Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • 2020'nin en iyi kış koşu takımı: soğuk ve yağmurda hayatta kalmak için ihtiyacınız olan en iyi kış koşu kıyafetleri

2020'nin en iyi kış koşu takımı: soğuk ve yağmurda hayatta kalmak için ihtiyacınız olan en iyi kış koşu kıyafetleri

En iyi kış koşu teçhizatıyla, soğuk havalarda koşmanın tatsız bir deneyim olması gerekmez. Bu özel olarak hazırlanmış soğuk hava ve yağmura dayanıklı giysiler, nefes alabilirlikle birlikte doğru miktarda yalıtım sağlayabilir, böylece hava çok sıcak olmasa bile rahat kalırsınız. Ayrıca bir listemiz varen iyi su geçirmez koşu ceketlerizevkiniz için.


Aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm kış koşusu temellerini topladıken iyi koşu üstleri,en iyi koşu ceketleri,en iyi koşu ayakkabılarıveen iyi koşu çoraplarıen çok kış koşusu koşulları için uygundur. Yünlü bir süveter takmak ilk bakışta iyi bir fikir gibi görünebilir, ancak biraz ısınır ısınmaz çok geçmeden rahatsız olur. Bu listedeki giysiler, soğuk koşullarda mükemmel çalışacak ve size maksimum nefes alabilirlik, yalıtım ve rahatlık sağlayacak şekilde denenmiş ve test edilmiştir.

Yaz antrenmanını sevdiğimiz kadar, en iyi kış koşu teçhizatını giyiyorsan, kışın koşmanın da muhteşem bir duygu olduğunu kabul etmeliyiz. O canlı Pazar sabahları, havanın kuru ve soğuk olduğu, güneşin parlak turuncu parladığı ve sadece sen ve yoldaki ... hiçbir şey bu seansların sükunetini yenemez.

Kış koşusu ne kadar huzurlu olsa da, eklemlerinizin ve kaslarınızın zarar görmemesi için vücudunuzun parçalarını uygun şekilde sarmalısınız. Her seanstan önce ısınmak da iyi bir fikirdir ve koşular sırasında sıcaklığı korumak daha da iyi bir fikirdir.

en iyi kış koşu takımı(Resim kredisi: Getty Images)

En iyi kış koşu teçhizatı nasıl seçilir?

Kış koşu takımlarının uyması gereken birkaç kriter vardır. Bir parka ve kalın bir kayak pantolonu giymek onu kesmez, korkarım. Sadece sizi gereğinden çok daha sıcak hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda hareketinizi de kısıtlar 'ki bu koşarken hiçbiri arzu edilen bir şey değildir.


Kış koşu ceketlerinin ve üstlerinin yeterince sıcak olması gerekir, böylece koşularınızın başlangıcında üşümeyeceksiniz, aynı zamanda sonunda çok da sıcak olmayacaksınız. En iyi kış koşu ceketleri, kol hareketini ve sürtünmeyi kısıtlamadan yalıtım ve nefes alabilirlik sağlar.

Koşu taytlarının yeterince sıkı ve aynı zamanda nemi emici olması gerekir, böylece hafifçe ıslansalar bile bacaklarınızı aşağı indirmezler. Taytların sağladığı baskı, koşarken kaslarınızın oksijenli ve sıcak kalmasını sağlar. Taytların rüzgar geçirmez olması da faydalıdır.


Aksesuarlar da kullanışlı olabilir, çünkü bildiğimiz gibi, konu kışlık giyim olduğunda her şey katmanlamayla ilgilidir. Gerekirse çıkarabileceğiniz ve cebinize koyabileceğiniz hafif boyun ısıtıcıları ve bere şapkalar harika bir eklentidir ve koşularınızın ilk geçiş dönemini tamamlamanıza yardımcı olabilir.

Dışarı çıkmadan önce daima havayı kontrol edin ve ona göre giyin. Kış egzersizi konusunda dikkatli olmak her zaman işe yarar!

En iyi kış koşu teçhizatı

en iyi kış koşu teçhizatı: GORE WEAR R3 Erkekler(Resim kredisi: Gore Wear)

Gore Wear R3 Ceket

Yüksek nefes alabilirliğe ve rahatlığa sahip koşucular için tasarlandı

Satın alma nedenleri
+ Kalıcı olarak su geçirmez + Rüzgar geçirmez + Nefes alabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 80,99 £ Amazon'da görüntüleyin 95,20 £ Amazon'da görüntüleyin 98,62 £ Amazon'da görüntüleyin

Çok yönlü Gore Wear R3 ceket, soğuk hava koşullarında ideal bir arkadaştır. Olması gerektiği gibi, R3 vücudunuza çok yakındır ve GORE-Tex Aktif Teknolojisi ile birlikte koşucuya özgü kesimi sayesinde hareketinizi kısıtlamaz, spor sırasında üşümenize de izin vermez.

Uygulanan teknoloji ceketi su geçirmez, rüzgar geçirmez ve son derece nefes alabilir hale getirir. Gore Wear R3 ceket, çok yüksek fiziksel strese sahip aktiviteler için idealdir. Maksimum nefes alabilirlik için özel olarak tasarlanmıştır ve yağmurlu havalarda bile güvenilir koruma sağlar.

R3, ayarlanabilir bel bandı ve fermuarlı ve kablo çıkışlı bir göğüs cebi ile birlikte gelir ve telefonunuzu / dokularınızı / anahtarlarınızı tek bir yerde güvenli bir şekilde tutar. Aynı zamanda sırt çantası dostudur, uzun mesafeli koşucular için çok zevklidir.

  • İlkbahara uygun olmak ister misin? İşte nedenikış eğitimiyaz başarısının anahtarıdır
  • Oruçla nasıl kilo verilir: Aralıklı oruç, hızlı kilo vermenize yardımcı olabilir

en iyi kış koşu takımı: dhb Merino Uzun Kollu Taban Katmanı


(Resim kredisi: dhb)

dhb Merino M_200 Uzun Kollu Taban Katmanı

Kaşınmadan soğuğa karşı koruma için merinos taban katmanı

Satın alma nedenleri
+ Kamalı kilit dikişleri + Koku dirençli malzeme + Nemi emen BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 50 Wiggle'da Görüntüle Wiggle'da £ 50 Görüntüle Chain Reaction Cycles UK'de Görüntüle

İyi bir sentetik taban katmanını seviyoruz, ancak Merinos yünü fiziksel aktiviteler sırasında sizi sıcak ve kuru tutmak için mükemmel bir şekilde uygundur. Doğal olarak kokuya dayanıklıdır ve ayrıca soğuk hava koşularında ekstra konfor için nem çekicidir. Ya da yürür. Veya yürüyüşler.

Dhb Merino M_200 Uzun Kollu Taban Katmanı, 'süper ince dereceli' 18,5 mikron merinos ipliğinden yapılmıştır ve vücuda yakın bir şekilde oturur, çünkü ne demek istediğimizi bilirseniz sizi çok sıcak hale getirmeden sizi sıcak tutar. Bu taban katmanının içinde kendinizi çok lezzetli hissederseniz, boynunuzu aşağı doğru çekerek biraz daha içeri girebilirsiniz.

En iyi kış koşu takımı: ASICS Lite-Show 2 Kış Uzun Kollu Yarım Zip Koşu Kadınlar

(Resim kredisi: Asics)

ASICS Lite-Show 2 Kışlık Uzun Kollu Yarım Zip Kadın Koşu Üstü

Kadın için en iyi sıcak kışlık bluz

Teknik Özellikler
Malzeme:% 94 Polyester,% 6 Spandex
Satın alma nedenleri
+ Nem fitilleme + Ekstra koltuk altı havalandırması + Yüksek yansıtma özelliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Her şey için biraz sıcak ama en soğuk hava BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 43,24 Amazon'da Görüntüleyin

ASICS Lite-Show 2 Kışlık Uzun Kollu Yarım Fermuarlı Kadın Üstü sadece çok uzun bir isme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda 360 ° yansıtma özelliğine sahip Asics 'Lite-Show' gövde özelliğine de sahiptir - kullanışlı olduğunda sadece motosiklette değildir ama kaldırımda da.

Üst kısmın yarım fermuarlı yapısı, koşularınız sırasında gerçekten ısındığınızda ekstra havalandırma eklemek için harikadır: Yarım fermuar, bir sweatshirt ile koşu ceketi arasında ideal bir uzlaşmadır, ilki çok sıcaktır ve ikincisi kalçanızın etrafında çırpınır. sen koş.

Lite-Show 1/2 Zip Top, sentetik tiptedir ve ısının tutulmasından ödün vermeden nem emmeyi en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Bu, kolun altındaki file panellerle daha da geliştirilir - ter lekeleriyle iyi deyin!

Fırçalanmış örgü kumaş da harika görünüyor; İsterseniz silüetinizi daha ince hale getirmek için siyah renk grubunu seçin veya mor versiyonla biraz daha öne çıkın.

En iyi kış koşu takımı: Gore Wear R7 Windstopper Tights

(Resim kredisi: Gore Wear)

Gore Wear R7 Windstopper Tayt

Bu hava koşullarına dayanıklı koşu taytlarıyla rüzgarı durdurun ve bacaklarınızı sıcak tutun

Satın alma nedenleri
+ Rüzgar geçirmez + Suya dayanıklı + Nefes alabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 6 Amazon müşteri yorumlarını kontrol edin

Gore Wear R7 Windstopper Tayt, adından da anlaşılacağı gibi, Gore Windstopper teknolojisi sayesinde tüm yıl boyunca uygundur, rüzgar geçirmez, suya dayanıklı ve son derece nefes alabilir.

Gore Wear'a göre, R7 taytları 'sıkı oturan performans odaklı yol ve arazi koşucusu için ideal'. Taytların hem önündeki hem de arkasındaki Gore logosu, ek güvenlik için oldukça yansıtıcıdır.

Bu parlak tayt, uzun taytları 7/8 taytlara dönüştüren katlanabilir paçalara sahiptir. Ayrıca iki ön cep ve fermuarlı bir arka cep ile birlikte gelirler ve bel bandı elastik kordon kullanılarak ayarlanabilir.

En iyi kış koşu takımı: ASICS Lite-Show 2 Winter Running Women

(Resim kredisi: Asics)

Asics Lite-Show 2 Kışlık Kadın Taytı

Tam kış koruması için uygun bir set

Teknik Özellikler
Malzeme:% 91 Polyester,% 9 Spandex
Satın alma nedenleri
+ Arkada lamine medya cebi + Arka bacak fermuarlı açma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 92,16 Amazon'da görüntüleyin

Asics Lite-Show 2 Kış Koşu Kadın Taytı, yukarıdaki Asics Yarım Fermuarın alt yarısıdır; Üstte olduğu gibi ısı tutma ve son derece yansıtıcı paneller gibi aynı harika özellikleri sunar.

Bununla birlikte, bu giysiye özgü özellikler, ekstra havalandırma için bacakların altındaki arka bacak fermuarı ve telefonunuz için lamine arka medya cebi veyaipod touch- hala bunları kullanan var mı?

Elbette, Asics Lite-Show 2 Kış Koşu Kadın Taytı, sıcak olmaları gerektiğinde bacaklarınızı sıcak tutacak ve aynı zamanda koşularınız boyunca kasların uyarılmasını ve eklemlerin korunmasını sağlayacaktır.

En iyi kış koşu ekipmanı: Proviz Unisex Pixelite Koşu Eldivenleri

(Resim kredisi: Stok)

Proviz Unisex Pixelite Koşu Eldivenleri

Dokunmaya karşı nazik, gözle görülebilir

Satın alma nedenleri
+ Yüksek yansıtıcı malzeme + Yumuşak dokunuşlu kumaş BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 33.99 Amazon'da görüntüle

Performans dereceli Proviz Unisex Pixelite Koşu Eldivenleri, yumuşak dokunuşlu kumaşlar ve son derece yansıtıcı PixElite malzemenin bir karışımından yapılmıştır; bu, gün batımından sonra bile kendinizi iyi hissedeceğiniz ve görünür olacağınız anlamına gelir.

İtalya'da tasarlanan ve üretilen Proviz Pixelite koşu eldivenleri, performanstan çok fazla ödün vermemeye çalışan şık bir ıslık olacak şekilde tasarlanmıştır. Eldivenler en kalın olmasa da tam da bunu yapıyorlar, bu yüzden onları sıfırın altındaki koşullar için ideal olarak adlandırmayız.

en iyi kış koşu ekipmanı: Premax Hava Savunma Yüz Kremi

(Resim kredisi: Premax)

Premax Hava Savunma Yüz Kremi

Yüzün için bir temel katman gibi

Satın alma nedenleri
+ Sporcular için gelişmiş cilt koruması + Koşucular ve bisikletçiler için mükemmel bir hediye fikri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

En soğuk koşullarda bile örtbas edemeyeceğiniz tek şey yüzünüzdür. Elbette yün giyebilirsiniz, ancak koşmak için rahat değil, aynı zamanda tam bir yün ile sokakta koşuşturarak, covid zamanlarında bile komik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bunun yerine, koşulardan önce bir miktar Premax Hava Koruma Yüz Kremi uygulayarak yüzünüzü koruyun. Premax'a göre kremi, cildi rüzgara, soğuğa ve sert hava koşullarına maruz kaldığında koruyan 'egzersize özgü bir formüldür'.

Premax Weather Defence Facial Cream kuşburnu, macadamia, lavanta, shea yağı, aloe vera gibi doğal içeriklerle formüle edilmiştir ve liste devam etmektedir. Kremin kendisi hızla emilir ve cildi hiç yağlı hale getirmez.

en iyi kış koşu takımı: Saucony Ride 13

(Resim kredisi: Saucony)

Saucony Gezisi 13

Ayaklarınızı sıcak tutacak iyi yastıklı günlük antrenör

Satın alma nedenleri
+ Konfor ve kış koruması için iyi yastıklı + Günlük antrenör olarak işe yarar + FormFit üst kısım rahatlık sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı kullanıcılar, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 85,99 £ Amazon'da görüntüle 106,35 £ Alpinetrek UK 120 £ Wiggle'da görüntüle

Saucony Ride 13'ün her türden koşucu için sunabileceği çok şey var. Saucony Endorphin serisinde de kullanılan FORMFIT teknolojisi, rahat bir oturuş sağlar ve koşarken ayak parmaklarını veya ayakların diğer kısımlarını kısıtlamaz. Saucony'ye göre FORMFIT, yastıklı bir iç taban, ortadaki EVERUN köpük ve reaktif alt katmanın kombinasyonu yoluyla 'kişiselleştirilmiş bir 3D konfor' sağlar.

Dolgu hakkında konuşmak: çok fazla var, bu yüzden pelüş bir yolculuğun peşindeyseniz, Saucony Ride 13'ü seveceksiniz. Ayak bileği çevresinde ve topuğun altında bol miktarda dolgu olduğu için topuk bölgesi oldukça rahattır. yumuşak ve ağrısız bir deneyim sağlar. Bağcıklar ve dil bile yumuşak ve yumuşacıktır ve size Ride 13'ün şekerlemelerden yapıldığı izlenimini verir.

Yine de, PWRUN yastıklama iniş kuvvetinin bir kısmını geri kazanmada ve onu ileri momentuma döndürmede iyi bir iş çıkardığından, tüm enerji kaybolmaz. Saucony Ride 13'te koşmak kesinlikle en duyarlı deneyim olmayacak, ancak yine de olması gerekmiyor. Antrenman ve iyileşme için Saucony Ride 13 almalısınız.

En iyi kış koşu takımı: 2XU Vectr Ultralight Cushion Crew Socks

(Resim kredisi: 2XU)

2XU Vectr Ultralight Cushion Crew Çorap

Ayak bileklerini düzgün bir şekilde sarsanız iyi olur, onlar gibi kimse burkulmasın

Satın alma nedenleri
+ Tabanda ekstra yastıklama + Daha fazla nefes alabilirlik için üst file BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 12 £ Amazon'da görüntüle 12 £ Amazon'da görüntüle 12 £ Amazon'da görüntüle

Koşucular, koşu sırasında ne kadar baskıya dayanmaları gerektiği düşünüldüğünde, oldukça şaşırtıcı olan ayak bileklerini desteklemeyi genellikle unuturlar. Soğuk havalarda bile, çoğu insan genellikle ayak bileği çoraplarıyla bacak ısıtıcılarını giyerek ayak bileği eklemlerini soğuk hava koşullarına duyarlı hale getirir.

Ayak bileklerinize hak ettiğiniz sevgiyi verin ve onları güzel, destekleyici çoraplara sarın. 2XU Vectr Ultralight Cushion mürettebat çorapları 'X. Kemer, ayak bileği ve plantar fasya desteği için kilitleyin. Tasarım, ayakkabılarda daha az sürtünme için anatomik, kabarma önleyici bir oturuşu destekler.

2XU, Vectr'in 'her spor ve her ayakkabı için üretilmiş nihai spor performansı çorabı' olduğunu söylüyor. Bölgelere ayrılmış file havalandırma, dar spor ayakkabıların içinde daha fazla rahatlık sağlayan tabanlardaki 1,25 mm hafif yastıklamanın yanı sıra nefes alabilirlik ve rahatlık sağlar.

En iyi kış koşu takımı: Proviz Nightrider Sırt Çantası - 10 Litre

(Resim kredisi: Stok)

Proviz Nightrider Sırt Çantası - 10 Litre

Hidrasyon paketi hazır ve tamamen su geçirmez

Satın alma nedenleri
+ Göğüs kemeri + Su geçirmez + Yüksek viz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 24,97 £ Amazon'da görüntüle £ 29,97 Amazon'da görüntüle 22 Amazon müşteri incelemeleri

Proviz Nightrider 10 litrelik sırt çantası, en yüksek seviyelere kadar suya dayanıklı olması için PVC astarla kaplanmış sert 600D naylon dış tabakaya sahiptir. İç astar, güç katan 210D polyesterdir ve bu, dış mekan koşullarıyla savaşırken kullanışlı bir şeydir.

Göğüs kemeri, koşular sırasında denge sağlamaya yardımcı olur ve çantanın yukarı ve aşağı sallanmasını önler. Dış kabuk Proviz'in son derece yansıtıcı boyasıyla kaplanmıştır ve çubuğun üstünde, geceleri ekstra görünürlük için çıkarılıp Triviz Light Pack (ayrı satılır) ile değiştirilebilen sevimli küçük bir üçgen bile vardır.

Proviz Nightrider 10 litrelik sırt çantasını bir hidrasyon paketi olarak veya daha uzun yolculuklar için bir dizi yedek çorap ve atıştırmalık saklamak için ekstra saklama alanı olarak kullanın.

En iyi kış koşu ekipmanı: Nike Team Performance Beanie Hat

(Resim kredisi: Nike)

Nike Team Performance Beanie Şapka

Bir kış koşusu olmazsa olmaz

Satın alma nedenleri
+ Basit tasarım + Yansıtıcı logo BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Olabildiğince basit olan Nike Team Performance Beanie Hat, ısınması gerektiğinde başınızı sıcak tutar. Önde yansıtıcı bir Nike swoosh logosu taşıyan ve başınızı kaynatacak kadar sıcak olmayan, fırfırsız, yıkanması kolay bir şapka. Bir bere şapkasından başka ne isteyebilirsiniz ki?

Pingtwitter'te Sağlık Haftası
Yeni kardeş sitemiz Fit & Well ile birlikte Wellness Week'i sizlere sunuyoruz.Salla. Yeni bir sağlık çağı için yeni bir standart olan Fit & Well, daha iyi, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha uzun bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Bugün şu adresten kontrol edin:www.fitandwell.comve sağlıklı yaşam yolculuğunuzu hızlandırın.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın GORE WEAR Erkekler R3 Gore ... Gore Wear Erkek R3 Ceket Amazon £ 80.99 GörüntüleTüm fiyatları göründhb Merino Uzun Kollu Zip ... DHB Merino M200 uzun kollu erkek taban katmanı Wiggle £ 50 GörüntüleTüm fiyatları görünASICS Lite-Show 2 Kış Uzun ... Asics Lite-Show 2 Winter LS Yarım Fermuarlı Üst Kadın Amazon £ 43,24 GörüntüleTüm fiyatları görünASICS Lite-Show 2 Kış ... Asics Lite-Show 2 Kış Koşu Sıkı Kadın Amazon £ 92.16 GörüntüleTüm fiyatları görünProviz Pixelite Koşu ... Proviz Unisex Pixelite Koşu Eldivenleri Amazon £ 33.99 İnceleTüm fiyatları görün