Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Xiaomi M365 Pro elektrikli scooter fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Xiaomi M365 Pro elektrikli scooter fırsatları

Xiaomi M365 Pro, Birleşik Krallık'ın en popüler elektrikli scooter'ının yükseltilmiş sürümüdür.

Normal M365 gibi, Pro'nun maksimum hızı 15 mil / saattir. Ancak daha büyük bir pil, menzilini 18.5 milden devasa bir 27 mile çıkarır.

Sekiz saatlik şarj süresiyle, ofise 13 mil gidip, gün içinde şarj edebileceğiniz ve ardından eve kadar gidebileceğiniz anlamına gelir.

Daha güçlü 300W motor sayesinde (normal M365'de 250W'dan daha yüksek), Pro modeli yokuşlara tırmanmada daha iyidir, hattan daha hızlı çıkar ve 80 kg'ın üzerindeki binicileri daha fazla taşıma kapasitesine sahiptir. Bir diğer küçük değişiklik de, güvertenin 5 cm daha uzun ve biraz daha geniş olması, sürücüye ayakta durması için daha fazla alan sağlamasıdır.


Xiaomi M365 Pro'nun tüm modelleri siyah bir şasi ve kırmızı detaylı çerçeve ile birlikte gelir, ancak gidon sütunu siyah, nane yeşili, gümüş veya karbon fiber efektli olarak sipariş edilebilir.

Pro'nun önemli bir özelliği, gidonun üzerine oturan ve hızınızı, pil ömrünüzü ve hangi sürüş modunu seçtiğinizi gösteren LED ekranıdır.


Pro modeli, 12,5 kg ile karşılaştırıldığında 14,2 kg ile normal M365'ten biraz daha ağırdır, ancak bu artış sizi ertelemek için yeterli olmamalıdır. Bu hala, evinizde veya trende çok fazla yer kaplamayan kompakt, hafif ve katlanabilir bir elektrikli scooter.

Normal modelde olduğu gibi Pro, arkada disk freni ve önde KERS (kinetik enerji geri kazanım sistemi) bulunan pnömatik 8,5 inç lastiklerle birlikte gelir ve aküye enerji verirken yavaşlamanıza yardımcı olur.


Scooter, öndeki ve arkadaki ışıklar sayesinde geceleri de güvenle kullanılabilir ve 100 kg ağırlığa kadar binicileri taşımak için tasarlanmıştır.

Bu, İngiltere'deki en popüler scooterlardan biri olduğu için çok şey bulmak zor olabilir. En iyi Xiaomi M365 Pro fırsatlarının genellikle İngiltere merkezli resmi bir ithalatçı olan Pure Electric'te olduğunu bulduk. Sattıkları tüm scooter'lar zaten Birleşik Krallık'ta (bu nedenle uzun bekleme süreleri yok) ve iki yıllık ücretsiz garantiyle geliyor.

Aşağıdaki en iyi Xiaomi M365 Pro fırsatlarına göz atın:

Bugünün en iyi Xiaomi Mijia M365 Pro fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Xiaomi Mi M365 Pro'nun artık uygun bir şekilde adlandırılan Mi M365 Pro 2 ile değiştirildiğini belirtmek gerekir. En iyi Xiaomi Mi M365 Pro fırsatlarını aşağıda bulabilirsiniz:


Bugünün en iyi Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter fırsatları Xiaomi Mi Scooter Pro 2 ... Amazon 599,99 $ Teklifi Görüntüle Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?