Close

Big Jambox incelemesi

Jawbone Big Jambox fiyatları 49 Amazon müşteri yorumu Image 1 of 4

Big Jambox incelemesi


Big Jambox incelemesi
Resim 2/4

Big Jambox incelemesi

Big Jambox incelemesi
Resim 3/4

Big Jambox incelemesi

Big Jambox incelemesi
Resim 4/4

Big Jambox incelemesi

Big Jambox incelemesi

Jawbone Big Jambox Smartspeaker, popüler Jawbone Jambox'ın devamı niteliğindedir ve beraberinde daha büyük boyutlar ve bazı güçlü sesler getirir.


Daha küçük orijinal Jawbone Jambox'ın sağlam ses kalitesinden son derece etkilendik, bu yüzden Big Jambox'ın ufukta olduğunu duyduğumuzda büyük umutlarımız vardı.

Gibi gadget'larLoewe Air HoparlörveB&W ZeppelinApple Airplay'i kablosuz olarak kullanın; Big Jambox, müziklerinizi cihazınızdan dinlemek için Bluetooth'a güvenir.akıllı telefon,tabletveyadizüstü bilgisayaryaklaşık 10m'lik bir menzile sahip.

Big Jambox: Derleme

Big Jambox, daha küçük silajına benzer bir tasarıma sahiptir, ancak orijinal Jambox tek elde rahatça tutulabilir ve bagajınıza kolayca yerleştirilebilirken, Big Jambox o kadar taşınabilir değildir.

256 x 80 x 93 mm ölçülerinde, belki masanız ile bahçe arasında dolaşmak kolaydır, ancak 1,2 kg'da, tatile gitmek için paketlemeniz durumunda bagaj ağırlığı hakkınızdan oldukça büyük bir parça alacaktır.

Delikli çelik ızgara, ünitenin üstünü, arkasını ve önünü kaplarken, uçları birinci sınıf bir plastik kaplamaya sahiptir ve alt kısımda, hoparlörü yerinde tutmak ve herhangi bir distorsiyonu azaltmak için sekiz lastik disk bulunur.

İncelememiz için beyaz versiyonu bize verilirken, Big Jambox da siyah ve kırmızı renkte geliyor.


Big Jambox: Kontroller

Ünite yalnızca birkaç kontrole sahiptir - çalma, duraklatma, parçayı ileri ve geri atlama ve sesi artırma ve azaltma, soldaki Jambox düğmesi ise çalma sırasında basıldığında ne kadar piliniz kaldığını size söyleyecektir.

Bulacağınız diğer düğmeler yan taraftadır - biri güç / eşleştirme gösterge ışığı ile çevrelenmiş güç için, diğeri ise eşleştirme işlemini başlatmak içindir. Hoparlörü bizim ile eşleştirdikiPhone 4Shiçbir zaman.

Hoparlörü, böyle bir manevraya eşlik eden saçma Star Trek benzeri ses efekti olmadan açmak veya kapatmak istiyorsanız, güç kontrolüne basmadan önce eksi düğmesini basılı tutun. Ses efektini de değiştirebilirsiniz, ancak bunun hakkında daha sonra konuşacağız.

Big Jambox: Bağlantılar

Jambox, tamamen kablosuz bir Bluetooth hoparlörü olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır, ancak seçtiğiniz müzik çaları bağlamanız için 35 mm'lik bir jak (ve birlikte verilen kullanışlı bir kablo) da vardır. Bunun dışında, DC adaptör girişi ile birlikte yazılımı şarj etmek veya güncellemek için tek bağlantı USB'dir.

İyi haber şu ki, Big Jambox aynı anda iki cihaza kadar eşleştirmenize izin veriyor. Bunu bir iPhone 4S ve birIpad 2ve ayrıca bir çift iPhone 4s ile.


Tek bir cihazda oyun oynamak, ona halihazırda oynayan cihaza göre hemen öncelik kazandıracak ve bizi planlanmamış bir 'Spotify tenis' oyununa yönlendirecek ve oynatma listesine dayalı bir tartışmaya neden olacak. Big Jambox, sekiz eşlenmiş cihazı hatırlayabilir.

Büyük Jambox: MyTalk

KaydolarakJambox MyTalkweb sitesinde, yazılımı güncelleyebilir ve bir dizi seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. The Bombshell adında husky bir kadın veya The Rogue adında kalitesiz sesli bir adam gibi çeşitli farklı sesler arasından seçim yapabilirsiniz, her ikisi de ses seçeneklerinizi gerçekten oldukça ürkütücü hale getirmeyi başarır.

Bunun yerine, yaşlanan bir arcade oyununda arkadaş canlısı bir robot gibi görünen Klasik Arcade sesini seçtik. Çok daha güzel.

Ayrıca, en çok kullandığınız telefon numaranızı Jambox'taki Konuş düğmesine atama yeteneği gibi, kişiyi tek bir dokunuşla arayacak şekilde bazı telefon araması ayarları da bulacaksınız.

Tüm bunlar, Jawbone daha fazla güncelleme yayınladıkça Jambox'ınızı sürekli olarak güncelleyebileceğiniz anlamına gelir.

Büyük Jambox: Pil

Big Jambox'ın şarj edilebilir pilinin tam şarj olması 2,5 saat sürer, bu da size 15 saatlik bir oynatma veya 500 saat bekleme süresi sağlar.

Big Jambox: Ses kalitesi

Bas, bu boyuttaki bir hoparlör için harikadır ve aslında birçok büyük hoparlörden çok daha iyidir. Ancak, her şey güçlü baslarla ilgili değil - genel ses performansı gerçekten çok güçlü ve makul büyüklükteki bir odayı kolayca doldurabilir.

Sesler oldukça tutarlıdır, sesi yükselttiğinizde bile, daha ucuz hoparlörleri bozan hiçbir tınlama almayacaksınız. Bas ağırlıklı rock kulağa harika geliyor, tıpkı 80'lerin tarzı elektro ve hoparlör de klasik ve caz gibi daha geleneksel müzik türlerinde iyi performans gösteriyor.

Hoparlörü arama yapmak ve almak için de kullanabilirsiniz ve yerleşik 360 derecelik mikrofon, son derece önemli tüm konferans görüşmeleri için onu kullanışlı hale getirir.


Big Jambox: Karar

Big Jambox'ın gerçekten çok hoş bir konuşmacı olduğunu inkar etmek mümkün değil. Minimalist tasarım ve basit kontrollerin yanı sıra, güvenilir eşleştirme ve harika ses kalitesi puan kazanır. Harika bir masaüstü hoparlörü yapar, ancak tatilinizi almak için biraz fazla ağır olabilir.

£ 260'ın altındaki bir dokunuşta, konuşmacı olduğu gibi biraz pahalı, ancak harcayacak paranız varsa, o zaman hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Büyük Jambox kullanılabilirliği: Şimdi kullanılabilir

Big Jambox fiyatı: 259,99 £