Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet
  • /
  • En iyi kış bisiklet eldivenleri 2020: su geçirmez ve rüzgara dayanıklı eldivenler

En iyi kış bisiklet eldivenleri 2020: su geçirmez ve rüzgara dayanıklı eldivenler

İyi kış bisiklet eldivenlerine ihtiyaç duymak için sıfırın altındaki sıcaklıklara ihtiyacınız yoktur. Tek gereken soğuk bir rüzgar ve şehirde 10 dakikalık bir bisiklet yolculuğu bile uyuşma, kırmızı parmaklar ve çok fazla rahatsızlığa neden olabilir. Ve eğer bir çift bisiklet eldiveni alıyorsanız, bisiklet için en iyi kış eldivenleri de olabilir, değil mi?


Kışın bisiklet sürmüş olan herkes dondurucu parmakların sizi sefil bir yolculuğa çıkaracağını bilir. Soğuk eller sadece düpedüz acı vermekle kalmaz, aynı zamanda bisikleti güvenli bir şekilde kontrol etme becerinizi de etkileyebilir.

Burada Pingtwitter'te aşağıdakilere adanmış listelerimiz var:en iyi bisiklet eldivenleriyanı sıra genel bir kılavuzen iyi soğuk hava eldivenleri, ancak bu listede, kış sürüşlerinizdeki unsurlarla etkili bir şekilde savaşabilecek en iyi yalıtımlı, hava koşullarına dayanıklı kış bisiklet eldivenlerini bir araya getirdik. Ellerinizi sıcak tutun ve en iyi kış eldiveni ile bir sonraki soğuk kış yolculuğunuza hazırlanın!

Bisiklet sürmek için en iyi kış eldivenleri nasıl seçilir

Baştan çıkarıcı şey, çekmecede bulduğunuz ilk eldiven çiftini dışarı çıkmadan önce takmak olsa da, bisiklet üzerinde önemli bir zaman geçiriyorsanız, bisiklete özel bir takım eldivenlere yatırım yapmaya değer. Her şeyden önce, bisikletçilerin tipik olarak karşılaştığı hava koşullarını (ister şiddetli rüzgar ister şiddetli yağmur) idare etmek için tasarlanacaklar ve aynı zamanda vites ve freni etkili bir şekilde değiştirmek için gereken tutuş ve el becerisini sunacaklar.

Ellerinizi elverişsiz hava koşullarında rahat tutmanın birden fazla yolu vardır, ancak göz önünde bulundurmanız gereken temel şeyler sıcaklık (rüzgar geçirmezlik ve yalıtım), su geçirmezlik ve nefes alabilirliktir. Bisiklette tipik olarak karşılaştığınız koşulları düşünün ve neye öncelik vermeniz gerektiğine karar verin.


Hava nasıl olursa olsun dışarı çıkmaya kararlıysanız - şiddetli yağmur ve ani sıcaklıklar bile - rüzgar geçirmez, su geçirmez yapıya sahip bir dizi eldivene ihtiyacınız var. Ancak bu, daha hafif koşullarda nefes alabilirlik pahasına gelebilir. Daha çok güzel hava bisikletçisiyseniz, biraz soğukken sürmekten mutluysanız, ancak kara bulutlar toplandığında değilse, daha hafif bir eldiven setini tercih edeceksiniz, bu da daha iyi havalandırma ve daha düşük hacim ( el becerinizi geliştirmek).

Bu notta, boyutlandırmaya dikkat edin: çok gevşek ve fazla malzeme toplanır, bu rahatsız edici olabilir ve eldivenler sayesinde ne kadar 'hissettiğinizi' etkileyebilir; çok sıkı ve kan akışını kısıtlayacaksınız, bu yüzden parmaklarınız ne olursa olsun uyuşmuş olabilir, bu da ilk etapta eldiven takma noktasını yener.


Hayalinizdeki kış eldivenlerini bisiklet sürmek için bulmanın en iyi yolu, her çifti ayrı ayrı ele almaktır. Büyük markalardan mahsulün kremasını topladık, fanatikler tarafından hava şartlarını yenme yetenekleri açısından yüksek puanlar aldık ve inceledik - ancak her birinin onu belirli koşullar için daha iyi hale getiren belirli bir cazibesi var.

  • En ucuz Rapha satış fırsatları: formalar, üstler ve aksesuarlar için en iyi fiyatı alın
  • En iyi kış koşu takımı: en iyi kış koşu ayakkabıları, kış koşu üstleri ve daha fazlasıyla hava koşullarının üstesinden gelin

Sırayla en iyi kış bisiklet eldivenleri

Bisiklet sürmek için en iyi kış eldivenleri: Castelli Estremo Kış Bisiklet Eldivenleri


1. Castelli Extreme Kış Bisiklet Eldivenleri

Bisikletçiler için en iyi kış eldivenleri

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Derin kış eğitimi Boyutlar: Büyük Malzeme: Polyester, naylon, Olefin, poliüretan Su geçirmez ?: Evet
Satın alma nedenleri
+ Üstün rüzgar geçirmezlik + Tutuş için silikon doku avuç içi
Kaçınılması gereken nedenler
-Dokunmatik ekran uyumlu değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 95 Wiggle'da görüntüle 95 £ Wiggle'da görüntüle 95 £ Chain Reaction Cycles'da görüntüle UK 22 Amazon müşteri yorumları

Castelli’nin Estremo bisiklet eldivenleri, kış havasına ve rahatsızlığa karşı çok yönlü bir saldırı sunarak onlara en üst noktamızı veriyor. Öncelikle el, rüzgar durdurma işlevi ile maksimum nefes alabilirlik için Windstopper X-Fast malzemeye sahiptir ve yağmur ve ıslak koşullarda püskürtmek için su geçirmez bir kaplama ile işlenir.

Sonra avuç içi var, içi yumuşak, sıkı bir his için fırçalanmış yünle kaplanmış ve dış kısmı kavrama için dokulu silikonla kaplı. Her yönüyle harika.

Bisiklet sürmek için en iyi kış eldivenleri: Endura Deluge II Su Geçirmez Eldivenler

2. Endura Deluge II Su Geçirmez Eldivenler

En iyi su geçirmez ve yastıklı bisiklet eldivenleri

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Konfor ve tutuş Boyutlar: S, M, L, XL, XXL Malzeme: Naylon, polyester, PU, ​​elastan Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Nefes alabilen yalıtımlı iç kısım + Rahat ve kavrayıcı tutuş
Kaçınılması gereken nedenler
-En su geçirmez değil (isme rağmen) BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 36.99 Cyclestore'da İncele £ 39.99 Tredz Limited'de İncele Amazon

Yoldayken el becerisini azaltan veya tepkiselliği azaltan hacimli kış eldivenlerinden endişeleniyorsanız, bu su geçirmez bisiklet eldivenleri size biraz huzur verebilir.


Bu eldivenler, Thinsulate yalıtım, nefes alabilen su geçirmezlik ve fitil triko ile paketlemenin yanı sıra, gidonlara sıkıca tutarken rahatlık için hafif yastıklı jel avuç içi içerir. En önemlisi, silikon baskılı avuç içi ve dış kısımdaki parmak uçları ıslak koşullarda tutuşlu kalıyor. Ayarlanabilir elastik bilek, ısının da kaçmamasını sağlar.

Bisiklet sürmek için en iyi kış eldivenleri: Gore Universal Windstopper Eldivenler

3. Gore Evrensel Rüzgar Durdurucu Eldivenler

Soğuk rüzgarları yenmek için en iyi hafif bisiklet eldivenleri

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Rüzgarlı koşullar Boyutlar: L, XL, XXL, XXXL Malzeme: Polyester, elastan Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ DWR su geçirmezlik + Sıcaklığı korumak için elastik bilek
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ekstra yalıtım yok£ 30 Evans Cycles'ta görüntüleyin59,99 £ Wiggle'da Görüntüle 59,99 £ Wiggle'da Görüntüle 1 Amazon müşteri incelemesinde

İlk tercihimiz olan Castelli eldivenlerimizin rüzgar durdurma yeteneklerine göz kulak olmanıza rağmen tamamen satılmadıysa, bu Gore eldivenleri aynı markalı rüzgar geçirmezlik ile fiyatta hafif bir indirim sunar. Fileli bir iç mekan size biraz nemli geliyorsa veya donma koşullarının altındaki koşullarda sürmeyi planlamıyorsanız, bu daha hafif eldivenler yeterli olabilir.

Duşları görmek için DWR su yalıtımı ile tamamlanan bu ürünler, elastik bilek ve nefes alabilen yapı ile sıcaklığı artırır ve nemi azaltır ve başparmak ile işaret parmağı arasında güçlendirilmiş bir yama ile uygun tutuş sağlar.

Bisiklet sürmek için en iyi kış eldivenleri: Altura Microfleece eldivenler

4. Mikrofleece yüksekliği

En ucuz rüzgar geçirmez bisiklet eldivenleri

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Bütçe koruması Boyutlar: XS, S, L, XL, XXL Malzeme: Termosuede Su Geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Sıcak, rüzgar geçirmez kumaş + Bol silikon tutuş + Ucuz ve neşeli
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Değil 14,99 £ Pure Electric'te 19,99 £ Amazon'da Görüntüle 29,99 £ Wiggle'da Görüntüleyin

Çoğunlukla kuru koşullara bağlı kalan ve soğuk havanın üstesinden gelebilen ancak sıfırın altındayken iki kez düşünen türden bir bisikletçiyseniz, ihtiyacınız olan tek şey Altura Mikrofleece Eldivenler olabilir. Mikrofleece kumaş, etkileyici nefes alabilirlik ile tek rakamlı sıcaklıklar için bol sıcaklık sunar.

Rüzgar geçirmez tasarım soğuk bir kış esintisini körfezde tutmaya yardımcı olurken, akıllı dokunuşlar arasında kavrama için silikon detaylar ve teknik açıdan iletken bir parmak paneli bulunur, böylece eldivenlerinizi çıkarmadan Pingtwitter.com'u kontrol edebilirsiniz.

Bisiklet için en iyi kış eldivenleri: Defeet E-Touch Dura Eldivenler

5. E-Touch Dura Eldivenleri Bozun

Daha yumuşak koşullar için uygun fiyatlı, çok yönlü ve dayanıklı eldivenler

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Düşük hacimde hava alabilirlik Boyutlar: XS, S, M, L, XL Malzeme: Cordura Naylon, Coolmax, Polyamid, Likra, Gümüş Su Geçirmez: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Uygun Fiyatlı + Nefes Alabilir + Dokunmatik ekran uyumlu + Çok sayıda renk seçeneği
Kaçınılması gereken nedenler
-Su geçirmez veya gerçekten soğuk koşullara uygun değil BUGÜNÜN EN İYİ İNDİRİMLERİ £ 14 Wiggle Düşük Stokta Görüntüle 14 £ Chain Reaction Cycles UK'de Görüntüle UK 17,99 £ Wiggle'da Görüntüleyin

Defeet E-Touch Dura Eldivenler, havada önemli bir ürperti olduğunda daha yumuşak kış, ilkbahar veya sonbahar sürüşleri için hafif bir seçenektir, ancak yalnızca ellerinizi çekecek tam özellikli bir eldiven setine ihtiyacınız yoktur. terli.

Örme iplik, eldivenlerin tamamen nefes almasını sağlar ve herhangi bir esneme ile su geçirmez olmasalar da, malzeme ıslandığında sıcaklığı korur. İnce yapı, cebinizden atıştırmalık almayı çocuk oyuncağı haline getirir (atıştırmalık erişimi, kendine saygılı bisikletçiler için temel bir husustur), eldivenler ise tamamen akıllı telefonlarla uyumludur.

Düşük hacimli tasarım aynı zamanda bunların en soğuk koşullarda veya koşu gibi diğer sporlarda astar eldiven olarak kullanılabileceği anlamına gelir.

Bisiklet sürmek için en iyi kış eldivenleri: dhb Extreme Kış Eldivenleri

6. dhb Extreme Kış Eldivenleri

GERÇEKTEN kötü hava koşulları için daha iyi bisiklet eldivenleri

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Aşırı koşullar Boyutlar: XS, S, M, L, XL, XXL Malzeme: Polyester, naylon, kauçuk, elastan, likra Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel yalıtım + Silikon tutuş
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI en iyi el becerisini sunmayın Wiggle'da 45 £ Görünümü Wiggle'da £ 45 £ Chain Reaction Cycles UK'de Görüntüle

Önceki seçimimiz Singin ’in the Rain ise, bu soğuk hava eldivenleri daha çok The Day After Tomorrow'un çizgisine uygun. Diğer tekliflerimizin çoğundan doğal olarak biraz daha hantal olsalar da, bu gerçekten korkunç havalarda üstün koruma için ödenmesi gereken küçük bir bedel gibi görünüyor.

Silikon parmak tutucular, işler kayganlaştığında hala vites değiştirebileceğiniz anlamına gelir, polar astar cildin yanında yumuşak ama nefes alabilen bir tabaka oluşturur ve hepsinden önemlisi, içi boş dolgu yalıtımı vardır ve ellerinize kendi özel dikilmiş ceketlerimizi korumak için soğuk.

Pingtwitter'te Sağlık Haftası
Yeni kardeş sitemiz Fit & Well ile birlikte Wellness Week'i sizlere sunuyoruz.Salla. Yeni bir sağlık çağı için yeni bir standart olan Fit & Well, daha iyi, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha uzun bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Bugün şu adresten kontrol edin:www.fitandwell.comve sağlıklı yaşam yolculuğunuzu hızlandırın.

Castelli Estremo Winter ... Castelli Estremo Kış Bisiklet Eldivenleri Wiggle £ 95 GörüntüleTüm fiyatları görün