Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy'daki Black Friday dizüstü bilgisayar anlaşması, ASUS RTX 2070 oyun dizüstü bilgisayarından 330 ABD doları aldı

Best Buy'daki Black Friday dizüstü bilgisayar anlaşması, ASUS RTX 2070 oyun dizüstü bilgisayarından 330 ABD doları aldı

Biraz puan almayı umut eden müşterilerBlack Friday fırsatlarıDizüstü bilgisayarlarda, şu anda popüler marka ve modellerde Black Friday dizüstü bilgisayar fırsatları ile Best Buy'da şansları var.


Mobil oyunlar için ciddi bir ateş gücüne ihtiyaç duyanlar da şanslıdır. Şu anda Best Buy, bir ASUS'tan 330 $ alıyoren iyi oyun dizüstü bilgisayarları1080p oyun için. NVIDIA'nın en yeni RTX 2070'i üzerinde çalışırken, 240Mhz'nin üzerinde hızlarda inanılmaz FHD görseller elde edin!

ASUS ROG Zephyrus M15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı| Oldu: 1.579.99 $ | Şimdi: 1.249.99 $ | Tasarruf: 330 $ (% 20)
Bu 15,6 inç Full HD ASUS Dizüstü Bilgisayar ile taşınabilir oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Wi-Fi ve Bluetooth teknolojisi, uyumlu cihazlarla sorunsuz eşleştirme sağlar; Intel Core i7 işlemci ve 16 GB RAM ile güçlü performans sağlar. M15, geniş depolama ve hızlı önyükleme için 1 TB SSD'ye sahiptir ve NVIDIA GeForce RTX 2070 Max-Q grafik, net görseller sunar.

NVIDIA'nın GTX 1660 Ti'sine bağlı kalmak istiyorsanız, bu GPU ile ROG Zephyrus M15'te 150 $ tasarruf edebilirsiniz. Değer ve indirim RTX 2070 modelinden daha değerlidir, bu yüzden bunu yalnızca RTX 2070 M15'in bitmesi durumunda almanızı öneririz.


Best Buy, Black Friday satışlarının erken dönemlerinde sunacağı çok şey var ve şu anda Black Friday dizüstü bilgisayar fırsatlarının sağlam bir seçkisi mevcut. Dell, HP, Lenovo ve daha fazlasıyla ilgili fırsatlarla kişisel, oyun ve öğrenci dizüstü bilgisayarlarında her bütçeye uygun indirimler bulun.

  • Black Friday TV anlaşması, bu LG 75 inç 4K Smart TV'yi Best Buy'da 1000 $ 'ın altına düşürdü
Bugünün en iyi Black Friday oyun dizüstü bilgisayarı fırsatı 11 Amazon müşteri yorumu Yeni Dell G5 15 SE Gaming ... Dell 849,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Yeni Dell G5 SE 5505 15.6 '... Amazon 929 $ Anlaşmayı Görüntüle Dell G3 Oyun Dizüstü Bilgisayarı 15.6' ... Walmart993,97 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleRazer Blade 15 ... Microsoft ABD1.499,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecileri için eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehber! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.