Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • En iyi kablosuz şarj cihazları 2020: Qi özellikli en iyi şarj pedleri

En iyi kablosuz şarj cihazları 2020: Qi özellikli en iyi şarj pedleri

2020 kılavuzunun en iyi kablosuz şarj cihazları için, telefonunuz veya bütçeniz ne olursa olsun en iyi seçenekleri bulmak için tüm durakları çıkardık - bu seçimler, şarj işleminizde kablosuz bağlantıya gelince sizi yarı yolda bırakmaz .


Aslına bakılırsa, cihazlarınızı kablosuz olarak şarj etmek için şarj cihazlarının seçimi hiç bu kadar iyi olmamıştı - son zamanlarda daha fazla akıllı telefon karışıma kablosuz şarj ekledi.Samsung Galaxy S20veiPhone 11 Pro.

Ölçeğin bütçe ucunda alışveriş yapmadığınız sürece, telefonunuz büyük olasılıkla kablosuz şarj sunacaktır ve artık herkes Qi kablosuz şarj standardını benimsediğinden, uyumluluk sorunları bir zamanlar olduğu kadar endişe verici değildir.

İPhone'lar için en iyi kablosuz şarj cihazları, Samsung telefonlar için en iyi kablosuz şarj cihazları veya diğer tüm telefonlar için en iyi kablosuz şarj cihazları listesi için okumaya devam edin.

En iyi kablosuz şarj cihazları 2020: sizin için en iyi kablosuz şarj pedini alın

Anker PowerWave 10 en iyi kablosuz şarj cihazları 2020


(Resim kredisi: Anker)

1. Anker PowerWave 10

Çoğu insan için en iyi kablosuz şarj cihazı

Satın alma nedenleri
+ İnce ve sağlam seçenek + Geniş uyumluluk BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Anker, şarj teknolojisini kesinlikle bilir ve PowerWave 10 Standı, uzun (ve pilin boşaldığı) bir günün ardından telefonunuzu kapatmanız için mükemmel bir yer sağlar - cihazınızın markasına ve modeline bağlı olarak size 5W ile 10W arasında güç sağlar. telefon.

Dokunsal doku ve kauçuk taban, herhangi bir yüzeyin üzerinde sağlam bir şekilde durduğu anlamına gelir ve aynı zamanda hafiftir. Pek çok koruyucu telefon kılıfıyla da çalıştığını ve bizim görüşümüze göre şu anda kesinlikle en iyi kablosuz şarj cihazlarından biri olduğunu da ekleyin.


Bu stand üzerinde, iPhone'lar ve Samsung Galaxy ahizeleri dahil olmak üzere çok çeşitli telefonları şarj edebilir ve bunları yatay veya dikey olarak da yerleştirebilirsiniz. Ek bir bonus olarak, diğer cihazlarınızı da şarj etmek için iki yedek USB bağlantı noktası elde edersiniz.

Moshi Porto Q en iyi kablosuz şarj cihazları 2020


(Resim kredisi: Moshi)

2. Moshi Porto Q

En iyi premium kablosuz şarj cihazı

Satın alma nedenleri
+ Güzel görünen bir kablosuz şarj cihazı + Her yere yanınızda götürün BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Moshi Porto Q, piyasadaki çoğu kablosuz şarj cihazından daha iyi görünüyor ve aynı zamanda taşınabilir - USB aracılığıyla bir güç kaynağına bağlanan kablosuz bir şarj cihazı olarak kullanmanın yanı sıra, çantanıza koyup suyunuzu doldurmak için de kullanabilirsiniz. hareket halindeyken gadget'lar.

Moshi Porto Q hakkında, cihazın alçak profilinden, size ne kadar şarjlı olduğunu söyleyen yan taraftaki LED sırasına kadar hemen hemen her şeyi seviyoruz. 5W şarj bulacağınız en hızlı şarj değil, ancak gün içinde bu ekstra desteği almak için fazlasıyla yeterli.

Telefonunuzu bir veya iki kez şarj etmek için yeterli olması gereken 5.000 mAh değerinde pil içerir ve şık kumaş ve kauçuk tasarım, cihazlarınızın burada kayma şansı olmadığı anlamına gelir. Biraz pahalı olsa bile çok yönlü bir kazanan.

RavPower Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı en iyi kablosuz şarj cihazları 2020


(Resim kredisi: RavPower)

3. RavPower Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı

En iyi bütçe kablosuz şarj cihazı

Satın alma nedenleri
+ Değişken kablosuz şarj hızı + Gelişmiş aşırı ısınma koruması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI32,95 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 55,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 59,95 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin

Cihazlarınızı kablosuz olarak şarj ettirmek, ancak bu arada mümkün olduğunca az harcamak mı istiyorsunuz? Mobil şarj sektörünün en iyi bilinen isimlerinden birine güvenebileceğiniz bir şarj pedi olan RavPower Hızlı Kablosuz Şarj Cihazını tavsiye edebilir miyiz?

Bu kompakt, şık görünümlü kablosuz şarj cihazı, onu kaldırabilen cihazlar için 10 W şarj gücü sağlayabilir ve desteklenmediğinde 5 W'a düşebilir. Önemli olan nokta şudur: kablosuz şarj desteği ile gelen hemen hemen her telefonu şarj edebilir.

Alttaki alüminyum paneller ve havalandırma delikleri, cihazın asla aşırı ısınmamasını sağlar ve ekstra bir koruma olarak metal nesneler tespit edildiğinde şarjı durdurur. Belki de en iyi bölüm, kablosuz bir şarj cihazı için çok rekabetçi olan fiyattır.

Holife Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı en iyi kablosuz şarj cihazları 2020


4. Holife Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı

Uygun fiyatlı iki bobinli şarj

Satın alma nedenleri
+ Altın, gümüş ve siyah renklerle gelir + 18 ay garanti BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu yüksek puan alan şarj cihazı, 20 £ 'un altında bir çalma. Üç rengi mevcuttur, pilinizi korumak için sıcaklık kontrollü geniş bir şarj alanı vaat eder. İki bobinli tasarım, el cihazınızı dikey veya yatay olarak şarj edebileceğiniz anlamına gelir. Ve bip sesi veya yanıp sönme yok, sadece şarjın nasıl ilerlediğini size bildirmek için basit bir yumuşak parıltılı LED gösterge şeridi.

Mophie Charge Stream Powerstation Wireless XL en iyi kablosuz şarj cihazları


5. Mophie Şarj Akışı Powerstation Kablosuz XL

Mophie ile tamamen kablosuz çalışın

Satın alma nedenleri
+ Hareket halindeyken kablolardan kurtulun + LED durum ışığı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI140,85 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 140,85 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 159,95 ABD doları Apple Avustralya'da görüntüleyin

Neden kabloları tamamen bırakıp, kablosuz şarjlı taşınabilir bir pil takımı kullanarak telefonunuzu sulamıyorsunuz? Mophie, içinde 10.000 mAh değerinde pil depolaması sunan Şarj Akışı Powerstation Wireless XL ile sizi karşılar.

Seyahatlerinizden önce şarj edin ve şarj cihazını telefonlara telli veya telsiz şarj etmek için kullanabilirsiniz (bunları üstüne yerleştirerek veya USB ile takarak). Cihaz, ortalama bir el cihazından daha küçük, ancak birkaç kat daha kalın.

Aynı zamanda kablosuz olan bir kablosuz şarj cihazına sahip olmanın size ne kadar ekstra özgürlük sağladığına şaşırabilirsiniz ve Mophie'den geldiğinizde bunun güvenebileceğiniz bir cihaz olacağını biliyorsunuz. Kuşkusuz en iyi seçeneklerden biri.

Google Pixel Stand 2020

(Resim kredisi: Google)

6. Google Pixel Standı

Pixel'iniz için harikalar yaratır

Satın alma nedenleri
+ Minimalist görünüm + Pixel'inizi bir ambiyans görüntüsüne dönüştürür BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 182,23 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Google Pixel 3 cihazınız için mükemmel veyaGoogle Pixel 4Adından da tahmin edebileceğiniz gibi Pixel Stand, Google yapımı akıllı telefonunuzu şarj olurken daha akıllı bir ekrana dönüştürür. Telefonu bağladıktan sonra, eller serbest Google Asistan erişimi, her zaman açık ekran ayarları ve daha fazlası için birkaç seçenek elde edersiniz.

Bunun dışında, bu oldukça standart bir kablosuz şarj yuvası ve aslında sade yaklaşımı seviyoruz. Şarj oranı 10W ve şu anda tek renk seçeneğiniz beyaz. Diğer Qi özellikli telefonlar bununla çalışacaktır, ancak şekli ve boyutu amiral gemisi pikselleri için tasarlanmıştır.

Logitech Powered Kablosuz Şarj Standı en iyi kablosuz şarj cihazları


7. Logitech Powered Kablosuz Şarj Standı

İPhone'unuz için şık ve kompakt kablosuz şarj

Satın alma nedenleri
+ Şık ve kompakt yuva + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI aramaların yapılmasına / alınmasına olanak tanır79 $ Catch.com.au adresinde görüntüleyin190,77 $ Amazon'da Görüntüleyin

Logitech Güçlendirilmiş Kablosuz Şarj Standı, iPhone'unuzun şarj olurken dik durmasını ve görünür kalmasını sağlar, böylece hava durumunu kontrol etmeye veya web'de gezinmeye veya yaptığınız başka her şeyi yapmaya devam edebilirsiniz (özellikle telefonunuzda Face ID varsa kullanışlıdır) .

Bu yuva iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ile uyumludur ve makul derecede hızlı bir şarj için 7,5 W'a kadar güç sağlar. Yine de, bunu satın aldığınız performanstan ziyade görünüm olduğunu öneriyoruz.

ESR Ultra-Slim en iyi kablosuz şarj cihazları 2020


8. ESR Ultra İnce

Mevcut en ince şarj cihazlarından biri

Satın alma nedenleri
+ Çinko alaşımı ısıyı dağıtır + Ömür boyu garanti BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Sadece 5,5 milimetre kalınlığında olan bu, şu anda piyasadaki en modern Qi şarjlarından biridir. Aşırı ısınmaya ve kısa devreye karşı koruma sağlayan kauçuk kaplı kaymaz yüzey, ısıyı plastik modellerden daha hızlı dağıtmayı vaat eden çinko çerçeve ile çevrilidir.

Uykunuzu kesintiye uğratmamak için 60 saniye sonra kapanan yumuşak LED şarj göstergesine sahiptir ve kompakt tasarım ideal bir seyahat arkadaşıdır.

Belkin Boost Up Kablosuz Şarj Pedi en iyi kablosuz şarj cihazları


9. Belkin Boost Up Kablosuz Şarj Pedi

7.5 watt'lık güçlü bir verici bobini ile donatılmış bir şarj cihazı

Satın alma nedenleri
+ Standart 5 watt Qi şarj cihazlarından daha güvenli şarj + doğru hizalamayı gösteren LED gösterge BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 22 ABD doları Amazon'da görüntüleyin26,98 ABD doları Mwave'de görüntüle 29 $ Bing Lee'de görüntüle

Belkin'in Boost Up Kablosuz Şarj Pedi, olası bir kazayı önleyebilecek kaymayan bir yüzeye sahiptir. Şarj cihazı ayrıca 7,5 watt'lık bir verici bobin kullanır ve bu da hızlı kablosuz şarjla sonuçlanır. İşlemleri izlemek için bir termal koruma sensörü ve yabancı cisim algılama devresi ile güvenlik de bir önceliktir. Belkin Boost Up Kablosuz Şarj Pedi, tüketicilerin kayma veya hasar konusunda endişelenmelerine gerek kalmamasını sağlar.

Samsung Kablosuz Şarj Standı en iyi kablosuz şarj cihazları


10. Samsung Kablosuz Şarj Standı

Samsung'un resmi kablosuz şarj cihazı

Satın alma nedenleri
+ Mat silikon tasarım + 5100 mAh BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Samsung, en iyi kablosuz şarj cihazları hakkında bir iki şey biliyor (özellikle Samsung cihazları için, ancak bu, herhangi bir Qi özellikli telefonla çalışıyor): resmi şarj standı, iyi inşa edilmiş, iyi tasarlanmış ve kullanımı kolay.

Daha da iyisi, telefonunuzu şarj olurken dikey veya yatay modda kullanabilirsiniz. Telefonunuz bu kadar dayanabiliyorsa 9W'a kadar şarj gücü elde edersiniz ve bu şarj cihazını beyaz veya siyah olarak alabilirsiniz.

Choetech T511 en iyi kablosuz şarj cihazları 2020


11. Choetech T511

Çok ince ve uygun fiyatlı

Satın alma nedenleri
+ Etkili minimalist tasarım + Banka hesabı dostu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 24,01 $ Amazon'da görüntüleyin

Anında şarj için cihazınızı kare şekilli Choetech Qi Sertifikalı T511 Qi Kablosuz Şarj Padine yerleştirmeniz yeterlidir. Şarj cihazı yalnızca 0,4 inç kalınlığında çok ince olup şık ve hareketli bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Şarj cihazının içinde aşırı gerilimi, kısa devreyi ve aşırı ısınmayı önleyen akıllı bir çip bulunur. Küçük boyutuna ve düşük fiyatına rağmen, Choetech T511 verimli şarj, mobilite ve güvenlik sunar.

Fonesalesman WoodPuck en iyi kablosuz şarj cihazları 2020


12. Fonesalesman WoodPuck

Eşsiz, doğal bir görünüme sahip kablosuz şarj cihazı

Satın alma nedenleri
+ Doğal bambudan yapılmıştır + Gizli mikro-USB soketi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bambu ile oluşturulan ürünlerin hayranıysanız, Fonesalesman WoodPuck tam size göre. Bambu yapılı QI uyumlu şarj cihazı, basit bir sesli bildirim yoluyla verimsiz yerleştirme ve aşırı ısınma algılamasıyla sağlam ve güvenlidir. Mao Zhu bambu, gizli mikro USB soketi ile daha da şık görünen şarj cihazının tamamını süslüyor. Şık görünümlü bambu şarj cihazı, koyu Espresso ve açık Cappuccino renklerinde mevcuttur.

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın RAVPower 10W Qi Enabled ...RAVPower Hızlı Kablosuz Şarj CihazıCatch.com.au32,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünMOPHIE CHARGE AKIŞI ...Mophie Şarj Akışı Powerstation Kablosuz XLKogan.com140,85 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünGoogle Kablosuz Şarj Cihazı ... Google Pixel Standı Amazon 182,23 $ GörüntüleTüm fiyatları görünLogitech Powered Wireless ...Logitech Kablosuz şarj standıCatch.com.au79 $ Görünüm Tüm fiyatları görün