Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • En iyi Wi-Fi genişleticiler 2020: evinizin daha fazlasında daha hızlı internet elde edin

En iyi Wi-Fi genişleticiler 2020: evinizin daha fazlasında daha hızlı internet elde edin

2020'de en iyi Wi-Fi genişleticilerden birini seçmek, kendinize evinizin etrafında tutarlı bir Wi-Fi sinyali garanti edebileceğiniz anlamına gelir - bu nedenle ister bahçede uzanırken ister yeni dönüştürülmüş tavan arası çalışmanızda çalışıyor olun, bir tüm kesintiler olmadan sağlam bağlantı.


Kurulumunu evin başka bir yerine taşımak isteyen deneyimli bir oyuncuysanız, Wi-Fi genişleticiler de gerçekten yardımcı olabilir. Bir genişletici ile, bu kadar çok para ödediğiniz kablosuz sinyalin hazır ve beklediğinden emin olabilirsiniz.

İster Netflix hesabınızdan 4K içerik akışı yapmak istiyor olun, ister sabah kahvenizi içerken bazı iş e-postalarını yakalayın, Pingtwitter bugün piyasadaki en iyi Wi-Fi genişleticilerini seçti - bunun tam zamanı olabilir bu ultra kullanışlı cihazlardan birine yatırım yapmalısınız.

İyi haber şu ki, Wi-Fi genişleticilerin kurulumu ve kullanımı çok kolay. Genellikle kalibrasyon veya ayarlamalar hakkında endişelenmenize çok az ihtiyacınız vardır: sadece Wi-Fi ağınıza bağlayın ve gitmeye hazırsınız.

Elbette, bir Wi-Fi genişletici, çok gelişmiş, esnek veya akıllı olmayacaktır.örgü ağ sistemi, ancak genellikle bir yatırım olarak daha uygun maliyetlidirler ve daha ucuz olmanın yanı sıra kurulum yapmanız da uzun sürmez.


Yani, daha fazla uzatmadan, işte 2020'de satın alabileceğiniz en iyi Wi-Fi genişleticileri, doğrudan burada Pingtwitter Towers'taki uzmanlardan. Herkes için Wi-Fi!

En iyi Wi-Fi genişletici 2020 nasıl seçilir

2020 için Birleşik Krallık'ta en iyi Wi-Fi menzil genişleticiyi seçmeye gelince düşünmeniz gereken yalnızca birkaç özelliğiniz var. Birincisi, hız, Mbps ile gösterilir: elbette bunlar teorik sınırlar olsa da, ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir - Evinize gelen geniş bantın hızı ve genişleticinin konumu gördüğünüz hızlarda büyük rol oynayacaktır.


Çift bant desteği, genişleticinin Wi-Fi'yi etrafa yaymak için hem 2,4 GHz (daha yavaş ancak uzun menzilli) hem de 5 GHz (daha hızlı ancak kısa menzilli) frekanslarını kullandığı anlamına gelir. En son 802.11ac Wi-Fi standardı için de destek arayın - bu gerekli değildir, ancak bu, genişleticinizin gelecek yılların yönlendiricileriyle daha iyi çalışacağı anlamına gelir (böylece genişleticiler, daha hızlı değil, eski 802.11n teknolojisini kullanır).

Son olarak, cihazlarınızdan birini veya birkaçını Wi-Fi yerine bir kabloyla, örneğin bir oyun konsolu ile bağlamak istiyorsanız, yerleşik bir Ethernet portu arayın. Bu, seçtiğiniz aygıt için daha kararlı, daha hızlı bir bağlantı anlamına gelir.


Netgear WN3000RP 2020

Netgear WN3000RP

1. Netgear WN3000RP

Çoğu insan için en iyi Wi-Fi genişletici

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 300 Mbps Çift bant: Hayır Wi-Fi'yi destekler: 802.11n Ethernet bağlantı noktaları: 1
Satın alma nedenleri
+ Basit kurulum ve kullanım + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Ethernet bağlantı noktası sunar Amazon 270 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Normalde katı ağ oluşturma kiti için Netgear'a güvenebilirsiniz ve bu Netgear WN300RP ile de öyle. Doğrudan ücretsiz bir prize takılır ve dakikalar içinde yeni genişletilmiş ağınızla çalışmaya hazır olursunuz - kurulumu basit bir şeyin peşindeyseniz kesinlikle çekici olacaktır.

2.4GHz üzerinden en yüksek 300 Mbps hız, biraz daha eski 802.11n Wi-Fi spesifikasyonunda maksimuma çıksa da, en talepkar kullanıcılar dışında herkes için yeterli olacaktır. Bu, düşük, düşük bir fiyat anlamına gelir, bu da ağınızı bir bütçeyle genişletmek için bunu mükemmel kılar.


Linksys RE6500 2020

Linksys RE6500

2. Linksys RE6500

En iyi premium Wi-Fi genişletici

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 1.200 Mbps Çift bant: Evet Wi-Fi'yi destekler: 802.11n Ethernet bağlantı noktaları: 4
Satın alma nedenleri
+ Geniş bir alanı kapsar + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Dört Ethernet bağlantı noktası Amazon 425 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Bir yönlendiriciye çok benzeyen ancak aslında 2020'nin en iyi Wi-Fi genişleticilerinden biri olan Linksys RE6500 ile ilgili hiçbir karışıklık yok. Bunun gibi daha büyük bir kutu satın almanın bir nedeni, ekstra Ethernet bağlantı noktaları elde etmektir - ünite, bunlardan dördü cihazları doğrudan kablolamak için.

Üstelik 1.200 Mbps'ye varan en yüksek hızlara, 2,4 GHz ve 5 GHz frekanslarda çift bant kapsama alanına ve hoş Wi-Fi ile 10.000 fit kare alanı kaplamak için yeterli güce sahip olursunuz. Oradaki en ucuz seçenek değil ama dikkate değer.

TP-Link RE200 en iyi Wi-Fi genişleticiler 2020

TP-Link RE200

3. TP-Link RE200

En iyi bütçeli Wi-Fi genişletici

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 750 Mbps Çift bant: Evet Wi-Fi'yi destekler: 802.11n Ethernet bağlantı noktaları: 1
Satın alma nedenleri
+ Çift bant, 750 Mbps hız + Çok uygun fiyat BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 22,99 £ Amazon'da görüntüle 22,99 £ Currys PC World'de Görüntüleyin23 £ Ebuyer'de görüntüle

TP-Link markasına güveniyorsanız - ve bunun için her türlü neden var - ancak RE650'yi karşılayamıyorsanız, RE200 biraz daha uygun fiyatlı mükemmel bir alternatiftir. Buradaki maksimum hız, hem 2.4GHz hem de 5GHz kablosuz bantlarda çalışan 750 Mbps'dir.

Bu yüksek hızların yanı sıra, örneğin bir masaüstü bilgisayarı veya oyun konsolunu bağlamak istiyorsanız, yerleşik bir Ethernet bağlantı noktası elde edersiniz. Bazen en iyi Wi-Fi genişleticiler en pahalı olanlar değildir ve TP-Link RE200 bunun en iyi örneğidir.

Trendnet Wi-Fi Everywhere Powerline 1200 AV2 en iyi Wi-Fi genişleticiler 2020


(Resim kredisi: Trendnet)

4. Trendnet Wi-Fi Her Yerde Powerline 1200 AV2

Evin her yerinde güvenilir ve hızlı Wi-Fi için

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 1.200 Mbps Çift bant: Evet Wi-Fi'yi destekler: 802.11n Ethernet bağlantı noktaları: 3
Satın alma nedenleri
+ Powerline ve genişletici bir arada + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI çalıştırmak için bir esinti Düşük Stok 153,38 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemeleri

Trendnet Wi-Fi Everywhere Powerline 1200 AV2 ile ilgili en sevdiğimiz şey, hem bir Wi-Fi genişletici (bu listedeki yerini kazanan) hem de bir Powerline eklenti cihazı olarak çalışmasıdır, böylece birkaç farklı deneyebilirsiniz. kablosuz ağ kapsamını evinizin etrafına genişletmenin yolları. Hızlıdır, kullanımı kolaydır ve değerlendirmenize değer.

Cihaz, ana ağınızın (yönlendiricinizden gelen) SSID ve WPA anahtarını klonlayabilir, bu nedenle cihazları ev çevresinde bağlı tutmak çok kolaydır ve ayrıca burada üç Gigabit LAN bağlantı noktasını görmekten de memnunuz. peki - belirli bir cihaz için (konsol gibi) çok sağlam bir internet bağlantısına ihtiyacınız varsa, bunlardan yararlanabilirsiniz.

Netgear EX3700 2020

Netgear EX3700

5. Netgear EX3700

En yüksek hızlar için en iyi Wi-Fi genişletici

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 750 Mbps Çift bant: Evet Wi-Fi'yi destekler: 802.11ac Ethernet bağlantı noktaları: 1
Satın alma nedenleri
+ Maksimum 750 Mbps hız + Bir Ethernet portu sunar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 33 £ Amazon'da Görüntüleyin33,99 Ebuyer'de görüntüle£ 36,55 BT Mağazasında İncele

Mümkün olan en yüksek hızları istiyorsanız ve harcayacak biraz daha fazlasına sahipseniz, Netgear EX3700, WN300RP'den çekici bir yükseltmedir. En son 802.11ac Wi-Fi standartlarını destekler ve sonuç olarak maksimum hızı için 750 Mbps'ye kadar çıkar.

Burada ayrıca çift bantlı (2.4GHz ve 5GHz) bağlantı ve ayrıca aynı üreticinin daha ucuz alternatifiyle eşleşen bazı özellikler var - kurulum için aynı tak ve çalıştır yaklaşımı, bir Ethernet bağlantı noktası ve benzer bir kullanışlı LED seçimi. ön.

TP-Link RE650 en iyi Wi-Fi genişleticiler 2020

TP-Link RE650

6. TP-Link RE650

Tam performans için en iyi Wi-Fi genişletici

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 2.600 Mbps Çift bant: Evet Wi-Fi'yi destekler: 802.11ac Ethernet bağlantı noktaları: 1
Satın alma nedenleri
+ Maksimum 2.600 Mbps hız + Birden fazla bağlantı için tasarlandı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 75,12 £ Amazon'da Görüntüleyin83,96 £ Ebuyer'de görüntüle99,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin

Oldukça etkileyici tasarımından anlayabileceğiniz gibi, TP-Link RE650 tamamen performansla ilgilidir - 2.4GHz ve 5GHz bantlarında 2.600 Mbps'lik potansiyel en yüksek hız, birden fazla cihazı daha iyi desteklemek için birden fazla anten ve bir Ethernet liman da.

Odaklanmış, yüksek performansa ihtiyacınız varsa, oyun konsolu gibi belirli cihazlarda Wi-Fi'yi bile hedefleyebilirsiniz ve TP-Link, gadget'ın 14.000 fit kareyi kapsayabileceğini söylüyor. Tüm bu güç elbette daha yüksek bir fiyata geliyor, ancak harcamanın buna değer olduğunu düşünebilirsiniz.

BrosTrend AC1200 Wi-Fi Booster Range Extender en iyi Wi-Fi genişleticiler 2020


(Resim kredisi: BrosTrend)

7. BrosTrend AC1200 Wi-Fi Güçlendirici Menzil Genişletici

Wi-Fi genişletme oyununa basitlik ve uygun fiyat getirir

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 1.200 Mbps Çift bant: Evet Wi-Fi'yi destekler: 802.11n Ethernet bağlantı noktaları: 1
Satın alma nedenleri
+ Basit ve uygun fiyatlı + 20 cihaza kadar destekler

Size çok pahalıya mal olmadan kablosuz erişiminizi artıracak veya kurulumu çok uzun sürecek paranın karşılığını veren bir Wi-Fi genişleticiye ihtiyacınız varsa, o zaman BrosTrend AC1200 Wi-Fi Booster Range Extender tam size göre olabilir arıyordum. Bu eklenti cihazlardan biri, web'e dakikalar içinde fazladan 20 cihaz bağlanabilir.

1.200Mbps kablosuz hızın yanı sıra, bir akış kutusu veya bir video oyunları konsolu gibi bir şeye daha kararlı, kablolu bir bağlantı için kullanabileceğiniz bir Ethernet bağlantı noktasına da sahipsiniz. Genişletici, teknik bilgi birikimi ne olursa olsun herkesin kurması ve yapılandırması için yeterince basittir ve hemen hemen her yönlendiriciyle çalışır.

Belkin AC1200, 2020

Belkin AC1200

8. Belkin AC1200

Kompakt görünümler için en iyi Wi-Fi genişletici

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 1.200 Mbps Çift bant: Evet Wi-Fi'yi destekler: 802.11n Ethernet bağlantı noktaları: Yok
Satın alma nedenleri
+ Aslında çekici görünüyor + 1.200 Mbps'lik en yüksek hızlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 47,42 £ Amazon'da görüntüleyin

Belkin ekibine yarı düzgün görünen bir Wi-Fi genişletici yapmak için tam not olsa da, böyle bir cihaz seçerken muhtemelen birincil endişeniz bu değildir. Diğer modellerimiz gibi, bu da ücretsiz bir duvar prizine takılır ve dakikalar içinde çalışır hale gelir.

Sunulan maksimum 1.200 Mbps hız, Belkin AC1200'ün en önemli satış noktalarından biridir, ancak en son 802.11ac Wi-Fi standartları için destek yoktur. Bununla birlikte, çoğu insan 802.11n'de iyi olacak ve hem 2.4GHz hem de 5GHz bantlarında da çalışıyor.

BT Wi-Fi Extender 1200 en iyi Wi-Fi genişleticiler 2020

BT Wi-Fi Genişletici 1200

9. BT Wi-Fi Genişletici 1200

Wi-Fi'ye yeni başlayanlar için en iyi Wi-Fi genişletici

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 1.200 Mbps Çift bant: Evet Wi-Fi'yi destekler: 802.11n Ethernet bağlantı noktaları: 4
Satın alma nedenleri
+ Kurulumu çok kolay + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 1.200 Mbps'de maksimum çıkış 24,99 £ Amazon'da görüntüle 36,49 £ Currys PC World'de görüntüle39,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin764 Amazon müşteri değerlendirmesi

BT, geniş bantınızı beslese de sağlamasa da, mevcut meskeninizin her köşesine bağlantı sağlamak için BT Wi-Fi Extender 1200'ü kullanabilirsiniz. Bu genişletici hakkında en çok sevdiğimiz şey, ana yönlendiricinize yeterince yakın olsun veya olmasın, size ünite üzerinde tam olarak gösterme şeklidir ve 2020'nin en iyi Wi-Fi genişleticileri listemizde yerini almasıdır.

Bunun da ötesinde, hem 2.4GHz hem de 5GHz bantlarında çift bantlı bağlantı ve 1.200 Mbps'de zirveye çıkan hızlar sunar - bu, tüm Wi-Fi genişletici oyun ve akış ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır, ancak elbette yüksek bir hıza ihtiyacınız vardır. başlamak için bağlantı.

Prescitech Coredy N300 Mini WiFi Menzil Genişletici en iyi Wi-Fi genişleticiler 2020

Prescitech Coredy N300 Mini WiFi Menzil Genişletici

(Resim kredisi: Prescitech)

10. Prescitech Coredy N300 Mini WiFi Menzil Genişletici

Kompakt tasarım, etkili Wi-Fi genişletme

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 300 Mbps Çift bant: Hayır Wi-Fi'yi destekler: 802.11n Ethernet bağlantı noktaları: 2
Satın alma nedenleri
+ İki Ethernet bağlantı noktası + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Hemen hemen her yere sığar £ 20,99 Amazon 981 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Prescitech Coredy N300, bu iki büyük boyutlu anten tarafından biraz bozulmuş kompakt görünümü ile her yere takabileceğiniz bir Wi-Fi genişleticidir. Antenler büyük olabilir, ancak kesinlikle işi yaparlar ve mobil cihazlarınızı ve dizüstü bilgisayarlarınızı hangi odada olurlarsa olsunlar bağlı tutarlar.

Bir değil iki Ethernet bağlantı noktasıyla, bu özellikle birkaç cihazı bağlamak istediğiniz odalar için uygundur: örneğin bir oyun konsolu ve bir masaüstü bilgisayar. Düşük fiyat da göz önüne alındığında, bu kesinlikle 2020'nin en iyi Wi-Fi genişleticileri listemizde yer almaya değer.

Netgear EX7500 2020

Netgear EX7500

11. Netgear EX7500

Tüm hileleri elde etmek için en iyi Wi-Fi genişletici

Teknik Özellikler
En yüksek hız: 2.200 Mbps Çift bant: Evet Wi-Fi'yi destekler: 802.11ac Ethernet bağlantı noktaları: Yok
Satın alma nedenleri
+ Müthiş 2.200 Mbps hız + Tek bir Wi-Fi adını korur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 116,48 £ Amazon'da Görüntüleyin117 £ Ebuyer'de görüntüle119,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin 222 Amazon müşteri değerlendirmesi

Netgear EX7500, size 2020'nin en iyi Wi-Fi genişleticisinden isteyebileceğiniz hemen hemen her özelliği sunmak için görev çağrısının ötesine geçiyor: 2,200 Mbps'lik devasa bir maksimum hız, çift bant kapsama alanı, 802.11ac Wi-Fi desteği standartları ve daha fazlası.

Birçok genişleticinin aksine, ana Wi-Fi yönlendiriciniz tarafından yayınlanan ağın adını tekrarlar, böylece aralarında geçiş yapma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Evde Wi-Fi gücünü test etmek için düzgün bir analiz uygulamasıyla birlikte gelir.

Başlık görüntü:TP-Link

  • Google Wi-Fi vs Netgear Orbi: Satın alabileceğiniz en iyi örgü ağ kiti hangisi?
Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın