Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Black Friday 65 inç TV fırsatları: Black Friday öncesinde en iyi TV fırsatları nerede bulunur?

Black Friday 65 inç TV fırsatları: Black Friday öncesinde en iyi TV fırsatları nerede bulunur?

Gözü iyi olan pazarlık avcıları, Amazon, Best Buy ve Walmart gibi büyük kutu perakendecileri ile Black Friday satışlarını her zamankinden daha erken başlatan 65 inç TV'lerde Black Friday fırsatlarını şimdiden bulabilirler.


65 inç TV'lerdeki fırsatlar, bu yılın başlarında tatil alışveriş sezonunu başlatan ertelenen Prime Day'in hemen ardından Ekim ayı başında ve ortasında düşüyordu. İlk fırsatların halihazırda raflardan fırlamasıyla, perakendeciler Kara Cuma fiyatlandırmasıyla günlük ve haftalık olarak yeni fırsatlar düşürüyor.

Alışveriş yapanlar, Samsung, Sony, LG gibi popüler markalarda ve Best Buy, Walmart, Target ve daha fazlası gibi perakendecilerde Black Friday 65 inç TV fırsatlarını bulacaklar. Bu Kara Cuma günü en iyi TV fırsatlarını nerede bulacağınıza bir göz atmak için aşağıdaki kılavuzumuza göz atın.

Amazon Black Friday 65 inç TV fırsatları

Amazon Black Friday 2020: 65 inç TV fırsatları
Sony, Samsung, LG ve Fire TV Edition ekranlarında harika bir fırsat yelpazesi sunan Amazon'un Black Friday TV teklifi, her bütçeye yetecek kadar çeşitlidir. Teklifler zamana veya miktara göre sınırlıdır, bu nedenle Black Friday'e kadar TV'lerde yeni fırsatlar için sık sık tekrar kontrol edin.


Amazon'un Black Friday 65 inç TV fırsatları, diğer birçok perakendeci gibi, Samsung, Sony, LG ve daha fazlasından geniş bir popüler model yelpazesi sunuyor. Sony'nin en iyi oyun TV'lerinden birini ucuza alın veya inanılmaz bir fiyata LG'nin NanoCell TV'lerinden birini keşfedin.

Amazon'un tekliflerinin çoğu zaman veya miktar ile sınırlıdır, bu nedenle aşağıdaki anlaşmalar geldikçe yeni tekliflerle güncellenecektir. O zamana kadar, en iyileri içeren turumuza gidinAmazon'un Kara Cuma fırsatlarıveya aşağıdaki Amazon'un en iyi 65 inç TV fırsatlarından bazılarına göz atın.


Sony X800H 65 'UHD LED 4K Akıllı TV (2020)| Oldu: 999.99 $ | Şimdi: 798.00 $ | Tasarruf: 201,99 $ (% 20)
Yeni 4K HDR renk, kontrast ve netlik dünyasına adım atın. 4K HDR işlemcimiz X1 tarafından desteklenen, gerçek dünya ayrıntıları ve dokusuyla zengin güzel resimler görün. Daha gerçekçi bir görüntü için TRILUMINOS Ekran ile genişletilmiş, canlı renklerin keyfini çıkarın.
Sınırlı zaman teklif!
Anlaşmayı Görüntüle


Samsung QN65Q80TAFXZA Q80T Serisi 65 'UHD LED 4K Akıllı TV (2020)| Oldu: 1.799,99 $ | Şimdi: 1.497.99 $ | Tasarruf: 302 $ (% 17)
Güzel olduğu kadar zeki. Akıllı TV arayüzü, sevdiğiniz içeriği öğrenir ve izlediğiniz şeye göre önerilerde bulunur. LED arkadan aydınlatmanın konsantre bölgeleri, yüksek kontrast ve kusursuz ayrıntılar sunar. Ve Nesne İzleme Sesi ile eylemi sadece görmezsiniz, onu kemiklerinizde hissedersiniz.
Sınırlı zaman teklif!Anlaşmayı Görüntüle

Best Buy Black Friday 65 inç TV fırsatları

Best Buy Black Friday 2020: 65 inç TV fırsatları
Samsung, LG ve daha fazlası gibi büyük markaların LED, OLED ve QLED modellerinde büyük tasarruf edin. Ucuza yeni bir Sony oyun TV'si alın ve şu anda belirli Sony 65 'OLED TV'lerde 1.000 $' dan fazla tasarruf edin. Anlaşmayı Görüntüle


Best Buy'ın Black Friday 65 inç TV fırsatları, Sony XBR 4K TV'ler, Samsung QLED'ler ve daha fazlasında yapılan tasarruflarla çok çeşitli popüler 2020 modellerini kapsar. Sony'nin seçkin OLED'lerinde 1.000 $ 'dan fazla tasarruf edin veya yalnızca 1.899 $' a yeni bir Samsung 65 'Q90T Serisi edinin - şimdiye kadarki en iyi fiyat.

Best Buy, alışveriş yapanlara Black Friday satışlarına erken bir bakış sunarak TV'lerde, elektronik cihazlarda ve site genelinde binlerce üründe erken indirimler sunuyor. En iyilerini görmek için,Best Buy's Black Friday fırsatlarıhesabı yuvarlamak!

LG NanoCell 81 Serisi 65 'UHD LED 4K Akıllı TV (webOS)| Oldu: 899,99 $ | Şimdi: 699.99 $ | Tasarruf: 200 $ (% 22)
LG 65NANO81ANA NanoCell TV, güçlü bir 4K LED TV'dir. 4K filmlerin, sporun ve oyun oynamanın keyfini çıkarın. Nano Color'ın gerçeğe yakın resmine bakın. Nano Accuracy ile geniş görüntülemenin keyfini çıkarın. Yerel Karartmanın dengeli aydınlatmasıyla mümkün olan derin siyah ve kontrastı görün.

Samsung Q90T Serisi 65 'UHD QLED 4K Akıllı TV (Tizen)| Oldu: 2.499,99 $ | Şimdi: 1,899,99 $ | Tasarruf: 600 $ (% 24)
Bu 65 inç Samsung QLED 4K akıllı TV'de en sevdiğiniz programları izlerken keskin, ayrıntılı görsellerin keyfini çıkarın. 4K kuantum işlemci parlak, doğru görüntüler sağlarken Dolby Digital Plus teknolojisi ile uyumluluk, 60W hoparlör sistemi aracılığıyla kaliteli ses sunar.

Black Friday 65 inç TV fırsatlarını hedefleyin

Hedef Black Friday 2020: 65 inç TV fırsatları
Hedef, Kara Cuma'ya kadar bazı öldürücü anlaşmalar yaptı ve site genelinde her hafta yeni anlaşmalar düşüyor. Popüler 2020 LED, OLED ve QLED TV'lerde indirimlerle LG, Samsung ve daha fazlasında fırsatları bulun.Anlaşmayı Görüntüle

Target'ın Black Friday 65 inç TV fırsatlarışu anda incelemeye değer yalnızca bir avuç anlaşma ile biraz daha zayıf tarafta. Hedef, Kara Cuma gününe kadar her hafta yeni anlaşmalar düşüyor, bu nedenle önümüzdeki günlerde bunun değişmesini bekleyin.

O zamana kadar, eksiksiz kılavuzumuza gidin.Target'ın Black Friday fırsatlarıbu yıl, Target'ınKara Cuma Önizleme indirimiakıllı cihazlarda, elektronik cihazlarda ve daha fazlasında indirimler getirdi.

Samsung TU7000 Serisi 65 'UHD Kristal 4K Akıllı TV| Oldu: 529.99 $ | Şimdi: 479.99 $ | Tasarruf: 50 $ (% 9)
TU7000 Crystal UHD TV, Full HD'nin dört katı kalitede gizli ayrıntıların kilidini açar. Doğal olarak net ve canlı bir görüntü sunmak için ince ayarlanmış kristal netliğinde renkleri deneyimleyin. Ayrıca, Evrensel Kılavuz tam olarak izlemek istediğiniz şeyi hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.
Anlaşmayı Görüntüle

LG 65UN7000PUD 65 'UHD LED 4K Akıllı TV| Oldu: 549.99 $ | Şimdi: 499.99 $ | Tasarruf: 50 $ (% 9)
Çeşitli boyutlarda mevcut olan LG UHD TV (UN7000), standart TV'nin dört katı çözünürlük için gerçek 4K ekranlarla tasarlanmıştır. İşlemcisi rengi, kontrastı, netliği ve detayı geliştirirken, Google home ve Alexa gibi akıllı asistanlarla uyumluluk rahat ses kontrolüne izin verir.Anlaşmayı Görüntüle

Walmart Black Friday 65 inç TV fırsatları

Walmart's Black Friday 2020: 65 inç TV fırsatları
Samsung, LG, VIZIO, onn. Ve daha fazlasının TV'lerinde Black Friday fırsatları ile bugün Walmart'ta aksiyona erken katılın. Hisense Roku TV'lerde geri dönüşleri, VIZIO Quantum Smart TVS'de indirimleri ve daha fazlasını bugün bulun.Anlaşmayı Görüntüle

Walmart'ın Black Friday 65 inç TV fırsatlarımevcut en geniş indirim ve marka yelpazesini sunar. RCA, Insignia, Sony, Samsung, adını siz koyun, hepsi son LED, OLED ve QLED TV'lerde büyük indirimlerle katılıyor. En iyi seçimlerimizi aşağıda listeledik!

En iyi tekliflerimizi içeren derlememize gidinWalmart'ın Kara Cuma satışıWalmart'ın tatil tasarruf etkinliğine derinlemesine bir bakış için. Rehberimizi de bulacaksınız.Walmart'ın Kara Cuma TV fırsatları, mevcut tüm boyutlarda ve markalarda en iyi fırsatları listelediğimiz yer.

LG 65 'LED UHD 4K Akıllı TV (65UN7300PUF)| Oldu: 649.99 $ | Şimdi: 549.99 $ | Tasarruf: 100 $ (% 15)
LG'nin 65UN7300PUF 4K Smart TV'si, fiyatına sağlam, her yönden Akıllı TV deneyimi sunuyor. HDR, ALLM ve daha fazlasını içeren premium özellikler, bu Kara Cuma'da iyi bir teklif almak isteyen LG hayranları için bunu kolay bir satın alma haline getiriyor.Anlaşmayı Görüntüle

RCA 65 'QLED UHD 4K Roku Akıllı TV (RTRQ6522-US)| Oldu: 699,99 $ | Şimdi: 449,99 $ | Tasarruf: 250 $ (% 36)
Bu fiyata 65 inçlik bir 4K Smart TV, olduğu gibi mükemmel bir tutuş, ancak bu fiyata bir QLED Roku Smart TV duyulmamış. RCA'nın 65 '4K Roku QLED TV'sini, en azından Black Friday gelene kadar, muhtemelen yılın en iyi fiyatından alın.
Anlaşmayı Görüntüle


Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecileri için eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.