Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En iyi ağırlık kaldırma kemeri 2020: tüm deadlift ve çömelme PR girişimleriniz için en güçlü kaldırma kayışları

En iyi ağırlık kaldırma kemeri 2020: tüm deadlift ve çömelme PR girişimleriniz için en güçlü kaldırma kayışları

Deadlift'ler ve ağırlıklı ağız kavgası gibi ağır bileşik direnç eğitimi egzersizleri kas geliştirme için harikadır ancak aynı zamanda belinizi çok fazla stres altına sokarlar. Yaralanma riskini azaltmaya yardımcı olmak için en iyi ağırlık kaldırma kayışlarını kullanmak isteyebilirsiniz ve yeni bir kaldırma kayışı almayı planlıyorsanız, iyi bir fiyata bir tane alabilirsiniz.Kara Cuma, gerçekten çok yakında.


Muhtemelen alacağınız ilk egzersiz ekipmanı değil, ağırlık kaldırma kayışları, ticari spor salonunda veya ev spor salonunda daha ağır ağırlıklarla çalışan kişiler tarafından kullanılır. İkincisi oluşturuyorsanız, diğer tüm temel unsurları da aldığınızdan emin olun:en iyi dambıl,en iyi ağırlık kaldırma tezgahı, muhtemelenen iyi kettlebellfonksiyonel eğitim için,en iyi çekme çubuğusırtını çalıştırmak ve hatta belkien iyi halter, özellikle güç oluşturmaya çalışıyorsanız. Başlarkenscooter'dan en iyisiya da zarar vermez.

Ağırlık kaldırma kayışları sadece bir güç kaldırmanın olmazsa olmazı değildir, aynı zamanda birçok şekil ve boyutta gelir: hangisini almalısınız? Bir tür diğerinden daha mı iyi? Çift çatal bile nedir? İhtiyaçlarınız için en iyi ağırlık kaldırma kayışını bulalım.

en iyi ağırlık kaldırma kemeri

(Resim kredisi: RDX)

Doğru ağırlık kaldırma kemeri nasıl seçilir?

Ağırlık kaldırma kemeri satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var.


İlk olarak, malzemeler: En popüler versiyonlar ya deri ya da neoprenden yapılmıştır. Deri kayışlar daha sert ve sağlam olma eğilimindedir ve daha ağır kaldırmalar için bol miktarda bel desteği sunar. Öte yandan neopren kayışlar daha esnek ve daha hafiftir, çantanıza daha iyi oturur ve vücudunuzun şekline daha fazla şekil verir.

Ağırlık kaldırma kayışları da 4 inç veya 6 inç boyutlarda gelir. Bu, kemerin uzunluğu anlamına gelmez, ancak sırtınızı desteklediği kemerin orta bölgesinin genişliği anlamına gelir. 6 inçlik çeşitlilik daha fazla destek sağlarken 4 inçlik sürüm hareketinizi daha az kısıtlar.


Bedenler hakkında konuşursak: Ağırlık kaldırma kayışları diğer kıyafetlerle (küçük-orta-büyük vb.) Aynı beden adlarını kullansa da, söz konusu kıyafetlerle aynı beden değildir. Yani, orta boy tişörtler satın alırsanız, orta ağırlıkta bir kaldırma kemeri sizin için çok küçük olabilir. Hayal kırıklığını ve kemerinizi satıcıya iade etme ve değiştirme zorluğunu önlemek için satın almadan önce daima boyutlandırma kılavuzlarını kontrol edin.

Ayrıca seçim yapabileceğiniz farklı sabitleme yöntemleri vardır. Bazı ağırlık kaldırma kayışları, tek elle tutturulabilen ve çözülebilen hızlı açılan tokalar kullanır ve diğer kayışlarda ağır hizmet tipi çift uçlu tokalar bulunur.


Neopren olanlar genellikle çabuk açılan bir tutturucu kullanırken, deri kayışlar sivri uçlu tokalar kullanır. Teorik olarak, çift uçlu deri kayışlar en güçlüsüdür, ancak bunu söylersek, ağırlık kaldırma kayışlarının gerçek ağırlıkları taşıması gerekmez, 'sadece' kaldırırken (veya çömelirken) sırtınızı ve karnınızı desteklemeleri gerekir. Bu nedenle, küçük bir kamyonu taşıyabilecek bir gerilme mukavemetine sahip olmak o kadar da yararlı olmayabilir. Daha fazla gönül rahatlığı için her zaman gerçekten güçlü bir kemer alabilirsiniz.

Sırayla en iyi ağırlık kaldırma kayışları

En iyi ağırlık kaldırma kemeri: Beast Gear PowerBelt


(Resim kredisi: En İyi Donanım)

1. Beast Gear PowerBelt

Tüm deadlift PR girişimleriniz için çift uçlu deri kemer

Teknik Özellikler
Malzeme: Nubuk deri Genişlik: 4 inç Boyutlar: Küçük-Büyük (25'-46 ') Kalınlık: 0,5 inç (10 mm)
Satın alma nedenleri
+ Süper dayanıklı + Destek ve mobilite arasında mükemmel denge BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 37,97 £ Amazon'da görüntüleyin 37,97 £ Amazon'da görüntüleyin

Beast Gear PowerBelt, hem Amazon'da hem de Beast Gear'ın kendi web sitesinde en çok puan alan ağırlık kaldırma kayışlarından biridir. Bunun nedeni, kayış için kullanılan kaliteli malzemelerin yanı sıra bu kayışı yalnızca ekstra destekleyici değil, aynı zamanda uzun ömürlü kılan üretim sürecidir.


PowerBelt 10 mm kalınlığındadır ve sırtınızın alt kısmına bol miktarda destek verirken aynı zamanda 4 'genişliğindedir, o kadar incedir ki hareketinizi kısıtlamaz.

Kemerin ana malzemesi, ağır hizmet tipi dikişlerle bir arada tutulan ve paslanmaz çelik toka ve perçinlerle desteklenen% 100 sığır derisidir. PowerBelt, büyük olasılıkla spor salonuna gitme alışkanlığınızdan daha uzun süre dayanacaktır, ancak yapmasa bile, isteğinize dahil edebilirsiniz çünkü kesinlikle sizi geride bırakacaktır. Muhtemelen.

En iyi ağırlık kaldırma kemeri: Gunsmith Fitness Shibusa Kemeri


(Resim kredisi: Gunsmith Fitness)

2. Gunsmith Fitness Shibusa Kemeri

Tüm seçeneklere sahip bir ağırlık kaldırma kemeri

Teknik Özellikler
Malzeme: Deri Genişlik: 4/6 inç Boyutlar: Küçük x Büyük (25'-46 ') Kalınlık: 6/7 mm veya 10 mm
Satın alma nedenleri
+ Güzel görünüyor ve iyi hissettiriyor + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI arasından seçim yapabileceğiniz bir sürü seçenek £ 24,99 Amazon'da görüntüleyin 34,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Gunsmith Fitness'a göre, Shibusa serisi 'basit, ince ve göze batmayan güzelliği' ifade eder. Nitekim, Shibusa ağırlık kaldırma kemerinin bitkisel tabaklanmış derisi yakışıklı görünüyor.

Sadece güzel görünmekle kalmayan Shibusa ağırlık kaldırma kemeri de dayanıklıdır ve iki farklı genişlik (4 've 6') ve çift uçlu toka (Olimpik kemerler) veya güç kaldırma kolu kapatma dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz birçok seçenekle birlikte gelir / tek uçlu (powerlifting kayışları).

İki Olimpik çeşit, 6-7 mm kalınlığında daha incedir ve deri kemer desteğini kaybetmeden onları daha esnek hale getirir. Powerlifting kayışları ekstra destek için 10 mm kalınlığındadır.

Ayrıca bel bölgesinde bol miktarda yastıklama vardır, ancak herhangi bir kemerde olduğu gibi, belinizde herhangi bir sorun varsa, ağır ağırlık kaldırma seanslarına başlamadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

En iyi ağırlık kaldırma kemeri: AQF 6 inç Neopren Eğimli Halter Kemeri

(Resim kredisi: AQF Fitness)

3. AQF 6 inç Neopren Kavisli Halter Kemeri

Ekstrem konfor için ergonomik neopren kemer

Teknik Özellikler
Malzeme: Neopren Genişlik: 6 inç Boyutlar: Küçük-X Büyük (27'-41 ') Kalınlık: N / A
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve esnek + Ergonomik + Çok işlevli
Kaçınılması gereken nedenler
-Gerçekten ağır yükler için yeterli destek yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 11,99 £ Amazon'da görüntüle 14,99 £ Amazon'da görüntüle 14,99 £ Amazon 7 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

• AQF 6 inç Neopren Kavisli Halter Kemerini doğrudan AQF'den satın alın

AQF 6 inçlik Neopren Kavisli Halter Kemeri, esnek form faktörü nedeniyle sadece ağız kavgası ve deadlift'ler için ideal değil, aynı zamanda mobilyaları hareket ettirmek için de harika bir aksesuardır. 🙌

AQF'ye göre, 'aşağı doğru açı tasarımı sırtınızın, kalçanızın ve kaburga hatlarınızın doğal şekline uyacak' ve belinizin alt kısmındaki stresi azaltmak için orta bölgenizi stabilize edecek. Tek elle çalıştırılabilen hızlı açılan 'çember ve halka' kapatma sistemi sayesinde kemeri takmak ve çıkarmak kolaydır.

AQF 6 inç Neopren Eğimli Halter Kemeri esnektir ve spor çantanızda çok az yer kaplar; kesinlikle geleneksel deri kemerlerden daha az. Kemerinizi daha da kişiselleştirmek (ve antrenman ekipmanınıza uyması için) siyah, yeşil veya gri olmak üzere üç renk seçeneğinden birini de seçebilirsiniz.

Gymreapers 10mm Kol Kemeri

(Resim kredisi: Gymreapers)

4. Gymreapers 10mm Kol Kemeri

Powerlifters için birinci sınıf deri kemer

Teknik Özellikler
Malzeme: Deri Genişlik: 4 inç Boyutlar: X-Küçük ila XX-Büyük Kalınlık: 0,5 inç
Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli deri kemer + Sürtünmeyi azaltmak için pürüzsüz kenarlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Gyreapers 10mm Kol Kemerini doğrudan Gymreapers'tan satın alın

ABD'de yaşıyor ve kaliteli bir güçlendirici kayışa mı ihtiyacınız var? Gymreapers'ın deri kemerinden başka bir yere bakmayın. Ayarlanabilir kol tokası, önceki deadlift PR'nizi yenmeye odaklanmaya çalışırken tam olarak ihtiyacınız olan şey olan kemeri takıp çıkarmayı kolaylaştırır. Çift uçlu bir toka ile oynamaya çalışırken zaman kaybetmek ve odağınızı kaybetmek istemezsiniz.

Gyreapers 10mm Kol Kayışı, basit bir kaldırma kayışıdır: 4 inçlik kalınlığı, çoğu kaldırıcı için erişilebilir olmasını sağlar ve 0,5 inçlik kalınlık kendiliğinden ince olmasa da çok kalın değildir. Bununla birlikte, ağır kaldırırsanız, Gyreapers 10mm Kol Kemerinin sunduğu dayanıklılığı ve desteği takdir edeceksiniz.

Beş farklı renk seçeneği bulunan Gyreapers 10mm Kol Kemeri, ip gibi olmak isteyen ancak bu süreçte sırtını mahvetmek istemeyenler için harika bir yatırımdır.

en iyi ağırlık kaldırma kemeri: Harbinger Women

(Resim kredisi: Harbinger Fitness)

5. Habercisi Kadın Naylon Halter Kemeri

Kadınlar için özel olarak tasarlanmış bir kemer

Teknik Özellikler
Malzeme: Naylon Genişlik: 5 inç Boyutlar: X-küçük ila Orta Kalınlık: N / A
Satın alma nedenleri
+ Ağır ayar tokası + Köpük göbek destekleyici ve rahattır + Uygun fiyat

• Harbinger Kadın Naylon Halter Kemeri'ni Amazon ABD'den satın alın

Harbinger Kadın Naylon Halter Kemeri, kaldıran kadınlar için en iyi seçimdir: Kadın çevresini daha doğru takip eder, tüm doğru alanlarda destek sağlarken hafif ve yüksek derecede ayarlanabilir. Bu naylon kayış, ağır hizmet tipi bir sarma kayışına sahiptir ve ağır çelik gergi tokası kullanarak güvenli bir şekilde bağlanır. Ayarlaması hızlı ve aynı derecede hızlı kalkış.

Nefes alabilen, pelüş triko astar cilde karşı yumuşaktır ve en çeşitli antrenmanlarda bile rahattır - bu kemer kadar esnek olmasına rağmen, muhtemelen diğer kaldırma kayışlarından daha uzun süre takmayacaksınız. Ağır ağız kavgalarınız ve deadlift'leriniz için giyin, bacak kaldırma için de bırakmanıza gerek yok.

Harbinger Kadın Naylon Halter Kemeri üç boyutta mevcuttur: X-Küçük (24-28 inç), Küçük (28-32 inç) ve Orta (32-36 inç).

En iyi ağırlık kaldırma kemeri: RDX Powerlifting Belt

(Resim kredisi: RDX)

6. RDX Powerlifting Kemeri

Güçlü adam gücüne sahip bir kemer

Teknik Özellikler
Malzeme: Nubuk deri Genişlik: 4 inç Boyutlar: Küçük-X Büyük (28'-44 ') Kalınlık: 10 mm
Satın alma nedenleri
+ Çok güçlü + Powerlifting kolu kapatma
Kaçınılması gereken nedenler
-Rigid BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 31,99 Amazon'da Görüntüle £ 32,99 Amazon'da Görüntüleyin 47,48 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

RDX Powerlifting Kayışının faydaları oldukça basittir: kaliteli malzemelerden yapılmış ve endüstriyel kalitede dikiş ve paslanmaya karşı dayanıklı çelik bir kaldıraç kapama kullanan ağır hizmet tipi bir kayıştır. Bundan daha güvenli olamaz.

Bu yağlı tabaklanmış kayış aynı zamanda parçaya da bakıyor, güçlü adamların genellikle destek aksesuarı olarak seçmelerine şaşmamalı. Bir kütük kaldırma, bir deadlift, bir çömelme veya hatta bir çatal kaldırma olsun, RDX Powerlifting Kemeri omurga ve çekirdek stabilitesini artıracaktır.

En iyi ağırlık kaldırma kemeri: Mytra Fusion 6

(Resim kredisi: Mytra Fitness)

7. Mytra Füzyon

Teknik Özellikler
Malzeme: Nappa inek dane derisi Boyut: 6 inç Boyutlar: Küçük-X Büyük (24'-38 ') Kalınlık: N / A
Satın alma nedenleri
+ Klasik görünüm + Uygun fiyatlı BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 12,99 Amazon'da görüntüle 12,99 £ Amazon'da görüntüle 12,99 £ Amazon'da görüntüle 13 Amazon müşteri incelemeleri

Mytra füzyonu, triatlon bisikleti değil, 'sadece' bir ağırlık kaldırma kayışı olduğu düşünüldüğünde şaşırtıcı miktarda teknoloji kullanıyor.

Örneğin, WZX-Core dolgu, kereste ve omurga bölgesine genişletilmiş koruma sağlarken, özel FRG-Sırt Dinlenme teknolojisi, omurganın ve vertebral kolonun konfor seviyesini kaldırma ve egzersiz seansları sırasında maksimuma çıkarır.

Çelik çift uçlu toka sistemi, evde bırakın, spor salonunda bile deneyebileceğiniz çoğu asansör için yeterince güvenlidir. Fusion Mytra, 6 inçlik bir kemerdir, yani bel bölgesinde çok fazla destek arayan kişiler için uygundur. Yine de oldukça havalı göründüğünden bahsetmiyorum bile.

Günümüzün en iyi ağırlık kaldırma kemeri fırsatları İndirimli Fiyat Beast Gear PowerBelt (Orta, ... Beast Gear PowerBelt Amazon £ 49.99 £ 37.97 GörüntüleTüm fiyatları görünRDX Powerlifting Belt for ... RDX Powerlifting Kemeri Amazon £ 31.99 İnceleTüm fiyatları görünAQF Ağırlık Kaldırma Kemeri Gövdesi ... AQF Neopren Ağırlık Kaldırma Kemeri Amazon £ 11.99 İnceleTüm fiyatları görünGunsmith Fitness Shibusa ... Gunsmith Fitness Shibusa Kaldırma Kemeri Amazon £ 24.99 GörüntüleTüm fiyatları görünMytra Fusion Ultra Şık Kamuflaj ... Mytra Fusion Ağırlık Kaldırma Kemeri Amazon £ 12.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz