Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Black Friday, Dell'e erken geliyor: XPS 15, Alienware dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlası için 7 haftalık fırsatlar

Black Friday, Dell'e erken geliyor: XPS 15, Alienware dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlası için 7 haftalık fırsatlar

Amazon Prime Day bir sona erdi ve şimdi tüm gözler yaklaşıyorKara CumaveSiber Pazartesigelecek ay satışlar.


Satış bu yıl 27 Kasım Cuma günü başlayacak, ancak bazı perakendeciler bunun çok uzak olduğuna ve pazarlıktan zevk almak için bir veya iki günden biraz daha fazlasını hak ettiğimize karar verdiler. bugün başlayan ve 7 Aralık Pazartesi gününe kadar devam eden yedi haftalık bir indirim.

  • PS5 ön siparişleri: PS5 nereden alınır
  • Xbox Series V, Microsoft'un `` ilk taşınabilir Xbox'ı '' olarak koruma altına alındı ​​ve vahşi görünüyor
  • PS5 Spider-Man Miles Morales özel sürüm konsolu kesinlikle çok etkileyici
  • Samsung Galaxy Z Dual Fold ortaya çıktı - katlanabilir telefonları uç noktalara taşıyor

Bu yıl hepimizin çevrimiçi alışveriş yaptığımızı düşünürsek, Dell 360 derecelik 3B demolar, AR alışveriş widget'larının yanı sıra daha hızlı sayfa yenileme süreleri sunan yeni bir etkileşimli alışveriş deneyimini bile hayata geçirdi - ve yeni özellikler iOS ve Android'in önyüklemesi için, akıllı telefonunuzda kanepenin rahatlığından, banyodan veya gezintiye çıkarken yeni bir dizüstü bilgisayar alma arzusu karşısında alışveriş yapabilirsiniz.

Müşteriler 400 dolara kadar tasarruf edebilirken, Dell'in küçük işletme anlaşmaları tüketicileri teknolojide% 50'ye varan oranda tasarruf sağlayabilir. Bu fırsatı kaçırmamak için, Dell'in Kara Cuma satışı ve küçük işletme satışı için indirimlerin ne zaman başladığına bakın:

Dell'in Kara Cuma satışı

15 Ekim - 28 Kasım tarihleri ​​arasında geçerli olacak şekilde XPS, Alienware, Precision ve Vostro'da indirimler bulabilirsiniz.


Alışveriş yapanlar, 2 Kasım'dan 28 Kasım'a kadar Dell'in tüm Kara Cuma tekliflerine büyük günden önce erken erişim elde edebilir.

Orada da bitmiyor; Dell'in Doorbuster anlaşmaları 16 Kasım'dan başlayarak 25 Kasım'a kadar günlük fırsatlar ve 26 Kasım'da 07:00 PT / 10:00 ET - 21:00 PT / 12:00 ET (27 Kasım) ve 27 Kasım 05:00 PT / 08:00 ET - 07:00 PT / 22:00 ET.


Tüm bunları bir şekilde kaçırmayı başarırsanız, indirim kodu ile Dell'in web sitesinde bilgisayarlarda% 10 indirim alabilirsiniz.TATİL10.

Dell'in Siber Pazartesi satışı

29 Kasım'dan 7 Aralık'a kadar Dell'in Siber Pazartesi satışından (veya www.Dell.com/sbcybermonday.küçük bir işletme iseniz).


Bunun da ötesinde, 05:00 PT / 08:00 ET ve 19:00 PT / 10PM ET arasında saatlik Kapı Hırsızlığı anlaşmaları vardır.