Close

Blink Mini incelemesi: Bütçede etkileyici ev güvenliği kapsamı

Günün en iyi Blink Mini fırsatları İndirimli Fiyat Blink Mini - Kompakt iç mekan ... Amazon Prime $ 34.99 $ 24.99 Blink Mini 1'i Görüntüle - Kamera, ... Hedef24,99 Görünümİndirimli Fiyat Yanıp Sönme - Mini İç Mekan 1080p ... En İyi Satın Al 34,99 $ 24,99 $ Amazon Mini 1 Kamera ile Düşük Fiyata Bakın ... Yatak Banyosu ve Ötesi 34,99 $ 24,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Blink Mini,en iyi güvenlik kamerasıMümkün olduğunca az parayla temelleri kapsayan bir şey istiyorsanız sizin için - kamera hem Blink Indoor hem de Blink Outdoor'dan daha küçük ve daha ucuzdur ve bu da kablosuz yerine kablolu.


Blink, Amazon'un Ring'in yanında yürüttüğü diğer ev güvenlik kamerası işidir ve aralarında Blink ve Ring gerekli tüm temelleri kapsar. Bu oldukça uygun fiyatlı, temel seçenektir ve bazı insanların tam olarak aradığı şey bu olacaktır. Buucuz güvenlik kamerasıhemen şimdi yenmek.

Düşük fiyata rağmen, özellikler açısından iyi bir anlaşma elde edersiniz: kamera 1080p HD videoyu, iki yönlü sesi, gece görüşünü ve Alexa kontrolünü destekler. Kaçırdığınız şey, örneğin, insanlara evcil hayvanlarınızdan ayırma yeteneği gibi daha gelişmiş özelliklerdir.

Bu türden diğer tüm ev güvenlik kameraları gibi, önünde hareket algılandığında telefonunuza ping atar ve ayrıca istediğiniz zaman beslemeyi canlı olarak ayarlayabilirsiniz. Aşağıdaki tam Blink Mini incelememizde tüm özellikleri ve işlevleri daha derinlemesine ele aldık.

Blink Mini incelemesi: tasarım ve kurulum

Blink Mini


(Resim kredisi: Blink)

Blink Mini'nin kutusundan çıkardığınızda, bazı maliyet düşürme işlemlerinin nerede gerçekleştiği açık: Bu, plastiğin hakim olduğu ucuz bir his veren bir cihaz. Arkadaki mikro-USB bağlantı noktasına ürünle birlikte verilen kabloyla ulaşmak zordur, ancak takılı ayağı üzerinde kameranın yönünü ayarlamak biraz sarsıntılı ve kesin değildir (ve birkaç gıcırtı da duyabilirsiniz).

Tüm bunlar, tasarım açısından işi yapıyor - en azından kamera sağlam hissediyor ve montaj, neredeyse her yere yerleştirmenize izin veriyor (ihtiyacınız olursa kutuya iki vida dahildir). İsterseniz standı da çıkarabilir ve sadece Blink Mini'nin tabanında veya yan tarafında oturmasını sağlayabilirsiniz. Çirkin bir cihaz değil ve hemen her yere koyulabilecek kadar küçük.

Kurulum bir telefon uygulaması aracılığıyla yapılır ve burada her şey basittir - ihtiyacınız olan tüm talimatlar (temelde 'uygulamayı indirin') paketin içinde gelir. Cihazın kendisinde bir QR kodu taramanız, ardından bunu video akışı için (ve varsa yazılım güncellemelerini indirmek için) yerel Wi-Fi ağınıza bağlamanız gerekir.


Sonuç olarak, Blink Mini'yi kurup çalıştırmamız yaklaşık 10 dakikamızı aldı, bu yüzden şikayet etmek zor. Ayrıca, cihazla birlikte aldığınız cömert iki metrelik kablodan da bahsetmek isteriz, bu da size gerekirse kamerayı prizden uzağa koyma özgürlüğü verir. Elbette bir kablosuz kamera burada size daha fazla esneklik sağlar, ancak aynı zamanda düzenli pil değişimine ihtiyaç duyacaktır.

Blink Mini incelemesi: özellikler

Blink Mini

(Resim kredisi: Blink)

Blink Mini ev güvenlik kamerasının bazı özelliklerini giriş bölümünde listeledik ve bu fiyata bir kamera için etkileyici bir liste. Video kalitesi, saygın bir 1080p Full HD'dir (saniyede 30 kare), evcil hayvanlarınızla, çocuklarınızla veya olası hırsızlarla konuşabilmeniz için iki yönlü ses vardır ve ayrıca gece görüşü de vardır, böylece kamera gerekirse karanlık.

Amazon'a ait bir şirketten beklediğiniz gibi, bunu telefonunuzdaki Alexa uygulamasına bağlayabilirsiniz. Bu, örneğin bir Yankı hoparlörüne sesli komut vererek kamerayı kurmanıza ve devre dışı bırakmanıza veya bir Yankı Gösterisi veya Fire TV ekranında canlı video beslemesini almanıza olanak tanır. Evde başka Amazon cihazlarınız varsa oldukça kullanışlıdır, ancak çoğu insan için Blink uygulaması gayet iyi olacaktır.


Öyleyse, daha pahalı güvenlik kameralarının sahip olduğu neyi anlamıyorsunuz? Bu, piyasadaki en yüksek çözünürlüklü video değil ve Blink Mini, bazı kameraların yapabildiği gibi insanları tanıyamıyor - örneğin, yanlış hareket algılama pozitiflerinin hayvanlardan veya rüzgârda esen ağaçlardan geçmesini önlemeye yardımcı oluyor. Bunun dışında etkileyici bir özellik listesi - hareketin göz ardı edildiği bir sahnede belirli bölgeleri bile ayarlayabilirsiniz (örneğin kalabalık bir caddeye açılan bir pencere).

Bir ev güvenlik kamerası kurmak isteyen kullanıcıların çoğu için, eksik özelliklerin o kadar önemli görüneceğini düşünmüyoruz. Akıllı bir kameranın yapmasını istediğiniz temel şeyler açısından, Blink Mini tüm kutuları işaretler. Bu fiyata, evinizin tüm odalarına kamera yerleştirmek de çok daha ekonomiktir.

Blink Mini incelemesi: ses ve video

Blink Mini kamera örneği

(İmaj kredisi: Gelecek)

Ses ve video kalitesi açısından Blink Mini, hemen hemen tam olarak beklediğiniz şeydir: mükemmel bir şekilde tatmin edici ve bu kadar. Şüphesiz daha iyi ses ve video kalitesi sunan ev güvenlik kameraları alabilirsiniz, ancak bu Netflix'in önüne yerleşmiyorsunuz değil mi? Ödediğiniz fiyatı unutmayın ve Blink Mini küçük plastik kafasını yukarı kaldırabilir.

Video görüntüleri hem gece hem de gündüz senaryolarında net ve nettir. Gece görüşü dünyadaki en gelişmiş görüş değildir, ancak zifiri karanlıkta bile neler olduğunu kolayca görebilirsiniz. Bunun bir iç mekan kamerası olduğunu aklınızda bulundurun - bir pencereye koyarsanız, tek göreceğiniz kızılötesi sensörün geri yansıyan parlak ışığı olacaktır. 110 derecelik görüş alanı bu fiyata uygun ve çerçeveye oldukça fazla oda sığdırabileceğiniz anlamına geliyor.

Blink Mini kamera örneği

(İmaj kredisi: Gelecek)

Ses de iyi. Uygulamanın içinde görünen bas konuş düğmesini seviyoruz, böylece teşviklerinizi evcil hayvanlarınıza veya çocuklarınıza aktarabilirsiniz. Cihazın üstündeki hoparlörden gelen sesimiz net ve yüksek sesle geliyordu ve diğer taraftan gelen sesin de kolayca çıkarılması mümkün.

Blink Mini'nin kutunun dışına çıkmaya karşı oldukça hassas olduğunu ve önünde herhangi bir hareket algılandığında size bir bildirim telaşı vereceğini belirtmekte fayda var. Ancak, bunun hassasiyetini özelleştirmek ve belirli bir sahne içinde aktivite bölgeleri ayarlamak kolaydır, böylece aldığınız uyarıların sayısını hızla azaltabilirsiniz.

Blink Mini incelemesi: uygulama ve depolama

Blink Mini uygulaması

(İmaj kredisi: Gelecek)

Blink Mini ile kullanmak istediğiniz uygulama, Blink Home Monitor uygulamasıdır. play.google.com/store/apps/detailsveyaiosve tabii ki ev ağınıza bağlamak istediğiniz kadar çok sayıda farklı Blink kamerayla çalışabilir. Yeni bir kamera eklemek yalnızca bir veya iki dakika sürer ve bu yapıldıktan sonra kameradan beslemeye erişmek ve cihazın ayarlarına ulaşmak yeterince kolaydır.

Donanım gibi, Blink Mini ile birlikte gelen yazılım da basit ancak yetenekli. Uygulama kesinlikle Amazon Alexa veya Google Home uygulamaları gibi bir şeye sahip değil, ancak ihtiyacınız olan her şeyi yapıyor. Canlı beslemeyi açmak ve hareket uyarılarını kontrol etmek çok basittir.

Bu iki özellik - hareket uyarıları alma ve canlı olarak kontrol etme - ücretsizdir. Diğer ev güvenlik kameralarının çoğu gibi, kayıtları uzun bir süre boyunca kaydetmek için ödeme yapmanız gerekir (örneğin tatildeyseniz). Bir seçenek, bunu Mart 2021'e kadar kamera satın alımınızla ücretsiz olan ve ardından aylık 2,50 £ veya yılda 25 £ olan Blink bulut depolama hizmeti aracılığıyla yapmaktır.

Diğer seçenek, kayıtları bir USB sürücüsünde saklamaktır, ancak bunu yapmak için hem bir USB sürücüye hem de söz verilen ancak henüz satışa çıkmamış olan 50 £ 'luk Blink Sync Module 2 eklentisine ihtiyacınız var. Her iki seçenek de özellikle çekici veya sezgisel değil, ancak Blink Mini'ye adil olmak gerekirse, çoğu güvenlik kamerası bugünlerde bulut depolama için ücret alıyor.

Blink Mini incelemesi: Karar

Blink Mini

(Resim kredisi: Blink)

Her ev aletinin fiyatına karşı tartılması gerekir. Blink Mini, en iyi Arlo, Nest ve Ring kameraların kalitesine uygun mu? Tabii ki hayır, ama yine de fiyatın bir kısmına mal oluyor. Evimizdeki odaların bir kısmını veya tamamını bir güvenlik çözümü ile donatmanın uygun fiyatlı bir yolunu arıyorsanız, bu iyi bir yol olabilir.

Çok yetenekli bir gece görüş modu ve iki yönlü ses de dahil olmak üzere Blink Mini ile tüm temel özelliklere sahip olursunuz ve kamera, beraberindeki uygulamanın içinde bu fiyattan beklemeye hakkınız olandan daha fazla ayar ile birlikte gelir. Testlerimizde video, ses ve hareket algılama performansı çok iyiydi.

Öte yandan, donanım veya yazılım açısından en cilalı ev güvenlik çözümleri değil - Arlo ve Nest kameraları gibi yapı kalitesi, malzemeleri ve uygulamalarındaki fark ortada. Her şey, güvenlik kameranızın ne kadar iyi göründüğü konusunda ne kadar endişelendiğinize ve ne kadar harcamak istediğinize bağlıdır.

Günün en iyi Blink Mini fırsatları İndirimli Fiyat Blink Mini - Kompakt iç mekan ... Amazon Prime $ 34.99 $ 24.99 Blink Mini 1'i Görüntüle - Kamera, ... Hedef24,99 Görünümİndirimli Fiyat Yanıp Sönme - Mini İç Mekan 1080p ... En İyi Satın Al 34,99 $ 24,99 $ Amazon Mini 1 Kamera ile Düşük Fiyata Bakın ... Yatak Banyosu ve Ötesi 34,99 $ 24,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Blink Mini incelemesi: Şunu da dikkate alın

Blink Mini'nin pazarın bütçe ucunda, özellikle deNeos SmartCam(Yalnızca İngiltere), ki biz bunu çok seviyoruz. Blink Mini ile yaptığınız hareket bölgeleri işlevine sahip olmasanız da, her şeyin yanı sıra 14 günlük ücretsiz bulut depolama alanı sunar.

Başka bir seçenek deTP-Link Kasa Spot KC100Blink Mini'ye benzer şekilde belirtilen ve iki günlük (veya 1 GB) ücretsiz bulut kaydı ile birlikte gelen. Aynı zamanda mükemmel bir seçim.