Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • Bosch SKS62E32EU: Avrupa'nın en sevilen tezgah üstü bulaşık makinesini satın almalı mısınız?

Bosch SKS62E32EU: Avrupa'nın en sevilen tezgah üstü bulaşık makinesini satın almalı mısınız?

Bosch SKS62E32EU fırsatları

En iyi masa üstü bulaşık makinesini sıraladıken iyi bulaşık makinesiTabloda, Bosch SKS62E32EU bulaşık makinesi, zemin ünitelerini tezgah altı bir modele sığdıramayan, ancak bulaşıkları elle yıkamak istemeyenler için üretilmiştir - ve neden yapmalısınız?


Bir mutfak tezgahında çok iddialı olmayacak ve küçük olsa da geniş bir program yelpazesine, özel seçeneklere ve Bosch bulaşık makinesi serisindeki tam boy akrabalarıyla paylaşılan diğer özelliklere sahip. . Bu yüzden çoğu insanın bildiği veya satın almayı düşüneceği tek masa üstü bulaşık makinesidir.

Ancak Bosch SKS62E32EU tam olarak ne yapabilir ve ne kadar iyi? Bunun bijou mini mutfağınız için bir cihaz olup olmadığını merak ediyorsanız, iyi haberlerimiz var.

Bosch SKS62E32EU bulaşık makinesi

(İmaj kredisi: Bosch)

Özellikler

  • Boyutlar: Y45 x G55.1 x D50cm
  • Enerji derecesi: F
  • Yer ayarları: 6
  • Gürültü seviyesi: 49dB

Bosch SKS62E32EU bulaşık makinesi


(İmaj kredisi: Bosch)

Bosch SKS62E32EU: Özellikler

Bosch SKS62E32EU bulaşık makinesinin öne çıkan özelliği elbette boyutudur. Tam boyutlu bir modeli bırakın, ince bir tezgah altı bulaşık makinesine sığdırmak için temel üniteleri feda edemiyorsanız, ancak yine de bir makinenin sizin için bulaşık yıkama rahatlığını istiyorsanız, o zaman bulaşık makinesinin bulaşık makinesine sığması gerçeği. her şeyden önemli olan tezgahtır.

Dış boyutların azaltılması, dahili olanlarda Tardis benzeri olmayan ancak mantıklı bir azalma anlamına gelir. Ancak, tam boy modellerde bulunan çatal bıçak çekmecesi yerine, sepette bol miktarda tabak, bardak ve kupa ile çatal bıçak takımı için yeterli alan vardır. Aslında, bulaşık makinesi açısından altı yer ayarı değerinde. Tabii ki, bu bir veya iki akşam yemeği için tabak, çatal bıçak takımı ve tencere ve tavalar için de yer olduğu anlamına geliyor.


Minyon bir model olmasına rağmen, bulaşıkların yüküne ve kirliliğine göre ayarlanan auto 45 - 60°C ve minimum 29 dakika süren hızlı yıkama dahil olmak üzere altı farklı program hala sunuluyor. Ayrıca, aksi takdirde bir havludan çıkmanızı gerektirecek bir çamaşır yıkıyorsanız, size daha yüksek sıcaklıkta durulama döngüsü ve daha uzun kurutma aşamasına sahip bir Ekstra Kurutma seçeneği kullanma şansı verir.

Nazik olmayı vaat eden bardak programından yararlanarak en sevdiğiniz şarap bardaklarını parmaklarınızı çarpmadan yıkayabilir ve bulaşıklarınız çok pis olmadığında su ve elektrik tasarrufu sağlayan eko döngü ile yoğun 70°C arasında seçim yapabilirsiniz. yanmış parçalar ve kurumuş kalıntılar için döngü.


Zaman gecikmesinin büyük makine özelliği de, siz yattıktan sonra tabakları yıkayacak şekilde ayarlamak isterseniz emrinizdedir, ancak 49 dB'lik bir gürültü seviyesiyle, hala ayaktayken bir sıkıntı olmaması gerekir.

Bu kompakt bulaşık makinesi ayrıca, bir programda ne kadar süre kaldığını size bildirecek ve LED ekranı aracılığıyla tuz ve parlatıcının yeniden doldurulması gerektiğini gösterecek kadar gelişmiştir. Kontrol paneli de kullanıcı dostudur.

Bosch SKS62E32EU: Performans

Bu Bosch modeli ve öncülleri - Bosch, bu niş pazara onlarca yıldır hükmediyor - kelimenin tam anlamıyla, Pingtwitter'teki herkesin sahip olduğu türünün tek makinesi. Onu sevdik ve Bosch sitesinde, kararlarının ortalaması beş üzerinden 4,1'dir, bu yüzden ona 4 yıldız verdik, bu da doğru geliyor – tam boyutlu bir model kadar iyi değil ve oldukça pahalı , boyutu için.

Bosch'un ünlü seçici müşterilerinin en yüksek puanı, bu mini makinede mevcut olan program yelpazesi ve her ikisi de ortalama beş üzerinden 4,5 ile ödüllendirilen temizleme ve kurutma sonuçlarıdır.


Bulaşık makinesini satın alanlar, bulaşıkların tertemiz olduğunu ve aynı zamanda kuru çıktığını belirtiyor. Alıcılar ayrıca, bir çiftin veya tek bir ev sahibinin tabakları, tencere ve tavaları için iyi bir kapasiteye sahip olduğunu ve gürültülü olmadığını belirtiyor.

AO aracılığıyla tezgah üstü bulaşık makinesi satın alanların puanları daha da iyi bir beş yıldızlı ortalama üretiyor. Bosch'un gözden geçirenleri gibi onlar da temizlik sonuçlarını, düşük gürültüsünü ve tavaların yanı sıra büyük yemek tabaklarına sığma becerisini övüyorlar.

Bosch SKS62E32EU: Karar

Tezgah üstü bulaşık makinesine kadar boyutlandırma, fiyatın daha düşük kapasiteyle orantılı olarak düştüğü anlamına gelmez ve bu model banka bakiyenizde iyi bir düşüş sağlayacaktır. Aslında, tam boyutlu bağımsız bir cihaz satın aldığınızdan daha büyük olabilecek bir şey. Aradığınız şey tam boy veya ince bulaşık makinesi yerine bir masa üstüyse ve bu sürüm pahalı taraftaysa, geniş bir seçenek olmadığını da belirtmekte fayda var.

Ancak, tüm söylenenler, bunun en iyi seçim olduğunu düşünüyoruz. Nedenlerimiz? Birincisi, ister yıkama ister kurutma olsun, işini gerçekten etkili bir şekilde yapıyor ve harcamanıza değer. Ayrıca, tam boy bir bulaşık makinesinde bulabileceğiniz çok çeşitli programlar ve işlevler sunar. Bir singleton veya bir çift için gerekli olan tüm kapasiteyi de sağlayabilir. Ve son olarak, gürültü seviyesi küçük bir evde müdahaleci olmayacak kadar düşüktür.

Alt çizgi? Küçük bir mutfak için tartışmasız şampiyon.

Fiyatlar - Bosch SKS62E32EU:▼