Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Windows 10 Home ve Windows 10 Pro için en iyi Windows 10 fırsatları

Windows 10 Home ve Windows 10 Pro için en iyi Windows 10 fırsatları

Windows 10'a dalmak mı istiyorsunuz? Windows 10 Home veya Windows 10 Pro'da en iyi teklifi almanıza yardımcı olacağız.


Geçen yıl Microsoft'un en son işletim sisteminin piyasaya sürüldüğüne şahit oldum. Windows 8'den çok daha sıcak karşılandı, muhtemelen Başlat düğmesi geri döndüğü için. Ama aynı zamanda birçok yanlışı da düzelttiği için.

Windows 10 incelememizde şunu söylemiştik: 'Ancak işleri halletmek için bir işletim sistemi olarak Windows yenilemez. Apple'ın macOS'u mükemmel, ancak Windows 10'u çalıştıracak çok çeşitli aygıtlar, üreticilerin desteğinin rakipsiz olduğunu ortaya koyuyor. '

Windows 10'daki yeni başlat düğmesi, Başlat Menüsünü ikiye böler; daha geleneksel yaygın olarak kullanılan uygulamalar solda ve Windows 8 döşeme tarzı menü sağda dokunmaya dayalı bilgi işlem kullananlar için.

Görünüşe rağmen, yeni Başlat menüsü Windows 7 eşdeğerinin yaptığı her şeyi ve daha fazlasını yapıyor. Aşinalık, hemen hemen herkesin Windows 10'u alıp hemen çalışmaya başlayabilmesini sağlamalıdır.


Microsoft, Windows 8'de durumun böyle olduğunu iddia etmeye çalışsa da, düpedüz yanlıştı.

  • 99,99 $ karşılığında Amazon'da Microsoft Windows 10 Home (İndirin)

Cortana adı verilen Windows 10 kişisel asistanı, zaman içinde sizi tanır ve hoşunuza gideceğini düşündüğü müzik ve spor gibi ilgi alanlarınızı vurgular. Önceki işletim sistemi sürümlerinden farklı olarak Windows 10, PC'ler, tabletler ve akıllı telefonlar dahil tüm Microsoft cihazlarıyla uyumludur.


Dolayısıyla, hala Windows 7 veya Windows 8 kullanıyorsanız, yükseltme yapmanın tam zamanı.

Bu Windows 10 anlaşmalarını her gün güncelleyeceğiz, bu nedenle tekrar kontrol etmeye devam edin.


Windows 10 ev fırsatları

En iyi Windows 10 Home fırsatları

Çoğu kişi için Windows 10'un en iyi sürümü

Windows 10 Home'a ​​8'den yükseltmeniz gerekip gerekmediğinin cevabı derin bir evet. Windows 7'dekiler pek ikna olmadılar, ancak şimdi Windows 10 birkaç iyileştirme güncellemesini tamamladı, Xbox One akışı, Cortana'dan sesle etkinleştirilen yardım, Edge - Microsoft'un yeni web tarayıcısı gibi yükseltmeden elde edilecek birçok yeni işlev var. , Windows Hello, bir parmak izi tarayıcısı veya yüzünüzün bir görüntüsü ve fare ve dokunmatik ekran kontrolü arasında geçiş yapmak için Continuum yöntemi aracılığıyla bilgisayarınızda oturum açmak için.

Bugünün en ucuz Windows 10 Home fiyatları 95 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Microsoft Office Home ve ... Amazon $ 149.99 $ 99.99 Anlaşmayı Görüntüle Microsoft Office Home and ... Newegg99,99 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Microsoft Windows 10 Home ... Walmart127,59 ABD doları 104,99 Anlaşmayı GörüntüleWindows 10 Home (USB -... Microsoft US139 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Windows 10 pro fırsatları


En iyi Windows 10 Pro fırsatları

Bu daha gelişmiş özellikleri istiyorsanız Pro'ya gidin

Windows 10 Pro, küçük ve orta ölçekli işletmelerde çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Pro, Windows Home'un tüm özelliklerinin yanı sıra güvenlik ve yönetim özelliklerinin ek avantajlarıyla birlikte gelir. Sanallaştırma için Hyper-V, BitLocker tüm disk şifrelemesi, kurumsal mod IE, Uzak Masaüstü, kendi işletmeniz için bir Windows Mağazası sürümü ve atanmış erişim (bir bilgisayarı bir kiosk gibi kullanmak için yalnızca bir modern uygulamayı çalıştırmaya kilitleyen ). Ağ yöneticileri de önemli zamanlarda olmaması için güncellemeleri planlayabilir.

Bugünün en ucuz Windows 10 Pro fiyatları 683 Amazon müşteri yorumu Microsoft Windows 10 Pro ... En İyi Satın Al 139,99 $ Teklifi Görüntüle Microsoft Windows 10 Pro 32 ... Amazon 161,99 $ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Windows Pro 10 32-bit / 64-bit ... Walmart606,99 185,99 Anlaşmayı GörüntüleWindows 10 Pro (USB - İngilizce) Microsoft US199,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Windows 7 fırsatları

En iyi Windows 7 fırsatları

Eski yazılım için desteğe ihtiyacınız varsa

Windows 8'in böylesine bir hayal kırıklığı olması nedeniyle, birçok kişi Windows 10'a yükseltme konusunda kararsızdır veya sadece bildiklerine bağlı kalmak isterler ve Windows 7 güvenilir, kullanılabilir bir üründür. Bu nedenle, karşılaştırmanız için en iyi tekliflerimizden bazılarını ekledik.

Bugünün en ucuz Windows 7 fiyatı 478 Amazon müşteri yorumu Microsoft Windows 7 Anytime ... Amazon Prime 99,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle MICROSOFT Windows 7 Profession Walmart434,99 140 Anlaşmayı GörüntüleMicrosoft Windows 7 ... Amazon Prime 149,99 $ Teklifi Görüntüle Microsoft 70-680 Windows 7 ... Udemy159,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Şimdi neden kontrol etmiyorsunbizimWindows 10 incelemesiveWindows 10 dizüstü bilgisayarlar ve tabletler