Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart'ta Kara Cuma: Fluxx FX3 hoverboard'da 110 $ tasarruf edin

Walmart'ta Kara Cuma: Fluxx FX3 hoverboard'da 110 $ tasarruf edin

Kara Cumaburada ve bekleyiş sona erdi. Walmart, Best Buy ve diğer birçok büyük Amerikan perakendecisi artık çok çeşitli tüketici elektroniğinde indirimli indirimler sağlayan fırsatlar akıyor. Bu yıl dalmak için bundan daha iyi bir zaman olamazdı.


Pingtwitter'ün Kara Cuma anlaşma avlama ekibi, akıllı telefonlardan mutfak gereçlerine, kulaklıklardan masaüstü bilgisayarlara ve akıllı ev teknolojisine kadar, hangisini tercih ederseniz edin, devam eden en iyi anlaşmaları bulmak için web'i araştırıyor. Siz adlandırın, birkaç harika fırsat bulduk.

Bu anlaşmalardan biri, şirketin giriş seviyesi hoverboard'undan yükseltme olan Walmart'ta şu anda sadece 89 $ olan Fluxx FX3 hoverboard. Şimdiye kadar, muhtemelen bu tür şeyler üzerinde dolaşan insanları gördünüz ve şimdi harekete geçme şansınız var.

Fluxx FX3 LED Uçuç | 199 $ oldu | Satış fiyatı 89 $ |Şimdi Walmart'ta mevcut
Fluxx, ucuz, ancak güvenilir ve iyi donanımlı cihazlar oluşturmak için hoverboard endüstrisinde kendisine bir isim kazandı ve FX3, herhangi bir utanç verici anı önlemeye yardımcı olmak için LED'ler ve kendi kendini dengeleme modu ile gelen bir istisna değildir.Anlaşmayı Görüntüle


Bir uçan kaykayın eğlenceleri (hatta belki sihir) basittir: üzerinde durursunuz ve gitmek istediğiniz şekilde eğilirsiniz. Bu kadar basit ve kendi kendini dengeleyen bir modla da düşme ihtimaliniz çok az. 400 watt'lık çift motorlu FX3, en yüksek hızda yaklaşık 6,5 mil / saat hızla hareket edebilir ve size oynayabileceğiniz çok fazla hareket sağlar.

Oh, ve kendinizi süslü hissediyorsanız, FX3 hoverboard'a hissettiğiniz her şeyi vermek için çok renkli LED'lerle birlikte gelir.


Günümüzün en iyi uçan kaykay fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz