Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • En iyi kablosuz kulaklıklar 2020: en iyi Bluetooth kulaklıklar ve kulak içi kulaklıklar

En iyi kablosuz kulaklıklar 2020: en iyi Bluetooth kulaklıklar ve kulak içi kulaklıklar

Bazı insanlar, en iyi kablosuz kulaklıkların büyük ölçüde gereksiz hale getirildiğini söyleyebilir.en iyi gerçek kablosuz tomurcuklar. Veya daha spesifik olarakApple AirPod'lar, bu belirli pazarın YÜZDE BAŞINA 80 ALLAH'DAN az olmamaktadır. Ancak oldukları göz önüne alındığındaAyrıcaÖnlerinde 'doğru' kelimesi olan kablosuz tomurcuklar, bu insanyanlış bang.


Yani, öylekesinlikledoğru ki çoken iyi kablolu kulaklıklarBluetooth tomurcukları tarafından kurumaya çok fazla takıldı. Aptal, eski moda tellerine asıldı, özellikle.

Günümüzde kablosuz kulak içi kulaklıklar ve kulaklıklar, bir zamanlar onları rahatsız eden bağlantı ve pil ömrü ile ilgili kabus gibi sorunları geride bırakırken, telefonlar neredeyse tüm kulaklık soketlerini kaybetti. Yani bu tesadüf. Şimdi, bu kadar saçmalığım yeter. En iyi kablosuz kulaklıklarla eğlenelim ve Bluetooth ile meşgul olalım.

  • En iyi kablosuz kulaklıklar- kulak üstü (ve birkaç kulak içi) Bluetooth tomurcukları
  • En iyi gürültü önleyici kulaklıklar- Bluetooth'un büyük çocukları

Kablosuz kulaklıklar Amazon Prime Day fırsatları

Amazon Prime GünüEkim ayındaki satışların yanı sıraKara Cumabüyük bir Bluetooth kulaklık anlaşması getirmesi muhtemeldir. Özellikle gürültü engelleme veya gerçek kablosuz bağlantı istemiyorsanız, çok fazla kulak içi pazarlık olmalıdır. Aslında tam seçim biraz ezici olabilir.

Merak etme yabancı. Pingtwitter olarak, o gün size yalnızca en iyi kablosuz kulaklık fırsatlarını sunmak için hazır olacağız.


En iyi kablosuz kulaklıklar hangileridir?

Sen nazik biri misinrahatsız bile edilemezBluetooth tomurcukları konusunda zor kazandığım tüm bilgeliğimi okumak için? Tamam, işte karar, açıkça basit, madde işaretli formatta.

Dr Dre Powerbeats Pro'dan Beats- Genel olarak en iyi kablosuz tomurcuklar veen iyi egzersiz tomurcukları. Tabut büyüklüğünde bir pil kutusu içinde gelmelerine rağmen bunları çok seviyorum.


Flare Audio Flare Pro 2HD- Ses kalitesi için en iyi kablosuz kulaklıklar - ciddenBinlerce. Yine biraz çılgın bir tasarım, kabul ediyorum.

Sony WF-1000XM3- En iyi gürültü önleyici kablosuz kulaklıklar.


Optoma NuForce BE Sport4- Eski okul tipinin en iyi kablosuz kulaklıkları, yani: aralarında bir parça tel bulunan Bluetooth kulaklıklar.

En iyi kablosuz kulaklıklar: bilmeniz gerekenler

Yaşlı biriyseniz, belki birkaç yıl önce kablosuz kulaklıkları denediniz ve stil ve rahatlık eksikliği, telefonunuza bağlı kalamama ve kibarca 'vasat' olarak nitelendirilebilecek ses kalitesinden dehşete düştünüz. Ya da daha az kibarca 'bok' Şimdi rahatlayabilirsiniz çünkü o günlergitti.

İlk Bluetooth 3.2'nin - ve ardından 4.0 ve 5.0'ın - ortaya çıkmasından ve aptX ve AAC gibi ses iyileştirici kodeklerin yaygın bir şekilde benimsenmesinden bu yana, en iyi kablosuz kulaklıklardaki bağlantı ve ses kalitesiyle ilgili sorunların çoğu dinlenmeye bırakıldı. Kuşkusuz, telli bir çift tomurcuk, aynı fiyata sahip olmayan bir çiftten biraz daha iyi ses çıkarabilir, ancakkörfezeskiden olduğu kadar kaliteli.

Günümüzde iyi bir çift kablosuz tomurcuk, yeniden şarja ihtiyaç duymadan en az 9 saat dayanmalıdır ve hattadoğrukablosuz olanlar artık eski AirPods seviyesi olan 4-5 saatten daha uzun süre devam etme eğilimindedir. Ve onlardan çıkan ses sizi ürkütmek yerine gülümsetmeli. Ayrıca, bağlandıktan sonra bu şekilde kalmaları gerekir.


Tüm kablosuz kulaklıklar biraz gecikmeye sahip olma eğilimindedir, bu da onları video izlerken rahatsız edici hale getirebilir - tabii eski Bruce Lee filmi dudak senkronizasyonu etkisinden hoşlanmadığınız sürece. Yine de kablosuz kulak içi kulaklıklar bu açıdan eskisinden çok daha iyi. Gerçek kablosuz, o kadar değil.

Sırayla en iyi kablosuz kulaklıklar

En iyi kablosuz kulaklık: Optoma NuForce BE Sport4


1. Optoma NuForce BE Sport4

Çoğu insan için en iyi kablosuz kulaklık

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 10 saat aptX: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Harika ses + Çok hafif + Suya dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
Ara sıra bağlanabilirlik tuhaflığı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 61,75 Amazon'da 442 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Bunları ilk aldığım zamanı hatırlıyorum ve o sırada 'bu adamlar onu kırdı' diye düşündüm. Biraz şaşırtıcı olan şey, üç yıl sonra NuForce BE Sport4'te kimsenin gerçekten önemli ölçüde gelişme göstermemiş olmasıdır.

Spor salonu kullanımı ve koşusu için tasarlandılar, bu da yağmura ve tere karşı dayanıklı oldukları ve yukarı aşağı çarptığınızda bile kulaklarınızda kalma eğiliminde oldukları anlamına gelir. Ancak, antrenman tomurcuklarından beklediğiniz gibi sesleri kesinlikle oldukça basık ve gürültülü olsa da, müzikal incelik dışında değildir. AptX ve AAC desteği muhtemelen yardımcı olur. Aktif gürültü engelleme olmamasına rağmen, güvenli uyum çok fazla arka plan sesini dışarıda tutar. 10 saatlik pil ömrü de hiçbir şeye yakın olmadıkları düşünülürse sorun değil.

Bağlantı genellikle çok sağlamdır, ancak bazen telefonunuza bağlanması 10 saniyeye kadar sürebilir, özellikle de daha eski bir telefon ise. 100 £ / 100 $ için hemen hemen mükemmeller.

En iyi kablosuz kulaklık: Beats by Dr.Dre Powerbeats Pro

(Resim kredisi: Beats by Dr. Dre)

2. Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro

Gerçek kablosuz türünün en iyi kulaklıkları

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 9 saat Kılıfla birlikte dinleme süresi: 27 saat
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel uyum + Mükemmel ses + Gerçek kablosuz kulaklıklar için harika pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Dünya tarihindeki en büyük pil kutusu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 159 £ Amazon'da görüntüle 159 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin159 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin97 Amazon müşteri yorumu

Dr Dre'nin Powerbeats'ını her zaman büyütüyorum. En iyi gerçek kablosuz kulaklıklar ve en iyi çalışan kulaklıklar listelerinde onlar hakkında çok daha fazla şey okuyabilir veya aşağıda bağlantısı verilen uzun incelemeyi inceleyebilirsiniz.

Özetle: sarsılmaz uyum; harika ses kalitesi; mükemmel pil ömrü; garip bir şekilde muazzam bir durum. Hayatta hiçbir şey mükemmel değildir, değil mi?

• 5 yıldızımızı okuyunBeats Powerbeats Pro incelemesi

En iyi kablosuz kulaklık: SoundMagic E11BT

3. SoundMagic E11BT

En ucuz kablosuz kulaklıklar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 20 saat aptX: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz bir pazarlık + Harika ses + Rahat, kolay uyum
Kaçınılması gereken nedenler
-Bu görünüm modası geçmiş ve geri gelmeyecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 69.95 Amazon 859 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüle

Yaklaşık 60 £ / 60 $ karşılığında bundan daha iyi ses veren bir çift kablosuz tomurcuk elde edemezsiniz. SoundMagic ve çok az başka marka tarafından yapılanlar dışında, çoğu ucuz tomurcukların kulağa kötü geldiğini düşünürüm. Ayrıca burada Anker Soundcore ve Lypertek Tevi'ye giderken bağırın.

Bu ortaya çıktığından beri zaman ve moda ilerledi ve boynunuzun arkasında oturan ve elektronik parçaları barındıran kalınlaştırılmış bir orta bölüme sahip 'boyun bandı' stili, şimdi trençkotlar kadar moda. Bununla birlikte, bu, bu tarzdaki çoğu tomurcuktan daha iyi tasarlanmış ve daha rahat ve sağlamdı ve her zaman ironik bir şekilde retro görünümünün tadını çıkardığınızı iddia edebilirsiniz.

Herhangi biri seçiminizle dalga geçerse, sadece sesi açın - ses, iki katına mal olan belirli tomurcuklardan alacağınız kadar iyidir ve yapı kalitesi de mükemmeldir. Oh ve 20 saatlik pil ömrü de oldukça sarsıcı. Gerçek bir Bluetooth araç pazarlığı, çocuklar. Ve kızlar.

En iyi kablosuz kulaklık: Flare Audio Flare Pro 2HD

4. Flare Audio Flare Pro 2HD

Tam ses kalitesi için en iyi kablosuz kulaklıklar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 12 saat aptX: Evet AAC: Hayır
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz ses + Şaşırtıcı derecede iyi uyum + Kablolu olarak da kullanılabilir (!)
Kaçınılması gereken nedenler
- AAC yok! Ne oluyor be? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Tüm bu tomurcuklar kulağa hoş geliyor, ancak hiçbiri bu şaşırtıcı - ve çok garip - kulak içi monitörlerin ses kalitesine dokunamıyor. Yaklaşık 5 milyar farklı kulak ucu çeşitliliğiyle çılgın ambalajından, bunları kablosuz olarak kullanabilmenize kadar her şeyvekablolu tomurcuklar bir şeyi yüksek ve net bir şekilde söyler: arkalarındaki marka (ve adam) ses konusunda tehlikeli bir şekilde takıntılıdır.

Bunları kablosuz tomurcuk olarak kullanmak için, 3,5 mm kulaklık kablosunu çıkarır ve küçük bir Bluetooth DAC eklersiniz, bu kısa kablo uzunluğundan sarkabilir veya küçük klipsiyle giysilerinize takabilirsiniz. Evet, kulağa korkunç geldiğini biliyorum ama işe yarıyor ve buna değer.

Kablolu kullanıldığında, Flare Pro 2HD, özellikle doğru müzik türünde akıllara durgunluk verir. Bununla birlikte, kablosuz kulak içi kulaklık olarak kullanıldığında da akıllara durgunluk veriyor. Apple ürünlerinin ve bazı Android cihazların kullanıcıları, Flare'ın küçük kablosuz kutusunda AAC ve aptX için destek içermesinin nasıl bir ses çıkardığını merak edecekler. Muhtemelen daha da iyi.

En iyi kablosuz kulaklık: Optoma NuForce Be Live5


5. Optoma NuForce BE Live5

Çoğu insan için en iyi kablosuz kulaklıklar (mevcut olduğunda)

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 8 saat aptX: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Fiyat için mükemmel ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil ömrü daha iyi olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 89.99 Amazon'da Görüntüleyin

Bunlar daha çok BE Sport4'e benziyor, ancak biraz daha 'müzikal' bir ses kalitesine vurgu yapıyor - BE Sport4 egzersiz tomurcukları olarak rollerine yakışır şekilde daha güçlü.

Bununla birlikte, uyum benzerdir, yani çok güvenli ama rahattır. Çeşitli uçlar ve isteğe bağlı kulak kancaları, en tuhaf görünen kulaklarla bile çalışması gerektiği anlamına gelir - örneğinseninkihanımefendi. Hiç yoktan iyi olan IPX5 su direnci var.

Bu tomurcuklarla ilgili ufak bir sorun, bu günlerde asla mevcut görünmüyor olmalarıdır. Be Sport4'ten veya daha azından daha başarılı oldukları için mi bunu söylemek zor. Kuşkusuz birbirlerine çok benziyorlar.

En iyi kablosuz kulaklık: Apple AirPods Pro

(Resim kredisi: Apple)

6. Apple AirPods Pro

En İyi AirPod'lar

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 4,5 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 24 saat
Satın alma nedenleri
+ Gürültü engelleme + Mükemmel ses + Rahat uyum
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısa pil ömrü-Bir dokunuş, belki bugünün en iyi tekliflerinden daha pahalı£ 195 Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle£ 198 Amazon’da Görüntüle £ 198 very.co.uk’de görüntüle

Standart AirPod'larınız gittikleri kadar harikadır, ancak AirPods Pro çok daha iyi ses verir, daha güvenli bir şekilde oturur ve hem gürültü engelleme hem de sesi yalnızca kulaklarınız için optimize ettiği varsayılan bir tür 'kulak analiz aracı' içerir.

Bunun arkasındaki bilim ne olursa olsun, AirPods Pro'nun kulağa harika geldiğini inkar etmek mümkün değil.

• Apple AirPods Pro incelemesi

•Apple AirPods incelemesi

Bugünün en iyi Apple AirPods fırsatları İndirimli Fiyat Apple AirPods Pro Apple AirPods Pro Amazon £ 249 £ 198 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Apple Airpods (2019) İle ... Apple Airpods (2019) very.co.uk £ 159 £ 124 GörüntüleTüm fiyatları görünŞarjlı Apple AirPods ... Kablosuz Şarj Kutulu Apple AirPods (2019) BT Mağazası 129 TL İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi kablosuz kulaklık: Anker Soundcore Life P2

(Resim kredisi: Anker)

7. Anker Soundcore Life P2

En ucuz gerçek kablosuz tomurcuklar

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 7 saat Kutuyla birlikte dinleme süresi: 40 saat
Satın alma nedenleri
+ Kir ucuz + Ter ve suya dayanıklı +… Yine de çok temiz ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Müzik kalitesi, kaliteyi aramak için arka planda kalıyor

Telefon görüşmeleri yapmak / almak için büyük ölçüde bir çift tomurcuk olarak pazarlanmasına rağmen, oldukça ucuz ancak yüksek kaliteli Anker Soundcore Life P2, müzik dinlemek için hiçbir şekilde fena değil. AptX'i destekliyorlar ve Bluetooth 5 üzerinde çalışıyorlar.

• Ayrıca şunları da göz önünde bulundurun: Anker Soundcore Liberty Neoegzersiz dostu gerçek kablosuz kulaklık isteyenler için bir Soundcore seçeneğidir. Ter tutmazlar ve P2'den daha sıkı otururlar.

Günün en iyi Soundcore Liberty Neo fırsatı 8 Amazon müşteri yorumu Kablosuz Kulaklık, Yükseltildi ... Amazon Prime £ 57,21 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi kablosuz kulaklık: Sony WF-1000XM3

(Resim kredisi: Sony)

8. Sony WF-1000XM3

Ses tutkunlarının ses dosyaları için en iyi gerçek kablosuz tomurcuklar

Teknik Özellikler
Şarj başına dinleme süresi: 6 saat (ANC olmadan 8) Kutuyla birlikte dinleme süresi: 24 saat (ANC olmadan 32)
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ses kalitesi + Son derece iyi ANC
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok büyük ve çok rahat değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok 149 £ Amazon'da Görüntüleyin fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c£ 149 very.co.uk'de görüntüle 2 Amazon müşteri yorumu

Şahsen bunları giymek için biraz rahatsızlık verici buluyorum, botlarınız kaldırıma çarptıkça patlama eğilimi gösteriyor, ancak birçok insanın WF-1000XM3'ü sevdiğini biliyorum. Oturursanız, kesinlikle daha iyi ses veren gerçek kablosuz tomurcuklar yoktur; orta derecede soğanlı formları, bazı ciddi derecede etkileyici kulaklık sürücülerini ve ses kalitesini artıran teknolojiyi barındırır.

Gürültü engelleme özelliği de AirPods Pro'dan daha üstündür, bu nedenle toplu taşıma araçlarında veya hatta bir uçakta oturuyorsanız da geçerlidir. Bu yıl birçoğuna bineceğinizden değil.

• OkuyunSony WF-1000XM3 incelemesi