Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • BLK BOX, şanslı bir 'Ürün Test Cihazı' için 350 £+ değerinde fitness ekipmanı veriyor

BLK BOX, şanslı bir 'Ürün Test Cihazı' için 350 £+ değerinde fitness ekipmanı veriyor

Tüm bu sahte 'en son iPhone'u test et ve sonra sakla' reklamlarını çevrimiçi biliyor musun? Pekala, bu onlardan biri değil. İngiliz spor malzemeleri şirketi BLK BOX Fitness,aslındageçici de olsa ekibine katılacak bir 'Ürün Test Uzmanı' arıyor ve söz konusu kişi 300 sterlinlik ödemenin yanı sıra gözden geçirmek için 350 sterlin değerinde bir fitness paketi alıyor.


Ve kazanmanın şansa bağlı olduğu aptal yarışmalardan biri olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. 'Herkes Yapabilir' kampanyasının bir parçası olarak BLK BOX, “hayatlarında zorlu bir zamanın üstesinden gelmek için egzersiz yapmış” ve bunun siz olduğunuzu kanıtlamak için tek yapmanız gereken, “hayatınızda hangi egzersizin üstesinden gelmenize yardımcı olduğunu” ve ayrıca neden Ürün Test Uzmanı olarak seçilmeniz gerektiğini açıklayan 500 kelimelik bir makale göndermek.

İştahınızı dindirmek için, test paketinde 3'ü 1 arada Yumuşak Pylo Jump Box, bir Dökme Demir bulunur.Kettlebellve iki altıgendambılkazanan için uygun bir ağırlıkta, tüm ürünlerin üç ila dört hafta boyunca gözden geçirilmesi gerekiyor. Başarılı başvuru sahibi olmanız durumunda, hemen başlamanız beklenecek ve yarışma bittikten kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçilecektir. BLK BOX dalga geçmiyor!

BLX BOX Ürün Test Cihazı Yarışması

(Resim kredisi: BLK KUTUSU)

BLK BOX Pazarlama Müdürü Catherine McLaughlin, 'Biz sadece sporcu aramıyoruz. Yarışma, günlük yaşamlarını iyileştirmek için egzersizi kullanan her seviyeden kişiye açıktır. Bir fitness rutini ister zihinsel sağlığınızı iyileştirsin, ister fiziksel hastalıklardan kurtulmanıza yardımcı olsun, hikayelerinizden ilham almak için sabırsızlanıyoruz.”


Girerek bir şey kaybetmezsiniz ama girmezseniz kesinlikle çok şey kaçırırsınız. Keşke ben de girebilseydim ama ne yazık ki hayatım güneş ışığı ve lolipoplarla dolu, en azından fitness sayesinde, bu yüzden muhtemelen kalifiye olmazdım. Yine de bir şans vermelisin.

BLK BOX'ta Product Tester yarışmasına nasıl başvurulur?

Başvuru sahipleri girişlerini gönderebilirBurada. Başvuru için 24 saatiniz var, yarışma 30 Haziran 2021'de sona eriyor.