Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Kara Cuma dövüldü! Ucuz Bose Noise Önleyici Kulaklık 700 fırsatı

Kara Cuma dövüldü! Ucuz Bose Noise Önleyici Kulaklık 700 fırsatı

Kara Cuma indirimleriPerakendeciler, kesintiye uğrayan satışlarını 2020'nin başlarında telafi etmek için bu yıl hiç olmadığı kadar erken başlıyor.


Gerçekten de, anlaşma avcılarına 1 Eylül'den önümüzdeki yıl 7 Ocak'a kadar aktif kalmalarını tavsiye ediyoruz, çünkü neredeyse her an büyük indirimlerin düşmesini ve Kara Cuma'nın kendisi kadar sıkışık olmamasını bekliyoruz.

Örnek olarak, Amazon'un çarpıcı Bose Noise Canceling Headphones 700'deki bu yepyeni teklifi, Black Friday boyutunda% 23 oranında indirim sağlıyor.

Bu, çok daha ucuz bir fiyata Bose ses ustalarından yeni, birinci sınıf, gürültü önleyici kulaklıklardır. Bu da bir Amazon anlaşması olduğu için, kutular da ücretsiz teslimatla birlikte geliyor.

Bose Noise Cancelling Headphones 700 anlaşmasının tüm detayları aşağıda görülebilir:


Bose Noise Önleyici Kulaklık 700| Oldu: 349,95 £ | Şimdi: £ 269,99
Biribugün piyasadaki en iyi gürültü önleyici kulaklıklar, £ 80'lik büyük bir fiyat indirimi ile, bunun Kara Cuma'ya layık bir anlaşma olduğu anlamına gelir. Bu% 23 fiyat indirimi, birinci sınıf yapı kalitesi, mükemmel ses üretimi ve 11 farklı seviyede gürültü engelleme sunan ses ustaları Bose'un bu çarpıcı kutularında inanılmaz derecede memnuniyetle karşılanmaktadır. Ücretsiz teslimat da dahildir.


Kayıt için, bu kutuları gerçekten, gerçekten değerlendiriyoruz.Bose Noise Cancelling Headphones 700 incelemesi'en iyi gürültü engelleyen başlıklar [satın alabileceğiniz telefonlar' arasında olduklarını söylüyorlar veçok.

Bunun nedeni, Pingtwitter'ünen iyi gürültü önleyici kulaklıklarinanılmaz cidden. Pingtwitter'te bizler gerçek ses meraklılarıyız ve bu nedenle yalnızca mutlak en iyi ses ürünlerini kabul ediyoruz. Burada kulaklık önerilerinin sayılarını oluşturmuyor.


Bu yüzden bu fırsatı tavsiye etmeyi çok kolay buluyoruz - gerçekten özel bir çift gürültü önleyici kulaklıkta Black Friday boyutunda bir indirim sunuyor.

Hiper lüks bir çift gürültü önleyici kulaklık fikri gibi, ancak farklı bir üreticinin estetiğini mi tercih ediyorsunuz? Ardından, Pingtwitter'ün muhteşemSony WH-1000XM4gürültü gidericiler.

Bu anlaşma fiyatının piyasanın geri kalanına kıyasla nasıl olduğunu görmek için aşağıdaki bugünün en iyi fırsatlarına göz atmayı unutmayın:

Günün en iyi Bose Noise Canceling Headphones 700 fırsat 4 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Bose Noise Canceling ... Amazon Prime $ 379 $ 339 İndirimli Fiyatı Görüntüle Bose - Headphones 700 ... Best Buy $ 379 $ 339 İndirimli Fiyatı Görüntüle Bose Noise Canceling ... Walmart399 ABD doları 339 ABD doları GörünümBOSE Gürültü Engelleme ... Microsoft US339 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Amazon Prime Day 2020 geliyor
  • Skullcandy Kırıcı Evo: SİZİN için kişiselleştirilmiş, ihtiyacınız olan tüm basları sağlayan kablosuz kulaklıklar