Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Bose kulaklık hayranları sevinirler! QuietComfort 45, resmi FCC fotoğraflarına sızdırıldı

Bose kulaklık hayranları sevinirler! QuietComfort 45, resmi FCC fotoğraflarına sızdırıldı

Bose, uzun bir süreNSgürültü önleyici kulaklık markası ve yine de herhangi bir banliyö treninde QC35 kutuları giyen birçok insan göreceksiniz. Onlar gerçek bir modern klasikler, ancak dünya o zamandan beri ilerledi ve bizim listemizen iyi gürültü önleyici kulaklıklarartık Sony'nin hakimiyetinde.


Ama QuietComfort serisi geri döndü bebeğim! QuietComfort 45 olarak bilinen bir model, resmi bir FCC fotoğrafında sızdırıldı.PhoneArena tarafından fark edildi. Bu, kulaklıkların kablosuz sertifika ve onay için zaten gönderildiği anlamına gelir, bu nedenle buradan hemen hemen her noktada bir lansman gerçekleşebilir.

Aşağıdaki isim ve fotoğraf dışında herhangi bir bilgi verilmemiş, bu da bize en azından krem ​​veya beyaz bir yüzeyle geleceğini ve tasarımın daha avanta geçmek yerine QC35 II'ye inanılmaz derecede benzeyeceğini söylüyor. -garde görünümüBose Gürültü Önleyici Kulaklık 700.

Bose QC45

Resim 1 / 2

Bose QC45

(İmaj kredisi: FCC/Bose)

Bose QC45

Resim 1 / 2

Bose QC45


(İmaj kredisi: FCC/Bose)

Bose QC45

Resim 2 / 2

Bose QC45

(İmaj kredisi: FCC/Bose)

Bu, şüphelendiğimiz birçok Bose hayranını memnun edecektir – QC35 sadece harika sesi ve gürültüyü etkili bir şekilde kesmesiyle değil, aynı zamanda gerçekten rahat uzun süreli kullanım için de popülerdi.


Resimden birkaç küçük ayrıntıyı parlatabiliriz. Mikro-USB bağlantı noktası, bir tanesi için USB-C'ye yükseltilecek, ancak muhtemelen durumun böyle olacağını tahmin etmiş olabilirsiniz.

Diğer kulaklıkta hala 3,5 mm jak var, bu yine görmek güzel, ancak Bose onu çıkarsaydı bir isyan çıkacağından şüpheleniyoruz, bu yüzden sürpriz değil.


Asıl soru, burada ne tür bir fiyat beklememiz gerektiğidir. Bose NCH 700, Bose'un birinci sınıf modelidir ve Bose bunları daha da yükseltirse şaşırırım – tasarım daha az havalı. Eski tasarımı konforun (ve aşinalığın) ötesinde tutmanın bir yararı varsa, bunu yapmak oldukça ucuz olacaktır. Bunlar, QC35 II akımının gittiği 200 £/250 $ civarında gelebilirse, bu bir kazanan gibi görünüyor.

Her halükarda onlar için heyecanlıyız -Bose QuietComfort KulaklıkBose'un halaGerçektenne yaptığını biliyor.

Bugünün en iyi Bose QuietComfort 35 II fırsatı 142 Amazon müşteri yorumu ☆☆☆☆☆ Bose QuietComfort 35 II Gürültü... Amazon Prime 169,99 £ İndirimli Fiyatı GörüntüleBose QuietComfort 35 kablosuz... Bose 299,95 £ £ 174,95 Görünüm Bose QuietComfort Gürültü... John Lewis £ 229 GörünümBose Quietcomfort Qc35 Ii... very.co.uk £299,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Bose QuietComfort Kulaklık fırsatları İndirimli Fiyat QuietComfort kablosuz kulaklıklar Selfridges £249.99 £229 GörüntüleBose QuietComfort Kulaklık... John Lewis 249 £ GörünümBose Quietcomfort Kulakiçi Kulaklıklar -... very.co.uk £249 Bose QuietComfort Noise'ı Görüntüle... Amazon Prime £249 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz