Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • Bosch SMS67MW00G incelemesi: satın alabileceğiniz en iyi bulaşık makinelerinden biri

Bosch SMS67MW00G incelemesi: satın alabileceğiniz en iyi bulaşık makinelerinden biri

Bosch SMS67MW00G bulaşık makinesi Pingtwitter'sen iyi bulaşık makinesive kullanıcılardan gelen çok sayıda beş yıldızlı incelemenin yanı sıra diğer övgülerin alıcısı. Premium fiyatın altında yüksek özellikli bir makinedir ve bir ailenin günlük yemeklerini her şeye kolayca sığdırmak için alan yaratan bir iç mekanda barındıran tam boyutlu bağımsız bir modeldir.


Tamam, birçoğu arasında beyaz bir cihaz ama her şeye rağmen mutfağınızın bir parçası olarak akıllı görünecek. Ayrıca basit bir arayüzün yanı sıra bir dizi program ve bazı ilginç teknolojilere sahiptir.

Tüm bunların onu sizin için makine yapıp yapmadığını mı merak ediyorsunuz? Bir sonraki bulaşık makinenizi güvenle seçebilmeniz için ihtiyacınız olan ayrıntılara sahibiz. Bir göz at.

Bosch SMS67MW00G bulaşık makinesi

(İmaj kredisi: Bosch)

Şartname

  • Boyutlar: Y84.5 x G60 x D60cm
  • Enerji derecesi: NS
  • Yer ayarları: 14
  • Gürültü seviyesi: 44dB

Özellikleri

Bu bulaşık makinesi hikayesinin sonuna yakın bir yerden başlayacağız - bu, çalışırken çıkardığı gürültüyle ilgili. Niye ya? Pek çoğumuz açık planlı veya bozuk planlı evlerde yaşadığımız için, akşam yemeğini bitirdikten sonra bulaşık makinesini koymak, bulaşıkların sesinin akşam aktivitelerini kesintiye uğrattığı anlamına gelebilir. Ve bunu kim istiyor?


Yine de Bosch SMS67MW00G bulaşık makinesi sizi bir rakete tahammül etmekten kurtarabilir. Bir SuperSilence 42 - 45dB programı var, bu da hafif yağmurun gürültü seviyesi civarında bir yerde ve konuşma seviyesi olan 60dB'nin oldukça altında. Bu seçeneği seçin ve televizyonu duyabilmeniz için mümkün olan en düşük minimumda yıkanacaktır.

Bu bulaşık makinesi hikayesinin başlangıcı elbette onu doldurmak. Bu, üstte çatal bıçak sepeti veya VarioDrawer bulunan üç seviyeli bir makinedir. Artı tarafta, bu, bulaşık makinesinin alt bölümünde çok daha fazla yer anlamına gelir, çünkü bir kısmı çatal bıçak sepeti tarafından doldurulmaz. Eksi tarafta mı? Bıçakları, çatalları ve kaşıkları yerlerine yerleştirmek onları bir sepete bırakmaktan biraz daha fazla zaman alır. Ama bu gerçekten önemli değil. Espresso hayranıysanız, bardakları da buraya koyabileceğinizi bilmek sizi mutlu edecektir.


Üç seviyeli tasarım, bulaşık makinesinin alt sepetine daha uzun şarap bardakları koymanıza neden olabilir, ancak adil olmak gerekirse, üstte çatal bıçak çekmecesi olmayan bulaşık makinelerinde bile durum böyle olabilir. Bu sorunu biraz daha küçük şarap bardakları satın alarak aştığımızı itiraf etmeliyiz. Ustaca, değil mi?

Bulaşık makinesinde ayrıca, altta uzun tabaklar için 5 cm'ye kadar ekstra alan oluşturulmasına izin veren Bosch'un Rackmatic ayarlanabilir üst sepeti bulunur. Daha da iyisi, bunu cihazı yükledikten sonra yapabilirsiniz.


Bir an için bardak konusuna dönecek olursak, nazik temizleme ve kurutma sunan özel bir cam programı ile onların bakımının yapıldığından emin olabilirsiniz. “Bunları elde yıkayayım mı?” anını atlayın ve en iyi içki kaplarınızı hem parlak hem de temiz hale getirin.

Oldukça kullanışlı olduğunu düşündüğümüz bazı özel seçeneklerle birlikte toplam yedi program var. Bunlar, alt raftaki tencere ve tavaları ayırmak için IntensiveZone'u içerir. Ekstra güçlü temizlemeye ihtiyaçları varsa - standart temizlemede yanlış bir şey yok - bu, alt sepet için daha yüksek püskürtme basıncı ve sıcaklığı sağlar. Bunu kullanıyorsanız, daha hassas bulaşıklarınızı yukarıdakine koyun.

Bu arada, Hijyen+, küçük çocukları olan ve alerjisi olan kişilerin beğeneceği daha sıcak, daha uzun bir son durulamadır. Doğrama tahtaları gibi eşyaları temizlerken de güven verici olabilir.

Bulaşık makinesinden – özellikle plastik – ıslak çıkan bulaşıklardan şikayet eden herkes için, Bosch PerfectDry kazanan bir özellik olabilir. Bosch, zeolit ​​minerallerinin nemi alıp sıcak havaya dönüştürdüğünü ve bulaşık makinesi kadar uzun süre dayandıklarını söylüyor.


Hayır, bu plastiğin tamamen kuru olduğu anlamına gelmez - bu, şu anda fizik anlayışımızın ötesinde görünüyor. Ancak genel kurutma performansı alışılmadık derecede iyidir.

Teknemizi yüzdüren bu makinenin diğer özellikleri? Tasarruf etmek için kullanılan su miktarını yönetmek için yük algılama ve su sıcaklığını ve durulama süresini bulaşıkların kirliliğine uyacak şekilde ayarlayan otomatik programlar gibi çekicidir.

VarioSpeed ​​başka bir harika eklentidir. Bu, temizleme döngüsü sürelerini bir saate kadar kısaltır. Ve bulaşık makinesi çok fazla malzemeyle dolu olmadığı sürece, bu, nihai sonuçları önemli ölçüde etkilemeden gerçekleşir.

Umduğunuz güzellikler de mevcut: LED tuz ve parlatıcı doldurma göstergeleri, üç, altı veya 24 saatlik bir gecikme süresi ve dokunmatik kontroller. Kalan süre göstergesi de var.

Bosch SMS67MW00G bulaşık makinesi

(İmaj kredisi: Bosch)

Verim

Bosch SMS67MW00G alıcılarına ve kullanıcılarına devrederek, kilolarını akıllıca harcadıklarını düşünüyorlar mı? Genel yargı, beş üzerinden oldukça harika bir 4.7. Makinenin düşük gürültüsü, beş üzerinden ortalama 4,9 puan alırken, program yelpazesinin puanı 4,8'de sadece bir bıyık geride kaldı.

Bulaşık makinesinin dikkat çeken özellikleri arasında, çatal bıçak çekmecesinin pratikliği ve genişliği ile birlikte iç mekanın ayarlanabilirliği yer alıyor. Ekranın dokunmatik kontrolleri ve netliği de övgüyle karşılandı ve bazıları, gerçekten çalışıp çalışmadığını kontrol etmeleri için çok sessiz olduğunu söylüyor. O kadar ileri gideceğimizden emin değiliz, ama ortalık sessiz.

Pingtwitter ekibinden biri bu bulaşık makinesine 3 yıldır sahip olduğu ve hiçbir şikayeti olmadığı için, çevrimiçi gözden geçirenlerin değerlendirmelerine yürekten katılıyoruz. Oh, biri hariç: alt çekmece olabildiğince düzgün çekmiyor. Bu hiçbir zaman büyük bir rahatsızlığa neden olmadı; sadece sinir bozucu.

Bosch SMS67MW00G: Karar

Bosch birçok bulaşık makinesi üretiyor ve bunlar verimlilik ve güvenilirlikleriyle biliniyor ve SMS67MW00G standartları karşılıyor. Kesinlikle pazarın pazarlıklı kısmında değil, ancak yine de fiyatına göre sofistike ve bol özelliklere sahip. Bazıları, bağımsız olduğu için beyazdan başka bir bitiş için can atabilir.

Kapasite harika ve iç kısım esnek, bu nedenle göreceli bulaşık makinesi doldurma becerileri hakkında hiçbir övünme olmamalı (ama yine de olacağına bahse gireriz). Bulaşık makinesi sesi rahatsız ediyorsa sessizliği de size tavsiye etmeli. Bu nedenle buna yatırım yapın ve mutlu bir müşteri olacağınızı düşünüyoruz.