan 200 kalori değil, aynı zamanda günlük alımınıza 25 gram şeker ekleyecektir. Sadece gereksizdir, özellikle de kilo aldırıcı toz olduğu gibi daha kalın bir sallama yapar.

En iyi kilo aldıranlar

en iyi kilo aldırıcı: Çıplak Kütle

(Resim kredisi: Çıplak Beslenme)

Çıplak Kütle

Zor kazananların mucize karışımı

Teknik Özellikler
Porsiyon büyüklüğü: 321 gram Enerji: 1250 kcal Karbonhidrat: 252 gram Protein: 50 gram Yağ: 2,5 gram Şekerler: 5 gram
Satın alma nedenleri
+ Yalnızca üç malzeme + BÜYÜK miktarda kalori ve protein + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 64,99 ABD doları Amazon'da görüntüle

• Çıplak Kütleyi doğrudan Naked Nutrition'dan satın alın, 8 lb'lik küvet için 64,99 $ / £ 55

Beynimiz komik bir şeydir ve sıvı halde gelen kalorileri hesaba katmama eğilimindedir, yani diyetinize fazladan kalori eklemek istiyorsanız, kalorili içecekler içmelisiniz. Ve sağlıklı bir içecek istiyorsanızGerçekten mikalorifik, Çıplak Kütle kilo aldırıcıyı deneyin.

Bu öğün yerine geçen karışım, her 321 gramlık porsiyonda şaşırtıcı bir 1.250 kalori ve 50 gram protein içerir. Daha da iyisi, karışımda neredeyse hiç yağ veya şeker yoktur, ancak hacim kazanmayı ve aynı zamanda sağlıklı kalmayı planlıyorsanız en azından bazı diyet yağlarını almanızı öneririz.

Diğer tüm 'Çıplak' ürünler gibi, Çıplak Kütle tozu da GDO, soya, glüten ve hormonsuzdur ve içinde rBGH veya rBST yoktur. Çıplak Kütle, asit ve ağartma gerektirmeden soğuk işlenir: bu kadar ince bir tozu doğal olmayan işleme yöntemleriyle bozmaya gerek yoktur.

Zor kazançlı bir erkek ya da kızsanız, Çıplak Ayini deneyin, muhtemelen kahvaltıda bir parça pirinç ve tavuk yemekten daha iyi bir seçenektir.

en iyi kilo aldırıcı: Optimum Nutrition Ciddi Kütle


(Resim kredisi: Optimum Nutrition)

Optimum Beslenme Ciddi Kütle

Her porsiyonda iki öğün kalori

Teknik Özellikler
Porsiyon boyutu: 334g Enerji: 1258 kcal Karbonhidrat: 251g Protein: 53g Yağ: 4.4g Şekerler: 22g
Satın alma nedenleri
+ İhtiyacınız olan tüm kaloriler + Yüksek protein içeriği + Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok lezzet
Kaçınılması gereken nedenler
-5 kg'lık torbayı yarım ay içinde geçecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI34,99 DICK'S Sporting Goods'da görüntüle 34,99 DICK'S Sporting Goods'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

• Amazon ABD'de Optimum Nutrition kilo aldırıcıları satın alın

Optimum Nutrition, Ciddi Kütle kilo aldırıcısını 'öğünler arasında, egzersizlerden sonra veya yatmadan önce' almanızı önerir. Şimdi, pek çok insanın tok karnına yatmaktan hoşlandığını düşünmüyoruz, ancak Optimum Nutrition Ciddi Kütlenin sadece bir kısmı bile sizi doyuracak. Bu takviyeyi yatmadan önce almak isterseniz, sadece yarım porsiyon alın, bu hala 600 kalorinin üzerindedir.

Günde 3600 kalori alsanız bile, bu, haftada 4-5 gün spor salonuna gittiğiniz anlamına gelir, bir porsiyon Optimum Nutrition Serious Mass, kalori alımınızın hala üçte birini karşılayacaktır.

Optimum Nutrition Serious Mass, ilave şeker içermez, ancak porsiyon başına 24 vitamin ve mineral içerir. Daha da iyisi, pek çok farklı tada sahiptir, bu yüzden tadından daha az sıkılırsınız.

Ciddi Kütle ile ilgili yüksek miktarda kalori ve protein göz önüne alındığında, ideal olarak günün başında ve sonunda olmak üzere iki yarım porsiyon halinde almanızı öneririz.

en iyi kütle artırıcı: Dioxyme MPO

(Resim kredisi: Dioxyme)

Dioksim MPO

Bu pudra ile kas performansını optimize edin

Teknik Özellikler
Porsiyon ölçüsü: 20 gram
Satın alma nedenleri
+ Geleneksel olmayan kas geliştirme tozu + Kas büyümesini ve gücünü artırır
Kaçınılması gereken nedenler
- Edinilmiş bir tat gerektirir

• Dioxyme MPO'yu 69,99 $ 'a doğrudan Dioxyme'den (ABD) satın alın

Tamam, kabul ediyoruz, Dioxyme MPO ('Kas Performansı Optimize Edici' anlamına gelir) günlük kitle kazanım sağlayıcınız değildir. Bir porsiyon sadece 20 gramdır ve içinde kreatin monohidrat olmasına rağmen, burada protein veya yığınla karbonhidrat yoktur.

Hayır, MPO farklı bir şekilde çalışır. Dioxyme, MPO'nun 'kas gücünü, gücünü ve kas dayanıklılığını artırdığını, ayrıca kas ağrısını (DOMS) ve kas hasarını (EIMD) azaltarak iyileşmeyi iyileştirdiğini' iddia ediyor. ' Ve gerçek Dioxyme tarzında, bu iddiaları destekleyecek bilim var.

Dioxyme MPO, vegan dostudur, uyarıcı ve glütensizdir ve yalnızca beş doğal bileşen içerir. Bununla birlikte, tadı oldukça - hatalı - tuhaf. Paketin üzerinde yudumlanmaması gerektiğini yazıyor ama bahse girerim pek çok insan harika tadı için Dioxyme MPO'yu tüketmez.

Ancak, bu sihirli pudra performansı artırmanıza gerçekten yardımcı olacağından, istediğinizi tüketin. Deneyin ve kendiniz görün.

en iyi kilo aldırıcı: Protein Works Total Mass Matrix Extreme


(Resim kredisi: Protein İşleri)

Protein Çalışır Total Mass Matrix Extreme

Gökkuşağının tüm tatları

Teknik Özellikler
Porsiyon büyüklüğü: 265g Enerji: 974 kcal Karbonhidrat: 163g Protein: 52g Yağ: 12g Şekerler: 38g
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten iyi karışır + Pek çok tat
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha yüksek şeker içeriği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Her ne sebeple olursa olsun, Protein Works, Total Mass Matrix Extreme kilo alıcısından günde 1-3 porsiyon önermektedir. Bu ürünün üç porsiyonu muazzam bir 3000 kalori içerir ve bu kaloriyi sadece üç çalkalayıcı kilo alıcısından değil, çeşitli kaynaklardan karşılamanızı öneririz.

Total Mass Matrix Extreme harika bir kilo aldırıcı karışımdır ve iyi bir denge karbonhidrat ve protein içerir. Bununla birlikte, içerdiği şey oldukça yüksek miktarda şekerdir, bu yüzden onu diyetinize dahil ederken buna dikkat edin.

Bunun dışında, Tiramisu, Tarçınlı Tahıl Sütü ve White Choc Peanut Sundae gibi tüm harika lezzetler için Total Mass Matrix Extreme'i hiçbir şey için olmasa da gönülden tavsiye edebiliriz.

en iyi kilo aldırıcı: Toplu Tozlar Vegan Mass Gainer


(Resim kredisi: Toplu Tozlar)

Dökme Tozlar Vegan Kütle Toplayıcı

Sıfır hayvan zulmü, maksimum yağsız kas kazanımı

Teknik Özellikler
Porsiyon boyutu: 100g Enerji: 367 kcal Karbonhidrat: 43,6g Protein: 31g Yağ: 6g Şekerler: 2,5g
Satın alma nedenleri
+ Soya içermez + Glutensiz + Laktoz içermez
Kaçınılması gereken nedenler
-Orta protein ve kalori miktarları GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Dökme Tozlar Vegan Mass Gainer sadece vegan değildir ve bu nedenle% 100 hayvansal zulüm içermez, aynı zamanda glüten içermez - karbonhidrat sayılarını yükseltmek için kullanılan yulaf glütensizdir - aynı zamanda soya ve laktoz içermez, bu nedenle insanlara hitap eder bir dizi diyet kısıtlaması ile.

Olumsuz tarafı, Toplu Tozlar Vegan Mass Gainer, bu listedeki diğer kilo aldırıcılardan daha az kalori ve proteine ​​sahiptir. Bu ekte kullanılan harman, bezelye proteini izolatı, kahverengi pirinç proteini, kabak çekirdeği proteini, keten tohumu tozu ve kinoa ununun bir kombinasyonudur. Çok sağlıklı bir bileşen karışımı olduğu söylenebilir.

Düşük şeker oranı yüksek lif içeriğinin yanı sıra, Dökme Tozlar Vegan Mass Gainer hiçbir yapay tatlandırıcı, renklendirici veya aroma içermez.

en iyi kilo aldırıcı: USN Muscle Fuel Anabolic


(Resim kredisi: USN)

USN Muscle Fuel Anabolik

Bu bir zayıf kilo aldırıcıdır

Teknik Özellikler
Porsiyon büyüklüğü: 150g Enerji: 564 kcal Karbonhidrat: 77g Protein: 55g Yağ: 3g Şekerler: 26g
Satın alma nedenleri
+ Karbonhidrat / protein oranı 1.4: 1 + Karamelli patlamış mısır aroması + Egzersiz sonrası için iyi
Kaçınılması gereken nedenler
- Yumurta, süt ve buğday içerir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

USN Muscle Fuel Anabolik tadının iyi olduğuna güvenebilirsiniz, ancak en azından kısmen bu ürünün içerdiği ilave şeker miktarına bağlıdır. Aslında, USN Muscle Fuel Anabolic'te bulunan karbonhidratların üçte biri şekerden gelir. İdeal değildir, ancak bağlamda ifade etmek gerekirse, 36 gramlık bir Mars çubuğu 20 gram şeker içerir, bu nedenle USN Muscle Fuel Anabolic ile kesinlikle daha iyi durumdasınız.

USN, Muscle Food Anabolic'in '18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılmaması ve kilo vermek için kullanılmaması gerektiğini' belirtiyor. Ayrıca, 'Sadece vücut geliştiriciler ve sporcular veya toplu kazanç planına sahip bireyler içindir.' Artık biliyorsun. Kilo vermeye çalışıyorsanız, kilo aldırıcı almayın. Açık olmaması durumunda.

Orta derecede kalori içeriği göz önüne alındığında, USN Muscle Fuel Anabolic bir liman egzersiz içeceği olarak kullanılabilir. 500+ kalori hala makul bir miktardır, bu yüzden lütfen buna dikkat edin ve daha küçük bir çerçeveye sahipseniz, bir seferde yalnızca yarım porsiyon alın.

en iyi kilo aldırıcı: MyProtein Weight Gainer Blend


(Resim kredisi: MyProtein)

MyProtein Kilo Verici Karışımı

Protein tozu ile kilo aldırıcının ortası

Teknik Özellikler
Porsiyon boyutu: 100g Enerji: 388 kcal Karbonhidrat: 50g Protein: 31g Yağ: 6.2g Şekerler: 2.6g
Satın alma nedenleri
+ Çok düşük şeker + Egzersiz sonrası kullanılabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece standart tatlar-Orta kalori ve protein BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

MyProtein Weight Gainer Blend, bu protein tozunun içerdiği orta miktarda kalori göz önüne alındığında, kesinlikle egzersiz sonrası kullanılabilir. Daha da iyisi, şeker oranı çok düşük, bu nedenle günlük limitinizi aşma konusunda endişelenmenize gerek yok.

MyProtein Weight Gainer Blend'in karbonhidrat oranı düşük olduğundan - bu listedeki diğer girişlere kıyasla - normal protein tozları ve kilo aldırıcılar arasında iyi bir denge temsil eder. Kendinizi yavaşça dünya kilo alıcısına kaptırmak istiyorsanız, kesinlikle bununla devam edin.

Çok düşük şeker içeriği göz önüne alındığında, bu kilo aldırıcı, fıstık ezmesi veya süt gibi diğer bileşenlerle karıştırmak için en iyisidir, ancak 500 ml'den fazlasını kullanmanızı önermiyoruz. MyProtein web sitesi '500-1000 ml suya veya süte 3 1/3 büyük kaşık (100 g) [MyProtein Ağırlık Kazandırıcı Karışımından] eklemeyi öneriyor, ancak bizim için bir litre süt biraz aşırı geliyor, bu yüzden ya yanınıza alın Çok ince bir çalkalama istiyorsanız 500 ml süt (maksimum) veya bir litre su.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın