Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • 2020'nin en iyi ahşap saatleri: göründüğü kadar havlamıyor

2020'nin en iyi ahşap saatleri: göründüğü kadar havlamıyor

Saat meraklıları, geçmişte kuyumcuların penceresindeki en büyük, en parlak seçeneklere gitme eğilimini sergilediler, biraz da büyük saksağanlar gibi, bu nedenle ahşap saat eğiliminin bazılarına tuhaf görünmesi anlaşılabilir.


Yine de, özenle seçilmiş bir toplulukla, en iyi ahşap saatler harika görünür ve en iyi ahşap saatler tam olarak burada sahip olduğumuz şeydir.

Yaşam tarzınız ve özellikle gardırobunuz söz konusu olduğunda daha sorumlu seçimler yapmak istiyorsanız, ahşap saatler harika bir bahis olma eğilimindedir.

Sürdürülebilir kaynaklı ve FSC sertifikalı ahşap, geri dönüştürülmüş paslanmaz çelik ve sorumlu bir şekilde üretilmiş deri listemizde yer alıyor ve hatta bazı markalar sizin adınıza ağaç dikiyor veya aç çocukları besliyor.

Saat satın almanın sizi bu kadar aziz hissettireceğini kim bilebilirdi?


Bizim için bu eko-dostluğu spot-on tasarımla en iyi birleştiren saat Kerbholz'un Fritz Ceviz Saatidir, ancak bilek şekeri söz konusu olduğunda tercihiniz ne olursa olsun, ona uyacak bir şey olmalıdır.

İlk beşimizin geri kalanı için aşağıyı okumaya devam edin.


En iyi ahşap saat

1. Kerbholz Fritz Ceviz Saat

Sade stil, mükemmel ahşap saati ortaya çıkarır

Teknik Özellikler
En iyisi: Minimal tarz Kasa çapı: 40mm Yüzey malzemesi: Ceviz, paslanmaz çelik, safir kaplama mineral cam Kayış malzemesi: Bitkisel tabaklanmış deri
Satın alma nedenleri
+ Şık minimal yüz + Kolayca değiştirilebilir kayışlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin