Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Siyah PS5 İPTAL EDİLDİ! Sony, tüm PS5 ön panel ön siparişlerini durdurur

Siyah PS5 İPTAL EDİLDİ! Sony, tüm PS5 ön panel ön siparişlerini durdurur

Sony,PS5konsolun beyaz ön panelleri çıkarılabilir, bir web sitesi, resmi olmayan yerlerde ön siparişler sunanPS5 koruyucu çerçeveküçük bir renk yelpazesinde.


Başlangıçta PlateStation5.com adıyla anılan site, Sony'nin dikkatini çekti ve ticari marka sorunları nedeniyle bu haftanın başlarında adını değiştirmek zorunda kaldı, ancak Sony kapanan yasal işlem tehdidiyle ilerlediğinden işler daha da kötüye gitti. tamamen operasyon.

  • Son Dakika!Nintendo Switch Pro oyun akışı, PS5 ve Xbox Series X'i alacak şekilde ayarlandı
  • Hemen içeride: Sadece PS5 değil! Xbox'ın patronu, Xbox Series X'in 'aylarca' kıtlıkla da karşılaşacağını söylüyor
  • Kaçırmayın: iPhone 13: Apple, çığır açan Samsung yükseltmesini ödünç almak için hızla ilerliyor
  • Daha:The Mandalorian 2. Sezon 2. bölüm Disney Plus'ta çıktığında

KonuşurkenVCG,Tabaklarımı Özelleştir(şimdi denildiği gibi) her şeyin nasıl düştüğünü ve neden şimdi alınan ön siparişleri iptal ettiğini açıkladı - yanimat siyah PS5hayranların çaresiz kaldığı varyant, yakın zamanda gerçek olmayacak.

Sorun, Sony'nin PS5 ön yüzleri için başvurduğu bekleyen patentlere ve aksesuarların Sony'nin IP yetkisi kapsamına girdiği gerçeğine bağlı.

Piyasaya sürülmeden önce durum tespiti yaptık ve Sony'nin sadece koruyucu çerçevelerde bekleyen patentleri olduğu için sorun olmayacağı kanaatindeydik.


Ancak, web sitemizin yayına girmesinden yalnızca bir gün sonra, Sony'nin avukatları ticari marka ihlalleri nedeniyle adımızı (o sırada PlateStation5) değiştirmemizi istedi. Bu geçişin herkesi mutlu etmek için yeterli olacağını düşündük ve ürün geliştirme çalışmalarımıza çoktan başladığımız için dürüst olmak gerekirse bunu umuyorduk.

'Ama daha sonra Sony'nin avukatları bize bunun kendi görüşleri olduğunu, Sony'nin fikri mülkiyetinin koruyucu çerçevelere kadar uzandığını ve bunları herhangi bir ülkede satmaya ve dağıtmaya devam edersek mahkemeye çıkarılacağımızı söylediler.'


Görünüşe göre bu fırsatı bir öğrenme deneyimi olarak değerlendiriyor ve VGC'ye, ürünleriyle ticari markaların ve patentlerin ihlal edilebileceği başka bir durumda kendini bulması durumunda 'daha akıllıca' olacağını söylüyor.

Site beş renkte (Sınırlı Sürüm V1 Mat Siyah, Kromatik, Kiraz, Kırmızı, Çivit Mavisi ve Orman Camo) PS5 ön yüzleri sunuyordu, ancak Sony'nin resmi teklifleri hakkında hiçbir açıklama yapmıyordu ve vurulan resmi olmayan görünümleri serbest bırakmaya çalışıyordu. oyuncuların şimdilik beyaz PS5'e alışması ve onu toplaması gerekecek.


Sony'nin bir noktada gelecek için ek sürümler çıkardığını biliyoruz, ancak değiştirilebilir plakalar müşterilere özel sürüm konsollar yerine istediklerini vermenin ucuz ve kolay bir yoludur. Umarım yakın gelecekte Sony'nin bazı resmi seçeneklerini görürüz.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:VGC