Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • BlackBerry ölümden döndü - 5G ve QWERTY klavye onaylandı!

BlackBerry ölümden döndü - 5G ve QWERTY klavye onaylandı!

BlackBerry, ikinci kez sürpriz bir şekilde ölümden dönmeye hazırlanıyor ve OnwardMobility bu yılın başlarında lisans sözleşmesini sona erdiren TCL'den batonu alıyor.


El cihazları hakkında henüz çok fazla şey bilmiyoruz, ancak bunların Foxconn bağlı kuruluşu FIH Mobile Limited tarafından 5G bağlantılı olacakları ve 2021'in ortalarında Kuzey Amerika ve Avrupa pazarlarına gelecekleri olacak.

Artı, tahmin edebileceğiniz gibi, OnwardMobility, insanların BlackBerry markasıyla ilişkilendirdiği iki şeyde büyüyor: güvenlik ve o fiziksel klavye.

& ldquo; Kurumsal profesyoneller, kullanıcı deneyiminden ödün vermeden üretkenliği mümkün kılan güvenli 5G cihazları için isteklidirler & rdquo; OnwardMobility CEO'su Peter Franklin dedi. & ldquo; BlackBerry akıllı telefonlar iletişimleri, gizliliği ve verileri korumalarıyla bilinir. & rdquo;

Bu doğrudur, ancak TCL, 2016'da Research in Motion'dan BlackBerry telefonları yapma haklarını aldığında da doğruydu. Şirketlerin lisans sözleşmesinin iptaline izin vermesi göz önüne alındığında, telefonların makul ölçüde iyi karşılandığını varsaymak muhtemelen güvenlidir. gözden geçirenler tarafından, üretimi uzun vadede uygulanabilir kılmak için yeterince büyük rakamlarda satış yapmadılar.


Ayrıca Samsung, Galaxy S telefonları için fiziksel klavyeli kılıflar satarken, şirketin Galaxy S8'den bu yana bir tane yapma zahmetine girmediğini söylüyor. Belki de artık dokunmatik ekran tahmini metni oldukça verimli olduğu için fiziksel klavyeler için çok fazla talep yoktur.

TCL telefon lisanslama oyununda pek yeni olmasa da (Çinli firma zaten Alcatel markasını Nokia'dan lisanslıyor), OnwardMobility bu alanda yepyeni görünüyor.şirket sitesimobil güvenlik deneyimine atıfta bulunur, ancak ürün olarak yakında çıkacak BlackBerry telefonlarından başka bir şey listelemez. Bunu akılda tutarak, ön siparişlere para yatırmadan önce incelemeleri beklemek muhtemelen en iyisidir - BlackBerry Messenger'ın eski güzel günlerini ne kadar özlüyor olursanız olun.


Bugünün en iyi BlackBerry KeyOne fırsatları 561 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat BlackBerry KEYone 32GB ... Amazon Prime $ 299,99 $ 279,99 BlackBerry KEYone BBB100-1 ... Amazon Prime 289 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle BlackBerry KEYone CDMA ... Amazon Prime 330,99 $ 305 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle BlackBerry KEYone 32GB ... Amazon Prime 579,99 $ 549,99 $ İncele En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz