Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Donanımı
  • /
  • Amazon Prime Day AU öncesinde Nintendo Switch ve Xbox Series S'de büyük indirimler

Amazon Prime Day AU öncesinde Nintendo Switch ve Xbox Series S'de büyük indirimler

Kendinizi kasvetli kış havalarında biraz aşağı mı buluyorsunuz? Zaman geçirmek için yeni bir şeye mi ihtiyacınız var? Amazon Avustralya'nın şu anda yüzünüzü gülümsetecek bazı cazip fırsatlar var.

Prime Day 2021'e kadar çevrimiçi pazar, Nintendo Switch ve Xbox Series S konsollarının fiyatını düşürdü.

Switch'in bu 2019 gözden geçirilmiş sürümü, Amazon'da düzenli indirimlerle zaten hayranların favorisi, bu nedenle zaman zaman stokta yok. Mevcut kullanılabilirliğinden en iyi şekilde yararlanın ve sadece 379 AU$'a gri veya neon mavi/kırmızı renklerinden birini alın.

Geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen daha yeni Xbox Series S'i elde etmek o kadar zor değil ve elde etmesi de büyük kardeşi Series X'ten kesinlikle daha kolay. Ama yine de kaçırmak istemeyeceksiniz, bu yüzden acele etmeden bir tane alın sadece 429 AU$ karşılığında.


Nintendo Anahtarı konsolu |469,95 ABD DolarıAmazon'da 379 ABD Doları (90,95 AU $ tasarruf edin)


Amazon'un Yıl Ortası İndirimi sırasında gördüğümüzden daha düşük bir fiyata, Nintendo Switch'in 2019 revizyonu, hem Gri hem de Neon Mavi/Kırmızı versiyonları için Amazon AU'da sadece 379 AU$'a düşürüldü. Bu, RRP'den 90,95 AU$'lık büyük bir tasarruftur. Amazon Prime Day 2021'e kadar, stoklar tükenmeden ucuza bir tane almak için şimdi büyük bir şans. Fırsatı Görüntüle


Xbox Series S konsolu |499,95 ABD DolarıAmazon'da 429 Avustralya Doları (70 ABD doları tasarruf edin)

Bugünlerde bir Xbox Series X'e sahip olmak kolay değil, bu yüzden kendinizi zahmetten kurtarın ve biraz daha az güçlü olan kardeşini seçin. Xbox Series S hala en yeni oyunları oynamanıza izin veriyor ve bir sürü yeni nesil geliştirmeyle geliyor. Şimdi RRP'de 70 AU$'lık kayda değer bir tasarruf olan Amazon Prime Day öncesinde sadece 429 AU$'a indirimli.

Sırasıyla 90 AU$ ve 70 AU$'lık tasarruflarla, kesinlikle göz ardı edilecek indirimler değiller. Özellikle tahmin ettiğimiz gibi bunlar, Amazon'un büyük satış döneminde en çok rağbet gören konsollardan ikisi olacak.

Tabii ki, 21 ve 22 Haziran'daki indirim döneminde fiyat daha da düşebilir, ancak hem Switch hem de Series S'nin popülaritesi, stoklar erken kaybolursa tamamen kaybetme riskiniz olduğu anlamına gelir. Zaten gördüğümüz en iyi fiyata yakın oturduklarından, biletten çok daha fazlasını beklemeyin.


Bunlar ilginizi çekmiyorsa, Amazon Avustralya'daki diğer en iyi fırsatlardan bazılarına göz atın.Prime Day 2021 merkezi burada.

Veya alışveriş ufkunuzu genişletmek istiyorsanız,en iyi EOFY fırsatlarından bazılarını keşfedinbir dizi perakendeci arasında.