Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • En iyi kablolu kulaklıklar: en iyi kablolu kulak üstü kulaklıklar ve kablolu kulaklıklar

En iyi kablolu kulaklıklar: en iyi kablolu kulak üstü kulaklıklar ve kablolu kulaklıklar

En iyi kablolu kulaklıklar, neredeyse her zaman kablosuz, benzer fiyatlı kulaklıklara göre daha doğal bir ses ve daha yüksek doğruluk sunar. Pingtwitter'te esas olarak daha 'modern' kulaklıkları ve kulak içi kulaklıkları test ediyoruz, ancak kablolu kulaklığa her geri döndüğümüzde, genellikle kendimizi 'Vay be, bunlarhalakablosuzdan çok daha iyi ses. ' Bu nedenle, The Fall'dan Mark E Smith'in bir keresinde unutulmaz bir şekilde dediği gibi, 'Tuhaf olmanıza, kablolara bağlanmanıza gerek yok.'


Evde dinlemek için oturuyorsanız, kablosuz yerine kablolu seçeneğini seçmemek için hiçbir neden yoktur - ancak en sevdiğiniz melodileri dinlerken merak etmeyi seviyorsanız ikincisi daha iyidir. Bu kılavuzda, arkası açık modeller de dahil olmak üzere size evde dinlemek için en iyi kulaklıkları getireceğiz.

Arkası kapalı, kablolu kulaklıklar her iki ev için de uygundurveseyahat ve tabii ki, kulak içi kablolu kulaklıklar, hafifliği ve ses yalıtımlı uyumu sayesinde açık hava görevleri için de idealdir. Ve evet, telYapabilmektakılma veniyetBluetooth'un aksine, en azından sonunda yıpranıyorlar, radyo arızaları veya gürültülü insanlarla dolu bir tren vagonunda uzun bir yolculuk sırasında kuru çalışan piller tarafından kesilemezler.

Rağmenen iyi kablosuz kulaklıklarinkar edilemez bir şekilde daha sıcak teknoloji olarak, hala şaşırtıcı bir dizi kablolu kulaklık var. Kabul edelim ki, artık genellikle daha ciddi, ses meraklısı önermeler, ancak çok ucuz olmayan, ancak daha ana akım bir izleyici kitlesini hedefleyen birkaç tane kaldı.

Çeşitli bütçeler ve tarzlar için en iyi kablolu kulaklıkları seçtik; hem kulak içi kulaklıklar hem de kulak üstü veya kulak üstü kulaklıklar.


  • Telefon ve dizüstü bilgisayar sesi için temel yükseltme:en iyi DAC
  • Kablolardan kurtulun:en iyi kablosuz kulaklıklar

Kablolu kulaklık Siber Pazartesi fırsatları

Arasındaen iyi Siber Pazartesi fırsatlarıolacakbirazkablolu kulaklıklar. Bu alan, bu noktada oldukça ezoterik, herkesin kablosuz bağlantıya geçmeye nasıl koştuğunu görüyor, ancak Audio-Technica ve Sennheiser gibi markalar ve Richer Sounds gibi perakendeciler ve kalan hi-fi mağazaları bakmaya değer olmalı.

En iyi kablolu kulaklık nasıl alınır

İlk olarak, moda nedenlerinden başka, en son, en yeni, en yeni, en yeni kablolu kulaklıkları satın almak için hiçbir neden olmadığını unutmamak gerekir. Teknolojinin her zaman gelişmeye devam ettiği Bluetooth ve gürültü önleyici kulaklıkların aksine, eski kablolu kulaklıklar genellikle gayet iyi. Bu her anlamda çok 'olgun' bir pazar ve beş yıl önce bir çift harika kulaklık piyasaya sürüldüyse, bugün hala harikalar. Bahisler kablolu kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar etrafta kalma eğilimindedir.


Kulak üstü kablolu kulaklıklarda dikkat edilmesi gereken en önemli şey, arkası açık mı yoksa arkası kapalı mı olduklarıdır. Arkası açık kulaklıklar daha iyi ses çıkarabilir, ancak aynı zamanda kimsenin işi olmadığı gibi ses sızdırır (hem içeri hem dışarı). Bu nedenle, evinizin diğer üyeleri aynı odada TV izlerken dışarı çıkmaya veya müzik dinlemek için kullanmaya muhtemelen uygun değildir.

Açık kulaklıkların tipik olarak daha geniş bir ses alanı vardır ve müzik odasına nefes aldırır, bu da onları performansın ölçeğinin takdir edilebileceği canlı kayıtlar ve klasik konserler için olağanüstü kılar.


Kapalı modeller genellikle daha doğrudan ve samimi bir ses aşamasına ve çok daha az ses sızıntısına sahiptir. Seyahat ederken kullanım için daha uygundurlar ve örneğin, sesin dünyanın geri kalanına yayılmasına izin vermeyecekleri için uyumaya çalışan birinin yanındayken dinlemek için daha uygundurlar.

Kulaklıklarınızı nasıl kullanmak istediğinize bağlı olarak, empedansı da göz önünde bulundurmalısınız, ohm cinsinden ölçmelisiniz (& Omega;) ki bu, özellikle özel bir amplifikatörlü kulaklık kullanmayı planlıyorsanız, kalitenin yararlı bir göstergesi. 32 & Omega'nın altında; Akıllı telefon kullanırken sorun yaşamazsınız, ancak kalite elektrik titreşimlerinden etkilenir. Daha yüksek kaliteli modeller - özellikle bir kulaklık amplifikatörü ile ev kullanımı için - çok daha yüksek empedansa sahiptir, ancak onları tam olarak sürmek için daha fazla güç talep eder, bu da akıllı telefonların sağlamaya çalıştığı gibi.

Kulak içi satın almak, aşırı kulaktan daha basittir çünkü empedans veya kapalı-açık konusunda endişelenmenize gerek yoktur, ancak mağazalarda satın almadan önce genellikle deneyemeyeceğiniz yeni komplikasyonlara sahiptirler. Biliyor musun, insanlar hisse senetlerini kulaklarına sokmana biraz komik geliyor.

Ancak uzaktan satışın büyüsü sayesindeYapabilmekKulakları kötü çıkarsa veya kulak deliklerinize sığmazsa veya beğenmediğinize karar verseniz bile çevrimiçi perakendecilere (iki hafta içinde) kulaklarınızı geri gönderin.


Çoğu kulak içi, her boyut ve tipteki kulak deliklerine uyacak şekilde çok sayıda farklı boyutta ve şekilli kulak uçlarıyla birlikte gelir. Mükemmel ses yalıtımı ve gelişmiş ses için, konfordan ödün vermeden, tercih ettiğiniz kulaklıklar yanlarında gelmiyorsa, ayrıca satın alınabilen kulak tıkacı benzeri Comply kulak uçlarını şiddetle tavsiye ederim.

Comply ipuçları biraz kulak tıkaçları gibidir - kulağınıza sığması için bastırırsınız, sonra yavaşça orijinal biçimlerine geri dönerler. 15 £ - 20 £ arası çeşitli boyutlarda mevcuttur Comply'ler ucuz değildir, ancak özellikle garip şekilli işitsel açıklıkları olan bizler için paraya değer.

Hem kulak içi hem de kulak üstü kulaklıklar için, onları gerçekten rahatlık için denemeniz gerekir, özellikle çok harcıyorsanız, bu nedenle evde seçmeler için birden fazla seçenek sipariş etmeyi kesinlikle düşünün, böylece kendinize geri verebilirsiniz. senin için o kadar iyi çalışmadığına karar ver.

Ayrıca, pratik olarak tümen iyi gürültü önleyici kulaklıkpillerin bittiği zamanlar için bir kulaklık kablosuyla birlikte gelir ve bu nedenle aslında kablolu kulaklıklar da vardır. Bunlar size aynı şekilde saf hi-fi ses vermezler (ve hiçbiri arkası açık değildir, çünkü bütün mesele dış sesleri kesmektir), ancak çok yönlüdürler.

En iyi kablolu kulaklıklar

En iyi kablolu kulaklık: Grado SR325e

(Resim kredisi: Sınıf)

1. SR325e Sınıfı

Ses kalitesi ve fiyat dengesi için en iyi arkası açık kablolu kulaklıklar

Satın alma nedenleri
+ Çarpıcı ses + Bu kalite seviyesi için mükemmel fiyat + Telefonlar tarafından yönlendirilebilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Temel montaj-Açık = sadece iç mekan kullanımı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 436,45 Amazon'da görüntüle

Bunlar, birçok insanın kulaklık için harcamayı düşündüğünden daha pahalı olsa da, gerçek audiophile kalitesi söz konusu olduğunda fiyatları okyanusta bir düşüş. Ve ne kadar iyi ses çıkardıklarını hesaba kattığınızda, aniden büyük bir pazarlık haline gelirler.

Arkası açık kulaklıklar ve denediğimiz en zayıf olanlardan biri, bu yüzden etrafta başka insanlarla veya seyahat etmek için pek iyi değiller. Ancak sessiz bir odada, beş kat daha pahalı olan kulaklıklar kadar iyi ses çıkarırlar. Sesleri doğal ama düz değil, geniş ama yine de odaklanmış, güçlü ama asla ezici değil… Parçaların sunmasını sağladıkları ayrıntı miktarı göz alıcıdır.

Tasarım neredeyse komik bir şekilde basit - temel deri kafa bandı ve öğütülmüş alüminyum kulaklıklar, seyrekliklerinde oldukça hoş görünüyorlar (ve yüksek kalitede hissediyorlar) ve görünüşe göre temel görünen köpük kulaklık yastıkları, ses kalitesi üzerindeki düşük etkileri nedeniyle seçiliyor.

Onları takarken tasarımın Spartalı olması önemli değil - yine de ilk notalardan itibaren parçalara tamamen dalacaksınız. Bunlar telefonla veya hi-fi ile çalıştırılabilir (ve kalın, yüksek kaliteli kablo 3,5 mm ve 6,35 mm konektörlerle birlikte gelir), böylece ister yatakta ister amfinizin yanında oturuyor olun bir şeyi ateşlemek kolaydır. Temel konforlar ve arkası açık tasarım nedeniyle, bunlar herkes için olmayabilir, ancak bu kadar parlak bir fiyata bu seviyedeki ses zenginliğini hiç duymadık.

En iyi kulak içi kulaklık: Flare Audio Flare Pro 2HD

2. Flare Audio Flare Pro 2HD

En iyi kulak içi, kablolu kulaklıklar (ve aynı zamanda kablosuz kulaklıklardır!)

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz ses + Mükemmel uyum + İsteğe bağlı Bluetooth DAC ile birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricey-Kablolu VE kablosuz kulaklıklar ister misiniz? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

• 399 £ karşılığında Amazon'dan satın alın

Flare Audio, birkaç yıldır ilginç kulaklıklar üretiyor, ancak bu - 'Pro' serisinin yıllardır üçüncü yinelemesi - kapıları gerçekten uçurdukları yer. Bu kulak içi tomurcuklarla ilgili her şeyi seviyoruz, tüm fikirleri biraz çılgınca olsa da.

İlk ve en çılgın unsur, bunlar kablolu kulaklıklar olsa da, aynı zamanda telli olmalarıdır.azçünkü büyük ve yabancı ambalajlarında, normal kablolu 3,5 mm bağlantı yerine tomurcuklara eklenebilecek küçük bir DAC bulunur. Pro 2HD, bu biraz titiz görünümlü cihaz aracılığıyla inanılmaz derecede etkileyici ses veriyor - aslında duyduğum en iyi Bluetooth kulaklıklar. Bununla birlikte, bir Chord Mojo ile kablolu kullanıldığında ses gerçekten akıllara durgunluk verecek şekilde yükseltilir veyaiFi xDSDveya doğrudan seçtiğiniz müzik çalarınıza takılabilir. Güçlendirme konusunda çok fazla talepte bulunmuyorlar.

Flare Pro 2HD, zaman zaman neredeyse holografik bir ses verir; Başınızın etrafında dönen, var olduğunu hiç düşünmediğiniz ayrıntıları ve nüansları ortaya çıkaran muazzam ve keyifli bir ses sahnesi. Enstrümanlar tam olarak bu işitsel alanda oturur, size seslenir. Belirli rock sayılarıyla, etki halüsinojenik sınırlar içinde olabilir, ancak aynı şekilde daha sessiz, daha sade melodiler söyleme yeteneğine sahiptir.

Bunlar yeterince pahalı ve kulak içi monitör olarak kabul edilebilecek kadar yüksek kalitede olsalar da, Pro 2HD kulağınızın üstünden ve arkasından geçirmeye gerek kalmadan kulağınıza takmak çok kolay ve rahattır. ceketiniz (ancak aptalca kısa konektör nedeniyle DAC'yi yakaya takmanız gerekecek).

Dünyada kaç kişinin aynı zamanda kablolu tomurcuk olan 400 sterlinlik kablosuz tomurcuk için piyasada olduğunu bilmiyoruz. Fazla değil, mümkün. Ancak, öyle olsalar bile fiyatın sorulmasına değeceklerini düşünüyoruz.bir tekBluetooth veyabir tekkablolu. Yani, bu şekilde düşündüğünüzde, onlar bir pazarlık!

• Kulak üstü kutulara göz atmak istemiyor musunuz? İşte favori kablolu, kulak içi tomurcuklarımızın geri kalanı

En iyi kulak üstü kulaklıklar

3. Audio Technica ATH-A1000Z

400 £ altındaki en iyi kapalı, kulak üstü, kablolu kulaklıklar

Teknik Özellikler
Tür: Kapalı arka Frekans yanıtı: 5Hz-43KHz Sürücü: 53mm Kablo: 3m
Satın alma nedenleri
+ Gerçek yüksek çözünürlüklü performans + Üstün yapı kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Günümüzün en iyi Audio Technica ATH-A1000Z için değil Mega-bassy'de uzun vadeli çalışma gerekiyor Amazon'da 723,97 $ Görüntüle

Yine değiluygun şekildeKulaklık açısından pahalı olan ATH-A1000Z, yine de zorlu bir çift yüksek kaliteli kutu hakkında harika bir izlenim bırakıyor.

Öyle ki, iPhone'unuz üzerinden MP3 parçalarını çalmayı düşünüyorsanız, onu unutabilirsiniz. Bu adamların gerçek renklerini ortaya çıkarmadan önce iyi bir girişe, iyi bir amplifikatöre veya DAC'ye ve daha çok CD kalitesine benzer bir şeye ihtiyacı var.

Büyük mat kırmızı alüminyum bardakların arkasında, basit ama etkili bir magnezyum alaşımı çerçeve ve her şeyi yerinde tutan yastıklı kanatlarla takdire şayan bir şekilde yerinde tutulan Japonya'da elle monte edilmiş iki 53 mm dinamik sürücü var. Bu, en kusursuz sistem değil, ancak gerçek bir Conehead değilseniz, bir problem yaşamamalısınız.

Kapalı bir arka tasarım olması, bazıları ile tamamen aynı geniş ses sahnesini sunmuyor, ancak artı tarafta, o kadar fazla ses sızdırmıyor, bu da onları yalnız yaşamıyorsanız veya dilerseniz daha iyi bir seçim haline getiriyor. zaman zaman evi terk edin.

Son olarak ATH-A1000Z son derece ayrıntılıdır ve marjinal olarak daha küçük aşamasına rağmen, enstrümanlar açıkça bir yere sahiptir ve duyulmamış ayrıntıları ve izlerdeki yanıltıcı notaları seçmek bir zevktir.

Akustik gitarlar, yaylı bölümler ve vokallerin hepsi yükselir ve bas derin ve hassas olsa da, gümlemez. Bu, EDM hayranlarını hayal kırıklığına uğratabilir, ancak klasik müzik severleri memnun etmelidir.

En iyi kulak üstü kulaklıklar

4. AKG K52

£ 50'nin altındaki en iyi kulak üstü kablolu kulaklık - inanılmaz bir pazarlık

Teknik Özellikler
Tip: Kapalı arka Frekans yanıtı: 18Hz-20KHz Sürücü: 40mm Kablo: 2.5m
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz VFM + Harika yapı kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-En sıcak ses değil Bugünün en iyi AKG K52 fiyatları 51,22 $ Amazon'da görüntüle

Bu, Pingtwitter'te züppeli olduğumuzdan değil - hepimiz değil - ancak bir çift kapalı alan kulaklık için 30 sterlin harcama fikri, özellikle çok sayıda alternatif mevcut olduğu için gülünç görünüyordu.

Sonra AKG K52'yi dinledik.

Bunun, fiyatının iki katı olsa bile, yarısı kadar iyi ses çıkarmaya kesinlikle hakkı yoktur.

Tamam, bunların 150 £ üzerindeki herhangi bir şey kadar iyi ses vermesini bekleyemezsiniz, ancak evde dinleme için muazzam bir ses sahnesi, etkileyici bir denge ve dosh için açıkçası gülünç miktarda ayrıntı sunarlar.

Sertçe bastırıldıklarında biraz boğuşmaya başlarlar ve K52'de daha ağır, elektronik ve hiphop sesleri dinlerken kulaklarınız çabucak yorulur, ancak iyi gitar ve davullar mükemmel ses çıkarır.

Yapı kalitesi de hoş bir sürpriz ve açıkçası çoğunlukla plastik olsalar da, metal kafa bandı ve süper yumuşak kulak pedleri kendilerini ucuz hissetmelerini engelliyor. Hafiftirler ve ayar ilkel olsa da, özellikle yakında herhangi bir zamanda çılgınca veya işe gidip gelmeyeceğiniz göz önüne alındığında, kaymazlar.

Seste belirli bir sıcaklık eksikliği var, ancak satın almadan önce AKG'nin küçük sınırlamalarını takdir ederseniz, mağazayı soymuş gibi hissedeceksiniz.

En iyi kablolu kulaklık: Focal Stellia

(Resim kredisi: Odak)

5. Odak Stellia

En iyi ultra premium kapalı arkası kablolu kulaklıklar

Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz ses kalitesi + Arkası kapalı olmasına rağmen geniş ses + Çok yumuşak ve rahat
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 4.968,78 $

Odak, aynı derecede olağanüstü fiyatlara olağanüstü iyi kulaklıklar olduğunu biliyor, ancak açık arkalı olma eğilimindeydiler ve bu nedenle sadece ideal koşullarda dinlemekle sınırlıydılar. Stellia, ünlü ses kalitesini her yerde dinleyebileceğiniz kulaklıklara getirme çabası ve kesinlikle olağanüstü.

İnsanların yüksek kaliteli kulaklıklardan beklediği türden büyük bir ses ortamını size hala verecek şekilde özenle tasarlanmış olan ses kalitesi oldukça etkileyici. Bas ve orta menzile yakınlık var, bu da kapalı olduklarının açık bir işaretidir, ancak güçlü davullar ve synth'ler, Dwayne Johnson'dan bir masaj almak gibi patlama veya güçlü olmaktan ziyade pürüzsüzdür.

Üst düzeydeki detay ve genişleme gerçekten etkileyici ve bir şarkıcının sesindeki küçük nefesleri ve vızıltıları doğal hissettirmek için bir çift harika açık kulaklığın canlı hissine gerçekten yaklaşıyorlar - ancak ek bir avantajla TV açıkken neler olup bittiğini duyabileceğinizi.

Etkili bir sızdırmazlık oluşturan derin yumuşak kulak yastıklarıyla tasarım ultra sarıcıdır. Ve oldukça ağır olmasına rağmen, kulaklıklar uzun dinleme süreleri boyunca rahat kaldı. Ve duyarlılık açısından affediyorlar: Onları bir telefondan sürmek sorun değil, böylece her zaman ve her yerde gerçekten dinlenebilirler.

Bunlar, bu listedeki ve muhtemelen dünyadaki en iyi ses veren kapalı kulaklıklardır. Ancak bir numaralı Grado ile bunlar arasındaki kalite farkının o kadar da belirgin olmadığını söylemeliyiz, ancak fiyatdır-dirbu yüzden biraz daha aşağıda dinleniyorlar.

En iyi kablolu kulaklık: Sennheiser HD 660 S

(Resim kredisi: Sennheiser)

6. Sennheiser HD 660 S.

Lüks bir uyum için en iyi kablolu arkası açık kulaklık

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ses kalitesi + Son derece rahat + Bunları her şeyle kullanabilir miyim
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 578,38 Amazon'da görüntüle

LP'lerinize uzun süre dalmak için tasarlanmış bir çift arkası açık kulaklık istiyorsanız, Sennheiser sizi hissediyor. HD 660 S'ye bir bakış, onlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatır: hava hareketi için net ve açık kulaklıklar; Rahat dinleme için kulaklarınızı saran büyük pelüş pedler.

Ses, nötrden biraz daha sıcak, ancak bizim için sorun değil - zengin orta sesler, parlak ve net tizlere karşı güzel bir denge kuruyor ve bas, harika bir çift açık kutudan beklediğiniz gibi, kontrollü ve yumuşak.

Tamamen açıktırlar, bu yüzden dış mekan kullanımı veya gürültülü ortamlar için iyi değillerdir, ancak dinlemek çok zevklidir - ve herhangi bir acı çekmeden tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.

En iyi kulak üstü kulaklıklar

7. Sennheiser HD599

200 sterlin altındaki en iyi evde dinleyen kulaklık

Teknik Özellikler
Tip: Arkası açık Frekans tepkisi: 12Hz-38.5KHz Sürücü: 38mm Kablolar: 3m ve 1.2m
Satın alma nedenleri
+ Çok yönlü mükemmel performans + İpeksi pürüzsüz ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Şüpheli görünüm Bugünün en iyi Sennheiser HD599 fırsatları225 ABD doları Ebay'de görüntüle298,17 $ Amazon'da Görüntüle329 ABD doları Mwave'de görüntüle

Büyük, pelüş ve son derece rahat olan bu arkası açık kulaklıklar, süper yumuşak kadifeden yapılmış büyük kulak pedlerine sahiptir - evet, gerçekten,yani70'ler. Bol ayar sağlayan yumuşak deri kafa bandıyla en büyük lobları bile yutarlar.

200 sterlin olan HD599 tam olarak ucuz değil ve bu fiyata iyi bir ses kalitesi bekliyoruz, ancak zahmetsizce akıcı performans aslında bize şunu hatırlatıyor:önemli ölçüdedaha pahalı kulaklıklar.

Sıkı, hoşgörülü bir bas tepkisi, bir vokali seven iyi konumlandırılmış bir orta aralık ve özellikle bu fiyata kapalı arka teneke kutularla elde edilmesi neredeyse imkansız olan türden bir alan ile hoş bir dinleme.

Sennheiser, HD599'u oyun ve filmler için uygun, gürültülü ve gürültülü bir şeyler izlemek için çok yönlü olarak sundu. Fast & Furious 7, geniş bir ses sahnesi, surround ses efektleri ve gürleyen subwoofer performansıyla son derece keyifli bir deneyim sundu.

Şimdi, HD599 indirimli bir DFS kanepeye benziyor - cidden Sennheiser, fildişi ve kahverengi renk grubuna imza atan kim? - eğer halka açık yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmışsa, bunu tavsiye edemezdik. Salondan veya mağaradan asla ayrılmayacağı ve ciddi audiophile kalitesinin dünyasına bir bakış sağladığından, bu sefer temel estetiği gözden kaçıracağız.

En iyi kulak üstü kulaklıklar

8. SR80e Sınıfı

100 £ 'dan daha az ev dinleme deneyimi için en iyi kulak üstü kulaklıklar

Teknik Özellikler
Tip: Arkası açık Frekans tepkisi: 20Hz-20KHz Sürücü: 40mm Kablo: 1.8m
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel değer + Geniş ses alanı
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha zayıf sese affetmeyen Bugünün en iyi Grado SR80e fiyatları 146,47 $ Amazon'da Görüntüleyin315 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 315 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Eski telsiz operatörü estetiğinden, eski püskü karton kutu ambalajına ve Brooklyn'de elde yerleşik cool havanın yayılmasına kadar Grado, ciddi ses kalitesiyle eşanlamlı bir markadır.

Yeni amiral gemisi PS2000e'nin maliyeti 2.695 dolar, ancak bu fiyatın ancak 30'da birine mal olmasına rağmen, bu basit, açık destekli kulaklıklar ürünleri teslim ediyor.

Kuşkusuz, tasarım meraklı bir canavar ve eski okul köpük kulak pedleri alıştığımız pelüş suni deri ile karşılaştırıldığında başlangıçta rahatsız edici, ancak kısa sürede bunlara alışıyorsunuz ve bazı daha yastıklı modellerin aksine kulaklarınız daha az terleme olasılığı yüksektir.

SR80e'nin kompakt kulak üstü boyutu onları dışarı çıkarmanız için sizi cezbedebilir, ancak yapmayın: SS Poseidon'dan daha fazla sızdırmazlar. Arkanıza yaslanın ve eski Grado sesinin keyfini çıkarın.

Dinamik, tam gövdeli vokaller, harika hız ve epik ayrıntılar; Buradaki tüm işler orta aralıkta yapılıyor, ancak uyarıda bulunun, bunlar, ara sıra titiz standartlara sahip bir çift kulaklık yerine, sıkı ve güçlü bir kulaklıktır. Daha düşük kaliteli MP3'ler ve daha yüksek kalitede kötü kaydedilmiş melodiler zarar görecektir.

100 £ altı kulaklıkların çoğu, bu tür geri tepme, nötr performansla ilgilenmiyor ve yumuşak ve pürüzsüz istiyorsanız, ana caddeye bakmalısınız.

Öte yandan, müzik koleksiyonunuza hayat vermek ve bunu yaparken de bir New York hipster'ı gibi görünmek istiyorsanız, yanlış yapamazsınız.

En iyi kablolu kulak içi tomurcuklar

En iyi kablolu kulaklık: Klipsch T5M Kablolu

(Resim kredisi: Klipsch)

9. Klipsch T5M Kablolu

Çok güçlü ve mükemmel bir uyum sağlayan kulak içi kablolu kulaklıklar

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel uyum + Heyecan verici, güçlü ses + Telefon kullanımı için mikrofon
Kaçınılması gereken nedenler
-Püristler, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99,95 $ 'lık biftek sesini beğenmeyebilir.

Klipsch T5M Kablolu, buradaki en önemli iki alanı çiviler: ses ve güvenli bir uyum. Bağlantı alışılmadık bir durumdur, ancak yine de hemen rahat ve sağlam hissederek bu 100 sterlin altındaki güzelliklerden optimum ses sonuçları sağlar.

Bu, kulak içi monitöre benzer olarak tanımlayacağımız bir uyumdur, ancak rahatsız edici itme ve vidalama olmadan. Bu, uygun bir kulak içinden aldığınız kaliteye benzer, ancak daha fazla AirPods tipi rahatlıkla. Her neyse, çok güzel.

Ses, Flares'ten çok daha fazla güçlendirilmiş, güçlendirilmiş ve pop-dostudur, bol bas ve yine de yapay olmanın sağ tarafı olan çok canlı ve ilgi çekici bir sesle. Bazı safçılar bunun nötr olmamasından hoşlanmayacaklar, ancak sesi tizlemek ve bası zorlamak, doğru yapıldığında bizi rahatsız etmiyor.

Klipsch 2 yıllık bir garanti sunuyor, bu yüzden kablonun iyi dayanması konusunda iyimser olun. Ses kontrolü olmasa da hoş bir şekilde bir mikrofon içerir.

En iyi kulak içi kulaklık: Flare Audio Flares Jet 3

10. Flare Audio Flares Jet 3

Sadece inanılmaz değerli bir kulak içi çift

Teknik Özellikler
Mikrofon ve uzaktan kumanda: Evet
Satın alma nedenleri
+ Fiyata göre inanılmaz kalite + Klasik + ile tatlı gelmeyi başarıyor… ama aynı zamanda rock, pop, tekno vb. İle oldukça gürültülü.
Kaçınılması gereken nedenler
-Offbeat tasarımı, kulaklık uçlarının dikkatli bir şekilde seçilmesi gerektiği anlamına gelir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 72,39 Amazon'da Görüntüleyin

İşaret fişekleri oldukça kısa bir süredir etrafta dolaşıyor ve başlangıçta çok audiophile, ancak uygun fiyatlı kulak içi kulaklıklar yaparak bir niş oluşturdu. Bunlar ELO'nun üçüncü albümünü üreten adam gibi insanlardan gelen onaylarla gelme eğilimindeydi. İyiydi, özellikle klasik müzik ve klasik rock'ı seviyorsanız.

Ancak son yıllarda Flare, sadakat kadar heyecana da vurgu yapan ve birden itirazlarının çok daha geniş olduğu kulaklıklar yapmaya başladı. Bunlar, koro müziğinden elektronik pop'a, Black Sabbath'tan reggae'ye kadar her şeyde harika ve kaynak malzemeye tamamen sadık olma anlamında, sesi ince bir şekilde renklendirmeleri anlamında onlara 'audiophile' demezdim - sentetik bir çorbaya dönüştürmeden - onları gerçekten heyecan verici kılar.

Duydumiyi bir DAC- şu anda IFI'nin xDSD'sini gerçekten değerlendiriyoruz, kolaylık ve kalite için - Jet 3, özellikle sadece 90 sterline mal oldukları düşünüldüğünde, kesinlikle muhteşem gelebilir. Bununla birlikte, gerçekten iyi haber, iPhone'ların kulaklık soketlerinin olduğu eski günlerden beri, güvenilir eski iPhone 6S cihazıma doğrudan takıldıklarında muhteşem ses çıkarmalarıdır.

Kaynağın 90000 bitlik, 5 bazilyon megahertz dosyası olmasına da bağlı değiller. Spotify kulağa harika geliyor, Tidal Hi-Fi epik ses çıkarabilir.

İşaret fişeği tomurcukları her zaman oldukça eksantrik bir şekilde tasarlanmış gibi görünür ve Jet 3'te kulaklarınıza giren uzun gövdeler, kulak uçlarınızı çok dikkatli seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Sağlanan seçimlerin hiçbirinin onları tamamen doğru bir şekilde sabitlediğini bulamadım - sorun, sapların bir kaldıraç görevi görmesi ve yürürken tomurcukları kulaklarınızdan aşağı ve dışarı çekmeye başlamasıdır.

Ancak, ilk kez değil, bir çift Comply ipucu kurtarmaya geldi ve ses ve uyumla ilgili yaşadığım sorunları çözdü. Comply için Hoorah!

En iyi kulak içi kulaklık: SoundMagic E11c

11. SoundMagic E11c

50 poundun altındaki en iyi kulak içi kablolu tomurcuklar

Satın alma nedenleri
+ Para karşılığında inanılmaz ses + Yapı 50 sterlin için de ortalamanın çok üzerinde + Mükemmel konfor, kolay uyum BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 80,14 ABD doları Amazon'da 86,76 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

SoundMagic E11C, iki katı veya daha fazla maliyetli olan bazı kulak içi kulaklıklar kadar iyi ses çıkarır. Daha da etkileyici olan, metal tomurcuklar ve güçlendirilmiş bir kablo ile yapı kalitesi de çok sağlam görünüyor. Metal yapı rahatlığı azaltmaz ve bunların boyutu, şekli ve ağırlıkları kulaklarınıza takmayı kolaylaştırır.benimkulaklar her halükarda) ve unutun. Bunları 'vidalamanıza', kulaklarınızın üzerine veya bu fol-de-rollerden herhangi birine sarmanıza gerek yoktur.

Bir DAC aracılığıyla veya doğrudan uyumlu bir telefonun kulaklık soketinden kullanıldığında, ağırlıklarının çok üzerinde E11C yumruk. Ses gerçekten ilgi çekicidir ve bol miktarda bas varken, SoundMagic başka yerlerdeki eksiklikleri gizlemek için sadece alt ucu vurmakla kalmadı.

Bir çift tomurcuk için 50 sterlin ucuz olduğunu düşünüyoruz, ancak bu sizin için hala biraz yüksekse, aynı şey olan ancak mikrofon ve uzaktan kumanda çıkarılmış olan E11'i (40 sterlin) düşünebilirsiniz. En son MacBook'lar da dahil olmak üzere Android telefon ve dizüstü bilgisayar sahipleri, bir USB-C konektörüne sahip olan E11D'yi denemek isteyebilir. Bu 60 sterlin olsa da - nispeten ucuz.

En iyi kulak içi kulaklık: Sennheiser Momentum M2IE

12. Sennheiser Momentum M2IE

£ 50'nin altında mükemmel kablolu kulak içi kulaklıklar

Satın alma nedenleri
+ Çok güçlü ses + Yeterince akıllı görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha geniş bir ipucu seçeneği, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI iyi olur Amazon'u kontrol edin

Güvenilir ve iyi bir çift kulaklığın peşindeyseniz, Sennheiser herhangi bir kulaklık kadar iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Momentum serisindeki ilk kulaklıkları artık birkaç yaşında, ancak kulaklıklar çoğu teknoloji ürünü gibi çıkmıyor.

M2IE, hem iOS hem de Android için olağanüstü ayrıntılı ses, bol bas ve özel sürümlere sahiptir.

Sennheiser'ın, özellikle IE serisinin birçok güçlü kulak içi seçeneği var, ancak Momentum M2IE güçlü ses, makul fiyat ve akıllı görünümün katil kombinasyonunu çekiyor.

Ayrıca kulağa rahatça otururlar - bazıları kadar derin değil, ancak çoğu insan bu tür tam dolu kulak tıkaçlarından hoşlanmaz.

M2IE'nin yaşını gösterdiği bir alan varsa, kulak uçlarının şekilli silikon, Comply veya çengelli gibi daha modernist favoriler yerine eski moda, kubbeli tipte olması gerçeğidir. Yine de bunları her zaman ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın GRADO SR325e Stereo ... Grado SR325e Amazon $ 436,45 GörüntüleTüm fiyatları görünAudio-Technica ATH-A1000Z ... Audio-Technica ATH-A1000Z Amazon $ 723,97 GörüntüleTüm fiyatları görünAKG K52 Yüksek Performans ... AKG K