Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • En iyi kablosuz kulaklıklar 2020: en iyi kulak üstü Bluetooth kulaklıklar ve kulaklıklar

En iyi kablosuz kulaklıklar 2020: en iyi kulak üstü Bluetooth kulaklıklar ve kulaklıklar

Bunlar en iyi kablosuz kulaklıklardır: esas olarak kulak üstü Bluetooth kulaklıklar, aynı zamanda kulak üstü ve kulak içi kulaklıklar. Markaların kulağınıza ses almak için geliştirdiği tüm yollar. Telefonlar kulaklık soketlerini kaybetmeye başladığından beri, kablosuz kulaklıklar ve kulaklıklar bir niş olmaktan taşınabilir ses normuna doğru bir sıçrama yaptı. Günümüzde en iyi kablosuz kulaklıklar, daha çok aranıyoren iyi kablolu kulaklık.


Tüketiciler talepte bulunduğundan, Bluetooth ses kalitesi açıkçası çöpten, çoğu zaman oldukça yakın kablolu ses kalitesine gitti. Bağlantı da büyük ölçüde gelişti, böylece müziğiniz kesilmiyor. Tel kesmenin altın çağı!

  • Koşu için en iyi kulaklıkve egzersizler
  • En iyi kablosuz kulaklıklar- YALNIZCA kesinlikle kulak içi Bluetooth
  • Ne zamanAmazon Prime Günüsonunda olur, Bluetooth pazarlıklarına dikkat edin

Kablosuz kulaklık Siber Pazartesi fırsatları

en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıBazı harika ucuz kablosuz kulaklıklar ekleyin, ancak listelenen 'satış' fiyatının aslında perakendecinin aylardır rutin bir mesele olarak talep ettiği şey olmadığını her zaman kontrol etmeye değer.

Son yıllarda 'geleneksel' Bluetooth tomurcuklarına olan talep biraz düştüğü için, düşük fiyatlar özellikle gürültü engelleme özelliği olmayan ve gerçek kablosuz olmayan kulaklıklarda görülüyor. Satış çılgınlığı başladığında sizinle paylaşabileceğimiz en iyi fırsatların tümünü sizlerle paylaşacağız ...

En iyi Bluetooth kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar nelerdir?

Aşağıdaki gürültü engelleme ve gerçek kablosuz seçeneklerine geçmeden önce burada birçok kalite seçeneği…


Daha büyük kulaklığı tercih ederseniz, en iyi kulak üstü sesler Audio-Technica'nın oldukça nötr (ama hoş bir şekilde baslı) bir tonu olan ATH-M50XBT'sidir. Daha rockin 'bir sesi tercih ederseniz, Marshall Monitor mükemmeldir. En iyi kulak üstü, AKG'nin Y50BT'sidir.

Kulaklar için, ya paranızın tam karşılığı olan Optoma Nuforce Be Live5'i ya da daha pahalı olan Sennheiser Momentum Free'yi öneririm.


Kulaklığın 'kolye' tarzını seviyorsanız, SoundMagic'in mükemmel E11BT'sini deneyin - inanılmaz bir pazarlık. Daha fazla pazarlık için göz kulak olsak daAmazon Prime Günüsayfa.

Karşılaştığım kablosuz kulak içi monitörün tek güzel örneği, Flare'nin olağanüstü Flares Pro 2HD - bir kabloyla veya birlikte verilen küçük bir Bluetooth DAC ile bağlanabilen bir kulak içi monitör.


En iyi gürültü engelleme kutuları (elbette kablosuzdur, ancak bu İlk 10'a dahil değildir)

ANC kutularına ayrılmış tam bir listemiz var. Daha pahalı olma eğilimindedirler, ancak bu kesinlikle insanları satın almaktan alıkoymaz.

Benim favorim, dar bir farkla,Sony WH-1000XM3, muhtemelen en iyi gürültü engelleme özelliğine ve aynı zamanda müzikal açıdan en ödüllendirici sese sahip. Bununla birlikte, Bowers & Wilkins PX7 gibi rakipler veya Bose'un NC 700 ve Dr Dre Studio 3 Wireless'ın Beats'in mükemmel çağrı kalitesi, hepsi onu yakından takip ediyor.

• Daha derinlemesine bir göz atın.en iyi gürültü önleyici kulaklıklar

En iyi gürültü önleyici kulaklıklar için bugünün en iyi fiyatları 15 Amazon müşteri incelemesi İndirimli Fiyat Beats Studio3 Wireless ... Zavvi İngiltere £ 299,99 £ 174,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Beats Studio3 Wireless ... IWOOT £ 299,99 £ 174,99 Beats Studio3 Wireless'ı Görüntüleyin ... Apple Türkiye299,95 £ GörünümBowers & Wilkins (Siyah Beyaz) Gürültü ... Amazon £ 457,42 Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En iyi gerçek kablosuz kulaklıklar (ayrıca Bluetooth)

'Apple AirPods ve Apple AirPod rakipleri' olarak da bilinen gerçek kablosuz, kulak içi kulaklıklardır.hiçbir kablo yokgeleneksel Bluetooth tomurcukları, uzunluğu boyunca monte edilmiş bir uzaktan kumanda ve pil / şarj portu ile tek bir kabloyla birleştirilir.


Yine, bunların incelemeniz için kendi en iyi satın alma çizelgeleri var, çünkü bunlar 'geleneksel' kablosuz kulaklıklardan oldukça farklı bir teklif. Elde edebileceğiniz en iyi şey Beats Powerbeats Pro'dur, ancak daha küçük olan birçok harika seçenek de vardır.

Elbette Apple AirPod'lar her yerde mevcut ve hem standart model hem de Apple AirPods Pro kendi yöntemleriyle mükemmel.

• Daha derin bir dalış yapınen iyi gerçek kablosuz kulaklıklar

Günümüzün en iyi Beats Powerbeats Pro, Apple AirPods, Jabra Elite 65t gerçek kablosuz, Jabra Elite Active 65t, RHA TrueConnect ve Sennheiser Momentum True Wireless fırsatları İndirimli Fiyat Powerbeats Pro Kablosuz ... Beats Powerbeats Pro Amazon 219,95 TLTüm fiyatları görünŞarjlı Apple AirPods ... Apple AirPods BT Mağazası £ 124.99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Jabra Elite 65t Earbuds -... Jabra Elite 65t Amazon £ 149.99 £ 76.11 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Jabra Elite Active 65t ... Jabra Elite Active 65t Amazon 169,99 £ 89,99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat TrueConnect Lacivert RHA TrueConnect RHA £ 149.95 £ 89.95 İnceleTüm fiyatları görünDüşük Stok Sennheiser MOMENTUM Gerçek ... Sennheiser MOMENTUM Gerçek Kablosuz Amazon £ 199,95 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bluetooth kulaklıklar: bilmeniz gerekenler

Mutlak en iyi ses kalitesini istiyorsanız, yine de kablolu kutular almanız gerekecek, ancak Bluetooth kutuları artık harika ses sağlamada olduklarından çok daha iyi.

• aptX ve AAC nedir?

Çok fazla teknik ayrıntıya dalmadan, bu 'codec'ler' standart Bluetooth'tan daha yüksek çözünürlüklü müzik çalmaya izin verir (genel halkın üyeleri tarafından nadiren olsa da bazen SBC olarak anılır). Apple iOS ürünleri AAC'yi destekler ve çoğu Android mobil cihaz Qualcomm'un aptX'ini destekler.

Hatırlanması gereken en önemli şey şudur, okuyucular. Müzik için iPhone veya iPad kullanıyor musunuz? O zaman aptXFaydasızsize, kulaklık kutusundaki logo ne kadar büyük olursa olsun. AAC uyumluluğuna ihtiyacınız var. Şaşırtıcı bir şekilde, birçok iPhone sahibi harcanabilir geliri olan müzik hayranları olmasına rağmen, oldukça yüksek kaliteli ses markalarının çok sayıda AAC'nin bile ne olduğu hakkında hiçbir fikri yok gibi görünüyor.

Bir Android telefonunuz varsa, büyük olasılıkla aptX'i destekliyor, bu yüzden hemen dalın. Ayrıca, CD kalitesinden daha iyi ses sunduğunu iddia eden ancak henüz yaygın olarak desteklenmeyen aptX HD de var. Ve filmleri kablosuz olarak izlemek için olan aptX Low Latency (Bluetooth, aksi takdirde, 1970'lerde kung-fu filmi olarak adlandırılan bir dudak senkronizasyonu sorunlarına neden olan gecikmeye neden olabilir).

Genellikle kutunun dışında desteklemeseler de, sizYapabilmekhem Windows hem de Apple dizüstü bilgisayarları aptX'i desteklemeye zorlar. Bunun neden olduğu kadar gereksiz yere zor olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, ama işte başlıyoruz. Güven banaYapabilmekyapıldı.

AAC'yi desteklemek için Apple dizüstü bilgisayarlar da yapılabilir, ancak yine de bu beklediğinizden çok daha az basittir. Bir geliştirici gibi davranmanız ve Bluetooth Explorer uygulamasını Apple'ın geliştirici sitesinden indirmeniz (veya hile yapıp 'web'de başka bir yerden' almanız gerekir.)

Genel olarak, çoğu kulaklıkta aptX veya AAC yoluyla gönderilen ses, olmadan gönderilenden daha iyi ses çıkarır.

Tamamen kesilip kurumuş değil: Sadece standart SBC Bluetooth formatını kullanan, AptX ve AAC ile diğerlerinden daha iyi ses veren bazı kulaklıkları (ve Bluetooth hoparlörleri) duydum. Kendi başlarına harika bir ses için sihirli bir formül değiller, ancak ortalama olarak, AAC ve aptX destekli kulaklıklar, aynı zamanda çalışan bir cihazla eşleştirildiğinde daha iyi ses çıkarma eğilimindedir.

AptX ve AAC, CD ile aşağı yukarı aynı ses kalitesi sunsa da, tabii ki bu, yalnızca kaynağınız ilk etapta CD kalitesinde (veya daha iyi) ses çıkarıyorsa geçerlidir.

• Bluetooth kulaklıklar: başka ne bilmeniz gerekiyor?

Günümüzde Bluetooth kutuları genellikle bağlantı açısından birkaç yıl öncesine göre çok daha kararlıdır ve pil ömrü de artmıştır. Gerçek kablosuz için 4-5 saat, kulak içi tomurcuklar için 8-10 saat ve kulak üstü ve kulak üstü için kolayca 20+ saat normunun yanı sıra, birçok yeni kulaklık da hızlı bir şekilde şarj olur ve size birkaç saat 15-30 dakikalık şarj için oynatma.

Telefonunuzu kalça cebinizde tutarsanız ve özellikle etrafınıza bakarak vücudunuzu bükerseniz, sinyalin hala kesildiğini görebilirsiniz çünkü kemikleriniz ve bağırsaklarınız radyo sinyallerini engellemede çok ustadır.

Bununla birlikte, koşucular için elinizden, bir masanın üzerine yerleştirilmiş bir göğüs cebinden veya bu garip kol kılıflarından birinin içine, nadiren bu kulaklıklardan herhangi bir parazit almalısınız. Genellikle binadan çıkamasanız ve yine de ses almayı beklemeseniz de, sesin geldiği yerden genellikle 20-30 metre arasında yürüyebilirsiniz. Bunu neden yaptın ki?

Yıllarca zevk verecek türden kulak üstü, kablosuz kulaklıklar almak için biraz daha fazla - 100 £ / 100 - 300 £ / 300 $ - ödemenizi tavsiye ederim. Bununla birlikte, özellikle kulak içi tercih ederseniz, WAY daha ucuza çok sağlam Bluetooth kulaklıklar alabilirsiniz.

Sırayla en iyi Bluetooth kulaklıklar (gerçek kablosuz değil, gürültü önleyiciler değil)

En iyi Bluetooth kulaklık: Audio-Technica ATH-M50XBT

1. Audio-Technica ATH-M50XBT

En iyi Bluetooth kulak üstü kulaklıklar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 40 saat Kablolu seçeneği: Evet aptX: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Ses harika + Çok rahat
Kaçınılması gereken nedenler
-Tatlı kulaklar muhtemelen yazın BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 169,99 £ Amazon Düşük Stokta Görüntüle 169,99 £ Görsel İşitsel Çevrimiçi Olarak Görüntüle

Bu listenin tepesindeki kulaklıkların çoğu, sokaklarda veya otobüste kullanmak için en iyisi olarak tanımlanabilir ve büyük, basık, iyimser bir performans sunar. Bunun nedeni, dışarıda Bluetooth'un kendine geldiği yerdir - evde, bir çift üstün ile rahatlamak isteyebilirsiniz.kablolu kulak üstü kulaklık.

Bununla birlikte, klasik Audio-Technica ATH-M50'nin bu Bluetooth versiyonu, iç mekanlarda uzun süreli dinleme için tasarlanmış, ancak aynı zamanda dışarıda ve seyahat sırasında kullanıldığında mükemmel olan daha 'hi-fi' sesini korur. Kalite açısından, Bose, Bowers & Wilkins ve Sony'den gelenler gibi çok kaliteli, gürültü önleyici, kablosuz kulaklıklara benziyorlar.

Eşleştirmek biraz komik olabilir ve çok nadiren dışarıda olduğunuzda bağlantıyı kaybedebilir, ancak bu teknolojik zaafları affetmek kolaydır çünkü ATH-M50xBT kulağa çok iyi gelir. Ton olarak da aşırı derecede 'audiophile' olduklarını düşünmüyorum - bas kesinlikle biraz abartılıyor ve sonuç çok hoş. İnce ve sessiz olabilirler, ancak evi de sallayabilirler.

Diğer bir bonus da pilin 40 saat dayanması - Pink Floyd kutu seti için neredeyse yeterince uzun. Yaz dinleme seansları sırasında kulaklarınız biraz ısınabilir, ancak bu tür bir süre için yeterince rahattırlar. Yapı kalitesi belki de onlarca yıllık bir kullanım önermeyebilir, ancak açık bir şekilde çaresiz de değil.

Bu aşırı kulakları tanımak için zaman bulduktan sonra, şu anda satın alabileceğiniz en iyi gürültü engelleme özelliği olmayan Bluetooth kulaklıklar olduğu sonucuna vardım ...

En iyi Bluetooth kulaklık: AKG Y50BT

2. AKG Y50BT

En iyi kulak üstü Bluetooth kulaklıklar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 20 saat Kablolu seçeneği: Hayır aptX: Evet AAC: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ses kalitesi + Kolay taşınabilir boyut + Oldukça şık görünün
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 175,99 £ 'a biraz kafa tutabilir Amazon 335 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Bunlar yıllardır ortalıktaydı, ancak yakın zamanda onları tekrar çıkardım ve ne kadar iyi ses çıkardıklarına hayret ettim. AKG'nin ünlü Y50'sinin kablosuz kulaklık versiyonu, Bluetooth bağlantısının güvenilirliği açısından zamanının ötesindeydi ve sesi de gerçekten çiviledi. Yeterince basıktırlar, ancak alt ucu orta ve tizlerin zararına zorlamayın.

Hafif ve çekici, gözlük kullanıyorsanız, özelliklerinizi biraz sıkıştırırlar, ancak bu talihsiz özellik pratik olarak tüm kulak üstü (kulak üstü kulaklıkların aksine) ortaktır.

Yaşları nedeniyle Y50BT bu günlerde çok daha uygun bir fiyata sahip olunabiliyor. Mevcut en iyi anlaşmanın ne olduğuna bağlı olarak, 150 £ altındaki en iyi kablosuz kulaklık veya 100 £ altındaki en iyisi olarak tanımlanabilirler.

En iyi Bluetooth kulaklık: Optoma NuForce BE Sport4


3. Optoma NuForce BE Sport4

Favori kulak içi Bluetooth kulaklığımız - spor için yapılmış ancak müzik için harika

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 10 saat Kablolu seçeneği: Hayır aptX: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Harika ses + Çok hafif + Spor salonu ve aynı zamanda koşu dostu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 61,75 Amazon'da 442 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Bunlar sürpriz bir paket çünkü özellikle spor salonu ve koşu için tasarlandığından, kulağa çok iyi gelmeyeceğini düşünürsünüz. Ama bu varsayımda yanlış olursun.

Bunun nedeni, yalnızca BE Sport4'ün tüm olağan erdemlere sahip olmamasıdır.en iyi çalışan kulaklıklar- su ve tere karşı dayanıklılık, güvenli ama rahat bir uyum, çok pahalı değil - aynı zamanda egzersiz görevleri dışında kullanmak için yeterince iyi sesler.

Sağlam uyum nedeniyle iyi ağırlıklı bas ve mükemmel ses yalıtımı ile çok müzikaldirler. Hem AptX (Android için) hem de AAC (iOS için) desteği ses kalitesine daha fazla yardımcı olur.

10 saatlik pil ömrü bu listedeki büyük kulak üstü kutularla kıyaslanamaz, ancak hiç de fena değil. Bağlantı da çok sağlamdır, ancak önemli bir tuhaflıkları vardır: telefonunuza bağlanmaları yaklaşık 10 saniye sürer. Bu gerçekten onların tek büyük kusuru ve fiyatı göz önüne alındığında oldukça affedilebilir. Bunları bir yıldan fazla bir süredir kullanıyorum ve elimde çok daha maliyetli kulaklıklara sahip olmama rağmen onlara geri dönmeye devam ediyorum.

Eşleştirmeleri biraz daha uzun sürmelerine ve belki de Sport4'ten biraz daha az mükemmel ses çıkarmalarına rağmen, eski Optoma BE SporPingtwitter hala dikkate alınmaya değer, çünkü çoğu zaman gerçekten çok ucuza bulabilirler.

En iyi kablosuz kulaklık: SoundMagic E11BT

4. SoundMagic E11BT

En ucuz kablosuz kulak içi tomurcuklar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 20 saat Kablolu seçeneği: Hayır aptX: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz bir pazarlık + Harika ses + Rahat, kolay uyum BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 69.95 Amazon 859'da görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

SoundMagic E11, satın alabileceğiniz en iyi 50 £ altı kulaklık çiftidir ve SoundMagic E11BT şimdi 70 £ altındaki kablosuz kulaklıklar için numarayı tekrarlar. İki katına mal olan Bluetooth tomurcukları kadar iyidirler.

Genelde, boynunuzun etrafına dolanan kalınlaştırılmış orta bölüm ve her iki ucunda iki küçük bölmede bulunan elektronik parçalarla bu 'kolye' tarzı kulaklıkların büyük bir hayranı değilim. Bununla birlikte, bu, denediğim bu türdeki diğer kulaklıklardan daha iyi tasarlanmış ve daha rahat ve kararlı.

Ses, fiyat için inanılmaz derecede iyi, bağlantı çok sağlam ve uyum rahat, basit ama engebeli zeminde koşarken çekilen çoğu aktivite için yeterince güvenli. Aynı markanın kablolu tomurcuklarında olduğu gibi, yapı kalitesi de bu fiyata beklediğinizin çok üzerinde görünüyor. SoundMagic bunu nasıl yapıyor?

En iyi Bluetooth kulaklık: Marshall Monitor Bluetooth

5. Marshall Monitör Bluetooth

ROCKIN 'için en iyi kulak üstü Bluetooth kulaklık

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 30 saat Kablolu seçeneği: Evet aptX: Evet AAC: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten kapsayıcı, cüretle 'sallanan' ses + Çekici kaplama ve sağlam yapı + Alışılmadık derecede iyi kulak üstü kontroller
Kaçınılması gereken nedenler
-Tüm Marshall kulaklıklar gibi, biraz sıkı

Marshall kulaklıkları, ses eleştirmenlerinden her zaman biraz gönülsüz övgü alıyor gibi görünüyor, çünkü sesleri nötr diyebileceğiniz gibi değil ve Marshall'ın efsanevi gitar amfileriyle aynı fabrikalarda yapılmıyorlar. Tabii ki değiller.

Elbette, ses oldukça basıktır ve bir çift audiophile, renksiz kulaklıktan nasıl çıkacağından ziyade, müziğin heyecan verici ve sert olmasına prim katar. Ancak, bu açıdan Beats'in eski kulaklıkları kadar kötü değiller ve kulaklarıma göre, genel olarak harika ses çıkardıklarını itiraf etmeliyim. Rock, hip-hop ve elektronik için mükemmel kulaklıklara yakınlar, ancak bu, Slayer'dan daha hassas bir şeyi dinlenemez hale getirdikleri anlamına gelmiyor.

Monitor Bluetooth, Marshall serisinin en üstünde yer alır, ancak indirim, yaklaşık 150 £ karşılığında satılabileceği anlamına gelir (RRP, 200 £ üzerindedir). Çekici, harika sesler ve daha ucuz Marshall kulaklıklarından daha rahatlar, ancak gözlük kullanıcıları uzun süreli kullanımdan sonra hala biraz test edildiklerini görebilirler. Çok uzun pil ömrü için bonus puanlar ve ses seviyesi ve parça seçimi için basit ve etkili 'joystick' kontrolü elde ederler.

En iyi Bluetooth kulaklık: Flare Audio Flares Pro 2HD

6. Flares Audio Flares Pro 2HD

Ses kalitesi için en iyi Bluetooth kulak içi monitörler - kablolu olarak da kullanılabilir

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 12 saat Kablolu seçeneği: Garip bir şekilde, evet aptX: Evet AAC: Hayır
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz derecede iyi ses + Kablolu olarak da kullanılabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Esantrik görünüm -AAC'yi desteklemiyor -Yüksek-yüksek RRP (DAĞITIMLARA dikkat etse de)

Bluetooth kulaklıklarla her zamanki konumum, evet, kolaylık sağlamak için harika, ancak son birkaç yıldır istikrarlı bir şekilde iyileşmelerine rağmen ses hiçbir zaman kablolu kulaklıklar kadar iyi değil. Artık değil!

Flares Pro, hevesli bir amatör elektrikçi tarafından bir kulübede hamile bırakılmış gibi görünebilir, ancak rahatlıkla duyduğum en iyi Bluetooth kulaklıklar. Bu özellikle Apt-X uyumlu oynatıcılar ve yüksek çözünürlüklü dosyalar için geçerlidir, ancak bir iPhone'dan MP3 dinlemek için kullanıldığında bile ses bir vahiydir.

Bunun nedeni, rahat, minimalist tomurcukların aslında harici bir kablosuz DAC'ye bağlı olmasıdır. Bu, dijital müziğinizden en iyi şekilde yararlanma konusunda harika bir iş çıkarır. Ancak, yalnızca Flare tarafından bilinen nedenlerden dolayı, üzerinde olduğu kablo o kadar kısadır ki, tıpkı bir polisin telsizi gibi yakanıza klipslemeniz gerekir.

O terzilik no-no'ya katlanabiliyorsanız, tüm kalbimle Flares Pro'yu tavsiye ederim.

Kuşkusuz, aynı zamanda çoğu kulak içi Bluetooth kulaklığa kıyasla bir dokunuş pahalıdır, ancak ses seviyesinin boyutu, artı sesin kusursuz netliği ve kalitesi, ödediğinizden daha fazlasını haklı çıkarır. Bunu karşılaştırmak için gerçekten düşünebildiğim tek şey, bir çift düzgün IEM'e takılan Ifi'nin mükemmel xDSD Bluetooth taşınabilir DAC'si - ve bu size toplamda 600 sterlinlik en iyi kısmı geri getirecek.

Flares Pro, çoğu kablosuz teneke kutunun kanal bulandıran gürültüsünden ziyade gerçek stereo sunar ve bas, orta ve üst kayıtları ezmeden gergin ve ilgi çekicidir. Elektronik dans müziğinden zarif klasiğe kadar her şey, benzer fiyatlı, kablolu kulaklıklardan bekleyeceğiniz gibi geliyor. Bluetooth için akıllara durgunluk veriyor. Bağlantı da çok sağlam görünüyor.

Merakla, tomurcukları Bluetooth DAC'den çıkarabilir ve uçları 3,5 mm'lik bir jaka giden sağlanan bir kabloya takabilir ve bunları kablolu kulaklık olarak kullanabilirsiniz. Bir telefondan, aslında bu biçimde daha kötü ses çıkarırlar, ancak bir müzik çalar veyakulaklık DACve sonuçlar yine akıllara durgunluk veren bir yöne dönüyor.

Garip tasarım dışında, bunlarla ilgili tek çekincem, sunulan yaklaşık 9 milyar silikon ve hafızalı köpük uç seçeneği olsa bile, onları bir koşu veya döngü sırasında yerinde tutmanın zor olmasıdır. Bu yüzden sanırım koşarken veya bisiklete binerken giymeyin tavsiyem olur(bunun yerine bunlardan bazılarını kullanın)- Flares Profesyonelleri, yine de boş zamanlarınızda tadını çıkarabileceğiniz kulaklıklardır.

Bazıları için önemli bir eksi nokta, bir iOS cihazından mümkün olan en iyi Bluetooth sesini elde etmek için AAC uyumluluğunun olmaması olacaktır. Bir 'audiophile' kablosuz ürün yapmak için çok çabaladığınızda, pazarlama perspektifinden onu dışarıda bırakacağınıza neredeyse inanıyorum, ancak Flares Pro'nun bir iPhone kullanırken hala mükemmel olduğunu doğrulayabilirim. AptX'in varlığı, uyumlu Android cihazlardan daha iyi ses çıkarma eğiliminde olduğu anlamına gelir.

Bence bunlar şimdi mükemmel bir fiyata, lansmandan bu yana büyük ölçüde indirimli. Bununla birlikte, yeni ve geliştirilmiş Flares Pro 2'nin 300 £ 'dan yeni çıktığını belirtmekte fayda var - bununla ilgili kısa bir inceleme yapacağız ...

En iyi Bluetooth kulaklık: Sennheiser Momentum Free

7. Sennheiser Momentum Ücretsiz

En iyi Sennheiser kablosuz kulaklıkları

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 6 saat Kablolu seçeneği: Hayır aptX: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Harika ses + İyi konfor
Kaçınılması gereken nedenler
-Pürüzsüz uzun kablo-Kısa pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ SATIŞLARI Düşük Stok 158,14 £ Amazon'da 183,48 £ Görüntüle Amazon'da 966 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Sennheiser sonunda tavsiyemi dinledi ve bazı kablosuz bağlantı uçları yaptı.yapmabir kolye tasarımına sahip olun (eski Sennheiser Momentum In Ear Wireless aşağıda incelenmiştir). Alın!

Sonuçlar, henüz sıkıcı olmakla birlikte, Sennheiser'den beklediğiniz tek şeybiraz garipstil, mükemmel sesler ve teknik ayrıntılara gösterilen özenle ağır basmaktadır. Ses, benzer fiyatlı kablolu kulaklıklarda bulacağınız kadar iyidir ve altı saatlik pil ömrü olağanüstü değilse, son derece güvenilir bağlantı ve Bluetooth 4.2, AAC ve Apt-X'in dahil edilmesi bunu yaşamayı kolaylaştırır.

Rock, pop hip-hop ve elektronik müzikle, Sennheiser'ın 'özel Momentum sesi' durmaksızın dahil, etkili ve dinlenebilir. Performanslar arasında neredeyse hiç şeffaf veya tarafsız değil ama ne olmuş? Bazı pop odaklı teneke kutuların aksine, akustik sesler ve insan sesini oluşturmak için çok iyi bir yumruk yapar.

Tasarım birbittuhaf, bu günlerde Sennheiser'de genellikle olduğu gibi. Kablo olması gerekenden çok daha uzundur ve pil ömrü yalnızca altı saat olduğu için pil ve uzaktan kumanda, ona beklediğinizden biraz daha fazla ağırlık verir. Dahil edilen kulak uçları da biraz eski moda - yumuşak silikonlar, süngerimsi olanlar yok ve daha iyi sabitleme için Bose / Monster / Nuforce tarzı 'kancalar' ekleme seçeneği yok. Aslında benimkini çıkardım ve bir çift Comply ipucu ile değiştirdim, ardından çok daha iyi oturdum ve bu da Momentum Free'yi sürekli olarak en iyi şekilde duyduğum anlamına geliyordu.

En iyi Bluetooth kulaklık: Audio-Technica ATH-DSR9BT

8. Audio-Technica ATH-DSR9BT

AptX HD Bluetooth ile 'tam dijital' kablosuz kulaklık

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 15 saat Kablolu seçeneği: Evet (USB C, analog yok) aptX: Evet ve ayrıca aptX HD AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Premium derleme + Premium ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Bizarre kontrolleri-Kulağa çok 'dijital' geliyor, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bunlar, buradaki seçeneklerin çoğundan daha pahalı bir dokunuş, ancak 'CD kalitesinden daha iyi' aptX HD'nin (ve şu anda daha yaygın olan aptX ve AAC codec bileşenlerinin yanı sıra, geleceğe dönük ve audiophile dostudur) CD kalitesiyle hemen hemen aynıdır).

DSR9BT, dijitalden analoğa dönüştürme içermeyen tamamen dijital bir sürücü sistemi kullanır. Bu nedenle, analog, kablolu bir seçenek yoktur, ancak uyumlu ekipmanlara (örneğin dizüstü bilgisayarlar) bir USB-C kablosuyla bağlanabilirsiniz. Nasıl bir ses Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, kulağa çok 'dijital' geliyor; doğru, ritmik olarak emin ve çok gürültülü, ama belki biraz soğuk tarafta, benim için.

Ses seviyesi ve duraklatma / oynatma kontrolleri şimdiye kadar karşılaştığım kadar kötü olsa da, güzel görünümlü ve güven verici derecede pahalı hissettiren kutular. Ses kaydırıcısını bulmak zor ve kulağa hoş geliyor ve Audio-Technica'nın burada kullanmak için uygun gördüğü gülünç dokunma sensörüne çok yakın.

En iyi kablosuz kulaklık: Nuraphone

9. Nurafon

Dans müziği için en iyi kulaklık

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 20 saat Kablolu seçeneği: Evet aptX: Evet AAC: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ses yalıtımı + Ne kadar tuhaf göründüklerini düşünürsek şaşırtıcı derecede rahat + İnkar edilemez şekilde kulağa hoş geliyorlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Aynı zamanda inkar edilemez bir şekilde tuhaf görünüyorlar ve kendilerini tuhaf hissediyorlar BUGÜNÜN EN İYİ İNDİRİMLERİ 289 £ Currys PC World Low Stock'ta 329 £ Amazon Low Stock'ta Görüntüle 344 £ Amazon 782 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Bu kulaklıklarla ilgili her zamankinden çok yeni ve çılgın bir şey var ve bu hem tuhaf tasarımlarına, pazarlamalarına hem de mükemmel dans çikolatalarının yeniden üretimine yansıyor. Aslında, Nurafone her tür müzikle harika ses çıkarır, ancak mevcut bas miktarı, onları 'bir araya gelirken' 'büyük olmasını' sevenler için kesinlikle en uygun hale getirir.

Geçtiğimiz yıl Facebook'u kullandıysanız veya üzerinde reklam olan herhangi bir web sitesine gittiyseniz, muhtemelen bildiğiniz gibi, Nuraphone işitme duyunuza uyum sağladığını, mutluluktan gözyaşları dökmenize neden olacak 'sihirli' sonuçlar verdiğini iddia ediyor. Yeesh. Bana bir iyilik yap.

Nuraphone'un iddialarının geçerliliğini kanıtlamak veya çürütmek imkansızdır. Kesinlikle şunu söyleyebilirim ki, uyarlanabilir ayar kapalıyken kulağa bok gibi geliyorlar. Açıldığında, sevinç gözyaşları dökmedim, ama onları dinlemeyi çok zevkli buldum.

Bu özellikle doğruydu, 90'ların başındaki orman, Autechre, 70'lerin reggae ve The Clash ve LCD Soundsystem gibi danslardan etkilenmiş rock gibi derin ve glitch elektronika ile buldum.

Esasen Nuraphone'u büyük bir alaycılıkla denemeye geldim, ama kulağa hoş geliyorlar. Ayrıca, bir HR Giger taslağından bir şey gibi görünmelerine rağmen - tuhaf, kombine kulak içi / kulak üstü tasarımlarıyla, hem boğuyorlar hem de nüfuz ediyorlar - hiçbir şekilde rahatsız değiller.

Öte yandan, oldukça pahalılar ve kulaklıkların doğru açıldığında titremesine neden olan 'Daldırma' ayarı saçma. Yine de, birinin kulaklık alanında farklı bir şey yaptığını görmek güzel.

En iyi Bluetooth kulaklık: Marshall Mid Bluetooth

10. Marshall Orta Bluetooth

Marshall'dan uygun şekilde adlandırılmış, orta ölçekli kablosuz kulaklıklar

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 30 saat Kablolu seçeneği: Evet aptX: Evet AAC: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Kusursuz bir sesse mükemmel + Müthiş pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Kararla sıkı tarafta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesini kontrol edin

Marshall, kulaklıklarıyla Beats'e benzer bir yaklaşım benimsedi: farklı görünüm, ayarlanmış ses. En azından kulaklarıma daha iyi yaptı.

Bu çift, Major II Wireless'ın sesini alıyor ve daha iyi ses katıyor - bu sefer Apt-X destekleniyor - kulak kaplarında daha iyi dolgu ve özellikle daha az telli yapı kalitesi. Suni deri görünümü hala herkese hitap etmeyecek olsa da, tasarımın yeniliğini de hafifletiyor.

Mid'i böyle bir kazanan yapan şey - benim için her halükarda; Bunların sübjektif olduğunu biliyorum - eğer bir anne gibi yüksek sesle çalarsanız ses kanlı harika. WOAH YEAAH!

Mid'in gücü var, ama aynı zamanda iyi bir hassasiyeti de var. Bol miktarda bas var ama iğrenç derecede değil. Rock, elektronik ve hip-hop / Ar-Ge ile ilgili herhangi bir şeyle çok iyi bir iş çıkarır. Pop ve daha ağır klasik ile aynı.

Sadece hafif caz - ya da aslında sessiz olan herhangi bir şeyi dinlemek için bir Mid almam. Bununla birlikte, Major II'den farklı olarak Mid, daha ince sesler çalmak için en azından yarı düzgün bir yumruk atıyor.

Pil ömrü, büyük olasılıkla daha büyük sürücüler ve Apt-X bağlantısının sunulması nedeniyle Major II'den biraz daha kısadır ... Ama yine de 20+ saat, bu yüzden koklamak çok zor.

Tek eleştiri, acı veren gözlüklerle takmak kadar sıkı tarafta olmaları. Muhtemelen zamanla gevşeyeceklerdir, ancak özel giysiler giyen (veya büyük kafaları olan) insanlar başka yere bakmalıdır.

Artık Mid'in aktif gürültü engelleme özelliğine sahip bir versiyonu da var. Mantıksal olarak buna Marshall Mid ANC deniyor. Tam olarak standart Mid kadar iyi ses çıkarır ve gürültü engelleme Bose, Sony ve Bowers & Wilkins gibileriyle aynı seviyede olmasa da, dinleme deneyimini daha da keyifli hale getirmek için yeterince ekstra ortam sesini kapatır.

En iyi kablosuz kulaklık: Optoma NuForce Be Live5


11. Optoma NuForce BE Live5

En iyi kulak içi kablosuz kulaklıklar ve en iyisi 100 £ 'dan az

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 8 saat Kablolu seçeneği: Hayır aptX: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Fiyat için mükemmel ses
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 89,99 TL Amazon'da görüntüle

Yukarıdaki AKG kutuları, birkaç yıldır var olan ancak yine de harika görünen güvenilir eski kademeler olsa da, Optoma'nın kulaklık bölümünden BE Live5 yepyeni.

Bu yeni gelenler hemen altındaki BE Sport 4'e çok benziyor, ancak daha sağlam bir şekilde ses kalitesine vurgu yapıyor - BE Sport4 harika ses veren bir spor salonu tomurcukları çifti, ancak bunlar daha iyi bir kelime, 'müzikal' .

İyileştirmeler, daha iyi sürücülere sahip olmak ve aynı zamanda basan pompalamaya daha az ve uzun vadeli dinlemeye daha fazla vurgu yapan farklı bir ayar ile yapılır. Muhtemelen bunları 8 saatlik pil ömürleri boyunca yorulmadan dinleyebilirsiniz.

Uyum aslında daha sportif kardeşine oldukça benziyor, tomurcukları yerinde tutmak için çeşitli uçlar ve isteğe bağlı kancalar ve ayrıca IPX5 su direnci de var, ancak bunlar egzersizler için çok daha az uygun çünkü kulağınıza oturma şekli güvenlikten çok rahatlıkla ilgilidir ve ayrıca fark edilir şekilde daha büyük oldukları için.

İyi bir uç ve kancalar seçkisi ve 100 sterlin altında rahat bir fiyatla, bu harika sese sahip kulaklıklar, klasik rock'tan güçlü elektronik dansa, etkileyici klasik sayılara ve akustik yolmaya kadar her şeyi mutlu bir şekilde yutar ve tükürür ve uçmayı hak eder raflardan bir kez onlara ulaştığında.

En iyi kablosuz kulaklık: Optoma NuForce Be Live5


3. Optoma NuForce BE Live5

En iyi kulak içi kablosuz kulaklıklar ve en iyisi 100 £ 'dan az

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 8 saat Kablolu seçeneği: Hayır aptX: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Fiyat için mükemmel ses
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 89,99 TL Amazon'da görüntüle

Yukarıdaki AKG kutuları, birkaç yıldır var olan ancak yine de harika görünen güvenilir eski kademeler olsa da, Optoma'nın kulaklık bölümünden BE Live5 yepyeni.

Bu yeni gelenler hemen altındaki BE Sport 4'e çok benziyor, ancak daha sağlam bir şekilde ses kalitesine vurgu yapıyor - BE Sport4 harika ses veren bir spor salonu tomurcukları çifti, ancak bunlar daha iyi bir kelime, 'müzikal' .

İyileştirmeler, daha iyi sürücülere sahip olmak ve aynı zamanda basan pompalamaya daha az ve uzun vadeli dinlemeye daha fazla vurgu yapan farklı bir ayar ile yapılır. Muhtemelen bunları 8 saatlik pil ömürleri boyunca yorulmadan dinleyebilirsiniz.

Uyum aslında daha sportif kardeşine oldukça benziyor, tomurcukları yerinde tutmak için çeşitli uçlar ve isteğe bağlı kancalar ve ayrıca IPX5 su direnci de var, ancak bunlar egzersizler için çok daha az uygun çünkü kulağınıza oturma şekli güvenlikten çok rahatlıkla ilgilidir ve ayrıca fark edilir şekilde daha büyük oldukları için.

İyi bir uç ve kancalar seçkisi ve 100 sterlin altında rahat bir fiyatla, bu harika sese sahip kulaklıklar, klasik rock'tan güçlü elektronik dansa, etkileyici klasik sayılara ve akustik yolmaya kadar her şeyi mutlu bir şekilde yutar ve tükürür ve uçmayı hak eder raflardan bir kez onlara ulaştığında.

En iyi kablosuz kulaklık: Optoma NuForce Be Live5


3. Optoma NuForce BE Live5

En iyi kulak içi kablosuz kulaklıklar ve en iyisi 100 £ 'dan az

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 8 saat Kablolu seçeneği: Hayır aptX: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Fiyat için mükemmel ses
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 89,99 TL Amazon'da görüntüle

Yukarıdaki AKG kutuları, birkaç yıldır var olan ancak yine de harika görünen güvenilir eski kademeler olsa da, Optoma'nın kulaklık bölümünden BE Live5 yepyeni.

Bu yeni gelenler hemen altındaki BE Sport 4'e çok benziyor, ancak daha sağlam bir şekilde ses kalitesine vurgu yapıyor - BE Sport4 harika ses veren bir spor salonu tomurcukları çifti, ancak bunlar daha iyi bir kelime, 'müzikal' .

İyileştirmeler, daha iyi sürücülere sahip olmak ve aynı zamanda basan pompalamaya daha az ve uzun vadeli dinlemeye daha fazla vurgu yapan farklı bir ayar ile yapılır. Muhtemelen bunları 8 saatlik pil ömürleri boyunca yorulmadan dinleyebilirsiniz.

Uyum aslında daha sportif kardeşine oldukça benziyor, tomurcukları yerinde tutmak için çeşitli uçlar ve isteğe bağlı kancalar ve ayrıca IPX5 su direnci de var, ancak bunlar egzersizler için çok daha az uygun çünkü kulağınıza oturma şekli güvenlikten çok rahatlıkla ilgilidir ve ayrıca fark edilir şekilde daha büyük oldukları için.

İyi bir uç ve kancalar seçkisi ve 100 sterlin altında rahat bir fiyatla, bu harika sese sahip kulaklıklar, klasik rock'tan güçlü elektronik dansa, etkileyici klasik sayılara ve akustik yolmaya kadar her şeyi mutlu bir şekilde yutar ve tükürür ve uçmayı hak eder raflardan bir kez onlara ulaştığında.