Close

En iyi kadın koşu ayakkabıları 2020

En iyi kadın koşu ayakkabısı, sahip olacağınız en önemli fitness setidir.en iyi spor sutyenelbette! Koşmaya başlamak, kilitlenme sırasında Couch'ı 5K'ya yükseltmiş veya tecrübeli bir koşucu olmanız fark etmeksizin,en iyi koşu ayakkabıları(ister erkek ister kadın olun) çok önemlidir.


Şu anda koşmak her zamankinden biraz farklı görünebilir; sosyal uzaklaşma endişeleri, bir yere vurmaya alıştığınızda dışarıda koştuğunuz anlamına gelebilir.koşu bandıspor salonunda, ya da belki kaldırımdan bir koşu bandına geçtinizev spor salonugiderek soğuk ve karanlık sabahlar ve akşamlar yüzünden. Nasıl yaparsan yap, koşmak sana yardımcı olacak en iyi egzersizlerden biridir.uygun olmadığında fit olve zaman içinde kanıtlanmış bir yolevde kilo vermek.

En çok aranan koşu ayakkabılarının çoğu, fiyat skalasının birinci sınıfında olmasına ve koşuya olan ilginin son zamanlarda artması nedeniyle sıklıkla tükenmesine rağmen - 2020'de çok sayıda bütçe dostu seçenek var.en iyi Black Friday fırsatlarıveSiber Pazartesi fırsatlarıkesinlikle bazı mükemmel koşu ayakkabısı fırsatlarını içerecektir. AyrıcaWiggle Black Friday indirimi: Koşu ayakkabılarında şimdiden yapılacak tasarruflar var.

  • En iyi koşu saati
  • En iyi çalışan kulaklıklar

En iyi kadın koşu ayakkabılarını seçmek

Kadın koşu ayakkabıları, kadın ayağı için özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle genellikle daha hafiftirler, daha yumuşaktırlar ve kadın şeklindeki bir ayağa uyacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte, daha büyük ayaklarınız veya geniş parmaklarınız varsa, unisex ayakkabılarla koşmayı tercih edebilirsiniz, bu da sıcak noktaları ve su toplamalarını önlemek için daha geniş bir burun kutusu sunabilir. Aşağıda en iyilerden bazılarını bulacaksınız.

Herhangi bir koşu ayakkabısıyla, ayaklarınızın ısındığında genişlemesi için ayak parmaklarınızın üstünde en az bir parmak genişliğinde boşluk bıraktığınızdan emin olun. Çoğu koşucu, normal ayakkabı numaranızın en az yarısı kadar yükselir. Yaralanma geçmişiniz varsa, yastıklı ayakkabılar her ayak vuruşunda daha fazla etki sağlamaya yardımcı olabilir.


Evde yürüyüş analizi

Daha basit zamanlarda, yeni bir çift koşu ayakkabısı satın almadan önce yürüyüş şeklinize baktırmak için kendinizi uzman bir koşu ayakkabısı mağazasına götürmenizi tavsiye ederiz. Tarafsız bir koşucu olup olmadığınızı öğrenmek önemlidir; Burası ayaklarınızın içe doğru yuvarlanmasını ve bacak eklemlerinize baskı yapmasını önlemek için ekstra desteğe ihtiyaç duyduğunuz yerdir.

Bunu henüz kontrol ettirmediyseniz, strese girmeyin: Bu arada yapabileceğiniz bir evde test var ve bu kılavuz sizin için en iyi kadın koşu ayakkabılarını seçmenize yardımcı olacaktır. Yine de mümkün olduğunda yürüyüşünüzü profesyonelce kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz.


Şimdilik, ayağınızı suya daldırın ve ardından kuru bir kağıt parçası üzerinde durun. Ayağınızın izinde ayağınızın kavisi etrafında bir miktar boşluk varsa, bu 'normaldir', ancak herhangi bir girintiniz yoksa bu aşırı önleme ve büyük bir girinti supinasyonu (veya yetersiz pronasyonu) gösterir. Bunlardan hangisi olursanız olun, bu ayak tipi için önerilen en iyi kadın koşu ayakkabılarına dikkat edin.

Şu anda en iyi kadın koşu ayakkabısı

Bir çift Nike Pegasus Turbo 2, en iyi kadınlar


(Resim kredisi: Nike)

1. Nike Zoom Pegasus Turbo 2

ZoomX köpük sayesinde rekor kıran hıza şık bir şekilde ulaşın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Aralıklar, 5Ks, günlük antrenman, daha uzun koşular Seviye: Başlangıç ​​seviyesinden seçkinlere RRP: 159,99 £
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Mükemmel enerji geri dönüşü + Flywire kordonlar sayesinde üst kısımdan tam oturur
Kaçınılması gereken nedenler
- Yeni başlayanlar için büyük yatırım - Daha geniş ayakları olan koşuculara uygun olmayabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI249,99 Sporcunun Ayağında Görünüm 249,99 Sporcunun Ayağında Görünüm267,69 $ Amazon'da Görüntüle

Nike, koşu ayakkabılarının küresel Ar-Ge'sine liderlik ediyor ve Pegasus Turbo 2, kadınlar için en iyi koşu ayakkabıları sıralamasında en üst sırada yer alıyor. Selefi gibi, Turbo 2s de Nike Zoom X özelliğine sahip, ancak Turbo 2'lerin Pegasus Turbo'dan daha hafif ve daha modern olduğunu göreceksiniz.

Yine de olağanüstü enerji geri dönüşünü ve bol miktarda hızı hissedeceksiniz, ancak bu model tüy kadar hafif bir üst kısımla güncellendi ve yenilikçi köpük, uzun mesafeli antrenmanınıza devrim niteliğinde tepki verir. Bu ayakkabıyı giyer giymez hafif üst kısımdaki farkı hissedeceksin. Bu modelde çok fazla hız var, ancak aynı zamanda daha uzun antrenmanlara ve maratonlara da geçiş yapacak çok yönlü bir ayakkabı.

Resim 1/7

Hoka Clifton 6

(Resim kredisi: Hoka)
Resim 2/7


Resim 3/7

Resim 4/7

Resim 5/7

Resim 6/7

Resim 7/7

2. Hoka Clifton 6

İmza HOKA ONE ONE yastıklama, bunu her gün koşabileceğiniz bir ayakkabı haline getirir

Teknik Özellikler
Seviye: Başlangıçtan elit tabakaya (dünyanın en iyi ultra koşucuları için popüler bir markadır) Şunun için en iyisi: Günlük antrenman, yaz yarışları, uzun koşular, sakatlanma eğilimli koşucular
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Peluş kesim + Nefes alabilen üst kısım + Daha uzun koşular için mükemmel yastıklama
Kaçınılması gereken nedenler
-Parmak kutusunda çok dar hissedebilir-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI yastıklamaya alışmak veya 'zıplamak' biraz zaman alabilir119,99 Sporcunun Ayağında Görünüm 169,99 Kogan.com'da görüntüle234,98 $ Amazon'da Görüntüle

Clifton 6 biraz kilo verdi, ancak Clifton 5 kadar yumuşak ve rahat kalıyor. Daha büyük ayakları olan kadınlar genellikle bu büyük boy ayakkabıların kendileri için olmadığını hissediyorlar, ancak HOKA'da koştuğunuzda asla geri dönmeyeceksiniz. . EVA orta tabanda hata yapamazsınız ve bu ayakkabılar hantal görünse de aldatıcı bir şekilde hafiftir.

Sonsuza kadar koşmaya devam etmek istiyorsanız, yastıklamaları eklemlerinizi korumaya ciddi şekilde yardımcı olacaktır. Günlük antrenör olarak Clifton 6, rahat bir sürüş sağlar. Herhangi bir etkin nokta almayacaksınız ve bu harika bir toparlanma koşusu ayakkabısı. Bu sesler, bahar maratonu için antrenman yapmaya başlayanlar için idealdir.

ASICS Gel-Kayano 27: en iyi kadınlar

(Resim kredisi: ASICS)

3. ASICS Gel-Kayano 27

ASICS'in en iyi denge ayakkabıları artık daha iyi

Teknik Özellikler
Seviye: Temelde başlangıç ​​seviyesindeki koşucular için, ancak daha deneyimli koşucular için de iyileşme ayakkabıları kadar işe yarıyor Şunun için en iyisi: günlük koşular, uzun koşular, overpronatörler, ekstra destek arayan kişiler
Satın alma nedenleri
+ FlyteFoam her zamanki kadar iyi + Cinsiyete özgü Trusstic sistemi + Sert topuk sayacı
Kaçınılması gereken nedenler
- Biraz ağır tarafta BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 178,65 $ Amazon'da görüntüleyin239,95 ABD doları Sportitude'da görüntüleyin 259,99 Sporcunun Ayağında Görünüm

ASICS'in Gel-Kayano serisi, denge ayakkabısı ile eş anlamlıdır ve yeni piyasaya sürülen Gel-Kayano 27, bu hayranların en sevdiği ayakkabıların performansını daha da yükseltir. Dynamic Duomax teknolojisi, medial tarafta bol miktarda destek sağlar ve aynı şekilde harici topuk sayacı, koşu sırasında ağrı ve rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olmak için ayakları pozisyonda kilitler. Bu, Gel-Kayano'yu özellikle overpronator'lar için günlük koşu için rahat bir ayakkabı haline getirmeye yardımcı olur.

Orta taban ayrıca, ön ayağı ve topuk bölgesini birbirine bağlayan tabanın dar kısmı olan cinsiyete özgü Space Trusstic teknolojisini de entegre ediyor. Bu teknoloji, toplam ağırlığı nispeten düşük tutmaya yardımcı olmasına rağmen, Gel-Kayano 27 hafif bir ayakkabı değildir.

Bu kısmen, harici topuk dolgusu ve o 'Gel-Kayano hissini' sağlamak için gerekli olan ekstra dolgu gibi ekstra stabilizasyon unsurlarının varlığından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte, bunun sizi rahatsız etmesine izin vermeyin, çünkü bu ayakkabı kesinlikle daha fazla sakatlanmadan koşmanıza yardımcı olacaktır.

Bir çift pembe Gel-Nimbus 22 kadın

(Resim kredisi: ASICS)

4. ASICS Gel-Nimbus 22

Daha uzun mesafe için tasarlanmış ASICS'in bir başka galibi

Teknik Özellikler
Seviye: Orta ila ileri düzey koşucular Şunun için en iyisi: Uzun mesafeler
Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı + Uzun mesafelerde rahat
Kaçınılması gereken nedenler
- Sprinterler için en iyi seçenek değil - Ayak bilekleriniz dengesizse, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için Gel-Kayanos'u tercih edin143,65 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 143,65 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle210,26 $ Amazon'da Görüntüleyin

Gel-Nimbus 22, bu en iyi kadın koşu ayakkabısı toplamasında sunduğumuz ikinci ASICS ayakkabısıdır. Tıpkı Gel-Kayano 27'ler gibi, Gel-Nimbus 22'ler de dayanıklı ve rahattır, ancak daha uzun kilometre için tasarlanmıştır, bu nedenle koştuğunuz mesafeyi artırmak ve düzenli olarak uzun mesafeleri kat etmek istiyorsanız, bunlar sizin için ASICS'ler.

Gel-Kayano ile karşılaştırıldığında, Gel-Nimbus daha az stabildir, ancak tabanın orta kısmında kullanılan TRUSSTIC reçinesi sayesinde yine de destekleneceksiniz. Bu yapısal destek, ayakkabıların bükülmesini önleyerek ayaklarınızın her adımda daha eşit bir şekilde yere inmesine yardımcı olur.

Ayrıca ASICS'in topukta ve orta tabanda jel ve köpük yastıklama ile ayağınız yere çarptığında şoku emen en yumuşak köpük yastıklaması FlyteFoam sayesinde ayaklarınızda rahat olacaksınız. Bu teknoloji, koşu ayakkabılarında yastıklama söz konusu olduğunda uzun süredir referans seviyelerden biri olmuştur ve çoğu zaman diğer yastıklama sistemlerini karşılaştırmakla karşılaştırılır.

Reebok Floatride: en ucuz kadınlar

(Resim kredisi: Reebok)

5. Reebok Floatride

En ucuz kadın koşu ayakkabısı

Teknik Özellikler
Seviye: İyi başlangıç ​​seviyesi ayakkabı, ancak rekabetçi koşucular için yeterince çok yönlü Şunlar için en iyisi: Hızlı çalışma, aralıklı antrenman, atletizm, spor salonu, spor kıyafetleri
Satın alma nedenleri
+ Hafiflik + Bir performans ayakkabısı için mükemmel değer + Doğal bir adım atmayı teşvik eder
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi indirimleri 91,17 $ 'da Amazon'da görüntüle 101,18 $ Amazon'da görüntüle130 ABD doları THE ICONIC'te görüntüle

Reebok Floatride, 2020'nin sonuna geldiğimizde çalmaya devam ediyor. Energy Foam orta tabanıyla, hafif ve hızlı tepki veren yastıklama garantilidir. Destek ve havalandırma sağlayan hafif file sayasıyla gündelik bir ayakkabıdır.

Gösterişli değildir ancak şehir gezileri için mükemmel yastıklama ve çok doğal bir his dahil tüm temel özelliklere sahiptir. Aynı zamanda spor salonu ve çapraz antrenman için mükemmel bir ayakkabıdır. En pahalı eğitmen fiyatları çift başına yaklaşık 250 £ 'a yükseldiğinden, bunlar özellikle spor salonunda olduğu gibi bir kafede de harika göründükleri için mükemmel bir değer sunar.

Resim 1/5

Resim 2/5

Resim 3/5

Resim 4/5

Resim 5/5

6. New Balance Fresh Foam Lazr 2 HypoKnit

HypoKnit üst kısımdan üstün konfor ve dinamik uyum

Teknik Özellikler
Seviye: PB'leri Arıyor Şunun için en iyisi: Yolda hızlı oturumlar veya hızlı 5K
Satın alma nedenleri
+ Süper rahat çorap astarı / entegre dil + Güvenli topuk + Harika moda aksesuarı
Kaçınılması gereken nedenler
Bağcıklar ilk sıkıldığında dil kırışabilir - Sınırlı koyu renk grupları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Son derece rahat, esnek ve çok yönlü bir başka değerli ayakkabı. İnkar edilemez bir performans ayakkabısı oldukları kadar şıklar. HypoSkin üst kısım, esnek ve ayağınızın doğal kıvrımına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış dinamik, mühendislik ürünü bir uyum sağlar.

Entegre dil, ayakkabının ön kısmının üst kısmına kusursuz bir iç kısım sağlar. Verilerden ilham alan orta taban tasarımı ve Fresh Foam teknolojisi, yüksek etkili aktiviteler için bol miktarda konfor sunar ve güvenli bir koşu için topuğu yerinde kilitleyen bir Aşil topuk cebi vardır. Dış tabanın altıgen şekli de etkileyici tutuş sağlar. İyi yastıklı bir ayakkabı için şaşırtıcı derecede hafiftirler. Bu ayakkabı hem hızlı hem de çekici görünüyor ve güvenli, rahat oturması nedeniyle bizim favorimiz.

Resim 1/4

Resim 2/4

Resim 3/4

Resim 4/4

7. Zırh Altında Sonsuz

Tüm çalışan ölçümlerin doğru takibi ile yastıklı bir deneyim

Teknik Özellikler
Seviye: Yeni başlayanlardan rekabete kadar En iyisi: Çok sayıda yastıklama istediğiniz daha uzun koşular RRP: 120 £
Satın alma nedenleri
+ UA'nın Record Sensor teknolojisi aracılığıyla performansa dijital bağlantı + Topukta ve dilde yumuşak his
Kaçınılması gereken nedenler
- Rahat bir his yok - Veri bağlantısı, BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI değişken olabilir106,98 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 120 ABD doları Under Armour'da Görüntüle 149,99 Rebel'da görüntüle

Infinite'ın sunduğu yerleşik teknoloji (iç tabanın içine yerleştirilmiş bir sensör), GPS saatinizin bir uydu bulmasını beklemek zorunda kalmadan telefonunuza anında bağlanacağınız anlamına gelir. Bu, geçen yılın başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana başarılı bir ayakkabı oldu, çünkü zeminden gelen darbeyi azaltmak için bol miktarda yastıklama sağladı ve basınçlı ağ Energy Web, her adımda harika bir sıçrama sağlıyor.

Kalın HOVR köpük tabakası, bunu harika bir maraton ayakkabısı haline getirdi. EVA taban astarı, özellikle ayağınıza göre şekillendirilerek yüzde 100 destek sağlar. Dış tabandaki yüksek darbe bölgeleri, güveni artırmak için topuk altındaki karbon kauçuk tutuş bölmeleri ile etkilidir. Mesafeye gidecek bir başka harika bahar maratonu ayakkabısı.

Resim 1/6

Resim 2/6

Resim 3/6

Resim 4/6

Resim 5/6

Resim 6/6

8. Brooks Lansmanı 7

Bir yarış pistinin hızını yastıklamayla birleştiren hafif kadın koşu ayakkabısı

Teknik Özellikler
Seviye: Yeni başlayanlar ve düzenli koşucular Şunun için en iyisi: Kısa ve orta uzunlukta yol koşusu RRP: 95 £
Satın alma nedenleri
+ İyi ark desteği + Çok hafif seyahatler için harika + Eğlenceli tasarımlar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAYIŞLARI yarım beden çok büyük gelebilir99,99 Dick Smith'te Görüntüle 99,99 Dick Smith'te Görüntüle 99,99 Kogan.com'da görüntüle

Brooks Launch Koleksiyonunun en son yükseltmesi olan Launch 7, maksimum nefes alabilirlik sağlayan yeni, hafif, tek katmanlı bir file saya sahiptir.

Sadece 8 oz'da gelen çok değerli ve hafif bir ayakkabı olan Brooks Launch 7 o kadar hafif ki, onları hissetmiyorsunuz ve BioMoGo DNA orta taban yastıklaması ve geri tepen kauçuk ile yaylı bir sürüşe sahip oluyorsunuz. Daha kısa mesafeler için mükemmel olan hızlı bir ayakkabıdır.

Ekstra destek sayesinde yüksek kemerli koşucular için idealdir ve orta ayak geçiş bölgesi topuktan ayağa hızla geçecek şekilde şekillendirilmiştir. Gri, mor ve yonca / yonca desenli eğlenceli bir yeşil renkte mevcuttur, ayrıca bakmak harikadır. Genel olarak, bunların hafif ve kolay aşınmasını seveceksiniz, bu da onları bir yarış ayakkabısı ile standart bir antrenör arasında mükemmel bir orta nokta olan hızlı bir ayakkabı haline getirir.

Resim 1/2

Çekirdek Siyahı ve Sinyal Pembe Adidas Supernovas

(Resim kredisi: Adidas)
Resim 2/2

Sky Tiny ve Sinyal Pembe Adidas Süpernova

(Resim kredisi: Adidas)

9. Adidas Süpernova

Ödüllü Boost orta taban ile süper destek ve sonsuz enerji

Teknik Özellikler
Seviye: Başlangıçtan ileri seviyeye Şunun için en iyisi: Tüm mesafeler, tüm sınıflar, tüm kıyafetler RRP: 84,95 £
Satın alma nedenleri
+ Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda renk grubu + Yürümek için de harika + Geliştirilmiş Güçlendirme, onları daha da zıplatır
Kaçınılması gereken nedenler
-Snug fit, bu yüzden normal BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINA yarım beden yukarı çıkın58,78 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 60,99 ProBikeKit'te görüntüle 81,61 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Koşu için olduğu kadar günlük giymeyi de harika kılan Adidas Supernovas'ın görünümünü seviyoruz. Dokuz farklı renkte gelirler; favorilerimiz bu Core Black & Signal Pink combo veya Sky Tiny & Signal Pink.

Giymesi ve giymesi kolay bir ayakkabı olacak şekilde tasarlanan Supernovalar nefes alabilir, esnek ve destekleyicidir. Ayak tarağında esnek yastıklama ve topukta hızlı tepki veren yastıklama, rahatlık ve inanılmaz enerji dönüşü sağlar.

Yumuşak, nötr bir koşu ayakkabısı, onları alttan pronators (sınırlı içe doğru ayak hareketi ile koşanlar) için iyi bir seçim haline getiriyor.

Birçok Adidas ayakkabısı gibi, biraz rahatça sığabilecekleri için normal ayakkabılarınızdan yarım numara daha büyük almanızı öneririz.

Resim 1/5

Resim 2/5

Resim 3/5

Resim 4/5

Resim 5/5

10. Saucony Kinvara 10

Kısa mesafeler için uygun, sevilen bir ayakkabı

Teknik Özellikler
Seviye: Başlangıçtan ileri seviyeye En iyisi: 10K ve yarım maraton
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve duyarlı + Çapraz eğitim için çok yönlü + Üstün konfor
Kaçınılması gereken nedenler
-Yarım bedene çok büyük uyduğunu görebilir. -Geniş burun kutusu-Sınırlı renk grupları BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI139,99 Sporcunun Ayağında Görünüm 139,99 Sporcunun Ayağında Görünüm141,77 $ Amazon'da Görüntüle

Önümüzdeki yıl daha kısa mesafelere odaklanıyorsanız, uygun bir fiyata çok sayıda teknoloji ile bu ayakkabı tam size göre. EVERUN üst taban artı EVA + orta taban, maksimum enerji dönüşü ve yastıklı bir sürüş sağlar. Özel olarak tasarlanmış file üst kısım ayağını sabitleyerek koşmayı keyifli hale getirir.

Topuktan ayağa sadece 4 mm'lik bir denge vardır, bu nedenle ayakkabının yastıklamasına güvenmek yerine her adımda doğal bir his elde edersiniz. Düzgün inişler bekleyin ve önünüzdeki yolla temas halinde olun. Kesinlikle daha hızlı koşular düşünen koşucular için!

Resim 1/5

Resim 2/5

Resim 3/5

Resim 4/5

Resim 5/5

11. HOKA Unisex Evo Karbon Roketi

Fiyatı hafifçe düşen bu hızlı yakıtlı roket pabuçları, sağlam bir karbon plakalı, sizi bankayı bozmadan uçarken görecek

Teknik Özellikler
Seviye: Ciddi speedster Şunun için en iyisi: 5K ve 10K gibi kısa, hızlı yarışlar, hızlı çalışma RRP: 160 £
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Dengeli saya + İyi darbe emilimi + Nefes alabilirlik + Yeni tasarımla harika sokak çekiciliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Bedeninizi bulmakta zorlanabilir-Karbon plakayı sert bulabilir, bu yüzden sağlam bir sürüş bekleyin-Sık kullanmayabileceğiniz bir ayakkabı için büyük bir yatırım-Dış taban, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI hızlıca aşınabilir

Bunlar biraz daha pahalı bir ayakkabı ama yatırıma değer. Sadece 1 mm topuktan ayağa ofset ile ayaklarınızın yolda veya pistte uçtuğunu hissedeceksiniz. Bu hızlı ayakkabılarda Carbon 6'da bulacağınız özel HOKA yastıklama yoktur, ancak kauçuklu köpük dış tabanın 8 mm yukarısında yer alan ayar çatalı şeklinde düz karbon plaka sağlam ancak yastıklı bir yarışçı sunar.

Plaka, metatarsalların altında esneklik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle ayaklarınızın desteklenmesini bekleyin. Bunlar, plaka ve yalnızca 1 mm'lik düşüş nedeniyle sağlam bir sürüştür, bu nedenle iyi yastıklı bir sürüş tercih ediyorsanız tüm koşuculara uygun olmayabilir. Şaşırtıcı renk kombinasyonu, bunları yakalamak için başka bir neden!

Nike Kadınlar Zoom Pegasus Nike ZOOM PEGASUS TURBO 2 Amazon $ 267.69 GörüntüleTüm fiyatları görünHoka One One Clifton 6 Erkek ...Hoka One One Clifton 6Sporcunun Ayağı119,99 Görünüm Tüm fiyatları görünASICS Kadın Gel-Kayano 27 ... ASICS Gel-Kayano 27 Kadın Amazon $ 178.65 GörüntüleTüm fiyatları görün