Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • BlackBerry, iPhone ve Android ile çıkmak için (başka bir) geri dönüş yapıyor

BlackBerry, iPhone ve Android ile çıkmak için (başka bir) geri dönüş yapıyor

Birinin BlackBerry'yi canlandırmaya çalışmasının üzerinden bir dakika geçti. Bu, iPhone'lar ve Android akıllı telefonlar tarafından ana akımın dışında tutulduğu için kolay bir başarı değil; ama bu, başka bir deneme için çok geç kaldığımız anlamına geliyor ve markanın hayranları, bu yıl yeni bir BlackBerry'nin geleceğini öğrenmekten heyecan duyacaklar.


Bu sefer, BlackBerry adını lisanslayan ve Tayvanlı üretici Foxconn ile birlikte çalışan Teksas merkezli OnwardMobility girişimi; İkili, Asya'yı takip edecek şekilde bu yıl Kuzey Amerika ve Avrupa'da 5G BlackBerry cihazını piyasaya sürmeye odaklanmış durumda.

BlackBerry'nin en büyük özelliği, dürüst düğmelerin üretkenliğe getirdiği avantajlardan yeterince yararlanamayan işçi arı kullanıcıları tarafından övülen fiziksel klavyesidir. Tabii ki, henüz dokunmatik ekrana sahip olmayan küçük bir grup insan da haberlere kulak kabartıyor olmalı.

2021 BlackBerry ayrıca, önceki canlanmalarına bir şekilde yol açmış olabilecek eksik yükseltmeleri de alacak ve bu, birinci sınıf, amiral gemisi kalitesinde bir kamera kurulumu ve 5G özelliği içerecek.

Umarım, kullanıcıların hareket halindeyken veya evde çalışmak için tasarlanmış bir akıllı telefondan keyif alabileceği gerçeğini inatla göz ardı eden 3:2 en boy oranıyla (en son BlackBerry Key2'de görüldü) geleneksel ekranı rafa kaldıracaktır. pandemi getirdi - ancak BlackBerry cihazlarının henüz optimize edilmediği Instagram veya YouTube gibi uygulamaları da incelemek isteyebilir.


OnwardMobility CEO'su Peter Franklin, yenilenmiş bir BlackBerry'nin, özellikle de devam eden uzaktan çalışma miktarıyla, bir kez daha kendi başına kalabileceğinden emin.Asya'fiziksel klavyenin üretkenliği artırmaya yardımcı olabileceğini' söyledi.

BlackBerry için planlar ne olursa olsun, nasıl gelişeceğini merak ediyoruz. Ben de bir düğme aşığıyım, ancak çok sayıda sosyal medya uygulamamı geri alma zevki için bırakmazdım. Bu yıl lansmana doğru ilerlerken önümüzdeki birkaç ay içinde daha fazla haber ortaya çıkacak, bu nedenle sızıntıların ve söylentilerin devam etmesini bekleyin.


Bugünün en iyi BlackBerry Key2 fırsatları 325 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ BlackBerry KEY2 128GB... Amazon 862 $ BlackBerry KEY2 LE'yi (Lite) görüntüleyin... Amazon 999 $ BlackBerry KEY2 Black'i görüntüleyin... Amazon 1.099 $ BlackBerry KEY2'yi görüntüleyin 4G 64GB 6GB. .. Amazon $1,199 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz