Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy'da AirPod'larda Black Friday fırsatları: Bugün Apple AirPod'larda 50 $ indirim ...

Best Buy'da AirPod'larda Black Friday fırsatları: Bugün Apple AirPod'larda 50 $ indirim ...

Black Friday anlaşmalarında diz çöktük ve bugün AirPods kablosuz kulaklıklarda kesinlikle harika bir anlaşma bulduk. Best Buy's Prep for Holidays satış etkinliğinin bir parçası olarak, alışveriş yapanlar şu anda garantili Kara Cuma fiyatları üzerinden bir çift AirPod veya AirPods Pro alabilir.


Sınırlı bir süre için Best Buy, başka hiçbir yerde bulamayacağınız Black Friday fırsatlarının erken saatlerinde tüm AirPod kablosuz kulaklık çiftlerinde indirim yapıyor. Best Buy'da bugün 40 $ 'a varan indirimlerden tasarruf edin ve Best Buy'da AirPod'lardaki bu muhteşem fırsatla tatil telaşını aşın.

Apple AirPods w / Kablosuz Şarj Kutusu (En Son Model)
Oldu: 199,99 $ | Şimdi: 149,99 $ | Tasarruf: 50 $ (% 25)
Alışveriş yapanlar, sınırlı bir süre için yalnızca 149,99 ABD doları karşılığında bir çift Apple'ın en yeni AirPods gerçek kablosuz kulaklıklarını alabilirler. Yeni kulaklıklara ihtiyaç duyan aile ve arkadaşlar için mükemmel bir hediye, Apple'ın AirPod'larından 50 ABD doları tasarruf etmek, pek sık gerçekleşmeyen bir şey. Bunu atlamayın! Fırsatı Görüntüle


Apple AirPods w Şarj Kutusu (En Son Model)
Oldu: 159.99 $ | Şimdi: 129,99 $ | Tasarruf: 30 $ (% 19)
Kablosuz şarj kutusu modeli kadar iyi bir anlaşma değil, standart kablolu şarj modeli de standart perakende fiyatından sadece 129.99 $ - 30 $ arasında satışta. Bu sürümle devam ederseniz ek bir 30 dolar tasarruf edersiniz, ancak kablosuz şarj kutusu satılırsa bu modeli tavsiye ederim.

Apple AirPods Pro (En Son Model)
Oldu: 249,99 $ | Şimdi: 234,99 $ | Tasarruf: 15 $ (% 6)
AirPods Pro kulaklıklarını büyük olasılıkla Black Friday'e daha yakın bulursunuz, ancak yine de Best Buy'da bir çift için bir anlaşma yakalayabilirsiniz. Alışveriş yapanlar artık yalnızca 234,99 ABD doları, Apple'ın en yeni AirPods Pro gerçek kablosuz kulaklıklarında 15 ABD doları tasarruf edebilir.


Best Buy'ın Tatillere Hazırlık Etkinliğinin bir parçası olarak satışta olan bu, bugün Apple'ın AirPod'larında bulacağınız en iyi fiyatlardan biri. AirPod'lar şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla, kolaycaen iyi AirPods fırsatlarıKara Cuma gelecek ayın ilerleyen günlerinde görünene kadar bulacaksınız.

Bugünün en iyi Apple AirPods fırsatları Düşük Stok İndirimli Fiyat Şarj Edilmiş Apple AirPods ... Amazon Prime 159 $ 124,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple - AirPods ile Şarj ...149 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple AirPods (2. Nesil) ile ... Apple159 $ Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Apple AirPods Pro fırsatları İndirimli Fiyat Apple AirPods Pro Amazon Prime 249 $ 199 $ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple AirPods Pro Adorama249,95 ABD doları 233,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİki saatte teslimat için 5 ABD doları Apple AirPods Pro Apple249 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple AirPods Pro gürültüsü ... Crutchfield.com249 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecileri için eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


  • Atari, PS5 partisini yepyeni bir konsolla çökertti
  • PS5 ön siparişleri: PS5 nereden alınır
  • Büyük bir göğüs VE büyük kollar için en iyi itme antrenmanları: bu ipuçlarıyla pres egzersizinizi seviyelendirin
  • Xbox Series X buzdolabı gerçek ve bu video sunumunda inanılmaz derecede havalı görünüyor
  • Xbox Series X fısıltı kadar sessizdir. Hareketin, PS5

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.