Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Şimdi indirmek için en iyi Windows Phone 7 uygulamaları

Şimdi indirmek için en iyi Windows Phone 7 uygulamaları

İster HTC veya Nokia akıllı telefonunuz için en son ücretli veya ücretsiz Windows Phone uygulamalarının peşinde olun, işte indirmeniz gereken Pingtwitter'ün aylık Windows Marketplace temelleri seçimi

Windows Mobile'dan sonraki hayat, Microsoft sayesinde güzeldiWindows Phone 7ve son zamanlarda, Android ve Apple akıllı telefon hakimiyetine meydan okumak için hazırlanmış diğer özelliklerin yanı sıra kaygan döşemeli ekranı, birleşik kullanıcı arayüzü ve Xbox LIVE entegrasyonu ile Windows Phone 8.

Microsoft, daha cilalı multimedya dostu mobil işletim sistemiyle sizi kazandıysa ve onu Windows Market'ten en iyi uygulama teklifleriyle paketlemek istiyorsanız, her ay Pingtwitter'ün uygulama uzmanları size Windows Phone için en iyi ücretsiz ve ücretli olanı getirecektir. uygulamalar şu anda kullanılabilir. İşte bu ay keşfettiğimiz zevkler.

En iyi uygulamalardan daha fazlasını mı istiyorsunuz? Kontrol etPingtwitter Uygulama Şemasıplatformlardaki en yeni uygulamaların tümü için.


Sigorta

Pulse New Android ve iOS uygulamasıyla benzerlikler paylaşan bu aynı derecede güzel mozaik tarzı uygulama, özelleştirilebilir beslemeler, Google Reader entegrasyonu ve içeriği çevrimdışı kaydetme özelliği ile size anında haber düzeltmenizi sağlayacaktır. Canlı döşemelerinize sabitleyin ve anında güncellemeleri doğrudan ana ekranınızda görebilirsiniz.

Fiyat: 0,99 £ |Fuse Windows Phone uygulamasını indirin


Emzik

Spout'a neyle ilgilendiğinizi söyleyin, saçma sapan şeyleri ortadan kaldıracak ve sizin için önemli olan haberleri, Facebook gönderilerini ve tweet'leri, yedekte Facebook, Twitter ve Google Reader desteğiyle bir kelime havuzunda sunacak ve Spout'u birincil canlı döşemelerinizden biri olarak ekleyin.

Fiyat: 0,99 £ |Spout Windows Phone uygulamasını indirin


Timed2Perfection

Şenlikli yemek hazırlığı için mükemmel zamanlanmış olan bu kullanışlı uygulama, tüm yemeğinizi mükemmel bir şekilde ve yanmadan pişirmek için ideal fırın sıcaklığını hesaplayacaktır. Her öğe için ideal sıcaklığı ve pişirme sürelerini girin ve patatesleri koymanız gerektiğinde bir alarm çalacaktır.

Fiyat: Ücretsiz |Timed2Perfection Windows Phone uygulamasını indirin

Lomogram

Instagram size tatmin edici retro fotoğraf hissi vermiyorsa, bu fotoğraf düzenleme uygulaması, amatör çekimlerinize veya daha sanatsal bir his vermek ve Facebook'ta birden fazla Beğenme şansını artırmak için eşit derecede yeterli sayıda filtre, çerçeve ve ışık efekti sunar.

Fiyat: Ücretsiz |Lomogram Windows Phone uygulamasını indirin


iDaft

Tarayıcı sürümünden esinlenen Parisli elektronik Dj kıyafeti hayranları, Daft Punk parçalarından 100'den fazla ses örneği içeren bir ses tahtasıyla kendi Harder, Better, Faster, Stronger ve Technologic sürümlerini oluşturabilirler. Buna biraz da bağımlı kalmamanıza meydan okuyoruz.

Fiyat: Ücretsiz |İDaft Windows Phone uygulamasını indirin

Zara

İspanyol Primark'ın en son ürün yelpazesine bu dijital katalogdan ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz bir şey bulun ve doğrudan uygulama üzerinden satın alın.

Fiyat: Ücretsiz |Platform: Windows Phone 7.5 |Zara Windows Phone uygulamasını indirin

Time Out Şehir Rehberleri

Dışarı çıkacak İncil'in dünya çapında 60 şehir için rehberleri vardır, bu nedenle ister yiyecek bir şeyler ister yapacak bir şeyler arıyor olun, her zaman bilgi sahibi olacaksınız.

Fiyat: Ücretsiz |Platform: Windows Phone 7.5 |Zaman Aşımı Şehir Rehberleri Windows Phone uygulamasını indirin

1UP vur

Mekanize dokunaçlı bir donanma ana dünyanızı yok etti. Aynı anda 30 gemiye komuta ederek geri savaşın. Çoklu görev içerir.

Fiyat: 2,29 £ |Platform: Windows 7.5 |Shoot 1UP Windows Phone uygulamasını indirin

Talkbox

Diğer Talkbox kullanıcılarına ücretsiz metin mesajı ve ayrıca Windows telefonunuzu bir telsiz gibi kullanmanıza olanak tanıyan harika bir bas-konuş işlevi.

Fiyat: Ücretsiz |Platform: Windows Phone 7.5 |Talkbox Windows Phone uygulamasını indirin

WP Tezgahı

Telefonunuzu kurcalamaktan yardım edemezseniz, bu uygulamayı kullanarak hız, pil gücü, ekran ve telefon donanımınızdaki diğer bilgileri kontrol etmek için MOT tarzı bir görünüm verin.

Fiyat: 0,79 £ |Platform:Windows Phone 7.5 |Bench Windows Phone uygulamasını indirin

Çevirmen

GCSE sözlü sınavınızdan bu yana tek kelime Fransızca söylemediniz mi? Bing'in Translator uygulaması hafızanızı tazelemenize yardımcı olmalıdır. Dil becerilerinizi artırmak için telefonunuza kelimeler yazın veya konuşun veya ek olarak telefon kameranızı uzun, çok uzun zaman önce sizin için bir şey ifade eden kelimelere doğrultun

Fiyat: Ücretsiz |Çevirmen Windows Phone 7 incelemesi

thetrainline.com

Artık Windows Phone sahipleri, tarifeli tren saatlerini aramaktan ve size gönderilebilen veya istasyonda toplanabilen biletleri satın almaktan thetrainline.com'da pratik olarak yapabileceğiniz her şeyi yapabilirken, GPS desteği, en hızlı rotanızı bulmak için en yakın istasyonu bulabileceğiniz anlamına gelir çubukların dışında.

Fiyat: Ücretsiz |thetrainline.com Windows Phone 7 incelemesi

Turbo Kamera

Windows Phone kullanıcıları için önemli bir kamera uygulaması indirmesi olan Turbo Camera, saniyede 14-16 kare hızla fotoğraf çeken bir seri çekim modu sunar, bu da mükemmel fotoğrafı yakalama şansınızı artırmanız anlamına gelir. Kullanıcılar ayrıca görüntüleri bir .gif dosyasına dönüştürebilir ve bu da onu viral şöhret için birincil araç haline getirebilir.

Fiyat: 0,79 £ |Turbo Kamera Windows Phone 7 uygulamasını indirin

Fotosentasyon

Hepimiz onun kurbanı olduk. Gerçek bir güzelliğin keşfi, 'Wow' faktörüne sahip bir görünüm - ama ne yazık ki, kamera lensimiz sihri yakalayacak kadar geniş değil. Daha fazla yok. Photosynth, başka hiçbir şeye benzemeyen bir panorama uygulamasıdır - yatay olarak 360 derece çekim yapabilirvedikey olarak, Microsoft'un söylediği gibi mükemmel bir 'küre' yaratır.

Fiyat: Ücretsiz |Photosynth Windows Phone 7 incelemesi

Karışık bantlar

Mixtapes, ağacın tepesine tatlı, tatlı yaprakları çiğnemek için bir zürafa, Raffey olarak oynadığınız bir platform oyunudur. Hayır değil. Bu, sizin gibi diğer insanlar / zürafalar tarafından derlenen mixtape'leri dinleyebileceğiniz (8tracks.com tabanlı) bir uygulamadır.

Fiyat: Ücretsiz |Mixtapes Windows Phone 7 incelemesi

1. Bejeweled CANLI

Çoğu mobil platformda görünen bilinmez şimdi Windows Phone 7 için geliyor. Göz kamaştırıcı, yüksek ayarlı eğlence için birden fazla mücevheri değiştirin, taşıyın ve eşleştirin. Özel Xbox Live başarıları kazanarak ve küresel Xbox Live liderlik tablolarında yükselerek Bejeweled hünerinizi gösterin.

Fiyat: 3,99 £

2. Tetris

İkonik bilinmez, şaşırtıcı olmayan bir şekilde Windows Marketplace'e giriyor ve işe gidip gelme zamanınızı saatlerce emmeye hazır. Maraton modu artı 12 Tetris varyasyonu var. Elbette Xbox Live ile entegredir, böylece tuğla döşeme becerilerinizi dünyaya duyurabilirsiniz.

Fiyat: 3,99 £

3. WeatherPro

Avrupa'nın hava durumu uzmanlarının mobil hava durumu uygulaması, dünya çapında 2.000.000'den fazla konum için 7 günlük tahminler ve hava durumu raporları sunuyor. Akıllı telefonunuzda saklamak için basit ama yine de gerekli bir uygulama.

Fiyat: 2,49 £

4. Roket İsyanı

Bize Windows Phone 7 Xbox Live entegrasyonundan neler bekleyebileceğimizi anlatan bu yandan görünüşlü nişancı oyunu, Marketplace'ten taşınacak ilk oyunlardan biridir. Bazukalı jet-pack giyen kötü adamları çıkarmak basit bir amaçtır ve iyi haber şu ki, yüksek uygulama fiyatından vazgeçerseniz satın almadan önce deneyebilirsiniz.

Fiyat: 5,49 £

5. Twitter

Mikro blog sitesi, Windows Marketplace'e girerek Tweetlemenize, gerçek zamanlı aramalar yapmanıza, trend olan konuları görmenize, Tweet paylaşmanıza ve sosyal ağ sitesinde yapmayı beklediğiniz hemen hemen her şeyi yapmanıza izin verir.

Fiyat: Bedava

6. E-bay

Çevrimiçi açık artırma sitesi artık arama, teklif verme ve etkinlik kontrol işlevlerini beraberinde getiren bir Window Phone 7 uygulamasına sahiptir. Bilgisayarınıza ulaşamadığınız zamanlarda satışlarınızı takip etmek için de oldukça kullanışlıdır.

Fiyat: Bedava

7. Facebook

Sosyal ağ canavarı size her zamanki Facebook özelliklerinin tam hakimiyetini verir, böylece durum güncellemeleri gönderebilir, haber akışınızı kontrol edebilir, kötü çekilmiş fotoğrafları yükleyebilir ve elbette arkadaşlarınızın aktivitelerini hafif bir şekilde takip edebilirsiniz.

Fiyat: Bedava

8. Tüp Yardımcısı

Grevler bu günlerde daha düzenli hale geldiğinden, sorunsuz çalışma şeklinizi müzakere etmek için biraz yardım almak her zaman kullanışlıdır. Tube Companion size tüm metro hatları, canlı bir kalkış panosu ve hafta sonu kapanışı hakkında canlı durum raporları sunar, böylece bir Boris bisikletine atlamanız gerekip gerekmediğine hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Fiyat: Bedava

9. Tren Saatleri

Tüp sizi hayal kırıklığına uğratırsa, dikkatinizi yere çevirmeniz gerekebilir. Gecikmeleri önlemek, bulunduğunuz yerdeki en yakın istasyonları görmek ve herhangi bir nedenle eve nasıl gideceğinizi unutursanız en son kullanılan istasyonları hatırlamak için gelecekteki seyahatlerinizi planlayabilirsiniz.

Fiyat: 1,99 £

10. Hasat

Windows Phone 7'nin başarısı, oyun kabiliyetinde yatıyor olabilir; bu görsel açıdan etkileyici bilim kurgu RPG, oyuncuların platformda neleri dört gözle bekleyebileceklerine uygun bir örnek. Yıkıcı bir uzaylı istilasından sonraki Dünya yıllarında, işiniz The Harvester ordusunun dalgalarına karşı savaşmak ve son seviye düşman patronlarını ortadan kaldırmaktır. GörebilirsinHasat Windows Phone 7 videosuneyle ilgili olduğunu görmek için burada.

Fiyat: 5,49