Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Siyah PS5 ön yüzleri, Sony'yi dava etmeye cesaret eden şirketten ön siparişe açıldı

Siyah PS5 ön yüzleri, Sony'yi dava etmeye cesaret eden şirketten ön siparişe açıldı

Kanadalı PS5 ön panel üreticisi dbrand, sonunda aranan siyah PS5 ön panellerini satışa çıkardı ve hala Sony'yi durdurması için meydan okuyor ve cömert bir snark yardımı ile bir dava hayaletini omuz silkiyor.

Şirket, hem PS5 diski hem de dijital sürümler için mat siyah PS5 ön yüzleri satıyor, ancak şu anda yalnızca standart sürüm PS5 ön yüzleri sipariş edilebiliyor. Araya sıkıştırılmış parlak siyah gövdeyi ihmal etmek istemeyen dbrand, konsolun plakalar arasında görünen kısmı için kaplamalar da satıyor, böylece PS5'iniz için gerçek bir mat siyah kaplamaya sahip olabilirsiniz.

Mat siyah PS5 ön panelleri sizi 49 $ (yaklaşık 36 £ / 64 $) geri alırken, sekiz farklı renk / tasarımda alabileceğiniz orta kaplama 11,95 $ (9 £ / 16 $) tutarındadır. Ayrıca ikisini birlikte paket halinde alabilirsiniz, bu da göndermeden önce toplam 60,95 ABD Doları'dır, bu da yaklaşık 44 Sterlin / 79 ABD Doları'dır. Fiyatlar geçici olarak düşürüldü, bu yüzden indirimdeyken oraya gitmek isteyebilirsiniz.

Dbrand, PS5 ön yüzlerinin sularına dalmış ilk şirket değil; Plakalarımı Özelleştir (önceki adıyla PlateStation5.com)Çeşitli renklerde PS5 ön yüzlerigitmeye hazır, ancak ne zaman işlemi kapatınSony yasal işlem tehdidinde bulundu, ve bunun yerine PS5 dış görünümlerine geçti.


@darkplates başlatılıyor...▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░ 99% pic.twitter.com/qd2akeAo8S11 Şubat 2021

Daha fazla gör

Dbrand başlangıçta PS5 kaplamaları için ön siparişler açtı, ancak müşterilerinin ürününü düzgün bir şekilde uygulayamayacağına karar verdi.redditbaşvuru sürecinin ne kadar karmaşık olduğunu açıklamak için:


'Sizin bir akıllı telefon kaplamasının köşesini uygulamaya çalışan bir **delik gördük. Boyutunun 9 katı olan bir uygulamayı kaldıramayacağınızı söylediğimizde bize güvenin. Buradaki gerçek şu ki, her satın alma için bir düzine müşteri şikayeti oluşturacak bir ürünü satmakla ilgilenmiyoruz.'

Dbrand, Sony'nin atabileceği herhangi bir yasal sorunun üstesinden gelebileceğinden oldukça emin görünüyor ve sitede kesinlikle fazla telafi edici görünmeyen 'Devam et, bizi dava et' mesajını arşınlayacak kadar ileri gitti. PS5 ön panelleri ayrıca DualSense denetleyicisine benzer dokulu bir yüze sahiptir ve bunun ne kadar 'tamamen yasal' olduğunu vurgulayan bir kopya ile birlikte gelir:


Darkplates içindeki bu mikroskobik dokuya baktığınızda ne görüyorsunuz? Cevabınız 'klasik PlayStation düğme şekillerinde tanıdık ama yasal olarak farklı bir kıyamet dönüşü' ise, avukatlarımızdan biri olabilirsiniz.

Sipariş vermek isterseniz şuraya gidebilirsiniz.dbrand'ın web sitesi; Siyah PS5 ön yüzleri için en erken sevkiyat tarihi Mayıs, ardından beşinci dalga gelecek. PS5 Digital Edition ön yüzleri 'yakında geliyor', bu nedenle ne zaman kullanılabilir olduklarını görmek için check-in yapmanız gerekecek.

Kaynak: aracılığıylaTeknoloji Radarı