Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Bose Noise Cancelling Headphones 700 incelemesi: aramalar için harika, müzik için oldukça harika

Bose Noise Cancelling Headphones 700 incelemesi: aramalar için harika, müzik için oldukça harika

Şimdiye kadarki en komik ve sıradan ürün isimlerinden birine sahip olabilirler, ancak Bose Noise Cancelling Headphones 700 - veya zamanınız kısaysa NC 700 - kulaklık dünyasında BÜYÜK BİR FIRSAT ve kesinlikleen iyi gürültü önleyici kulaklıklarsatın alabilirsin. Bose'un önceki kulak üstü gürültü önleyici kulaklıkları QuietComfort 35 II, sadece müzik dinleyebileceğiniz son derece sıcak pastalar gibi satış yapmakla kalmadı, aynı zamanda son derece gelişmiş aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Bluetooth kablosuz kulaklıklar için yeni ve kazançlı bir pazar tanımladılar. Ve son derece kazançlı, birinci sınıf fiyat etiketleri.


Sony WH-1000XM4 incelemesi

Bowers & Wilkins PX7 incelemesi

Bose Noise Canceling 700 ile ellerimi ve kulaklarımı tuttum ve QC35 II'ye göre müzik çalma açısından ileriye doğru büyük bir sıçrama olmasalar da, çok hoş görünüyorlar ve kulağa hoş geliyorlar ve başka hiçbir şeye benzemeyen çok etkileyici bir hileye sahipler. ANC kulaklık eşleşebilir. Sollamak yeterli mi?Sony WH-1000XM3kalite açısından? Satıştan bahsediyorsak, Bose muhtemelen bununla zemini silecek.

Bose Noise Canceling 700'de günümüzün en iyi fırsatları 4 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Bose Noise Canceling ... Amazon Prime $ 379 $ 339 İndirimli Fiyatı Görüntüle Bose - Headphones 700 ... Best Buy $ 379 $ 339 İndirimli Fiyatı Görüntüle Bose Noise Canceling ... Walmart399 ABD doları 339 ABD doları GörünümBOSE Gürültü Engelleme ... Microsoft US339 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bose Noise Cancelling Headphones 700: ses

Bose 700


Bu adam hakkında ne istersen söyleyebilirsin; sizi duyamayacak… ('Sohbet Modu'nda olmadığı sürece)

(Resim kredisi: Bose)

Eski Bose QuietComfort 35 II'nin gürültü engelleme özelliği, 2016'da piyasaya sürüldüğünde kesinlikle dudak uçuklatıyordu. O zamandan beri,Sony WH1000XM3, Beats by Dr DreStudio 3 Wirelessve Bowers & Wilkins PX, tartışmalı bir şekilde Bose NC üzerinde iyileştirmeler yaptı - ancak çok fazla değil.

Müzik dinlerken Bose Noise Canceling 700'deki gürültü engellemenin gerçekten çok iyi olduğunu söylemek yeterli… ama QC35 II'den o kadar da iyi değil. Nasıl olduğunu görmek zorabilirönemli ölçüde daha iyi olmak; çıta çok yüksekti.


Arama yaparken veya başka bir ses hizmetini kullanırken gürültü engelleme (Alexa ve Google Assistant yalnızca sesle etkinleştirilebilir; Siri, bir düğmeye basarak) başka bir konudur. Bu kulaklıklar, arka plan gürültüsünü ortadan kaldırarak yalnızca başkalarının söylediklerini duymanıza izin vermez, aynı zamandasendiğer uçta veya tercih ettiğiniz sanal PA ile daha kolay işitebilirsiniz.

Daha fazla görüntülü görüşme yapan ve daha fazla sanal asistan kullanan insanlarla - ve hattasesli aramalarGörünüşe göre yeniden canlanan - Bose, bunun, QC35 II gibi Gürültü Önleyici 700 kulaklıkları mega paralara itecek USP olduğunu düşünüyor.

Genel olarak ses performansı gerçekten çok iyi. Gürültü engelleme, ses geçişi ('Konuşma Modu') ile koza benzeri 10'a kadar sıfırdan çevrilebilir. Ayrıca üç favori ayarınızı da seçebilirsiniz (çoğu insan için muhtemelen 0, 5 ve 10) ve kulaklık düğmesine basarak aralarında geçiş yapın.

Bu Bose kulaklıklardan aldığınız ses kalitesi, özellikle NC tam açıkken, biraz doğaüstü, bozulmamış bir kaliteye sahiptir. Kulağa gerçekten 'doğal' geldiğini söyleyemezsiniz, çünkü öyle değil, ama kulağa gerçekten çok hoş geliyor. Performans, Bose'un büyük rakibi Sony'nin WH-1000XM3'ünden daha az etkileyici görünüyor, uzun mesafeli bir uçuş sırasında veya tüm gün iş yerindeyken muhtemelen saatlerce dinleyebileceğiniz pürüzsüz, ölçülü bir sestir, bu yüzden buna ihtiyacınız yokhiçmeslektaşlarınızla konuşun.


  • Shure Aonic 50 incelemesi- en iyi gürültü önleyici kulaklıklar arasında

Bose Noise Canceling 700: pil ömrü ve tasarım

Bose Noise Canceling 700

Renk seçiminiz: gümüş veya siyah. Ne kadar şaşırtıcı!

(Resim kredisi: Bose)

Bose Noise Canceling Headphones 700 pil ömrü rahat bir 20 saatte teklif edilir. Bundan sonra bir kabloyu takabilirsiniz, ancak kablolandığında gürültü engellemeyi kullanamazsınız.

Sanırım bunlar QC35 II'den daha iyi görünüyor ve daha iyi hissettiriyor. Daha az yumuşak bir görünüme sahipler ve daha da rahat görünüyorlardı - onlarla birlikte aldığım kısa kullanım süresi göz önüne alındığında, bu çok fazla ilk bulgu.

Noise Canceling 700, QC35 ile aynı şekilde katlanmıyor ancak kulaklıklar, oldukça küçük bir paket oluşturmak için gövdelerinden yukarı doğru kaydırılabilir ve sağlanan kasa, Bose'un önceki kulaklıklarından daha ince ve daha kompakttır. Cidden, bu davaları kim kullanıyor? Kelimenin tam anlamıyla asla sahip olmadım.

Geleneksel gümüş grisi veya siyah renkte, Bose Noise Canceling 700'ün görünümü hakkında heyecan verici hiçbir şey yoktur, ancak bunlar çağdaş, zevkli, iyi işlenmiş ve rahattır - daha ne istenebilir ki?

Sol kulaklıktaki dokunuşlar ve kaydırmalarla ses seviyesini ve parça seçimini kontrol etmek ilk tercihim olmazdı, ancak yeterince iyi çalışıyor gibi görünüyordu. Düğmeler gücü, sesli asistanları ve NC seviye ayarını yönetir.

Bose Noise Cancelling Headphones 700: Karar

Bose Noise Cancelling Headphones 700

Kendi sesinizin sesini seviyor musunuz? Bunları seveceksin ...

(Resim kredisi: Bose)

QuietComfort 35 II gibi büyük bir vuruş yapmak kolay bir iş değil, ancak Bose burada harika bir iş çıkardı. Müzik dinlemeye gelince, bu departmanda kesinlikle hayal kırıklığına uğratmasalar da, yükseltmek için zorunlu bir neden olduğuna ikna olmadım.

Çok sayıda arama yapan veya sesli asistanların hevesli bir kullanıcısı olan herkes için bu, ileriye doğru büyük bir sıçrama gibi görünüyor - Gürültü Önleme 700'ün sesinizin algılanan netliğini iyileştirme ve aynı zamanda sizden gelen gürültüyü gidermesi gibi. işitme, gerçekten oldukça büyülü. Hatta Alexa, Assistant veya Siri'de böğürmek zorunda kalmanız için bir son anlamına gelebilir, çünkü bir kez daha oynamaya başladıYağmur Yağıyor ErkeklerWeathergirls tarafından, tek istediğiniz bir hava durumu güncellemesiyken. Bu herkesin parasının 350 sterlinine değer.