Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • BlackBerry KEY3, bu beklenmedik benzerliği Apple iPhone 11 ile paylaşacak

BlackBerry KEY3, bu beklenmedik benzerliği Apple iPhone 11 ile paylaşacak

TıpkıApple iPhone 11veiPhone 11 ProTCL Genel Pazarlama Müdürü Stefan Streit'e göre BlackBerry KEY3 5G'yi desteklemeyecek.

Londra'daki bir etkinlikte konuşan Streit, BlackBerry'nin bir eğlence markası olmadığını vurguladı - misyonu işi kolay ve güvenli hale getirmek.

  • Apple iPhone 11 çok mu pahalı? Yolda daha ucuz bir iPhone SE 2 var
  • Samsung Galaxy S11 lansman tarihi açıklandı - tam da beklediğiniz zaman

Streit, BlackBerry KEY3'ün ne zaman geleceğini açıklamadı ve adı da onaylamadı. O sadece 'sonraki' BlackBerry markalı telefonun 5G sunmayacağını ifşa etti.

TCL, BlackBerry adını mobil cihazlarında kullanma haklarını 2016 yılında satın aldı.


TCL'ninBlackBerry KeyONE2017 veBlackBerry KEY2veKEY2 LE2018'de, bir halefin köşede olduğunu varsaymak adildir.

Öyleyse, büyük olasılıkla BlackBerry KEY3 olarak adlandırılacaktır.


BlackBerry KEY2


(Resim kredisi: BlackBerry)

Ayrıca neye benzeyeceği veya masaya ne gibi yeni özellikler getireceği konusunda hiçbir bilgi yok. Tek bildiğimiz, iPhone 11 ve iPhone 11 Pro gibi 4G LTE'yi destekleyeceği.

Streit, 'Bu bir eğlence cihazı değil ve e-postanızı şimdiden çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz,' dedi. Daha sonra, 5G'nin başka yerlerde potansiyel kullanımları gördüğünü ekledi.

Örneğin Streit, TCL'nin diğer markalarından birinin - hatta TCL'nin kendisinin - bir 8K TV veya 5G bağlantısı içeren bir buzdolabı başlatma olasılığını ifade etti.

Hatta uygun fiyatlı bir akıllı telefonda (yaklaşık 600 $ veya daha az) pişirildiğini görebiliyorduk ve muhtemelen Alcatel şemsiyesi altında piyasaya sürülecekti.


Bugünün en iyi Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro ve Apple iPhone 11 Pro Max fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) Bedavaön ödeme39,99 $ / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY Mobile Hiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) 25 ABD dolarıön ödeme50 $ / ay 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:Görünüm-deTüketici HücreselKriket ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (64 GB) 499,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz