Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Kara Cuma anlaşması: Stoklar tükenirken Tempur Essential şiltede% 40 tasarruf edin

Kara Cuma anlaşması: Stoklar tükenirken Tempur Essential şiltede% 40 tasarruf edin

Yeni bir yatakta Kara Cuma biriktirme şansı için tüm yıl boyunca bekliyorsanız, şu anda seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. Çok sayıda marka,Black Friday yatak satışıve bu Tempur-Pedic'ten gelen özellikle etkileyici.

Tempur Essential yatakdaha önce yalnızca seçkin perakendecilerde bulunan özel bir sürümdür, ancak şu anda onu% 40 inanılmaz bir indirimle doğrudan Tempur-Pedic'ten satın alabilirsiniz. Bu, bir Twin Long'un size normal 1.659 $ yerine sadece 995 $ 'a mal olacağı anlamına gelirken, Kraliçe boyutu 1.999 $' dan sadece 1.199 $ 'a sizin olabilir. Bu, hisse senetleri bitene kadar sınırlı bir tekliftir, bu yüzden ona girmek istiyorsanız beklemeyin.

Tempur Essential, orta yumuşaklık hissi ve şaşırtıcı hareket iptali ile uyarlanabilir tüm gece desteği sunar; İncelememizi okuyarak sunulan kalite türü hakkında iyi bir fikir edinebilirsiniz.Tempur Original Elite yatak. Biraz yumuşak bulduk, ancak lüks hissini ve hareket aktarımının eksikliğini bozamadık. Her şeyi çok katı sevmiyorsanız, bu pekalaen iyi yataközellikle sizin için bu fiyata.


Tempur Essential yatak |Tempur-Pedic'te% 40 tasarruf edin
Her boyutta indirim!Tempur Essential, başlangıçta NASA tarafından havalanma sırasında astronotların yastıklanmasına yardımcı olmak için geliştirilen bir TEMPUR-ES Malzemesi konfor katmanının yanı sıra optimum konfor için vücudunuzun sıcaklığına, ağırlığına ve şekline yanıt veren bir destek katmanına sahiptir. Şu anda% 40 indirimle alabilirsiniz, ancak yalnızca stoklar bitene kadar.Anlaşmayı Görüntüle

  • Pazarlık mı? Daha fazlasını keşfedinen iyi Black Friday fırsatlarıveen iyi Siber Pazartesi fırsatlarıayrıca.