Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart'taki Kara Cuma anlaşması bugün Eufy'nin 25C Wi-Fi robot vakumundan% 60 indirim alıyor!

Walmart'taki Kara Cuma anlaşması bugün Eufy'nin 25C Wi-Fi robot vakumundan% 60 indirim alıyor!

Walmart'ın Kara Cuma satışı erken başlıyorKasım ayı boyunca günlerce süren anlaşmalarla ve bugün size büyük olasılıkla aşağıdakilerden birini sunuyoruz:en iyi robot vakumtüm yıl fırsatlar.


Çoğu durumda, iyi bir robot süpürgesi sizi 200 ila 600 ABD Doları ve üstü herhangi bir yerde çalıştırır. Bugün,Walmart, Eufy'nin 25C RoboVac ürününü sadece 99 $ 'a sunuyor!

Eufy RoboVac C25 Wi-Fi Bağlantılı Robot Vakum| Oldu: 249,99 $ | Şimdi: 99 $ | Tasarruf: 150,99 $ (% 60)
Eufy RoboVac 25C Wi-Fi Bağlantılı Robot Süpürgesini kullanarak bir düğmeye basarak zeminlerinizi temizleyin. Bir evin kablosuz ağına bağlanır ve hem dokunarak, hem akıllı telefon uygulaması aracılığıyla hem de akıllı bir ev hoparlörü ile eşleştirildiğinde sesinizden gelen komutları kabul eder.Anlaşmayı Görüntüle

Bu, standart fiyat etiketinden 150 $ daha düşük, bu da bugün bunu 100 $ 'ın altındaki en iyi robot süpürgesi haline getiriyor. Akıllı telefon uygulamasıyla kontrol veya bağlı akıllı hoparlörlerle sesli komutlarla tam Wi-Fi bağlantısı.


Bir süre robot süpürgesinde daha iyi bir anlaşma bulamayacaksınız, bu nedenle evinizi yüksek kaliteli bir robovac ile 21. yüzyıla getirmeyi umuyorsanız Eufy'nin 25C anlaşması sizin şansınız.

Şimdiye kadarki en düşük fiyatla, bu ucuz robot vakum anlaşmasını geçmek çılgınca olur!


Bugünün en iyi Black Friday Robot Vakum fırsatları Vakum Değiştirme Filtresi ... Tomtop WW5,98 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat iRobot - Roomba 614 Robot ... En İyi Fiyat 249,99 $ 199,99 $ Fırsatı Görüntüle Kenmore Robot Vakum - 31510 Hedef199,99 Anlaşmayı GörüntüleiRobot Roomba 620 Vakum ... Amazon Prime 313 $ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecileri için eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

  • Mike Tyson'ın parçalanmasına neden olan vücut ağırlığı egzersizleri: şimdi onun BRUTAL egzersizini deneyebilirsiniz
  • PS5 ön siparişleri: PS5 nereden alınır
  • iPhone 13, Samsung Galaxy S20'den daha fazla depolama alanına sahip olmayacak. Bir PS5'ten daha fazlasına sahip olacak!
  • Sadece PS5 değil! Xbox Series X de erken gönderiliyor - ŞİMDİ olduğu gibi
  • TCL C715 (55C715) incelemesi: Etkileyici bir ucuz QLED TV

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.