Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Her antrenmanı fethetmek için en iyi ağırlık kaldırma eldivenleri, en iyi spor eldivenleri ve CrossFit eldivenleri

Her antrenmanı fethetmek için en iyi ağırlık kaldırma eldivenleri, en iyi spor eldivenleri ve CrossFit eldivenleri

En iyi ağırlık kaldırma eldivenleri daha ağır ağırlıkları kaldırmanıza yardımcı olmaz, ancak daha fazla kaldırmanıza yardımcı olur çünkü ellerinize bir delik sürtmezler. Ancak ortalama spor eldivenlerinien iyispor eldivenleri?


Sizin için doğru olanı nasıl seçersiniz? Parmaksız olmaları gerekiyor mu, gerekmiyor mu? Size şu anda piyasadaki en iyi spor eldivenlerinin bir listesini vermek için ağırlık kaldırma eldivenleriyle ilgili tüm yanan sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız.

Hmm, ağırlıklardan bahsetmiş miydik?

  • En iyi dambıllar
  • En iyi halter
  • En iyi çekme çubuğu
  • En iyi ağırlık tezgahı

Ama yeterince saçma; en iyi ağırlık kaldırma eldivenlerini birlikte keşfedelim!

En iyi spor eldivenleri


(Resim kredisi: Trideer)

En iyi spor eldivenlerini nasıl seçersiniz?

İdeal olarak, sağlam spor eldivenleri istersiniz; yeni satın aldığı egzersiz eldivenlerinin bir seanstan sonra dağılmasından kimse hoşlanmaz.

Bunu söyleyerek, parmaklarınızı bükememek için çok sert olmalarını istemezsiniz.Ağırlık kaldırma kayışlarıCehennem gibi destekliyor olabilir, ancak ağırlık kaldırma kayışları kadar kalın eldivenlerle biraz ağırlık almayı deneseydiniz, spor salonunda eğlenmezsiniz. Ayrıca, ağırlığı çok daha fazla düşürürsünüz, bu da ilk etapta spor eldivenleri giyme noktasını öldürür.


Aşağıdaki listeye, farklı ihtiyaçları karşılayan bir dizi eldiven eklemeyi denedik.

Ürünün kremasıHabercisi BioformAvuç içi alanındaki ısıyla etkinleşen kumaş sayesinde, tuttuğunuz çubuğun şekline tam anlamıyla uyan eldivenler.


Tam parmak eldivenleri tercih ediyorsanız, Biyonik eldivenleri tercih etseniz iyi olur, egzersiz sırasında ellerinizi saracak şekilde ergonomik olarak şekillendirilmiştir.

RDX bilek desteği eldivenleri, yaptığınız çılgın ağırlıkları ittiğinizde bileğinizi desteklemek için ekstra uzun bir kayışla birlikte gelir. Ayrıca ekstra dayanıklı sığır derisinden yapılmıştır.

Sırayla en iyi spor eldivenleri

en iyi spor eldivenleri: Harbinger Bioform

(Resim kredisi: Harbinger)

1. Habercisi Biyoform Eldivenler

Performans ve kontrol arasında mükemmel denge

Satın alma nedenleri
+ Spider Grip harika + Rahat dolgu + Ergonomik şekilli
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 59,76 $ Amazon'da görüntüle

Isıyla etkinleşen BioForm kil kıvrımları darbeyi kavramak ve absorbe etmek anlamına gelir, yani barı tutup tuttuğunuzda eldivenler çubuğun şeklini alır ve ağırlıkları sabit tutmayı çok kolaylaştırır.


Bu etki, daha fazla kavrama ve kontrol için avuç içlerinde SpiderGrip deri ile daha da geliştirilmiştir. BioFlex katmanlı avuç içi tasarımı, halihazırda çok rahat olan avuç içi bölgesine biraz daha fazla yastıklama ekler.

İkili Kapatma Sistemi, kişiselleştirilmiş bir uyum sunar ve ayrıca yaralanmayı önlemek için bileğinizi destekler. Bu özellikle formu henüz mükemmel olmayan yeni başlayanlar için kullanışlıdır.

en iyi spor eldivenleri: Bionic PerformanceGrip Fitness Eldivenleri

(Resim kredisi: Bionic)

2. Biyonik PerformanceGrip Spor Eldivenleri

Her şeyden önce ergonomi

Satın alma nedenleri
+ Önceden döndürülmüş parmak tasarımı + _Çok rahat

• Amazon'dan Bionic PerformanceGrip Fitness Eldivenlerini satın alın

Bionic PerformanceGrip Eldivenlerini diğerlerinden ayıran nedir? Bionic'e göre, önde gelen bir ortopedi el cerrahı tarafından yaratılan piyasadaki tek eldiven markasıdır. Peki ya bu?

Ve gerçekten, Anatomik Rahatlama Pedleri ellerinizin doğal tepe ve çukurlarını düzeltir ve ağrılı kabarcıkları azaltır. İşte bu yüzden insanlar spor eldivenleri giyiyorlar, bu yüzden her şey bizim için kontrol ediyor!

En iyi spor eldivenleri: RDX bilek desteği eldivenleri

(Resim kredisi: RDX)

3. RDX bilek desteği eldivenleri

Süper sert süper rad görünümlü eldivenler

Satın alma nedenleri
+ Ekstra sağlam malzeme + Entegre uzun bilek destek bandı + Parmaksız tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 793,95 Amazon'da görüntüle

RDX kaldırma eldivenleri inek derisinden yapılmıştır, bu da onları dayanıklı ve değerli bir yatırım haline getirir.

Herhangi bir kabarmayı önlemek için parmak bölgeleri bile dolgulu. Yarım parmak tasarımı, eldivenleri takmayı ve çıkarmayı çok kolaylaştırır.

Ve en önemlisi, ekstra uzun bilek desteği kayışı, bu ağır kaldırmalar sırasında bilekleri desteklerken eldivenleri sağlam bir şekilde yerinde tutar.

Dikiş bile kalite derecesidir ve eldivenlerin yakın zamanda parçalanmasına izin vermez.

en iyi spor eldivenleri: Bear Grip

(Resim kredisi: Bear Grips)

4. Ayı Tutuş Eldivenleri

Maksimum kavrama için minimalist spor salonu eldivenleri

Satın alma nedenleri
+ Birden fazla spor disiplini için ideal + İyi bilek desteği + Nefes alabilen tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI38,87 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 38,87 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 39,37 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

CrossFit'in favorisi olan Bear Grip, kavramadan ödün vermeden mükemmel havalandırma sunar. Yorucu bir antrenmandan sonra terli avuç içlerine ve ıslak ellere veda edin.

Açık hava eldivenlerine entegre Ayarlanabilir Bilek Sargıları, bu ağır kaldırmalar sırasında ekstra destek sağlar ve güvenli bir his verir.

Ağırlıklar ile aranızda çok az engel olmasını tercih ediyor ancak kabarcıklardan hoşlanmıyorsanız, Bear Grip Eldivenleri seçin.

en iyi spor eldivenleri: Adidas Essential Eldivenleri

(Resim kredisi: Adidas)

5. Adidas Temel Eldivenleri

Adından da anlaşılacağı gibi, bu eldivenler hafif eğitim için çok önemlidir

Satın alma nedenleri
+ Hafif + Esnek + Nefes Alabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Yalnızca BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 26,52 ABD doları tutarında hafif egzersizler için Amazon'da görüntüleyin28,90 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 28,90 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Adidas Essential Eldivenleri, hafif ve nefes alabilen kumaştan yapılmıştır ve süet son derece rahatlık için avuç içine uygulanmıştır. Eldivenler ayrıca halka kullanılarak kolayca çıkarılabilir. Bunlar ağır iş kaldırma eldivenleri değildir; Adidas Essential Eldivenleri, daha hafif egzersizler ve aerobik egzersizler için daha uygundur.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın