Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi ahşap freze 2020: ciddi kendin yap işleri için hassas kesim

En iyi ahşap freze 2020: ciddi kendin yap işleri için hassas kesim

İlk olarak, en iyi yönlendiriciyi mi yoksa en iyisini mi arıyorsunuz?yönlendirici? Bunlar, DIY uzmanlarının ahşabı kesmek için kullandıkları şeylerdir.Diğer türü mü arıyorsunuz?


Şimdi, bu yolun dışında, ister ahşap işleme hobisi ister plank ustası olun, bir sonraki yönlendirme işiniz için en iyi araçlara sahibiz.

  • Daha fazla ahşap alet mi arıyorsunuz?
  • En iyi kayış zımparası
  • Takipte kalın: en iyi dekupaj testereleri
  • Pingtwitter Kendin Yap Merkezi, güçlü ve şekillendirilmiş her şey için başlangıç ​​noktanızdır

Yönlendirici nedir (ahşap çeşidi)?

Çok amaçlı alet veya salınımlı bir el aleti yeterince iyi olmadığında, ağaç işleme halkı güçlü yönlendiriciyi çağıracaktır.

30.000 + rpm'de eğiren bu uzman makine parçaları, atölye yangınlarına neden olan sürtünmeye neden olmadan sert malzemelerdeki geniş alanları oymak, kesmek veya şekillendirmek için tasarlanmıştır.

Chamfer, Cove, V-Groove, Roman Ogee, Beading ve Dovetail, genel freze uçları ile yapılabilen küçük profil seçenekleridir. Bunların hepsi tam bir gobbledegook gibi mi geliyor? Bir yönlendiricinin size göre olmadığı gibi ... Ancak, dolap yapımcıları, mutfak yaratıcıları ve dekoratif ahşap işleme meraklıları okumaya devam etmelidir.


Tercih sırasına göre en iyi yönlendiriciler

1. Triton TRA001 2400w Çift Modlu Hassas Dalma Yönlendirici

En iyi ahşap yönlendirici

Teknik Özellikler
Yüksüz hız: 8,000-21,000rpm Güç çıkışı: 2400W Ağırlık: 7,7kg
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel değer + Sağlam + Güçlü
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Ağır Amazon 42 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Bu güçlü makine, onu son derece makul fiyat etiketine layık kılan bir dizi yararlı yönü barındırıyor. Başlangıç ​​olarak, 1/2 & rdquo; ve daha geniş bir uç teçhizatı aralığı için 12 mm pens, yumuşak bir başlangıç ​​ve değişken hız sistemi, tüm kesici türleriyle kullanımı kolaylaştırır ve anında ince derinlik ayarlamaları için kullanışlı bir mikro sarıcı vardır.


Güçlü bir toz emme özelliği, çalışma alanını temiz tutarken, çok sayıda güvenlik sistemi, zorlu kesme veya yönlendirme işleri sırasında parmakların sağlam bir şekilde bozulmadan kalmasını sağlar.

Triton'un aletleri de titiz standartlara göre üretilmiştir, bu da elde ağır hissettikleri ve orta sınıf fiyat etiketi göz önüne alındığında harika olan oldukça sağlam canavarlar olarak karşılaştıkları anlamına gelir.


2. Festool OF 1400 EBQ-Plus GB 1400w Yönlendirici

En iyi yüksek kaliteli yönlendirici - elektrikli aletlerin zirvesi!

Teknik Özellikler
Yüksüz hız: 10.000-22.500rpm Güç çıkışı: 1400W Ağırlık: 4.5kg
Satın alma nedenleri
+ Profesyonel düzeyde yönlendirme + Süper verimli
Kaçınılması gereken nedenler
-Fiyat etiketi de onu 'profesyonel' alanına sıkıca yerleştiriyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Festool, powertool dünyasının liderleri ve yenilikçileri arasındadır ve fiyat bu gerçeği yansıtmaktadır, ancak yatırımınızın karşılığında uzun ömürlü, ultra güvenilir yüksek hassasiyetli bir makine elde edersiniz.

Ağırlığı göz ardı edin, çünkü bu şey tahtadan sıcak bir bıçak gibi tereyağı boyunca ilerlemek için tasarlandı ve muhtemelen bu sayfada yer alan en etli modellerden biri.

Sonuç olarak, tıknaz tezgahlarda kayar ve hatta laminatların üstünü yonga, çatlama veya takılma olmaksızın halleder.


Muhtemelen en etkileyici unsurlardan biri, kolay nefes alma deneyimi için her türlü zararlı malzemenin çalışma alanını neredeyse tamamen ortadan kaldıran, son derece iyi tasarlanmış toz emme aracıdır.

3. Bosch POF 1200 AE Electric 1200W Yönlendirici

En iyi orta fiyatlı ahşap yönlendirici

Teknik Özellikler
Yüksüz hız: 11000-28000rpm Güç çıkışı: 1200W Ağırlık: 3kg
Satın alma nedenleri
+ İyi fiyat ve performans dengesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Flimsy chip guard BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 65,28 Amazon'da görüntüle 73,95 £ Tooled Up'ta Görüntüle 89,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin

Bosch araçları tipik olarak kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır ve bu nedenle, güvenilirlik ve sağlamlık açısından biraz zarar görebilirler. Bununla birlikte, bu dalma frezesi, Bosch Elektronik hız ayar çarkı ve hızlandırıcı anahtarı, entegre bir mil kilidi aracılığıyla hızlı yönlendirici bit değişimi ve kolay, alete olanak sağlayan bir SDS sistemi gibi tipik olarak daha pahalı modellerle ilişkili bazı gelişmiş özellikleri bir araya getirir. - şablon kılavuzlarının ücretsiz eklenmesi.

Doğal olarak, bu listedeki daha pahalı modellerden bazıları kadar dayanıklı hissettirmiyor ve açık çip koruması, kalın metal korumaların yaptığı rahatlığı sunmuyor, ancak bu iyi bir değer önerisi.

4. Makita 1/4 inç Yönlendirici

En iyi bütçe ahşap yönlendirici

Teknik Özellikler
Yüksüz hız: 27.000rpm Güç çıkışı: 900W Ağırlık: 2.7kg
Satın alma nedenleri
+ Ucuzdur + Hafiftir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Zor işler için uygun değil Amazon'u kontrol edin

Ağır, günlük kullanım zorluğuna dayanmasa da, bu inanılmaz derecede uygun fiyatlı Makita teklifi, artık çok sevilen Amerikan markasıyla eşanlamlı olan bir tür yapı kalitesine sahiptir.

Hafif ve elle kullanımı kolay (karmaşık mastar kurulumları yerine) bu alet, üç aşamalı bir kesme derinliği ayarından, okunması kolay derinlik ölçeğinden ve kullanımı kolay bir tetik anahtarından yararlanır.

900W güç çıkışı, bu sayfadaki rakiplerin gerisinde kalıyor, bu da hobi meraklıları ve başarılı DIYers'ın bu pazarlık aracından en iyi şekilde yararlanacağı anlamına geliyor.

5. DeWalt DW625EK-GB 2000W Yönlendirici

Tüm profesyonel sınıf yönlendiricilerin en sarısı

Teknik Özellikler
Yüksüz hız: 8,000-20,000rpm Güç çıkışı: 2000W Ağırlık: 5,1kg
Satın alma nedenleri
+ Ağır, günlük kullanıma dayanıklı + Çok güçlü, çok sarı
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricier, doğal olarak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 393,95 £ Tooled Up'ta İncele Amazon'u Kontrol Edin

Bunu, yoğun kullanım düşünülerek tasarlanmış ve tasarlanmış başka bir profesyonel kit parçası olarak yazabilirsiniz.

Akıllı bir elektronik hız kontrolü, ağır yükler altında bile doğru dönüş hızının korunmasını sağlarken, deneyimli üreticisi ahşap, alüminyum ve plastiklerde hassas bir son kat vaat ediyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın