Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Black Diamond Moji kamp feneri incelemesi: bir pazarlık mücevher

Black Diamond Moji kamp feneri incelemesi: bir pazarlık mücevher

Black Diamond Moji Lantern, Black Diamond Equipment ile ilgileniyor -... Amazon Prime 19,95 $ GörünümKara Elmas Moji Fener Backcountry.com 19,95 dolar Görünüm Kara Elmas Moji Fener REI.com 19,95 dolar Görünüm Kara Elmas Moji Fener Bas Pro Mağazaları 19,99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.Black Diamond Moji kamp feneri incelemesi

Black Diamond Moji ile tanışın - bu küçük kamp feneri küçük ve basittir, ancak yine de 100 lümen (bir fenerin parlaklığının ölçüsü) saygın bir ışık içerir. Süper ucuz bir fiyat etiketiyle, Black Diamond'ın en popüler tasarımlarından biridir, ancak rakiplerine karşı kendini koruyabilir mi?en iyi kamp fenerlerietrafında? İşte Black Diamond Moji kamp feneri incelememiz.

Black Diamond Moji kamp feneri incelemesi: tasarım ve özellikler

Küçük sırt çantalı çadırlara asılacak ve hareket halindeyken bir sırt çantasına veya cebe kolayca sığacak şekilde tasarlanan bu küçük ışık, vahşi kampçıları, bisiklet paketleyicilerini, sırt çantalı gezginleri ve büyük kamp ekipmanı olmayan seyahat eden herkesi hedef alıyor. Moji, karartma moduna sahip basit, pille çalışan bir ışıktır ve cılız boyutu ve 123 g'lık hafifliği, onu bir fenerin içine yerleştirmeyi kolay hale getirir.yürüyüş sırt çantasıcebinize koyun ve kamp kurma zamanı gelene kadar unutun. İnci küre fener, maksimum 100 lümen ile küçük bir çadırı aydınlatmaya yetecek kadar işlevsel bir beyaz ışık verir. Çeşitli renk grupları mevcuttur - bu ışığın pille şarj edilen sürümünü test ettik, ancak daha pahalı olan ReMoji'nin şarj edilebilir bir sürümü de mevcuttur.

Black Diamond Moji kamp feneri incelemesi

(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Black Diamond Moji kamp feneri incelemesi: performans

Moji'nin kullanımı göründüğü kadar basittir - açın, 100 lümenlik ışığın yoğunluğunu kontrol etmek için kısma düğmesini kullanın veya kapatın. Fenerin tepesinde, çadırınıza veya bir ağaç dalına asmayı veya kampın etrafına iple bağlamayı kolaylaştıran, açılan iki metal kanca vardır. Işık, bir veya iki kişilik sırt çantalı çadırlar için mükemmeldir ve uyku tulumlarını kurarken veya yatmadan önce kart okumak veya oynamak için yeterli ışık sağlar. Büyük bir aile çadırında veya glamping çadırında ışığı kaybolacak ve daha büyük ve daha parlak bir fenere ihtiyacınız olacak.


Bizim için tek dezavantajı Moji'nin AAA pil kullanmasıdır - genellikle çevre için daha iyi olan USB şarjlı fenerleri tercih ederiz. Bununla birlikte, bol miktarda yedek parça almanız koşuluyla, elektrikten uzakta, taşrada keşif gezisine çıkıyorsanız veya kamp yapıyorsanız, pil şarjlı bir fener kullanışlıdır. Black Diamond, bu fenerin 70 saatlik bir pil ömrüne sahip olduğunu düşünüyor - ışık kararmaya başlamadan ve pilin yenilenmesi gerekmeden önce bir hafta boyunca kamp yapmak için iyi çalıştığını gördük.


(İmaj kredisi: Sian Lewis)

Black Diamond Moji kamp feneri incelemesi: karar

Küçük ama güçlü Black Diamon Moji kamp feneri, vahşi kamp yaparken veya sırt çantasıyla gezerken alan ve ağırlık birinci sınıfsa, ancak yine de yatmadan önce neşeli bir küçük ışığın pratikliğini ve rahatlığını istiyorsanız mükemmeldir. Bu cep boyutunda fener de cep dostu bir fiyata geliyor, bu yüzden kamp kiti listenize bir tane eklemenin biraz zahmetsiz olduğunu düşünüyoruz.

Fiyatlar - Black Diamond Moji Lantern:▼