Close
  • Ana
  • /
  • Fitness
  • /
  • En iyi egzersiz ayakkabıları 2020: güvenli ve etkili bir şekilde çömelin, en iyi spor ayakkabılarıyla zindeliğe giden yolunuzu zıplayın ve kaldırın

En iyi egzersiz ayakkabıları 2020: güvenli ve etkili bir şekilde çömelin, en iyi spor ayakkabılarıyla zindeliğe giden yolunuzu zıplayın ve kaldırın

En iyi spor ayakkabısı - veya egzersiz ayakkabısı - daha iyi kavrama ve destek sunar, böylece daha güvenli ve daha etkili bir şekilde egzersiz yapabilirsiniz, bu da çok kullanışlı bir parça yapar.en iyi ev spor salonu ekipmanı(tabiri caizse). Ağır bir HIIT dersi sırasında başınızın üzerinde ağır ağırlıkları sarkıtırken veya yanlamasına zıplarken yeterince güvende olamazsınız: sizi desteklemek için en iyi egzersiz ayakkabılarına ihtiyacınız var.


Bu mütevazı sağlık ve zindelik yazarı bile, bir çift kıvrak-poli koşu antrenörü özellikle bir seans sırasında topukta yol vermeye karar verdiğinde, neredeyse felaket bir diz yaralanmasına neden olduğunu doğrulayabilir - bununla demek istediğimaşırı- ağır çömelme rutini.

İşin gerçeği şu ki, birçok modern antrenman artık eski tip Olimpik kaldırma teorisinin çoğunu içeriyor ve bu nedenle antrenmanlar için en iyi ayakkabıları gerektiriyor; maksimum itmek için sabit bir yüzey sunanpooooowwwweeer.

Bazıları size ayakkabılarınızı basitçe atmanızı ve çömelme askısını çıplak ayakla halletmenizi tavsiye edecek, ancak bir kaldırma ayakkabısının öğelerini (düz taban, sağlam topuk vb.) İle düzgün bir şekilde harmanlayan yeni bir tür antrenman eğitmenlerinden yardım almayı tercih ediyoruz tüm performans hilelerien iyi koşu ayakkabıları.

Bu yılın başlarında, söz vermiş olabilirsinizfit olmakyaz için. Şimdiye kadar, yaz vücudunuz da çok umut verici görünmüyor, ancak spor salonları yavaşça yeniden açılıyor olsa bile, yine de en iyi egzersiz ayakkabılarına ihtiyacınız var.evde kilo almaktan kaçının.


  • En iyi spor saatlerihedeflerinizi takip etmek için
  • En iyi kulaklıklarspor salonu bods için
  • İle daha hızlı kurtarınen iyi kompresyon çorapları
  • Göz aten iyi spor sütyenleri

En iyi egzersiz ayakkabılarını nasıl seçtik

en iyi egzersiz ayakkabıları: Nike Free X Metcon 2(Resim kredisi: Nike)

Sanatım için acı çekmeyi seviyorum ve spor salonunda en son egzersiz uygulamasını örneklemiyorsam, kişisel bir antrenör tarafından şu ana kadar kısmen başarılı olan bir arayışımdaChris Hemsworth vücut. KullanmaMerkez, oyuncu tarafından desteklenen egzersiz uygulaması, oraya daha erken gitmenize yardımcı olabilir.Trion uygulamasıda yardımcı olabilir.

Spor salonuna hükmetmek veya yoğun bir yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman yapmak için özel olarak tasarlanmış çeşitli antrenman ayakkabılarını bağladım ve performansı, rahatlığı, fiyatı ve en azından belli bir dereceye kadar en iyi harmanlayan vuruşları elle seçtim , stil.


Genel olarak,Nike Free X Metcon 2antrenör, ağız kavgası ve büyük kaldırma hareketleri sırasında daha iyi denge için süper dengeli bir topuğun yanı sıra bölünmüş ağız kavgası veya daha fazla patlayıcı egzersiz sırasında daha fazla güven için son derece esnek bir tabanla en cazip paketi sundu. Aynı zamanda hafif ve nefes alabilir olduklarını kanıtladılar - özellikle terleyen ayakları olan bir adam için mükemmel - patik iç ve destek ayak bileği çubuğu sprintler ve aralıklı antrenmanlar sırasında mükemmel destek sağladı.

Tabii ki, güzellik bakanın gözündedir ve aşağıdaki liste kabaca bir tercih sırasına göre yapılır, ancak bazı modellerin görünümü ve uyumu kişisel zevklere bağlı olacaktır. Lütfen bu spor ayakkabılarının bir erkek tarafından test edilmesine rağmen, büyük ölçüde kadınların antrenmanları için de uygun olduğunu unutmayın.

En iyi egzersiz eğitmeni nasıl alınır

En iyi egzersiz ayakkabıları

İhtiyaç duyulan yerde tutun


Genel olarak, iyi bir antrenman antrenörü, özellikle topukta (aynı zamanda geniş olması gereken yerde) nispeten düz bir tabana sahip olacaktır. Topuk vuruşunu hafifletmek için topuktan uca kadar bir eğriye sahip olan koşu ayakkabılarının aksine, bir egzersiz ayakkabısı, ağırlık kaldırmak için sabit bir platform sunar.

Hatta bazı modellerde, gerçekten ağır bir deadlift veya çömelme ile uğraşırken aşırı basınçla başa çıkan ve ayak bileğinin yuvarlanmasını önleyen daha geniş ve güçlendirilmiş bir topuk alanı bulunurken, diğerleri patlayıcı hareketler ve yüksek yoğunluklu egzersizler için daha uygun olacaktır.

Yapmayı planladığınız şeyi aklınızda bulundurun, çünkü sadece ağır ağırlıklar için tasarlanmış bir ayakkabı, antrenmanlarına bol miktarda atlama krikosu, kutu atlayışı ve sprint eklemeyi düşünenler için muhtemelen en uygun ayakkabı değildir.

Hepsinden önemlisi uygunluk ve çoğu markanın tekliflerinin genişliği ve rahatlığı açısından farklılık gösterdiğini gördüm. İşte bazı bariz tavsiyeler: satın almadan önce bunları deneyin. Veya çevrimiçi satın alın ve uygun değilse 20 gün içinde iade edin.

Sırayla spor salonu ve egzersiz için en iyi ayakkabılar

En İyi Egzersiz Ayakkabısı / En İyi Spor Ayakkabısı: Nike Free X Metcon 2


1. Nike Free X Metcon 2

Patlayıcı eğitim için ayak bileğini destekler

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Spor salonunda en çok çalışan kişi
Satın alma nedenleri
+ Çok fazla ayak bileği desteği + Gerçekten nefes alabilir + Bol tutuş
Kaçınılması gereken nedenler
- Squash antrenörü gibi görünüyor - Ayak bileği etrafında çok rahat - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI129,99 Sporcunun Ayağında Görünüm 129,99 Sporcunun Ayağında GörünümAmazon'da 150 $ Görüntüleyin

Destek, esneklik, sabit bir platform ve zeminle iyi bir bağlantı: bunların hepsi harika bir antrenman antrenörü yapan özelliklerdir ve Nike Free X Metcon 2 tüm bunları sürüler halinde sunar.

Nike'ın Metcon serisi de nispeten çeşitlidir ve saf güç kaldırmayı amaçlayan bu ayakkabıları (aşağıdaki Adidas modeline bakın) bunlara, biraz daha çok yönlü vuruşlara kadar uzanır. Bunları tercih ediyoruz çünkü ayakkabı değiştirmeden daha fazla egzersiz yapabileceksiniz.

TPU file üst kısım, antrenmanlarına bazı yüksek yoğunluklu eforlar eklemeyi düşünenlere hitap edecek şekilde ayak çevresinde bol miktarda hava akışını teşvik ederken, patik yapısı ayak bileği çevresinde hızlı yön değişiklikleri ve yan adımlar için harika bir destek sunar ve sprint eğitimi.

Muhtemelen piyasadaki en yakışıklı ayakkabı değil, Metcon serisi form yerine işlevi tercih ediyor gibi görünüyor. Ama sorun değil, çünkü Free X 2'deki her şey, kavrayıcı düz tabandan kilitlenen orta ayak kafesi yapısına kadar, patlayıcı egzersizler için maksimum destek sunmaya yöneliktir ve spor salonunda bir dizi karışık egzersizden sonra onay mührünü alır. . Sağlam, çok yönlü bir seçenek.

Sportsshoes.com'dan satın alın

• Tamamı okuyunNike Free X Metcon 2 incelemesi

en iyi egzersiz ayakkabıları: Under Armour TriBase Reign 2


(Resim kredisi: Under Armour)

2. Zırh TriBase Reign 2 Altında

Bir spor salonu klasiği - güncellendi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Fark yaratan birinci sınıf dokunuşlar Ağırlık: 307 gram Ofset: 2 mm
Satın alma nedenleri
+ Rahat örgü saya + Geniş dış topuk sayacı + Harika tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Kardiyo antrenmanları için ideal değil Amazon'a bakın

Under Armour TriBase Reign 2 eğitim ayakkabısıyla her şey bu üsle ilgili, bebeğim. UA, bu ayakkabının ilk versiyonuyla ilgili aldığı tüm geri bildirimleri ciddiye aldı ve selefinden daha fazla çekiş, daha dayanıklı ve hatta daha fazla rahatlığa sahip bir egzersiz ayakkabısı yarattı.

Üçgen taban - dolayısıyla TriBase adı - ayakkabının arkasına ek destek için daha büyük bir dış topuk sayacına sahiptir. Dış tabanın testere dişi deseni, ihtiyacınız olan tüm tutuşu sağlar, böylece ağır ağırlıkları kaldırırken veya sert zeminlerde zıplarken ihtiyacınız olan tüm tutuşu sağlar.tüm vücut HIIT egzersizi, kaygan ayaklar için endişelenmenize gerek kalmayacak (yine de önce yüzeyin kuru olduğundan emin olun).

Denge burada bitmiyor: TriBase Reign 2'nin alçak tabanlı yapısı, sizi ve ayak parmaklarınızı vücudunuzun hareketini ve dengesini kontrol altına alıyor. Burada, modern koşu ayakkabılarında olduğu gibi yüksek bir yığın bulamazsınız, ancak aynı nedenle TriBase Reign 2, koşu bandı seansları için en iyi seçim değildir, taban düz ve daha az yastıklıdır.

Bu, bu antrenman ayakkabısının duyarlı olmadığı anlamına gelmez: Tam boy Micro G köpük orta taban hafif bir zıplamaya sahiptir ve etrafta zıpladığınızda ayağınızın ağırlığını alır.

en iyi egzersiz ayakkabıları: Nike Metcon 6

(Resim kredisi: Nike)

3. Nike Metcon 6

Bu spor salonu klasiğinin güncellenmiş, daha nefes alabilen versiyonu

Teknik Özellikler
Şunlar için en iyisi: güç kaldırma ve büyük kuvvet hareketleri
Satın alma nedenleri
+ Asansörler için harika platform + Ayakları serin tutar + Şimdiye kadarki en iyi uyum
Kaçınılması gereken nedenler
-Hala squash eğitmenlerine benziyor-Patlayıcı hareketler için harika değil BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI189,95 ABD doları Sportitude'da görüntüleyin 189,99 Sporcunun Ayağında Görünüm 219,99 Rebel'da görüntüle

Garip bir şekilde, en yeni Metcon ayakkabısı, daha önce sevdiğimiz modelin neopren benzeri ayak bileği desteğini kaybetti, ancak yine de geniş düz tabanı koruyor, bu da onu güçlü kaldırma hareketleri için harika kılıyor.

Güncellemeler, daha destekleyici bir platform için topuğun altında daha sert köpük ve yüksek darbe hareketleri için ek yastıklamayı içerir. Yapımcılarına göre bu ayakkabı, üst kısmın çoğu için geliştirilmiş hafif ağ kullanarak, yerini aldığı Metcon 5'ten% 18 daha fazla nefes alabilir.

Topuğunuzun altındaki yüksekliği bir setten diğerine ayarlamanıza ve bu çok yönlü ayakkabıları uygun bir kaldırma platformundan anında daha enerjik bir antrenman antrenörüne dönüştürmenize olanak tanıyan çıkarılabilir bir Hyperlift eklentisi bile vardır.

• Tamamı okuyunNike Metcon 6 incelemesi

en iyi egzersiz ayakkabıları: Reebok Nano X


(Resim kredisi: Reebok)

4. Reebok Nano X

Yüksek oktanlı sınıflar için hafif bir ayakkabı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: CrossFit, obvs
Satın alma nedenleri
+ Güçlendirilmiş ayak parmağı + Aşınması yüksek kauçuk taban + Gerçekten esnek
Kaçınılması gereken nedenler
-Crossfit BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI stigma özenti191,70 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 191,70 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 191,70 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin

CrossFit, temellerine sayısız atletik disiplini dahil eder; bu, fitness hareketinin takipçilerinin hırpalanmış ve kabarmış ayaklarla sonuçlanmamasını sağlamak için oldukça çok yönlü bir ayakkabı gerektirdiği anlamına gelir.

Reebok uzun süredir sporu destekledi (evet, CrossFitters bunun bir spor olduğunu iddia ediyor) ve en yeni Nano ayakkabısı, ince, hafif çerçevesine bol miktarda teknoloji sığdırıyor; kalıplanmış bir orta taban ve taban astarı ile birlikte çalışan yeni topuk patik yapısı da dahil olmak üzere. ağırlık kaldırma.

Reebok'un 'Toe-Tection' özelliği, ayakkabının ön kısmına ekstra dayanıklılık katar; burada bazı katılımcılar, birkaç ay lastikleri döndürdükten sonra dış kısımda rakamların çıktığını fark eder. Ayrıca, yüksek aşınmalı kauçuk taban, siz kaldırırken ve ön ayak esnek oluklar daha fazla esneklik sağlar ve bölünmüş ağız kavgası ve akciğerler sırasında dengeyi geliştirir.

En İyi Egzersiz Ayakkabısı / En İyi Spor Ayakkabısı: Adidas AdiPower Halter


5. Adidas AdiPower Halter

Büyük kaldırıcılar için ağır topuk desteği

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bir temsilci max tugay
Satın alma nedenleri
+ Rahat ve güvenli uyum + İsteyebileceğiniz tüm kabarık Boost köpük
Kaçınılması gereken nedenler
-Hızlı eğitim ve kısa yarışlar için fazlasıyla tıknaz, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 185,13 $ Amazon'da Görüntüleyin

Göze çarpacak kadar ağır ağırlık kaldırma sanatının kendi ayakkabısını hak ettiğini öne süren bir düşünce okulu var. Sonuçta, bir çift tenis ayakkabısıyla futbol sahasına gitmezsiniz, peki neden çömelme rafına yaklaşırken benzer bir hata yaparsınız?

Bu Adidas kabuğunun arkasındaki topuktan ayak parmağına dik düşüş ve güçlendirilmiş burulma çubuğu sistemi, ciddi bir gücü zorlamak için çok daha istikrarlı bir platform sağlar.

Tek basamaklı kayış, ek arka ayak desteği sağlar ve anında, ortada hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabilir, böylece tek seferlik maksimum denemenin önünde hiçbir engel kalmaz.

Ne yazık ki, bu sığır keki yapanlar ağır kaldırmaktan başka hiçbir şey için özellikle iyi değiller, bu yüzden antrenmanınıza biraz koşu bandı zamanı ayırmayı planlıyorsanız, muhtemelen spor çantanıza ayrı bir çift koşu ayakkabısı almanız gerekecektir ... ya da biraz aptal görünme riski

En iyi antrenman ayakkabıları / en iyi spor ayakkabıları: New Balance Fresh Foam Roav

6. Yeni Denge Taze Köpük Dolgusu

Koşu bandı bağımlıları için bir tane

Teknik Özellikler
En iyisi: Koşu desteği ve vücut ağırlığı egzersizleri
Satın alma nedenleri
+ Aerobik egzersiz için harika + Biraz seksi görünüyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok taban, adam bugünün en iyi teklifleri49,99 Catch.com.au adresinde görüntüleyin60 $ Amazon'da Görüntüle100 $ Rebel'da görüntüle

New Balance, koşu ayakkabısı oyunundaki en iyi köpeklerden biridir, ancak aynı zamanda diğer fiziksel uygunluk alanlarına da yayılmıştır. Fresh Foam Roav, tartışmasız bu listedeki en moda eğitmenidir, ancak yine de onu iyi bir spor salonu arkadaşı yapan birkaç tasarım püf noktasına sahiptir.

İmza niteliğindeki Fresh Foam yastıklama, koşarken hoş ve havadar bir sürüş sunarken, Ultra Topuk teknolojisi, ağırlık kaldırırken veya patlayıcı hareketler gerçekleştirirken topuğun yerinde kilitli kalmasını sağlar.

Diğer birçok NB ayakkabısından farklı olarak, taban, normal 'muz' tasarımını ortadan kaldırır ve bunun yerine, deadlift, squat ve diğer güçlü egzersizler sırasında ayakları yerleştirmek ve topuklu kazmak için güzel bir düz platform sunar.

Tabanda ayak hissini sınırladığı ve dikkatli olunmazsa ayak bileğinin biraz yuvarlanmasına neden olabileceği için muhtemelen tabanımızda hala biraz fazla köpük var, ancak harika görünen bir ayakkabı ve sınıfları ve aerobik olanlar için mükemmel Fitness.

En iyi antrenman ayakkabıları / en iyi spor ayakkabıları: Vivobarefoot Primus Lite II

(Resim kredisi: Vivobarefoot)

7. Vivobarefoot Mektupları 2

Ayaklarınızın bir egzersiz boyunca kendi yolunu hissetmesine izin verin

Teknik Özellikler
Şunlar için en iyisi: Temel bilgilere dönüş kaldırma
Satın alma nedenleri
+ Ultra stabil + Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir + Doğal hareketler için harika
Kaçınılması gereken nedenler
-Minimal yastıklama -GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINA alışmaya biraz olsun209,95 ABD doları Sportitude'da görüntüleyin 212,45 ABD doları Sportitude'da görüntüleyin 224,91 ABD doları Wildfire Sports'ta görüntüleyin

Vivobarefoot.com için doğrudan satın alın

Ve şimdi biraz farklı bir şey için ... bu listedeki diğer eğitmenlerin çoğunun özellikleri üzerine topladığı, çevre dostu Vivobarefoot markasının Primus Lite II'si tam tersini yapıyor.

Tamamen vegan dostu olan ve geri dönüştürülmüş PET plastik atıklardan şekillendirilen bu ürünler, ayaktaki önemli sinir uçlarının beyne geri beslenmesine olanak tanıyan ince, delinmeye dirençli taban ile mevcut en doğal duygu egzersizine olanak tanır.

Kuşkusuz, ilk başta şüpheliydik, ancak bunlarda büyük deadliftler ve çömelme yapmak çıplak ayakla gitmek veya spor salonunda çorapla kaymaktan daha iyidir. Geniş şekil, ayak başparmağının sabitlenmesini sağlarken (olması gerektiği gibi), taban, kullanıcının büyük kaldırma sırasında mükemmel platform için mikro ayarlamalar yapmasına izin verir.

Daha da iyisi, aptalca esnektirler, bu nedenle ayak parmaklarının her tekrarda veya harekette kıvrıldığı bölünmüş ağız kavgası veya akciğerler yaparken potansiyel ayak krampını ve rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olun.

En İyi Egzersiz Ayakkabısı / En İyi Spor Ayakkabısı: Nike Varsity Compete TR3

(Resim kredisi: Nike)

8. Nike Varsity TR3 ile Rekabet Ediyor

Yüksek oktanlı egzersizler için yastıklı ayak bileği desteği

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yüksek yoğunluklu egzersiz
Satın alma nedenleri
+ Hızlı bağcık tutturma + Dayanıklılık için tasarlandı + Birden çok yüzeyde tutuş
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz tıknaz-Tabandan harika bir his değil

Nike Varsity Compete TR3, ekstra yastıklı ayak bileği destekleri ve çok sayıda yüzeyi kavrayacak şekilde tasarlanmış bir tabana sahip, hızlı tempolu ve yoğun egzersizler yapanlar için tasarlanmıştır.

Yine, tabanlar düz ve yastıklıdır, bu nedenle geleneksel kaldırmaları gerçekleştirmek için sabit bir yüzey sağlarlar. Ancak bu ayakkabılar, çabuk aşınan alanlarda dayanıklılık sağlamak için ayak parmağı, ön ayak ve topukta lastik kenarlara sahiptir. Bunun için biraz daha tıknazdırlar, ancak karmaşık, çok yönlü seanslar sırasında patlayıcı sıçramalar ve adımlar atacak türden biriyseniz, ayak parmaklarınızın üst kısmı dürtmeyeceği anlamına gelir.

En İyi Egzersiz Ayakkabısı / En İyi Spor Ayakkabısı: Nike Air Zoom SuperRep

(Resim kredisi: Nike)

9. Nike Air Zoom SuperRep

Devre antrenmanı kalabalığı için özel olarak üretilmiş bir ayakkabı

Teknik Özellikler
En iyisi: Çapraz eğitim ve HIIT sınıfları
Satın alma nedenleri
+ HIIT oturumları için tasarlandı + 'Burpee molası' esneklik sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kalın ve şatafatlı129,99 Rebel'da görüntüle 129,99 Rebel Sport'ta Görüntüle 149,99 Catch.com.au adresinde görüntüleyin

Metcons, Nike'ın en çok bilinen çok yönlü modeli olsa da, her sabah HIIT veya devre derslerinde terliyorsanız, Nike bir tane daha geliştirdi ve sizin için mükemmel bir beygir ayakkabısı tasarladı.

Air Zoom SuperRep, yoğun devreler sırasında size hayati bir destek sağlamak için tasarlanmış özelliklerle, HIIT eğitim seansları için özel olarak tasarlanmıştır. Buradaki en önemli özellik & ldquo; burpee kırılması & rdquo; Topuğun ayak tabanından ayrılması, ağırlığınızı ayağın farklı kısımlarına dağıtırken ayakkabının esnekliğini sağlar ve büyük yayların 'fren balatası' görevi görmesi gerekir; bir yandan diğer yana sıçradığında.

Ayakkabının düz haldeyken (çömelme iticileri ve kettlebell salınımları sırasında yukarı doğru giderken), ayak parmaklarımızda (şınavlar ve burpeler için) ve Zoom Air yastıklamasıyla düzenli darbelerde, ona atabileceğimiz her şeyi idare ettiğini görmeye şaşırdık. kolaylıkla. Yanal hareketler açısından, yakın zamanda hiçbir yerde kaymadık ve adımımızda bir yay ile bir sonraki harekete geçtik.

Başka bir TPU file üst kısım, nefes alabilirliği artırır, böylece ayakkabı spor çantanızı koklamadan sınıftan sınıfa gidebilir ve daha yüksek ayak bileğini, özellikle 'kilitli' çalışırken hoş bir destek bulduk. çömelme iticileri gibi egzersizler. Zoom Air baloncuğunun üzerinde bombeli kavisli, çok bilimkurgu görünümlü bir ayakkabı, ancak basınç altında son derece iyi duruyor. ClassPass aboneleri için harika.

• Ellerimizi okuyunNike Air Zoom SuperRep incelemesi

En İyi Egzersiz Ayakkabısı / En İyi Spor Ayakkabısı: Puma Jaab XT


10. Puma Jaab XT

Filo ayaklı fitness fanatiği için bokstan ilham alan bir ayakkabı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sprint eğitimi ve hızlı, güçlü hareketler
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve yastıklama + Günlük giyecek kadar şık
Kaçınılması gereken nedenler
Listedeki en dayanıklı ayakkabı değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 85,14 $ Amazon'da Görüntüleyin89,99 Catch.com.au adresinde görüntüleyin 119,99 Rebel Sport'ta Görüntüle

Boks botlarından esinlenilen bu biraz kaçık görünümlü Pumalar, bir terlik giymeye çok benzeyen, ancak hızlı, çok yönlü hareket için çok fazla denge ve destek sunan bir tür geçmeli patik yapısına sahiptir.

Söylemeliyiz ki, bunlar bu listedeki diğer eğitmenlerin çoğu kadar sağlam hissettirmezken, zayıf elastik bağcıklar biraz cezalandırılabilecekmiş gibi hissediyor. Yine de harikadırlar ve ağırlık kaldırmak için harika olan tıknaz, düz bir topuğa sahiptirler.

En İyi Egzersiz Ayakkabısı / En İyi Spor Ayakkabısı: New Balance Minimus Prevail

(Resim kredisi: New Balance)

11. Yeni Denge Eksi Geçerli

Vibram taban tutuşlu ve süper stabildir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Açık havada ağırlık çalışması
Satın alma nedenleri
+ Gerçekten kavrayıcı + Sabit platform + Şok emici
Kaçınılması gereken nedenler
-Sıkı kesim-Harika görünmüyor

New Balance, patlayıcı hareketlerden gelen etkiyi emmek için olduğu kadar ağır asansörleri (sağlam bir zeminin gerekli olduğu yerlerde) parçalamak için de iyi olan çok amaçlı bir antrenman ayakkabısı oluşturmak için, parlak yastıklama tabanları sunan Vibram ile bağlantı kurmayı seçti. .

Hafif hacimli görünümü ve sıkı oturuşu aşabilirseniz (normal ayakkabınızda kesinlikle yarım numara büyütün), pürüzsüz yüzeylerde gerçekten kavrayıcı ve klasik Olimpik asansörler için hoş bir denge sergiliyorlar.

Bazen CrossFit Box benzeri küçük bir spor salonunda antrenman yapıyoruz ve boyalı beton zemini kayganlaşabiliyor. Bunların üzerindeki tabanlar, bir deadlift veya çömelme için hazırlanırken bir halterin altına kilitlenmek için harikaydı.

Nike Free X Metcon 2 Erkek ...Nike Free X Metcon 2Sporcunun Ayağı129,99 Görünüm Tüm fiyatları görünNike Metcon 6 - Erkek Antrenman ...Nike Metcon 6Sportitude189,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünReebok Erkek CrossFit Nano X ...Reebok CrossFit Nano XCatch.com.au191,70 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünadidas Erkek Adipower ... Adidas AdiPower Halter Amazon $ 185.13 GörüntüleTüm fiyatları görünNew Balance Okul Öncesi Erkek Çocukları ...New Balance Taze Köpük DolgusuCatch.com.au49,99 Görünüm Tüm fiyatları görünVivobarefoot Mektupları 2 ...Vivobarefoot Mektupları 2Wildfire Sporları224,91 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görün