Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Lowe'daki Black Friday akıllı ev fırsatları Amazon cihazlarında, Google Nest'te ve daha fazlasında% 30 indirim sağlıyor

Lowe'daki Black Friday akıllı ev fırsatları Amazon cihazlarında, Google Nest'te ve daha fazlasında% 30 indirim sağlıyor

Eğer uyanıksanBlack Friday fırsatlarıEv tadilatı ve akıllı ev teknolojisi etrafında, Lowe's Black Friday satışları öncesinde akıllı ev teknolojisinde mutlaka görülmesi gereken fırsatlar sunuyor. Amazon cihazlarında ve Echo Dot, Echo Show, Google Nest Mini ve daha fazlası dahil olmak üzere Google Nest akıllı ev cihazlarında indirimler.


Lowe's Black Friday Akıllı Ev Fiyatları
Aralarından seçim yapabileceğiniz 250'den fazla akıllı ev ürünü ile alışveriş yapanlar, en yeni akıllı ev teknolojisinde 20 ABD dolarından başlayan fiyatlarla fırsatlar bulabilirler. Akıllı termostatlardan akış cihazlarına, akıllı hoparlörlere ve daha fazlasına, pazarlık avcıları evlerini 21. yüzyıla taşımak için ihtiyaç duydukları her şey için tatil fırsatları bulacaklar.

Amazon cihazları, Prime Day seviyelerine yakın fiyat indirimleri alıyor. Popüler Amazon Echo Dot 3rd Gen 29.99 $ 'a gerilerken, Echo Show 8 25 $' lık bir fiyat düşüşü 104.99 $ 'a düştü - Prime Day'den bu yana en düşük fiyat.

Google Nest serisi de satışta ve Google Nest Mini gibi popüler ürünler sadece 29,99 $ 'a düştü. Google Nest Hub akıllı ekran ile eşleştirin - sınırlı bir süre için yalnızca 89,99 $ - ve mükemmel bir giriş seviyesi akıllı ev kurulumuna sahip olacaksınız.


Site genelinde sunulan tatil fırsatları sayesinde, alışveriş yapanlar akıllı ev teknolojisinde% 30'a kadar veya daha fazla tasarruf, tavan vantilatörlerinde% 25'e varan indirim ve DEWALT, Bosch ve Usta.

Aletlerden akıllı ev teknolojisine kadar her şeyde tasarruf etmek için Lowe'nin Kara Cuma açılış sayfasına gidebilirsiniz. Bugün bulacağınız en iyi fırsatlar için aşağıdaki tekliflere ve tasarruflara göz atın!


Amazon Echo Dot 3. Nesil Akıllı Hoparlör, Alexa (Kömür)| Oldu: 39.99 $ | Şimdi: 29,99 $ | Tasarruf: 10 $ (% 25)
Amazon'un en popüler Echo'su artık daha da iyi. Yeni bir hoparlör ve tasarıma sahip Echo Dot, her oda için mükemmel olan Alexa ile ses kontrollü akıllı bir hoparlördür. Sadece müzik, haber, bilgi ve daha fazlasını isteyin. Ayrıca hemen hemen herkesi arayabilir ve uyumlu akıllı ev cihazlarını sesinizle kontrol edebilirsiniz.


Google Asistanlı Lenovo Akıllı Saat (Gri)| Oldu: 79.99 $ | Şimdi: 39,99 $ | Tasarruf: 40 $ (% 50)
L
enovo'nun Google Asistanlı Akıllı Saati, size saati söylemekten ve sizi uyandırmaktan fazlasını yapar. Geceleri akıllı telefon ekran süresini azaltmak için tasarlanan bu cihaz, gevşemenize ve daha iyi uyumanıza yardımcı olabilir. Ayrıca akıllı evinizi çalıştırabilir, en sevdiğiniz müziği evinizde çalabilir, programınızı yönetebilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Hepsi eller serbest, hızlı ve kolay. & Ldquo; Hey Google & rdquo; başlamak.
Anlaşmayı Görüntüle

Google Nest Mini 2. Nesil, Google Assistant (Tebeşir) ile| Oldu: 49 $ | Şimdi: 29 $ | Tasarruf: 20 $ (% 40)
Yeni Nest Mini ile tanışın. Müziğiniz her zamankinden daha büyük ve daha iyi geliyor. Ve Google Asistan evin her yerinde çok yardımcı oluyor. En sevdiğiniz uygulamalardan müzik ve eğlenceyi sesinizle oynatın. Sadece isteyin ve Google'dan en iyi sonuçları alın - hava durumu, haberler veya hemen hemen her şey. Kişiselleştirilmiş programınızı, işe gidip gelme ve hatırlatıcılarınızı dinleyin.


Amazon Echo Show 8 w / Alexa (Kömür)| Oldu: 129,99 $ | Şimdi: 104,99 $ | Tasarruf: 25 $ (% 19)
Echo Show 8, size 8 & rdquo; üzerinde canlı görsellerle zengin stereo ses sunmak için Alexa'ya bağlanır. HD ekran. Amazon Music ile ekrandaki şarkı sözlerini görün. Alarmları ve zamanlayıcıları ayarlayın. En sevdiğiniz fotoğrafları görüntüleyin. Çıkarken hava durumunu ve trafiği kontrol edin. Önemli haberleri ve film fragmanlarını takip edin.

Kara Cuma Satış Kılavuzları

Şimdi 27 Kasım'a kadar Pingtwitter,en iyi Black Friday indirimlerisezonun en büyük perakendecilerine eksiksiz rehberlerle yılın. Aşağıdaki kapsamlı anlaşma kılavuzlarımızdan birkaçına zaten göz atabilirsiniz!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma rehberleri için aşağıdaki makalelere göz atın:

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:en iyi Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Son olarak, bir tatil hediyesi alışverişi ilhamı bulmayı umuyorsanız, şuraya gidin:en iyi Noel hediyeleribugün rehberlik edin! Bu tatil sezonunda en yeni ürünleri ve trendleri ele alacağız.