Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Beurer LA 40 incelemesi: doğal bir havaya sahip çekici bir aroma difüzörü

Beurer LA 40 incelemesi: doğal bir havaya sahip çekici bir aroma difüzörü

Beurer LA40, Alman sağlık ve zindelik markasından şık bir bambu ve seramik aroma difüzörüdür. Biraz klinik ismine rağmen, bu cihaz, aroma yayılımı, ışık efektleri ve hafif sisten oluşan yatıştırıcı bir kombinasyonla herhangi bir alanı sakin bir sığınağa dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Listemize dahil edilmeye değer olup olmadığını görmek için birini test ettim.en iyi uçucu yağ difüzörlerihesabı yuvarlamak. Beurer LA40 aroma difüzörü incelemem için okumaya devam edin.


Beurer LA 40 aroma difüzör incelemesi: tasarım

Beurer LA 40 aroma difüzörü: teknik özellikler

Boyut: Ø12.9 x Y16.7cm
Güç: şebeke
Maksimum oda boyutu:
Işık efektleri: evet
Ses efektleri: hayır
Malzeme: bambu ve porselen

Tasarımda, Beurer, LA 40 ile bir tür doğal, Scandi vibe için gitti. İki kontrol düğmesi ve üç LED gösterge ışığının yanı sıra gümüş bir Beurer logosu bulacağınız bir bambu taban var. Bunun üzerine oturan, dişlerinizi biraz kenardan dokunabilecek, ancak akıllı görünen dokulu porselen türünden yapılmış bir tür arı kovanı şeklinde bölümdür.

Bu üst kısmı çıkarın ve işaretleyiciye kadar doldurduğunuz 180 ml'lik su haznesini bulacaksınız ve favorinizden birkaç damla ekleyin.esans. Üstte, porselen bölüm değiştirildiğinde ve cihaz açıldığında buharın çıktığı bir delik var. Çoğu aroma difüzörü gibi, güç için şebekeye takılır.

Tasarım cephesinde şikayet edilecek çok az şey var - bu aroma difüzörü yüksek kaliteli görünüyor ve hissediyor ve bir odaya nispeten göze çarpmayan bir şekilde sığacak kadar kompakt. Muhtemelen gümüş Beurer logosu olmadan da yapabilirdim ama bu küçük bir şikayet.


Beurer LA 40 aroma difüzör incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Beurer LA 40 aroma difüzör incelemesi: özellikler

Diğer birçok uçucu yağ difüzörü gibi, bu da yatıştırıcı koku dağılımının yanı sıra hafif bir işlev sunar. Çok kademeli olarak yaptığı bir dizi renk arasında geçiş yapacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Alternatif olarak, daha doğal bir hava için güzel bir ilave olan sabit, sıcak bir ışık seçme seçeneğiniz de vardır. Bunun gibi birçok difüzörde olduğu gibi, gün ışığı alan bir odada ışık efektlerini gerçekten göremezsiniz, ancak düşük ışıkta canlanırlar. Buğulanma işlevi ve koku dağıtma da çok etkilidir.


Bir başka kullanışlı eklenti, difüzörü 1, 3 veya 7 saat veya siz kapatana kadar çalışacak şekilde ayarlamanızı sağlayan zamanlayıcı işlevidir. LA 40 ayrıca rezervuar kuruduğunda onu otomatik olarak kapatan kullanışlı bir fonksiyona sahiptir.

Beurer LA 40 aroma difüzörü, tabandaki iki düğme ile kontrol edilir. Kısıtlanmış bir tasarımı bir sonraki kişi kadar takdir etsem de, kodlanmış LED ışıkların kullanımı ve difüzörün hangi ayarın açık olduğunu gösteren herhangi bir simgenin olmaması, kılavuzu elinizin altında tutmanız veya güvenmeniz gerektiği anlamına gelir. tahmin etmek, istediğiniz efektleri elde etmek için. Ayrıca, elbette, ayarları değiştirmek ve açıp kapatmak için difüzörün üzerinden geçmeniz gerekecek. Kulağa çok hoş geliyorsa, uzaktan kumandalı bir difüzör arayın;Homedics Ellia Adore, ses efektlerini de içerir.


Beurer LA 40 uçucu yağ difüzörü

(İmaj kredisi: Gelecek)

Beurer LA 40 aroma difüzör incelemesi: karar

Beurer LA 40, basit ama etkili bir aroma difüzörüdür. Azaltılmış ve doğal bir his tasarımı, yavaş renk değişimi ve sadece sağlam, sıcak bir ışığı tercih etme seçeneği ile denediğim diğer difüzörlerden daha ince olacak şekilde tasarlandı. Bir zaman seçeneği ve boşken otomatik kapanma yararlı dokunuşlardır, ancak düğme kontrolleri en azından başlangıçta biraz kafa karıştırıcı olsa da. Burada ses efekti yok, ancak herkesin bunlara ihtiyacı yok veya istemiyor.