Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En iyi ağırlık tezgahı 2020: namlu göğüslü zindeliğe kendinizi bastırın

En iyi ağırlık tezgahı 2020: namlu göğüslü zindeliğe kendinizi bastırın

Kurmanıza yardımcı olacak en iyi ağırlık tezgahını satın almak istiyorsanızen iyi ev spor salonuşu anda kötü haberlerimiz var: herkes de öyle. Eğer istersenfit olmakevde, ağırlık kaldırırken, pompalama demiri almadan önce kapatmanız gereken birkaç temel öğe vardır, ancak bunlar hızla tükenmektedir.


Bazı ağırlık tezgahları ucuzken diğerleri oldukça pahalıdır, ancak kesin olan bir şey var: güvenli tarafta olmak istiyorsanız, son kullanılabilirlik sorunları göz önüne alındığında, mümkün olan en kısa sürede sizinkini almanızı öneririz. Makul fiyatlı ağırlık tezgahını kaçırmak istemezsiniz çünkü beklemek istedinizChristmabir tane almak için.

Çevrimiçi ağırlık tezgahları için bu mağazaya göz atın:

Ev için en iyi ağırlık sehpası nedir?

Basit, ucuz bir bodrum bankı bile, gelişmekte olan herhangi bir ev spor salonuna hoş bir ektir, ancak gerçek 'kazanç' arayanlar için, daha önemli bir şeye yatırım yapmaya değer.

Bu nedenle, Mirafit'in Ağır Hizmet 260kg FID Ağırlık Sehpasını gerçekten seviyoruz. Bir tank gibi inşa edilmiştir ve hem eğim hem de alçalma egzersizleri için dört temel konuma ayarlanabilir.


260 kg'lık ağır bir maksimum yük (kullanıcı dahil), ortalama bir yapıya sahip birinin, tezgahın yapısal bütünlüğünü ezmeden gülünç derecede ağır ağırlıklara ilerleyebileceği anlamına gelir.

Aslında, tavanınızın bu sert kurabiye parçalanmadan önce çökmesi daha olasıdır.


Kabul edildiğinde, ağırlıkları saklamak için yerleşik bir raf yoktur ve daha kolay istifleme için katlanabilir değildir, ancak ekstra kalın yastıklama ve üstün yapı kalitesi, bunu 100 £ 'un altında sağlam bir teklif haline getirir.

Ev için en iyi ağırlık tezgahı nasıl alınır

İyi bir ağırlık seti ve hatta ucuz bir tezgahla elde edilebilecekler şaşırtıcı. Dar bir bütçeye sahip olanlar için mükemmel değer tekliflerinden, tüm zil ve ıslıklara sahip patlayan modellere kadar her şeyi buraya dahil ettik.


Evde kullanılan ağırlık bankları, tüm şekil ve boyutlarda gelir ve fiyatlar tipik olarak ek özelliklerin sayısını ve genel yapı kalitesini yansıtır.

30 sterlin civarında pazarlık bulunabilir, ancak bunlar genellikle bir çift dayanıksız bacağın üzerine yerleştirilmiş düz yastıklı bir yastıktan oluşan çok basit işler olacaktır.

Stabilite burada harika olmayacak ve ayarlanabilirlik eksikliği, gerçekleştirilebilecek egzersizlerin yayılmasını sınırlarken, gerçekten ağır metali kaldırmak isteyenler daha ucuz varyantları biraz dayanıksız bulabilir.

Biraz daha fazla harcayın ve üreticiler, kullanılmadığında ağırlıkları istiflemek için alanlar, bir çubukla tezgah baskısını çok daha kolay hale getiren bir raf ve sonsuz egzersiz olanakları sunan iyi bir ayarlanabilirlik aralığı gibi ek özellikler atacaklar.


Bu nedenle, alıcılar öncelikle ihtiyaçlarını, hedeflerini ve deneyim seviyelerini (giriş seviyesi ağırlık kaldırıcı veya uzman silah ustası mısınız?) Ve ayrıca evde mevcut alan miktarını (katlanabilir bir seçenek küçük odalar için harikadır) akılda tutmalıdır. bütçeler.

Demir pompalayan yeni başlayanlar, yapı kalitesi olarak, muhtemelen bütçe ölçeğinin alt ucuna bakmayı göze alabilir; ayarlanabilirlik ve ek süslemeler muhtemelen gündemde çok fazla yer almıyor.

Daha fazla ağırlık kaldırma deneyimi olanlar veya daha önce bir spor salonuna gitmiş olanlar, amaca uygun ve kalıcı bir şey elde etmek için biraz daha fazla nakit parayla ayrılmak isteyeceklerdir.

Sırayla ev için en iyi ağırlık tezgahları

En iyi ağırlık sehpası: MiraFit egzersiz sehpası

1. Mirafit Heavy Duty 260kg FID Ağırlık Sehpası

Ev için en iyi ağırlıklar egzersiz tezgahı ve çok değerli

Teknik Özellikler
Maksimum yük: 260kg (kullanıcı dahil) Boyutlar: 125x55x43 (Düz) ila 117cm (En Yüksek Konum) cm Katlanabilir: Hayır Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Üyelikten daha ucuza spor salonu sınıfı ekipman + Ayarlanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
İnce taraftaki yastık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Mirafit 260kg ağırlık tezgahı satın alın

Mirafit'in bu tıknaz tezgahı, Life Fitness ve Technogym gibi yerleşik oyuncuların önemli ölçüde altını çizen 100 £ 'ın altında spor salonuna uygun bir yapı kalitesi sunduğu için gözüme çarptı. Makul fiyatına rağmen, 7 cm x 5 cm çelik borudan yapılmış, 2 mm kalınlığında sağlam bir çerçeve barındırmaktadır. Ayrıca, kolay manevra kabiliyeti için arkadaki küçük tekerlekler ve öndeki tutma kolu gibi premium ekstralara da sahiptir.

Daha da iyisi, kullanıcı, silah kırma rutinlerini gerçekleştirmek için mükemmel bir pozisyon seçimi sağlayan altı sırtlık açısı ve dört ayrı koltuk açısından faydalanır. Bununla birlikte, bu fiyat noktasında raf yoktur, bu nedenle, bir tane eklemediğiniz sürece, tezgah bir dambıl setiyle kullanım için daha uygundur, özellikle de bir maksimum tekrarı patlattıktan sonra halterinizi sizden almaktan mutlu olan özellikle hoş bir arkadaşınız yoksa.

en iyi ağırlık tezgahı: Life Fitness Ağırlık Sehpası

2. Life Fitness Ağırlık Sehpası

Aptalca sağlam, ama bunun bedelini ödeyeceksin

Teknik Özellikler
Maksimum yük: 136kg (kullanıcı ağırlığı) Boyutlar: 133.5x53x45.7cm Katlanabilir: Hayır Ayarlanabilir: Evet (çok)
Satın alma nedenleri
+ Süper rahat pedler + Sağlam ayaklar + Mükemmel ayarlanabilirlik
Kaçınılması gereken nedenler
-Hantal-Ağır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Bazı insanlar bir ev spor salonu seçerken her şeyi dışlamaktan hoşlanırlar ve büyük bir kısmımız onları suçlamaz. Kuruşları kıstırdığınızda ve ağırlık cephesinde yapılan ilerleme hızına ayak uyduramayan dayanıksız bir bankla sonuçlandığınızda sinir bozucu olabilir.

Burada böyle bir risk yoktur, çünkü bu Life Fitness modeli, ticari spor salonlarında bulacağınız kelimenin tam anlamıyla aynıdır ve bu nedenle, ağır bir yük ile pes etmeden önce baş edebilir.

Altı yönlü ayarlanabilirlik, ultra yastıklı pedler ve en sağlam çelik çerçeveler, ciddi bir ev kurulumu için ciddi güvenilirlik istiyorsanız, onu ideal model haline getirir. Diğer herkes için muhtemelen biraz abartılıdır.

En iyi ağırlık tezgahı: Bowflex 5.1s İstiflenebilir Ağırlık Sehpası

(Resim kredisi: Bowflex)

3. Bowflex 5.1s İstiflenebilir Ağırlık Sehpası

Büyük bir markanın kaliteli tezgahı

Teknik Özellikler
Maksimum yük: 272 kg (birleşik ağırlık) Boyutlar: 55 x 71 x 125 cm Katlanabilir: Evet Ayarlanabilir: Evet
Satın alma nedenleri
+ Geniş eğim / düşüş pozisyonları aralığı + Yüksek yük kapasitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi indirimi biraz daha yüksek fiyat 299 $ Amazon'da görüntüle 299.99 $ Best Buy'da görüntüle329 ABD doları Bowflex'te görüntüleyin