Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Bose kulaklıklar, Prime Day'den sonra Amazon'da hala büyük indirimlerle övünüyor

Bose kulaklıklar, Prime Day'den sonra Amazon'da hala büyük indirimlerle övünüyor

Prime Day bitmiş olabilir, ancak bu, tasarruf etme şansını kaçırdığınız anlamına gelmez. Amazon'da hala birçok fırsat var ve yüzlerce üründe tasarruf hala mevcut.


Favori indirimlerimizden bazılarını zaten listemizde vurguladık.Amazon Başbakan Günü 2021hesabı yuvarlamak. Ancak kalanlar arasında gerçekten öne çıkan Bose kulaklık seçimi.

Dikkat çekici bir şekilde, şirketin en iyi kulak üstü kutularından ikisi %40'tan fazla indirimliyken, ayrıca çok uygun fiyatlarla seçilebilecek iki çift Bose kulaklık var.

En büyük tasarruf, birinci sınıf Gürültü Önleyici Kulaklık 700'de yapılabilir. Rahat ve şirketin en iyi ANC'si ile bunlar sadece 330 AU$'da çalınıyor – RRP'den 269 AU$ gibi büyük bir fiyat.

Bu hala fiyat aralığınızın biraz üzerindeyse, QuietComfort 35 II'ler daha ucuz bir alternatif ve yine de harika bir çift gürültü önleyici kulak üstü kutu.


Hem siyah hem de gümüşte 114 AU $ indirimle Amazon'da şu anda sadece 285 AU $ geri alacaklar.


Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700 |599 ABD Doları330 ABD Doları(269 ABD Doları tasarruf edin)

Bose'un birinci sınıf ve zarif amiral gemisi ANC kutuları şu anda Amazon'da Siyah ve Gümüş renklerinde neredeyse yarı fiyatına. Soapstone lezzetini istiyorsanız, 377 AU$'dan biraz daha pahalı. Konfor ve stil için tasarlanan bu kulaklık, şirketin sunduğu en iyi ANC'yi, sağlam arama kalitesini ve iyi dengelenmiş, net bir ses sunar.


Bose QuietComfort 35 II| 399 ABD DolarıAmazon'da 285 ABD Doları(114 ABD doları tasarruf edin)

QuietComfort 35 II'nin kablosuz ANC kulaklık pazarının kralı olduğu çok uzun zaman önce değildi. Şimdi biraz daha yaşlı, bu aşamada onları düzenli olarak indirimli görüyoruz. Ancak bu, kaliteli ses ve gürültü önleme konusunda yine de olağanüstü bir fiyattır. Amazon'dan satın aldığınızda 114 AU$ tasarruf edeceksiniz.siyahveyagümüş.Anlaşmayı Görüntüle

Kulakiçi kulaklıklar sizin için daha çok şeyse, sizin için de seçenekler var. QuietComfort gerçek kablosuz kulaklıklar, yalnızca 317 AU$ fiyatla 82,95 AU$'lık bir tasarrufun keyfini çıkarıyor.


Ve SoundSport Wireless kulaklıklar, 35 Avustralya dolarının biraz üzerinde bir indirim sayesinde 200 Avustralya dolarının altına düştü.

Spor salonu veya günlük işe gidip gelme için bir çift kablosuz tomurcuğa ihtiyacınız varsa, bunlar harika bir haykırış.

Bose QuietComfort gerçek kablosuz kulaklıklar |399 ABD DolarıAmazon'da 317 Avustralya Doları(82,95 AU $ tasarruf edin)

QuietComfort Kulakiçi Kulaklıklar, Bose'un Sony WF-1000XM3 gibilere karşı rakibidir ve gürültü önleyici, gerçek kablosuz pazarında gerçekten rekabet eder. Etkileyici ANC yetenekleriyle birlikte olağanüstü dengeli ve heyecan verici sese sahiptirler. UygunSiyahveyaSabuntaşıAmazon'da 317 AU $ karşılığında. Fırsatı Görüntüle

Bose SoundSport Kablosuz kulaklıklar |229 ABD DolarıAU $ 187(35,65 AU $ tasarruf edin)

Bose SoundSport Wireless kulaklıklar genellikle - Prime Day boyunca neredeyse yarı yarıya - indirimlidir ve bu fiyat en iyi olmasa da yine de uygun fiyatlı bir Bose seçeneğidir. Kardeş sitemiz Ne Hi-Fi? Bu spor merkezli tomurcukların büyük hayranları, onlara tam birincelemelerinde beş yıldızrahat oturmaları, eğlenceli sesleri ve sağlam kablosuz performansları için. Bugün kendinize bir çift puan verinsiyah,Beyaz, veyaMavi.Anlaşmayı Görüntüle

Bunlar fantezinizi pek tatmin etmiyorsa, şu anda Amazon'da hala birçok başka fırsat var.

göz atınAmazon Prime Day 2021 merkeziİndirim resmi olarak sona ermiş olsa bile, hangi indirimlerin hala sizin için uygun olduğunu görmek için.