Close

Beyerdynamic Custom One Pro incelemesi

Beyerdynamic Custom One Pro, beyerdynamic Custom ONE PRO ile anlaşıyor ... Amazon Prime £ 199,99 İncele Image 1 of 4 tarafından desteklenen en iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Beyerdynamic Custom One Pro incelemesi

Beyerdynamic Custom One Pro incelemesi
Resim 2/4

Beyerdynamic Custom One Pro incelemesi

Beyerdynamic Custom One Pro incelemesi
Resim 3/4

Beyerdynamic Custom One Pro incelemesi

Beyerdynamic Custom One Pro incelemesi
Resim 4/4

Beyerdynamic Custom One Pro incelemesi


Beyerdynamic Custom One Pro incelemesi

Beyerdynamic Custom One Pro kulaklıklar, şimdiye kadar gördüğümüz en tıknaz kutular arasında, ancak nasıl göründüklerine yetecek kadar, nasıl ses çıkarıyorlar?

BeğenileriyleBeats by Dre Pro Beats,Papağan ZikvePhilips Fidelio L1kulak üstü ve kulak üstü kulaklık pazarının hiç bu kadar rekabetçi olmadığından emin değiliz. Öyleyse, Beyerdynamic Custom One Pro kulaklıkları dolabın içinde bu büyük isimlerle rekabet edecek kadar var mı? Öğrenmek için dinledik ...


Beyerdynamic Custom One Pro: Tasarım

Bu telefonların kutusunu açarken fark ettiğimiz ilk şey, bardakların bir çift kulak üstü için bile son derece büyük olduğuydu. Custom One'lar aşırı ağır olmasa da, büyük ve hacimli. Burada sağlamlık ve ses kalitesine taşınabilirliğe göre öncelik verildiği açıktır.

Biraz yardımcı olan bir şey de tüm kabloların çıkarılabilir olmasıdır, bu nedenle kablo sarma işlemine gerek yoktur - her şeyi ayrı ayrı saklayabilirsiniz.

Bunun bir sorun olmadığına karar verenler için, yakında stilinize bağlı olarak değiştirilebilen, bardakların ve saç bantlarının dışı için plakalar gibi birden fazla özelleştirilebilir aksesuar olacak.

Beyerdynamic Custom One Pro: Konfor

Baş bandının alt tarafında bol miktarda yastıklama var ve kaplar - tüm ağırlıkları için - iyi yastıklı ve ilk başta biraz mengene gibi olsa da çok rahat.

Kulaklıklar kulağın üzerine değil etrafına oturur, bu da onları doğal olarak yalıtkan (soğukta giyiyorsanız kullanışlıdır) ve aynı zamanda rahat hale getirir.

Ek olarak, bu pasif olarak gürültü önleyici oldukları anlamına gelir ve iptal etme, Beats by Dre koleksiyonu kadar güçlü olmasa da, birçok düzeyde bir bonus olan herhangi bir pile ihtiyacınız yoktur.

Bazılarımızın uyumla ilgili herhangi bir sorunu olmamasına rağmen, Pingtwitter'ün incelemelerinin lideri Libby Plummer, en kısa ayarlarında bile kulaklıkların düzgün sığamayacak kadar büyük olduğunu fark ettik. Yani, eğer bonce'unuz daha küçükse, satın almadan önce bir çift deneyin.


Beyerdynamic Custom One Pro: Ses kalitesi

Beyerdynamic, İngiltere için nispeten yeni bir Alman şirketidir, ancak yüksek performanslı profesyonel ses ekipmanlarında uzun bir geçmişe sahiptir. Şimdi bu profesyonel kalitede sesi tüketicilerle buluşturuyor, görünüşe göre çok heyecanlanmamız gereken bir şey.

Custom One'ın 16Ohm neodimyum sürücülerinde kullanılan membranlar, Beyerdynamic'e göre dünyanın en hafiflerinden bazılarıdır ve bu da inanılmaz derecede doğru ses çalma ile sonuçlanmalıdır.

Testlerimizden sonuç kesinlikle inanılmaz. Bu kulaklıklar, test ettiklerimiz kadar iyi ses çıkarıyor, kesinlikle Fidelio L1s ve Pro Beats ile aynı seviyede, hatta onları geçmiyor. Ses inanılmaz bir netliğe ve hassasiyete sahiptir - ve bir ses ağı yerine müziğin her bir bileşenini ayrı ayrı seçebilirsiniz.

Buradaki şovun yıldızı Özel ses kaydırıcısıdır - her kulaklıkta, dinlediğiniz şeye bağlı olarak dört bas modu arasında geçiş yapmanızı sağlayan bir kaydırıcı.

Burada etkileyici olan sadece modun seçildiğinde ne kadar hızlı devreye girdiği değil, aynı zamanda daha yüksek ayarlarda bile basın gücü ve tanımıdır. Orta aralıklı veya tiz seslerin hiçbirine güç vermez, ancak tam olarak istediğiniz şeyi yapar, bas tonu ekler ve çok güçlü bir şekilde, sevdiğiniz şey buysa.

Beyerdynamic Custom One Pro: Karar

Herkesin müzik için farklı tercihleri ​​olduğu gibi, herkes kendi müziğini farklı bir şekilde dinlemeyi sever. Custom One Pro'nun güzelliği, tüm dünyaların en iyisine sahip olabilmenizdir. Bir ses meraklısı olsanız bile, Özel ses kaydırıcısı ve kendi ekolayzırınızın bir kombinasyonu, sesinize tam istediğiniz gibi ince ayar yapılmasını sağlayacaktır.

Elbette, bu yıl gördüğümüz en güzel kulaklıklar değiller ve muhtemelen en ince kulaklıklar. Ancak, bardakların hacmini aşabilirseniz ve kafanıza oturtabilirseniz, bunlar 200 £ 'dan daha düşük bir fiyata alacağınız kadar iyi bir kulaklık çifti.

Beyerdynamic Custom One Pro çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Beyerdynamic Custom One Pro fiyatı: 170 £